4495
  • Bullitt
    #2175
    Tuti, hogy feltűnik KARR, a 12. rész erről fog szólni...
  • DJ Skyline
    #2174
    ne értsétek félre, én is örülnék KARR-nak, de nem lenne túl eredeti szerintem.
  • DJ Skyline
    #2173
    hát mivel KARR eredetileg KITT "tesója", akkor illene egy az egyben ugyanolyan autót létrehozni, csak piros helyett sárga fénnyel. de ez szerintem már nagyon gagyi lenne, akkor is volt egy KARR, most is legyen egy KARR, az is gonosz volt, ez is legyen az. és természetesen KARR fog majd veszteni. ennyi erővel lehetne Góliátos epizód is :D akkor szép volt, jó volt eléggé, most ha ennyire sok az újítás a sorozatban, akkor már új dolgokat is kilehetne találni ilyen szempontból. de végülis visszalehet hozni KARR-t, de ha megint ő lesz a rossz fiú, akkor eléggé "nincs ötletünk kopizzunk le valamit" szagú lesz a dolog. legyen akkor KARR is jó, valahogy színre kerül, előjön a semmiből, aztán KITT-tel közösen kell valami nagyon nagyot, és nagyon gonoszat legyűrni :D mert igazából a második KARR-os epizód úgy ért véget, hogy KARR nem pusztult el teljesen. jól is nézne ki, KITT elé begurul KARR, és:
    - visszatértem, most megkapod a magadét te olcsó másolat
    * neharagudj, ismerjük egymást?
    - te vagy KITT, még 84'-ben küzdöttünk, elpusztítottál de mégsem, háhá
    * neharagudj, de szerintem te összekeversz valakivel, 84'-ben én még kósza gondolat sem voltam, szerintem te a régi KITT-re gondolsz
    - ne már, te akkor nem KITT vagy?
    * de igen, de akire te gondolsz az most üzemen kívüli állapotban van, szétszerelve, én egy új KITT vagyok
    - banyeg, ne már :( pedig annyit készültem meg minden, hát akkor bocs, tárgytalan
  • Kicsikiraly
    #2172
    KARR vajon egy trans am lesz vagy még egy mustang? :D
  • KnightRider
    #2171

    Azért azon röhögtem, hogy a fedőnevek Devon és Bonnie voltak :D
  • turkeyadam
    #2170
    SG.hu "A készítői szándékot azonban jól jelzi, hogy miközben a mai kor f
    fiatalságának szemének oly kedves sportkocsikkal és lenge öltezetű hölgyeményekkel tömték tele a sorozatot, a régi széria szellemét is megpróbálják visszahozni egyes utalásokban, történetszeletekben, snittekben.

    Mi több, a tervek szerint a 12. részben maga KARR, KITT nemezise is fel fog tűnni."
  • KnightRider
    #2169

    Már megint be kellett szólnom az ügyeletes beszólóembernek...
  • spike0007
    #2168
    Másik cikk ugyanerről:

    Originally approved for thirteen episodes, there has been some question to when we would find out if Knight Rider would get a full season of 22 episodes or the "back nine" as they've been called. Today we get our first sign that things are indeed heading that way as both the Hollywood Reporter and Variety are reporting that NBC has approved the development of 4 additional scripts. These scripts could potentially lead to more episodes, but for right now it is only the scripting stage that has been approved.

    This is excellent news as some fans were concerned that the lower than expected ratings these last few weeks, would mean bad things for the fledgling show. However, the fact that it constantly wins the Male demographics as well as being a top show on the NBC network, with the entire TV audience viewership down, only goes to help their case for a full season.

    From The Hollywood Reporter:


    NBC has ordered four additional scripts for "Knight Rider," a positive sign for the freshman drama, which has had a sluggish ratings start.

    This is the second new scripted series after CBS' promising crime drama "The Mentalist" to receive an additional script pickup, often a precursor to a full-season order.

    For the past couple of years, broadcast networks have been hedging their bets by ordering scripts in lieu of off-the-bat back-nine orders for their new series.

    Two freshman series, Fox's "Fringe" and the CW's "90210," have been picked up for a full season.

    In its most recent airing Wednesday, "Rider" (6.9 million viewers, 2.3 rating/7 share among adults 18-49) slipped a notch, tying CBS for second place the hour among adults 18-48.


    From Variety


    NBC is showing some faith in "Knight Rider," ordering four more scripts of the frosh drama from Universal Media Studios.
    Update of the 1980s talking car skein has performed so-so in the ratings but has had traction with young men in its Wednesday 8 p.m. slot in three airings to date.

    Series stars Justin Bruening and is exec produced by Gary Scott Thompson, Doug Liman and Dave Bartis.
  • spike0007
    #2167
    NBC berendelt 4 új scriptet!
    NBC Orders Four More Scripts
    NBC has ordered four more Knight Rider scripts, which, if produced, could bring the total episode order to 17 episodes for Season One.

    Hopefully these four new scripts will offer an opportunity for David Hasselhoff to return. (Though, Bonnie, or even April or RC3 would be welcome!)

    Congratulations to the Knight Rider cast and crew for a job well done.

    Jó lenne ha 17 részre bővülne az első szezon!:)
  • Szabi1991
    #2166
    pff...

    és kit érdekel obama? xD
  • spike0007
    #2165
    Igen, csak támadó módban tud Turbo Boost-olni!:)
    Jó rész volt igen!:)
    A jövő heti is nagyon jónak igérkezik!
    29-én viszont nem lesz KR mert Obama bácsi beszéde lesz így majd csak egy hétre rá lesz új epizód!
  • Ryder7
    #2164
    Tegnap este én is megnéztem a 3-adik rész, szerintem ez volt a legjobb eddig. De felmerült bennem már régóta egy kérdés: KITT csak Attack mod-ban tud Turbo Boostolni nem, mert akkor nem láthatnánk a Boostot csak a repülést mint a réig KITTnél.

    A vizipisztolyozás nagyon komoly volt, de a legbrutálisabb a végén KITT beszólása volt, amikor aztmondta hogy a robotok velem vannak.
  • DJ Skyline
    #2163
    abban igen, egy fehér Lotus Esprit volt a A kém, aki szeretett engem (The Spy Who Loved Me) filmben.
  • KnightRider
    #2162

    Asszem valamelyik Louis de Funés-es Fantomas filmben volt tengeralattjáróvá átalakuló Citroén...
  • Shiwo
    #2161
    akkor valami másik filmben volt tengeralattjáró-autó..lehet valamely régebbi james bondban..
  • Istencsászár
    #2160
    te nagyon vágod:)
  • KnightRider
    #2159

    Második évad, Visszatérés Cadizba c. epizód. Kitt a "harmadfokú akvatikus szintetizátor" segítségével képes volt a a víz felszínén siklani.
  • Shiwo
    #2158
    valamit tudott..hogy most rajta vagy benne
  • Istencsászár
    #2157
    Arra hogy víz alatt ment volna nem emlékszem ( nem láttam ), de olyan rémlik hogy a vizen ment? :)
  • Shiwo
    #2156
    a régi is tudott, nem ? sztem hülyén venné ki magát, ha az új nem tudna olyan kunsztokat, mint a régi
  • dvdrw111
    #2155
    van knight rider játékrol sg forum?
  • dvdrw111
    #2154
    oszt méé?mindkét rész a kedvencem még most is azzal játszom nem akarok nagyképü lenni de most akasztom ki a játékot 3617-edjére.Már akkor megvolt mikor megjelent már aznap megvettem.
  • SlayR
    #2153
    Őszintén? ha olyan lezs mint az eredetiből készült játékok inkább nelegyen :D
  • SlayR
    #2152
    Emberek én nemértelek titeket "ilyen fos" "amolyan fos" ezzel a hozzáállással nézzetek szappanoperákat a víz alatti rész meg amúgyse votl nagy újdonság mivel anno KR2000 filmbe az öreg autó is került a víz alá minden gond nélkül ne nézzétek ennyi :D
  • dvdrw111
    #2151
    erről az uj Knight Rider-röl is fog készülni játék?
  • KnightRider
    #2150

    Nekem tetszett ez az epizód is. Nem azt mondom, hogy felér a TOS-sal, de a maga módján jópofa volt.
    A vizipisztolyos agymenésen röhögtem, tényleg kell egy kis lazulás. Zoe eszméletlen (minden értelemben ;) ), Billy még nálam is nagyobb geek (vajon meg tudja mondani, hogy melyik az az egyetlen Star Trek TOS epizód, amiben piros színű volt a fotontorpedó???), és még Torres is egészen emberszerű volt.
    A szörfözéshez nem értek, így a szörfös poénok nagyját nem értettem, kábé én is úgy néztem, mint Mike. Az, hogy Kitt a víz alatt megy, nekem nem gond, ment az eredeti a víz színén, ez meg a feljavítása annak. Azt sajnálom, hogy az epizód elején beígért "Sand mode"-ot nem láttuk, de azért az elején a dokkos Attack mode transzform szépen nézett ki.
    Azt észrevettétek, hogy minden epizódban meghal egy ember, aki ismeri Mike-ot a múltból?

  • Istencsászár
    #2149
    Mi azzal a baj hogy tud a víz alatt is közlekedni? olyan marha nagy csoda?
  • Szolnokboy1
    #2148
    jaja, egyetértek! fos volt nagyon, dettó a tengeralattjárás. lol.
  • spike0007
    #2147
    Kellett egy kis komolytalanság és egy ilyen laza rész!:) Úgy volt jó ahogy volt!:)
  • Orionk
    #2146
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy az elején, az a lövöldözős jelenet, mekkora SZAR, volt, az vmi hihetetlen. Mi lett ezzel a szériával? 10 éves gyerekeknek csinálják vagy mi? Nevetséges.
  • spike0007
    #2145
    Ez a rész a humorosabb irányvonalat követte, nagyon jó volt!:))
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha nem tudnánk hogy Torres sáros akkor még talán kedvelnénk is!:) Devon és Bonnie? Állat volt! Ahogy az is mikor KITT a víz alatt volt meg kihajtott onnan! A csapatás Attack módban nagyon jó volt ahogy a rakéteelhárítás is no meg a bunyók! Az elején meg a végén meg szakadtam a röhögéstől!:D
  • whiskeyman
    #2144
    de van :DDDDDDD
  • Conny29
    #2143
    Úgy látszik ma már nem lesz magyar felirat:-(
  • Kicsikiraly
    #2142
    pl 2. részben a rész végén lezuhanó autóból Sean tuti kiszállt és egy későbbi részben visszajön, hogy ő ismeri KITTet :D
  • SlayR
    #2141
    Szerintme lesznek olyan fordulatok amikor KITT és Májkül barátsága jobban kialakul szerintem lesz pár ellenfél aki majd megpróbáltatásoks orát fogja hozni :)
  • Kicsikiraly
    #2140
    én az eredeti KR-re nem is nagyon emlékszem már, néha néztem, stb. de igazán a mai sorozatokhoz vagyok szokva, és nekem már az első rész alapján nagyon megtetszett az új, pláne a többi rész :)
  • Istencsászár
    #2139
    Mai trendnek megfelelő... fiatalos, csajos, bulizós, vicces, persze akciós, és hangulatos... KITT meg a régi, persze ez már nem olyan barátság mint a régi KITT és Májkül közt, persze ez még változhat, az kicsit szorosabb otthonosabb volt, ez egyelőre kicsit ridegebb, maga a központ is, habár a karakterek jópofák.
  • Bullitt
    #2138
    Megnéztem a részt, és komolyan egyre jobban bírom az új sorozatot. Egyszerűen nem úgy kell nézni, mint a régit és máris élvezhető, és én már pl. "leszarom", hogy KITT egy Shelby és az az Attack mode ocsmány, csak szórakozok, mert a show azért van.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mellesleg a Knight Industries mikor gyártott rakétavetőket?
  • Kicsikiraly
    #2137
    Zoe: "Awesome"
  • Ryder7
    #2136
    én most eszméltem fel, hogy csütörtök van és már húzom is a rész. meglátjuk holnap milyen lett.