4495
  • Bullitt
    #2375
    Apró korrigálás: pajtás helyett pajtit írj. :D
    Egyébként én eddig is elvoltam a sorival, ha változtatnak rajta, ám legyen, nem hiszem, hogy ez befolyásolná annyira a nézők számát...
  • 5c0rp330n
    #2374
    valóban :o
    elég fáradt vagyok ezekszerint :)
  • KnightRider
    #2373

    Írtam, hogy a régi Michael :D
  • 5c0rp330n
    #2372
    a régi Kitt fel sem ismerné, csak a régi michael-t :)
    hoff szerepelhetne már megint.
  • KnightRider
    #2371

    Én leginkább az eredeti Kittnek örülnék. Mondjuk vmi olyasminek, hogy visszajön a régi Michael és "megtalálja" a az új Kitt memóriájában a régit.

    Michael: Kitt, te vagy az?
    Kitt: Michael? De jó, hogy hallom a hangodat! Hol van Bonnie?
    Michael: Ez egy hosszú történet, pajtás.
    Kitt: Michael, mit keresek ebben a gépjárműben?
    Michael: Változnak az idők, pajtás.
    Kitt: Azt látom. Gépfegyver? Támadó üzemmód? Te jó ég, mit tettek ezek velem?
    Michael: Jó újra együtt, pajtás.


  • Ryder7
    #2370
    azkellnekünk. de azért itt-ott kéne bele valami újdonság. egy Góliát 2 (vagy 3 XD) pl.
  • KnightRider
    #2369

    Graiman és Torres bukik, nocsak. Szerintem Mike kideríti, hogy mit machinált ez a két remek úriember az életében és csinál egy kis lázadást. A cikk szerint a KR elhagyja a terroristaellenes irányvonalat és visszamegy a kisemberek segítéséhez, mint az eredetiben. Szerintem ez is lehet azért, hogy Mike szembeszáll Graimannel és az apja meg Devon filozófiáját akarja továbbvinni. Tehát a KI többé nem félhivatalos kormányszervezet lesz, hanem olyan, mint a régi jó Alapítvány...
  • Ryder7
    #2368
    Charlest én is hiányolnám.
    Gondolom az irók arra számitottak, hogy csak 13 rész lesz és a nagy finálé az lesz amikor KARR visszatér, de akkor abban a maradék 9 részben mi lesz? csak ilyen kis össze-vissza akciók vagy kitolják valahogy a KARR visszatérését az évad végére.
  • Kicsikiraly
    #2367
    CSI-nél az első 6 évadban a laborosok is végig mellékszereplőként voltak, pedig elég sokat szerepeltek ők is (mostmár főszereplők)
  • ldavid
    #2366
    én Torrest is hiányolnám
    amúgy érdekes, hogy a Zoe-t alakító színésznő csak vendégszereplőként van feltüntetve minden részben, pedig jóval többet szerepel néhány "főszereplőnél"
  • spike0007
    #2365
    Mondjuk ha helyette idősebb Michael Knight lesz akkor nem!:)
  • spike0007
    #2364
    Na a legutolsó linkre kattintsatok az a jó!:)
  • spike0007
    #2363
    http://www.hollywoodreporter.com/hr/content_display/news/e3i2a6531019c4147a6b48380e465fc31d5
  • spike0007
    #2362
    13-ik rész után Állítólag csak MIKE,KITT,SARAH, BILLY ÉS ZOE maradnak!http://www.hollywoodreporter.com/hr/con ... e465fc31d5
    Nekem ez tetszik hogy az idegesítő fbi csaj nem lesz és valszeg TORRES is lebukik!:) Charles viszont hiányozni fog!
  • N o N a m e
    #2361
    Nálam az új 90210 a gagyi sorozat
  • KnightRider
    #2360

    Tetszik a teória és van hozzá support: az eredeti koncepció szerint Michael agyába egy chipet ültettek, hogy kapcsolatban legyen Kittel. A novelisationban benne is van. De a sorozatban ez sosem volt benne. Természetesen az eredeti sorozatról beszéltem

    Még valami: a Knight Rider 2000-ben a rendőrcsaj fejébe is került Kitt alkatrész, szóval a KR "világa" nem zárja ki, hogy egy ember agyába beültessenek egy chipet...
  • Ryder7
    #2359
    ja, de akkor is furcsán nézett ki. meg szem enyhén lol, h KI3T nem tudja mi van benne, bár KI2T se tudta mire jó rajta az a hires C gomb. mármint én tudnám ha lenne bennem valami idegen, bár egyszer egy öregasszony késsel a hátába járkált az utcán. tényleg még a TV-be is benne volt. az se tudta.
  • SlayR
    #2358
    Szerintem az csak annyi hogy beprogramozott Sarah neki egy "kosztüm" programot
  • Ryder7
    #2357
    Hogy KARR Mikeban lenne? az kicsi durva cucc, de bármi lehetséges ezek után.

    Am ami érdekességre felfigyeltem, hogy Sarah azt kérdezte KITT-től, hogy eldöntötted milyen kosztümöd lesz Halloween-ra? Persze lehet, hogy csak a felirat a rossz, de ezekszerint KITT is önprogramozó.
  • spike0007
    #2356
    Gary bácsi és az írók olyan jól kitalálták ezt hogy le a kalapom előttük! Ahogy azt is hogy KI3T-nek majdhogynem érzelmei vannak! Rohadt jó!:)
    Várom a KARR-os részeket de a következő üldözéses részt is!:)
  • spike0007
    #2355
    Szóval ezért is volt jó a történet mert rengeteg lehetőség van és mindegyik jónak tűnik és izgalmasnak!:))
  • spike0007
    #2354
    Vagy Mike azért nem emlékszik a háborúban történtekre mert KARR memóriachipjének egy része ott lapul a koponyájában! Ez a legújabb teóriám! Emiatt indult be az információhalmaz mikor KI3T-hez hozzáért a tetkójával! Mike durva dolgokat csinálhatott a háborúban lehet hogy KARR-t is vezette! Alex meg ugy akarta eltusolni hogy Charlesnak sem szólt ez ügyben aki arra vár hogy majd Mike emlékezni fog, de nem fog mert KARR nem hagyja! Mondjuk ez durva teória ,de mondjuk ha így lenne, KARR reaktiválása után Mike is KARR oldalán van!:))
  • KnightRider
    #2353

    Itt igazából a cyborg, mint fogalom értelmezése adja a nehézséget. Én úgy tudom, hogy a cyborg, mint kibernetikus organizmus, két dolgot jelöl:

    - olyan élőlényt, akibe kibernatikus részeket ültettek be valamilyen célból (pl. Star Trekben a Borg)

    - olyan mesterséges lényt, aki képes önálló gondolkodásra, fejlődésre, tehát gépileg lemásolja azt, amit egy szerves élőlény képes.

    Karr ezek szerint az utóbbi (azt nem tudom elképzelni, hogy biológiai részeket építettek bele)...
  • spike0007
    #2352
    Ezért bízom abban hogy KARR KI3T vázába kerül majd mert ez a cyborg dolog picit transformerszes! A harci jármű alakja meg a Mustang alakja még ok! Szóval legyen egy jó kis Mustang vs Mustang!:))
  • spike0007
    #2351
    Kitt Transformer,igen, de nem fog robottá alakulni, ettől nem félek!:)
  • Ryder7
    #2350
    nekem erről a King's Pawn dologról az ugrott be először, hogy a részbe a két fél nagyon hasonlóan fog lépni. Am meg KITT is igen transformer, a játékban pl minden Autóbotnak és Álcának a jármű alakjában fegyvereket lehetett elővenni és mi meglepetés, KITT is képes rá.
  • Bullitt
    #2349
    Igazából ettől még nem jutottunk előrébb... :D
  • KnightRider
    #2348

    Köszi! De jó, hogy tud valaki sakkozni!
  • spike0007
    #2347
    Dehogynem! Ez az alakja KARR-nak csak a mostani alakja volt illetve mielőtt deaktiválták! Amugy egy csomó mindent KI3T se tud róla a múltjából. Mivel csak egyetlen KARR létezik és Ő a prototípus ez bizony a régi egység!
  • 5c0rp330n
    #2346
    dehhogy. azt mondta Kitt, hogy nem mustang, viszont azt is, hogy inkább cyborg, mint robot, karr egy transformer lesz, Megatron egyenes leszármazottja :)
  • spike0007
    #2345
    Amit írsz az mind tiszta és logikusnak tűnik, Én veled értek egyet! Ez a KARR a régi KARR lesz!:)
  • Bullitt
    #2344
    Na..gyors utána jártam a dolognak. És ez a kezdő lépéseket takarná, mert a "King's Pawn" a sakkban az E2-E4-es lépést jelenti, amire ugyanezt válaszolja a sötét fél, majd a világos kihozza a huszárát (azaz a Knight-ot), hogy támadja a sötét gyalogját, aki szintén kihoz egy lovast, csak az védi az ő saját gyalogját.
  • Bullitt
    #2343
    Találgatok csak, de lehet, hogy ez a sakkos dolog a sáncra vonatkozik, amikor a király előtt van 3 gyalog, mellette meg a bástya, így védve a legértékesebb bábút. A huszár meg gondolom az egyik gyalogot üti le ez alapján. Érdekes a spekulációd, annyi biztos, de nem hiszem, hogy az original KARR fog visszatérni..
  • KnightRider
    #2342

    Valamit észrevettem:

    Sarah: KITT, self-programming's not possible.
    KITT: It was possible in my original prototype.

    Van egy olyan érzésem, hogy nem véletlenül mondja azt, hogy "original". Mert az eredeti prototípus ugyebár Karr (a jövö gépjárművének prototípusa, ahogyan azt oly' szerényen szokta volt mondani), a közvetlen prototípusa pedig Ki2t, aki a fejlesztett programmal rendelkezett. Tehát:

    - Karr: a Knight széria eredeti prototípusa, az első olyan rendszer, akinek megvolt a megfelelő idegi hálózata (amibe le akarta tölteni az ál-Zoe Ki3t-et)
    -Ki2t: a javított modell, prototípus abban, hogy az életet védő programmal van ellátva
    -Ki3t: a fejlesztett modell, a régi alapokon, de nagyobb kapacitással (észrevettétek, hogy sokkal hamarabb lesz "emberibb", mint az eredeti Kitt?).

    És egy kis múltidéző:

    Mike: What prototype? I thought you were a one-of-a-kind.

    Karr mondja a két csövesnek a TDR-ban: You are mistaken (mármint abban, hogy van "egy másik kocsi"). I am one of a kind.

    És egy kis érdekesség. Az eredeti forgatókönyvben a TDR valahogy úgy végződik, hogy Kitt áll a kamionban (így ér véget a leforgatott epizód) és nézi a belső képernyőjén Karrt.
    Karr: Being one of a kind is special.
    És erre Kitt: But being two of a kind is more special... brother.

    A hülye amcsik persze ezt nem forgatták le, de azért a one-of-a-kind érzésre elég jól rávilágít így apokrifként is.

    De várom már a S01Ep12 "Knight to King's Pawn"-t. Ebben mintha sakkszimbolika lenne: Knight a huszár, King a király, Pawn a paraszt. Ha valaki tud itt sakkozni, fel tudna világosítani, hogy ez a lépés mit jelent? (Tandori Dezső sakkversei jutnak az eszembe...)


  • KnightRider
    #2341

    Nekem S1 bejött PB-ből, mondjuk az is kicsit túlmisztifikált volt, mert hát ugye Scofieldnek akkora mentálkapacitása van, mint három Chuck Norrisnak egyszerre, és a legidiótább rabok is keresztülhúzták minden számítását, hogy a 3 fősre tervezett szökséből asszem 7-en lettek a végére.

    Na, hogy a témánál maradjunk:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://www.knightindustriesresearch.com/
    User: devon
    Pass: bonnie

    Érdekes dolgok vannak ott fenn, pl. hogy Torres miket machinál...

  • 5c0rp330n
    #2340
    az s3 valóban az volt, de a 4, főleg a legutóbbi résszel annyira már nem gagyi szerintem. gagyiságban talán a terminator viszi a pálmát nálam, de az is kezd egyreinkább nemgagyi benyomást kelteni.
  • KnightRider
    #2339

    Hát a Prisonbreaknél nem gagyibb (az viszi gagyiban a prímet nálam)...
  • ldavid
    #2338
    tiszta jó ez a sorozat, a gagyi dolgokat leszámítva tetszik, jó a hangulata
  • KnightRider
    #2337

    Lehet, hogy Cameron Zachary lesz benne? Ő volt az, aki még a jó öreg második évadban el akarta rabolni Kittet (Locska bocs akció). Hátha kinézte magának az újat...
  • spike0007
    #2336
    Bár elvileg ha HOFF bácsi feltűnik majd az évadban elvileg csak a későbbiekben fog feltűnni, de hát sose lehet tudni eccer csak megjelenik!:)