4495
  • spike0007
    #2335
    Sztem KI3T akkor kap egy új Mustang vázat és lehet előszedik KI2T-et is a Trans Am vázzal hogy együtt nyomják le KARR-T! A két Michael Knight segítségével! Nem is lenne rossz nem?:)))
  • spike0007
    #2334
  • SlayR
    #2333
    Lehet KITT így fog a régi bőrébe bekerülni, hogy a mostaniba beleültetik KARRt?
  • DJ Skyline
    #2332
    milyen durva lett volna, ötödik évadban ilyen lett volna KITT
    -szevasz Michael
    *jézusom, KITT, te vagy az?
    -igen Bonnie, kalapált rajtam "kicsit" az éjszaka

  • spike0007
    #2331
    A 12 -IK RÉSZBEN MÁR TÖBB MINDEN KIDERÜL MEG A 13-IKBAN!:)
  • spike0007
    #2330
    Neeeeeem ez nem az a film!:D:D:D
  • spike0007
    #2329
    Fogalmam sincs! Sztem KARR is Mustang csak Ő harci járművé meg cyborggá is átalakul vagy mittomén! Majd kiderül. Előbb utóbb!:) Én inkább egy Mustang vs. Mustang csatában bízok!:)) Mondjuk az nem derült ki hogy KARR most hol van, csak hogy elvileg deaktiválva van, valszeg most csak az egysége van meg, a váza nincs! Nyilván hatástalanították miután megölt 7 embert.
  • DJ Skyline
    #2328
    vagy pedig...
  • DJ Skyline
    #2327
    vannak még állatok, kimenteni a komplett epizódot képekben de legalább megnéztem 2 epizódot
  • KnightRider
    #2326

    Megvan az a bizonyos screenshot Karról:



    Tehát ez valami kocsiba bújtatott exoszkeleton? Ledobja magáról a Mustangot és kijön belőle a robot?
  • KnightRider
    #2325

    Screenshot gyűjtemény, ha valakit érdekel (pl. Sarah meg Zoe bikiniben :D )
  • KnightRider
    #2324

    Köszi!
  • spike0007
    #2323
    http://knightrideronline.com/index.php
    Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt és a fórumát, NBC new Knight Rider fórumot itt minden fenn van! Van spoiler fórum is!
  • KnightRider
    #2322

    WOW! Honnan van az info erről a 12-es részről?

    Amúgy azt bírnám, hogy ha Karrt újraaktiválják ("You have re-activated me. How may I serve you?" :D ), akkor a Trans Am-be tennék be. Végül is, Graiman papa vityillójában volt kettő-három belőle :D

    Aztán, Ki3t VS Karr: "If I am destroyed, so shall you be!"

  • spike0007
    #2321
    Szerintem KARR vázában a régi KARR továbbfejlesztett egysége van. KI3T nem fog átalakulni Ő csak alakot vált és Mike kell mellé, KARR pedig egy harci jármű ,róla terveket láttunk! Úgy néz ki van Mustang alakja! A cyborg alakja a KnightRider2 The Game-ben lévő robotokra emlékeztet! De szerintem itt majd Mustang fog küzdeni Mustanggal! Főleg hogy a 12 rész igy kezdődik:
    STORY LINE
    KITT is stolen so his dangerous robotic counterpart, KARR, can be re-activated...
    Vagyis KI3T-et ellopják KARR-t reaktiválják! Sztem bekerül KI3T vázába!
    Viszont akkor KI3T-el mi lesz? Mindenesetre most pár részig csak gondolkodni tudunk meg tippelgetni! Meg sztem KI3T tulajdonképpen KI2T egységére épült! Két különböző MI de KI2T lehetett az alap így KI2T mellett KI3T-nek is KARR a prototypja! Szóval az Exoskeletonban a régi KARR egység kell legyen!:)

  • Ryder7
    #2320
    igen KITT-hez tényleg kell sofőr, de az egyik trailerben a driver-t optionalnak mondták.

    am meg KARRnak is kell valaki aki segitene neki mégha tiszta Optimus is az alakja meg a képeket elnézve lábai nincsennek.
  • Dean Winchester
    #2319
    én annak sem örülnék ha karr lábra állna legyen csak siman autó és kész..de higyjétek el itt 3 részig tuti semmi említés nem lesz KARR-ra.
  • SlayR
    #2318
    Amúgy én úgyvettem ki hogy KARR direkt úgy lett megcsin álva hogy hozzá nem feltétlen kell sofőr KITT viszont már úgyhogy hozzá kell és az ő funkciói mások mivel Graiman nemakarta ugyanazt a hibát elkövetni.
  • SlayR
    #2317
    Szerintme KITT nemtud robottá alakulni majd és pont ez lesz majd az egyik fő a dologban hogy KARR igen de KITT nem
  • Conny29
    #2316
    Szerintem meg mustangos kaszni.
    Kicsit kezd olyan érzésem lenni,mintha ez a knight rider karr-os rész majd autóból robottá átalakuló cyborgok harca lesz, ahol kitt és karr robottá alakul át és ugy vívják meg végső csatájukat.
    Miért van oylan érzésem mintha a transformerst akarnák lekoppintani,vagy ötletet venni belőle.Nekem jobban tetszett az autó az autó ellen séma.Nem akarom ezt mondani de szerintem nem lesz benne utalás a régi karr-ra,hogy abból jött létre ez a karr,vagy átmentették a központi egységét vagy nemtudom,az a karr elpusztult, ez egy másik,e valszeg ugyanazt a projectet akarták megismételni mint 25 évvel ezelőtt,de mostsem sikerült, vagy nem teljesen, és alexék ennek a titkos bevetés kudarcának a nyomait akarták kitörölni Mike-ból.Hát valami ilyesmiről lehet szó,de hogy ebbe a képbe hogy fog Michael Knight jönni, még nincs elképzelésem.Talán a régi de feljavított KITT-el szál szembe KARR ellen.
  • Ryder7
    #2315
    Szabi ha rendesen megnézed azon a bazi nagy képernyőn a filmben KARR képeit akkor az egyik nézetben látszik halványan egy kaszni is olyan Trans Am-es kaszni. jobb felső sarokba van.
  • KnightRider
    #2314

    Csehov óta tudjuk: ha van egy puska a színpadon, az el fog sülni.

    Most miért, az nem lenne poén, hogy Kitt rommá veri Johnny Ötöst/WALL-E-t :D
  • Szabi1991
    #2313
    tudom nem írtam le teljesen.. de arra gondoltam hogy a 6.-részhez van-e már... aztán találtam én is.. sok hiba van benne, de jobb mint a semmi.. :D
  • Szabi1991
    #2312
    de K.A.R.R. nem musztáng, hanem vmi robot.. :DDD
  • Dean Winchester
    #2311
    előzményeket elolvasván rájössz,hogy az 5dik ről volt szó,de már valóban van a 6.hoz is felirat :)
  • Szabi1991
    #2310
    link
  • Szabi1991
    #2309
    6. részhez ? :D
  • KnightRider
    #2308

    Egy kis Photoshop, kedvcsinálónak :D


  • SlayR
    #2307
    Nemértek egyet szerintem ez egy olyan epizód volt ami igencsak alá tett a sztorinak és beindított valamit az hogy ki mennyit fogott fel belőle azaz ő baja :)
  • Dean Winchester
    #2306
    sztem meg nemtudunk megsemmit :D
    következő részben majd kapnak egy küldtést és az lesz.
    majd 3-4 rész múlva visszatérnek vhogy a KARR-ötletre!
    amúgy egyet hiányolok,mikor derül fény vmi titokra? 1vagy 2.részben Alex és Sara apja beszélt vmit és megemlítették,hogy Mike ne tudja meg,Kitt meg ezt a beszélgetést felvette!
    na ezt várom mikor tudjuk meg ezt ,mikor lesz ebből is vmi!
    amúgy azt hittem vmi bomba jó rész lesz,közben meg sztem átlagos.
    nem mondom,hogy a legjobb de azt sem,hogy a legroszabb!
    énszerintem kaptunk egy újabbb KR részt semmi több.
  • Picar77
    #2305
    áhhh hülyék ezek :DD
    nem tudják mi a jó :S
  • spike0007
    #2304
    Igen ez volt a legjobb rész, de bekavart a tánci-tánci! Remélhetőleg jövő szrdán helyreáll a rend!:)
  • Bullitt
    #2303
    Az eddigi legrosszabb nézettséget érte el az epizód, pedig eddig ez volt a legjobb...fordított arányosság :'(
  • Picar77
    #2302
    köszi ^^
  • spike0007
    #2301
    Teljesen egyetértek Veled!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valami tényleg bűzlik! Ha ez a régi KARR ami bizony tényleg benne van a pakliban akkor ez bizony nemsokára kiderül. Ha egy új akkor is veszélyes, de így is úgy is veszélyes! Várom a 13-as részt, ott sokmindent meg fogunk tudni sztem!
  • KnightRider
    #2300

    Nocsak...
  • KnightRider
    #2299
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚBazmeg! Ütött az epizód tisztességgel!
    Amennyire idiótának tűnt az elején a Halloween (sp?) baromságokkal, hát a végére ez lett a legütősebb epizód és férfiasan beismerem, hogy verti a TOS jópár részét is.
    Karr: Exoskeleton, mi? Nagyon tetszett, hogy Mike átlát a szitán, hogy ez nem az, aminek lennie kell, el van itt még hallgatva valami.
    Hét embert megölt? Ki szedte össze a kis központi modulját a sivatagból? Miért építettek cyborgot belőle? Azért ez is milyen durva, Karr lényegében ezzel túlszárnyalta az eredeti Kittet!
    Kitt: using contractions. Emlékeztet ez valakit a Star Trek - Az új Nemzedék DataLore című epizódjára? Hogy Lore, a félresikerült prototípus még tud összevonásokat használni, Data, a hidegebb, logikusabb, de fejlettebb modell már nem. És persze Lora csöppet pszichopata. És Kitt tanul, önprogramozza magát.
    Na most, ez felvet nekem egy kérdést: Itt van ugye egy MI, akit megtévesztettek, azt sem tudja, miért építették, erre kiderül, hogy van benne egy önmegsemmísítő program és hogy egész életében hazudtak neki. Ha képes lesz önprogramozni, ugyan mi állítaná meg attól, hogy a KI ellen forduljon? Vagy ez már nagyon Freud?
    Az önmegsemmísítő: ezt a beteg ötletet (jó értelemben mondom)!!! A trademark Turbo Boost, ha rosszul használják. Eszméletlen ötlet, tiszteletem a forgatókönyvírónak!
    Kitt filejainak letöltése és az ehhez szükséges eszközök: maga kitt, a backup network és Karr. Ha Karr megvan, akkor hol van az eredeti Kitt? Kérdésben a válasz: az új kitt lényegében a régi Kitt központi egységére lett ráépítve, miután a régit, gondolom, szétszerelték és megépítették Graiman Mustangját.
    Az epizód címéről: Knight of the Living Dead. Na igen, így mindjárt több értelme van egy cacthy Halloween (újfent sp?) címnél.
    Ha már a címek szimbolikájánál vagyunk: az a bizonyos 13-as epizód ami az utolsó lett volna, ha az NBC nem rendeli meg a teljes sorozatot, a következő címmel büszkélkedik: Day turns into Knight. Értitek a szimbolikát? És most nem csak a Knight/Night-ra gondolok. A mostani epizód magát az éjszakát szimbolizálja, mint statikus állandót, a 13-as meg az eljövendő éjszakát, mint valami, ami még nem jött el, és ez benne a félelmetes. Az, hogy ismeretlen. Eléggé fenyegető. Basszus, egy ilyen semi season finale-ban jön vissza Karr, van rá egy huszasom!

    Most lehet, hogy kissé összevissza írtam, mert úgy zakatol az agyam, mintha SPM-fokozatban lenne! Wow, de állat!

  • spike0007
    #2298
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megkaptuk KI3T prototípusát elvileg! Egy hadigépezet! Mike múltjához, Torreshez KI3T-hez és Charleshoz is köze van! Kiváncsi vagyok az évadban belekerül-e ez a KARR KI3T rendszerébe? No és KI3T ujraépítése után lenne egy KI3T VS KARR! Vagy majd a harci gépezetet kell lenyomniuk Mikeéknak! KI3T érzelmes része nagyon jó vol már vártam valami ilyesmit!
    Jó volt az egész rész na!:)No és érdekes!:)
    Kiváncsian várom a folytatást!
  • Istencsászár
    #2297
    eztv.it
  • Picar77
    #2296
    privátba valaki megirná honnan szeditek ? :D
    mert ahonnan én szedem az tetü lassú :S