4495
  • Dean Winchester
    #2415
    jó a fordítás fasza rész volt ez is :D
    am érdekes,hogy mike megy de bentről mondjak go mike :OO
  • Dean Winchester
    #2414
    ok,nevezd ahogy akarod :)
    de sztem mindeki vágja,h itt a hivatalos=szokásos forító =)
  • ldavid
    #2413
    olyan nincs, hogy hivatalos felirat - max nem a megszokott ember fordította
  • Dean Winchester
    #2412
    javítom.

    felirathoz klikk ide
  • Dean Winchester
    #2411
    van felirat! de nem a hivatalos hanem vki más fordította le.vki megnézte és ő szerinte jó lett! szal akinek kell annak tessék a link =)
    http://www.speedyshare.com/227526859.html
  • Dean Winchester
    #2410
    még nincs :D majd lesz elvileg...
    am sztem vki úgyis beböki egy hsz erejéig ,hoyg van felirat =)
  • Orionk
    #2409
    Hy!

    Ti találtatok már feliratot a hetedik epizódhoz?
  • N o N a m e
    #2408
    én nem vagyok akkora KR fan, hogy felirat nélkül is megnézzem :)
  • Ryder7
    #2407
    nemtom mit vagytok úgy oda nekem felirat nélkül is megteszi. lehet hogy nem értek mindent, mert nem vok profi angolos, de a fő hogy Knight Rider.
  • Dean Winchester
    #2406
    jaja ,supernatural felirat is 2napra rá szokott lenni.elvileg azért van olyan hamar mert azoknak a sorozatoknak nagyobb a nézettsége,több ember nézi és azért :(
    na mind1.=D előbb utóbb itt is lesz felirat sztem :)
  • Sweet Lou 6
    #2405
    akkor majd nézelődök szerdáig csak kiadják
  • N o N a m e
    #2404
    A Prison Break fanok elég hamar megcsinálják a feliratot, kedd hajnalban van az epizód magyar idő szerint, kedd délután/este már van felirat. És nekem még az is késő :D
  • Picar77
    #2403
    pfff az se rossz
  • Dean Winchester
    #2402
    hát mit mondjanak a dexter rajongók ?
    vasárnap este megy külföldön és mi vasárnap délutanra kapunk feliratot :D szal majdnem a kövi rész előtt pár órával kb :(
  • Picar77
    #2401
    én is örülnék neki:D
    nem tom min ülnek ennyi ideig :S
  • Sweet Lou 6
    #2400
    Bocsi a 7. részhez nem tudna valaki feliratot linkelni, mert hosszupuskán nincs még fent
  • Ryder7
    #2399
    mostis kb annyiran vannak. jó 6-7-en:D
  • Dean Winchester
    #2398
    ja igaz minek oda annyi ember? bőven elegen lesznek 4-5en...
  • spike0007
    #2397
    Mármint emberi élet védelmét!:)
  • spike0007
    #2396
    Lehet hogy valami ilyesmi lesz! Most kiderül hogy ez a régi KARR, vagy nem és hogy lehet-e emberi életet beleprogramozni és hogy akar-e segíteni?:)
  • KnightRider
    #2395

    Imádom Szekeres fogalmazásmódját. Én cinikus ember vagyok, ezt tudom, ilyen a vérem, de ez az ipse... ezért ő pénzt kap, vagy csak valami komplexust próbál egyensúlyozni?

    Amúgy egy gondolat: Graiman és Torres ugye összekülönböztek a mai epizódban (is). Van egy sejtésem, hogy a Torres-banda ki fogja nyírni Graimant, amiért az szakítani akar a kormányügynökségekkel és a régi mederbe terelni a Kitt projectet.
    A szitu: Graiman ellenáll, Torres megöli. Michael és, főleg, Sarah, szembeszáll Torresszel, aki, mint bennfentes, képes lesz feltörni Kitt programját és meglovasítja az autót. Sarah, Mike, Zoe és Billy négyen összedobják Karrt, hogy, kockázat ide-oda, visszaszerezzék Kittet és megállítsák Torrest, mielőtt valami nagy disznóságot követne el vele (államilag finanszírozott terrorizmus).

    Na, mit szóltok?

  • DJ Skyline
    #2394
    "Az író a változásokkal kapcsolatban még arra is kitért, hogy szakítanak a terroristás, nagyon rosszfiús vonulattal és megpróbálnak földhözragadtabb epizódokat készíteni, melyekben Michael Knight jó úttörőként segíti a rászorulókat és nem csak a világ megmentésével törődik."

    hát igen, szerintem is jobb ha visszatérnek a gyökerekhez, amiről a KR szólt anno. sosem voltak benne hatalmas volumenü dolgok. keményebb diók voltak csak, KARR, Góliát, Junk yard dog c. epizód, stb. de ez az iraki sztori már annyira lerágott csont amit most feszegetnek az új KR-ben :|
  • Ryder7
    #2393
    Charles nekem is fog kicsit hiányozni. Am a suliba van 1 Épitészmérnök vagy mi (sulit épitenek, újat) tiszta Charles. csak kicsit kövérebb. de mindig Charles jut az eszembe róla.
  • spike0007
    #2392
    Mármint a spoiler tag használata nem jött be valamiért!:)
  • spike0007
    #2391
    De nem jött be!:) A váltás teljesen oké azok maradnak akiknek kell!:) Csak Viktor egy hét késéssel írta meg ezt a hírt majdnem! Egyedül Charles fog picit hiányozni nekem! Ezt írtam be, meg hogy nagyon faja volt az új rész!:)Egyre jobb ez a sorozat komolyan! Remélem a változtatás emel majd a nézettségen! Jöhet a jó öreg kisembereken segítés a Karr-os rész után amihez közelebb kerültünk!! Kiváncsian várom!
  • spike0007
    #2390
    Használtam a spoiler tagot!:)
  • Ryder7
    #2389
    ha nem is maradna mindkettő az egyik csak maradt volna, valami nő kell minden sorozatba, valamit kell nézzenek a férfiaka. az egy dolog, hogy a GT500KR szép, de csak nem olyan mint egy jókis nő:D
  • DJ Skyline
    #2388
    Sarah és Zoe marad, megnyugodtam :D
  • Ryder7
    #2387
    ezt tudtuk... de azért megállt bennem az ütő 1 pillra, Justinra gondoltam:D
  • roppii
    #2386
    Kirúgják a Knight Rider sorozat színészeit
  • Ryder7
    #2385
    Ez most mi volt Spike?
  • spike0007
    #2384
    Nagyon jó rész volt, nekem nagyon tetszett! Komolyan egyre jobb a sorozat!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre Attack módból normálba való visszaváltás is volt! Jó akciók ütközés, izgi rész Michael és KITT! No meg vicces helyzetek humor! Kell ennél több?:) Sarah és Mike meg Billy és Zoé!:) Torres körül szorul a hurok! Ja igen és KITT mikor ráment a bombára hogy ne robbanjon fel minden! Fincsi!:)

    Viktor cikkéhez meg annyit, hogy azon csapattagok maradnak akiknek kell a 13-ik rész után! Tetszik az is hogy a kismebereken fognak segíteni! ACsak Graimant sajnálom! De ki lesz a nagyfőnök majd?Kiváncsi vagyok hogy alakulnak a dolgok tovább!
    Egy résszel közelebb a KARR-OS EPIZÓDHOZ!:)
  • spike0007
    #2383
    Nagyon jó rész volt, nekem nagyon tetszett! Komolyan egyre jobb a sorozat! :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre Attack módból normálba való visszaváltás is volt! Jó akciók ütközés, izgi rész Michael és KITT! No meg vicces helyzetek humor! Kell ennél több?:) Sarah és Mike meg Billy és Zoé!:) Torres körül szorul a hurok! Ja igen és KITT mikor ráment a bombára hogy ne robbanjon fel minden! Fincsi!:)

    Viktor cikkjéhez meg annyit, hogy azon csapattagok maradnak akik kell! Csak Graimant sajnálom! Kiváncsi vagyok hogy alakulnak a dolgok tovább!
    Egy résszel közelebb a KARR-OS EPIZÓDHOZ!:)
  • KnightRider
    #2382

    Nahh, megnéztem én is. Nekem tetszett. Ez egy olyan "Voyageres" epizód volt: kevés, de jól megkoreografált action és tömény karakterdinamika. Ez is kellett már. Nekem tetzik, ahogy Zoe és Billy pedzegetik egymást, jobb, mintha egymásnak estek volna Kittben. Sarah és Mike: lol, főleg, ahogyan kukkolják őket.
    Amúgy: volt ugye az előző epizód, amiből már pedzegetik, hogy a KI-nak megvan a maga sötét múltja. Nikki is ezt mondja. És az nagyon jó, hogy Graiman papa egy kicsit egyetért a módszereikkel: "Tudod (Torres), lehet, hogy a nép szemében mi is csak dögös kocsin furikázunk és robbantgatunk".
    Ha úgy nézzük ezt az epizódot, hogy egy story arc része, azt mondom, tökéletes. Szépen lassan pedzegetik, hogy kicsoda-micsoda áll a KI mögött és szerintem pont azok fogják majd elrabolni Kittet, ezért kell majd előszedni Karrt...
  • Ryder7
    #2381
    Megnéztem az új rész, nem a kedvenc epizódom. jó hogy azért mindenki mindenkibe szerelmes, de senki nem nyomul senkire.

    A KITT tanitása nagyon durva volt, meg a megállitása is a másik kocsinak.
  • Ryder7
    #2380
    ez is igaz.
  • ldavid
    #2379
    ez igaz, viszont a nagyobb nézettség még több pénzt jelent
  • Ryder7
    #2378
    sztem a pénzmiatt. kevesebb a szereplő több a megtakaritás és a nézzetséget nem nagyon befolyásolja.
  • ldavid
    #2377
    szerintem meg pont a nézettség miatt csinálják

    "Ahogy az várható volt, nem fogják tétlenül nézni, amint az új Knight Rider folyamatosan siralmasan teljesít nézettség szempontjából..." - sorozatjunkie.hu
  • KnightRider
    #2376

    Nem hinném, hogy a nézők száma miatt lenne. Szerintem csak arra megy, hogy a kevesebb karakterre könnyebb mélyebb sztorit építeni, így nem veszik el a sok bába közt az a bizonyos gyerek...