4495
  • Ryder7
    #2255
    Na megpróbáltam megnézni a Kngiht Rider 2010-et.Ahogy Bullitt irta az oldalán tényleg nem lett valami nagysiker. ennél még az a ronda Knight Rider 400-es kocsi is jobban néz ki meg legalább beszél. Nem birtam végignézni, mire felébredtem rendesen már ki is kapcsoltam. ez nagyon nem volt Knight Rider.

    Ezt muszály volt leirjam:D
  • Ryder7
    #2254
    Szabi ne legyé' má' kárörvendő:D
  • Ryder7
    #2253
    Nekem megy amit Dean linkelt.
  • Dean Winchester
    #2252
    privátba elküldtem ...
  • Szabi1991
    #2251
    lehet mégis lesz a jövőhéten KR
  • gabo91
    #2250
    nálam fail... meghal az oldal ha letölteném... :/
  • Dean Winchester
    #2249
    pontosan ezaz :D nemtudtam lehet-e linkelni ilyeneket :P
    linkelve a felirat
  • Conny29
    #2248
    http://data.hu/get/771685/Knight.Rider.2008.S01E05.HDTV.XviD-LOL.rar.html
  • zoliii
    #2247
    Nincs kedved megosztani az emberekkel, hogy honnan van meg neked az 5.részhez a felirat? Mert szerintem neked max. angolul van meg :D
    Én már mindenhol megnéztem és magyarul nincs még felirat.
  • Szabi1991
    #2246
    linket, vagy nem is igaz :p
  • Dean Winchester
    #2245
    álmomban a következő részben feltűnt Hasselhoff is,én meg örültem,hogy végre eljött az a rész mikor a régi és új mike együtt harcol az igazságért :D
    csak a haselhoff az uj kocsit vezette :(
  • Dean Winchester
    #2244
    már van :D,igaz hosszupuskan sincs még fennt,de én találtam
  • Conny29
    #2243
    akkor csak jövő héten lesz? pff
  • Szabi1991
    #2242
    gondolom a 2 napos "ünnep".. :D
  • spike0007
    #2241
    Így van a sori nagyon jó, az animáció meg sztem fejlődni fog! Én is az 5-ik rész feliratát várom!:)Nem tudom mi az oka a késésnek!
  • Szabi1991
    #2240
    remélem hamar :D
  • Conny29
    #2239
    azt nem tudjátok mikor lesz felirat az 5. részhez?
  • Szabi1991
    #2238
    igen,a számítógépes animációk lehetnének szebbek.. de a sorozat sztem így is jó :)
  • Ariakus
    #2237
    Amiket most írok azokat nem flém miatt írom csak egyszerű vélemény nyilvánítás erről az új Knight Rider sorozatról. Én annak idején nagyon szerettem a régi sorozatot, sőt még mai napig azt mondom, hogy az a fekete Trans Am bent van a 10 legszebb autó között amit valaha legyártottak és megterveztek. Az új sorozattal kapcsolatban az első nagy hiba az autóválasztás volt, mivel ez az új Mustang nem egy kimondott áramvonalas sportkocsi, hanem egy izomautó (ennél még egy Chevy Corvette vagy egy Lamborghini Murcielago is jobb választás lett volna). De nem baj, túltettem magam ezen a hibán, és én is vártam a pilot utáni részeket, gondoltam magamban hátha majd azok hozzák a régi hangulatot majd. Megnéztem az eddigi részeket és hát azt kell hogy mondjam , hogy sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Az egész sorozat inkább hasonlít a Team Knight Rider-re (ami borzalmas volt) mintsem , hogy egy új Knight Rider sorozatra. Azok az emberek annyira klisészerűek és gagyik akik KITT-en dolgoznak a laborban , hogy az már fájdalom (gondolok itt az ázsiai csajra és arra a gyík fiatal csávóra). Másik hiba, hogy az egész sorozatban eléggé dominánsak a nagyon élénk színek: sárga , piros , zöld , kék (főleg a KITT-ék bázisán). Emiatt az élénk színek miatt egy kicsit olyan érzésem volt mintha a Batman 3. részét nézném ahol ugyanilyen pocsék színek rontották az összképet. A CG animáció ugyancsak gagyi, gondolok itt pl arra mikor KITT ugratott egyet az egyik részben. Az utolsó problémám pedig az, hogy nagyon műnek és műanyag szagúnak hat az amikor Michael-t mutatják a volán mögött. Az egész olyan mintha vmi olcsó gagyi műanyag dobozban üldögélne, és mögötte pedig megy a CG háttér. Mindezeket egybevetve folytani fogom a sorozat nézését de azért remélem , hogy még fejlődni fog az egész.
  • spike0007
    #2236
    Szerintem utóbbi! De fene tudja!:)
  • KnightRider
    #2235

    Wow, honnan van? Ez hivatalos, vagy fanstuff?
  • 5c0rp330n
    #2234
    karr?
  • spike0007
    #2233
    Így ám! Köszi!:)
  • DJ Skyline
    #2232
    így-e
  • spike0007
    #2231
    ÁÁÁ nem engedi betenni a képet!
  • spike0007
    #2230
  • spike0007
    #2229
    6.rész Knight ff the living dead
    Parás rész lesz! Lehet valakitől el kell búcsúznunk?
  • KnightRider
    #2228

    Ez a rész is tetszett!

    Megfigyeltétek, hogy az alap plot az a TOS "Melléfogás" és "Tűzgyűrű" című epizódjainak egy egyvelege?

    Az nagyon tetszett, hogy az angol csaj alázza Kittet, erre Mike, hogy "Miért, hány számot írtak a Bentley-ről?" és a végén egy Mustangos zene megy. Jópofa húzás volt :D

  • spike0007
    #2227
    Volt csapatás rendesen!:)) Király rész volt! Kár hogy most 2 hetet kell várni a köv részre!
  • zoliii
    #2226
    Ez az 5.rész jó volt. Még a végén tetszeni fog ez az új Knight Rider :D
    Ebben a részben KITT végre koszos volt, és egy időre megbénult:)
  • Ryder7
    #2225
    Én is korán keltem, hogy meglessem a részt jóra sikerült, birok h Mike szinte mindig szétszedi KITT-et. De az is érdekes, hogy ez a nano páncélzat enyhén gyenge. persze tom, h a régi KITT a semmitől volt erős, de ebben a részben is csak alig 35%-on volt a nano pajzs az előzőben meg még 1 lövés és KITTnek nagyon fájt volna.

    Am az a felborulás nagyon nem jött be nagyon CGI lett.
  • Szabi1991
    #2224
    most is kiderül minden részben 1-2 újdonság Mike-ról...
  • Bullitt
    #2223
    Régen minden epizodikus volt. A vicc az egészben az, hogy a CSI-nek is menni szokott a fő sztorija is 1-1 epizóddal pl. de a KR-ben már 2-3 rész óta csak fillereznek, ami csak rosszat tesz az egésznek. A bűvös 12. rész meg még messze van, lehet szünet is lesz közben... Néha legalább tehetnének utalásokat, mert Mike tetkó-szkennje óta jóformán semmi nem volt...
  • spike0007
    #2222
    A fő sztorivonal is beindul majd most hogy 22 részes lesz az első évad még több lehetőség lesz kibontani ezt a szálat és sztem a 12-ik 13-ik résznél meg nagyon rákapcsolnak a dolgokra!:)Emlékezz a régi sori is epizodikus volt! Még nem láttam, de kiváncsian várom ezt a katonai részt!Mike múltja meg Torres bácsi sárja meg ugyis kiderül az évadban sztem! Meg olyan egyéb dolgok amiker nem is gondolunk!:)
  • Bullitt
    #2221
    Jó rész volt sztem, bár hiányolom már a fő sztori vonalat. Ez az epizódikus izé fogja megölni a sorit.
  • Szabi1991
    #2220
    sőt már a gépembe is van.. Knight.Rider.2008.S01E05.HDTV.XviD-LOL :D
  • Szabi1991
    #2219
    nbc.com-ról:

    Wednesday, Oct. 22nd 8/7c - "Knight of the Hunter" Mike and KITT must stop a rogue military officer before he blows up a dam.

    (szóval lesz :)
  • Ryder7
    #2218
    Bizony. nekem egy Trans AM KARR is jó lenne nem kell valami modern verda pl R34-es Skyline (csak, mert hasonlit) am ma lesz KR vagy Obama prédikál?
  • spike0007
    #2217
    K.A.R.R. Wilton Knight és Graiman befuccsolt alkotása volt! Illetve nem volt teljes a programozása!:)
  • spike0007
    #2216
    Csak egy K.A.R.R. létezik, és Őt fogják visszahozni! K.A.R.R. prototípus volt és mint ilyen csak egy van belőle nem több!