4495
  • spike0007
    #2455
    KnightRider itt van a ronda autó amit említettél! Ez volt a legutóbbi rész végén! Szerintem gyönyörű darab! Remélem KARR ilyen lesz!:)http://www.origo.hu/auto/20081118-ford-mustang-facelift-2010re.html
  • KnightRider
    #2454

    Most még lesz a Knight Fever, utána téli szünet. Talán Februártól jön a nagy váltás. Lehet, hogy cliffhangerrel fog záródni a Knight Fever, én legalábbis úgy csinálnám :D
  • DJ Skyline
    #2453
    gyorsan sorozatba dobták, szinte most jött a hír hogy jön az új Mustang. :)
  • spike0007
    #2452
    KnightRider nem tudod idén tényleg már csak egy rész lesz a Knight Fever? Ebben lesz ujra Turbo állítólag meg ez egy korábban forgatott rész csak valamiért eltolták az év végére így ez lett a 9-es rész! Mert ilyesmiket láttam, meg hogy januártól indul a reboot arculatváltás,alapítványélesztés vagyis a 10-ik rész már ennek szellemében készül. De akkor ugrott az egész korábbi találgatósdi. Most akkor mi van? Vagy a 10-ik részben történnek meg ezek a dolgok? Kiváncsi lettem!:)
  • spike0007
    #2451
    A Mustang 2010 volt és szerintem jól nézett ki nagyonis!:) Az már más kérdés hogy feketében sokkal jobban mutatott volna! Egy KARR-t simán el tudnék képzelni abban a vázban!
  • KnightRider
    #2450

    Tetszett ez a rész is. Egyre jobban hasonlít a TOSra. Örülök, hogy Billy karakterét elkezdték kiépíteni, ugyebár hamarosan főszereplővé növi ki magát a Graiman-brancs távozása után.
    Egy kérdés: mi volt az a bűndonda piros kocsi, amivel Graiman átverte a végén az ex-nőjét?
  • Picar77
    #2449
    fu azt én is , régit is ezért szerettem nagyon
  • Picar77
    #2448
    kiváncsi leszek mikor lesz felirat megint :DD
  • spike0007
    #2447
    Most nézem a rate nőtt a nézőszám kb maradt picit csökkent! Azt olvasom a KRonline.com-on hogy egy rész lesz még idén elvileg, hát majd meglátjuk és januárban lesz folytatás! Elvileg a 9-es rész lesz az uccsó rész a reboot előtt. Majd kiderül! Remélem jól sül el a dolog!:)
  • spike0007
    #2446
    Már nagyon várom az egyszerű embereken is segítünk sztorikat!:)
  • spike0007
    #2445
    Ami hiányzik nekem az a ski móde remélem egyik részben az is előjön és Turbo boost-ot régen láttunk már! Talán a kövi epizódban, de jövő héten lesz rész vagy mennyi rész lesz még? Olyasmit hallottam a reboot vagyis a nemkívánatos szereplők eltüntetése januárra várható, valaki tud erről valamit? Akkor már csak egy rész lesz idén vagy mi?
  • spike0007
    #2444
    Röviden és tömören egy nagyon jó rész volt a mai!:) Nagyon csöppet emelkedett a nézettség is, de majd a reboot után többet fogunk tudni!Mondjuk nekem nincs bajom ezzel az iránnyal se. Ez Billy része volt de volt pár momentum ami a Tost idézte! Az elején a folyadékeresztés a végén az áttörés! Tetszett na!
  • SlayR
    #2443
    Szerintem jó rész volt. Egyre többször tünnek fel olyan gesztusok Mikenálamik emlékeztetnek az apjára és ez szerintem szépen átjön. Amúgy részletesebben nemvolt baj a résszel egy átlagos töltelék rész
  • Bullitt
    #2442
    Nem volt jó a mai rész.
    Röviden és tömören
  • KnightRider
    #2441

    Don't Hassle The Hoff!

    Ez jó lesz! Graiman papa gondolom megy a levesbe, Kittet elrabolják, Karrt meg meg kell állítani: visszatér a régi Mike és a régi Kitt, az utóbbi valószínűleg csak egy amolyan búcsúztató rész erejéig (mint Kirk kapitány a Nemzedékekben), az öreg Michael meg marad, mint főnök. Nem szerepelne olyan sokat, csak mint régen Devon, pár perc erejéig, mikor megmondja, hogy mi a mission of the week. Yeah!

  • spike0007
    #2440
    Talán a reboot ami pár rész múlva lesz meg a hír fecsigázza az amcsikat! Az első évad végigmegy tutira! Már a 15-ik részt is leforgatták! Legyen második évad és belefér Hoff bácsi sztem jót tenne a sorinak amivel amugy sincs baj!:) De nézettség szempontjából jó egy nagyobb név is!
  • spike0007
    #2439
    Sztem belefér! Jöhet jöhet jöhet!:)
  • 5c0rp330n
    #2438
    dehogynem..
  • ldavid
    #2437
    ne már... szvsz abszolút nem hiányzik bele
  • Bullitt
    #2436
    Hasselhoff a második évadtól állítólag állnadó szereplő lesz
    Ezzel csak egy baj van: ilyen nézettséggel örülhetünk, ha végigmegy az első évad... :S :S
  • Dean Winchester
    #2435
    jaja valóban a turbo boostot lehetne használni sürübben!
    hisz most tiszta vipera a film kb :(de azért jó :D
  • Szabi1991
    #2434
    sztem meg nagyon jó a sorozat :))

    az első pár részbe gagyik voltak az összevágott, meg számítógépes animációk... de azóta sokat javultak... (vagy csak én szoktam meg ? :)

    a történet nem vmi hű de szuperizgalmas, viszont sztem hangulatos, és jó :D
  • spike0007
    #2433
    Igaz! Ez van! De összességében azt mondom nagyon jó a sori nekem nagyon tetszik! Persze ha lenne több kocsi amit törni lehet meg több pénz külső helyszini forgatásokra még jobb lehetne! De a Turbo alakulni fog,azóta már lehet csináltak igazi kocsitörő ugratást is a mustanggal, a többit meg meglátjuk!:)
  • a.carkey
    #2432
    Ha a sorozat is olyan jó lenne, mint a Mustang, akkor talán sokkal jobban járna mindenki.

    Ha a #2429 igaz, akkor ok, de ezzel a green boxos technikával, hát, nagyon kígyó az egész ...
  • ldavid
    #2431
    gondoltam, hogy nem cserélik le, de nekem akkor sem tetszik xD
  • spike0007
    #2430
    Ez csak egy átalakuló formája lesz a mai részben elvileg!:)
  • spike0007
    #2429
    Még nem kapnak annyi Mustangot hogy törni tudják! Knightrideronline.com-on utána kéne nézned a dolgoknak, úgy egy pár hónappal ezelőttre visszamenni és nem csak dobálózni, hanem a tényeket figyelembe venni! A greenboxot is azért használják hogy ne csússzanak ki a költségvetési keretből! Ez van! A készítők ezt többször lenyilatkozták. Meg hogy igyekeznek elérni a fordnál hogy több kocsit kapjanak! Ford meg naná hogykihasználja a dolgot, hogy minél több kocsit eladhassanak!
  • ldavid
    #2428
    nekem ez nem tetszik, a mostani jobban néz ki
  • KRhu
    #2427
    Szerintem a green boxon nem finomitani kene, hanem egy az egyben elfelejteni.
    Az meg nem igaz hogy nincs pénz az autók törésére. Az egész film egy nagy Ford reklám, ha nem ad kocsit, akkor mit ad a Ford? A másik, hogy azt gyanítom, hogy a pilot után azért szüntették meg azt a jó kis műszerfalat, mert a Ford azt szerette volna, hogy ne azért az autóért rajongjanak a nézők, hanem az övékért, ami kapható is. Ha kell meg néhány fanatikus beletesz egy varázsgömböt a műszerfal tetejére és kap egy Kittet.
  • spike0007
    #2426
    http://knightrideronline.com/news/2008/11/ford_unviels_2010_mustang_gt.php
    A 2010-es MUSTANG debütál a mai részben!:)) Állat lesz Én monsdom!:)
  • spike0007
    #2425
    Amit SlayR említ az az egyik ok a másik hogy nincs annyi pénz hogy csak simán valós felvételeket csináljanak no meg kocsit törjenek! A pilot filmre sokkal több pénz volt mint egy-egy sorozat részre! De ott még rosszabb volt néhány effect! A sori még így is mérföldekkel jobb az egészet tekintve!:)No és részről részre lesz jobb! A 7-es részben az átalakulás már nagyon szép volt, a green boxon még van mit finomítani persze. Szerintem nem kell ennyi szereplő. Graimant amugy is kiírták volna, Torrest is hiszen le fog bukni, az FBI-os csaj meg már a pilotban is idegesített!:) Ja és tervezik a Turboo Boost-ot Mustang töréssel de még nincs annyi kocsijuk, de várható! Lehte a mai rész egy KR LAS VEGAS Crossover lesz!:)
  • SlayR
    #2424
    Ezzel szerintem azaz egy probléma van hogy nem áll nemtom hány Mustang a stáb számára ha egy úgy járna pl egy Turbo Boost után mint anno a Pontiac :)
  • Conny29
    #2423
    Jah és a fordítók is igyekezhetnének a felírattal, már egy hete nincs felírat a hosszupuskán a 7es részhez,csak a napokban dobott egyet össze tutyi,köszönet neki.Nekem jólenne az is ha gyorsan összedobnának egy felíratot,felraknák,mint a pilot filmnél is,és utánna lehetne pepecselni a részletekkel, angol kifejezésekkel,miegymással,ugyis a javítottat amit később felraknának,töltené le az ember,csak mégis lenne valami.
  • Conny29
    #2422
    Újranéztem a pilot filmet és most összehasonlítva ezzel a sorozattal,háát,ég és föld.
    Nem a szereplőktől kéne megválni,és nem spórolni kéne,el kéne gondolkodni hogy a régi sorozat mitől volt népszerű.
    Nem igazán volt benne green box meg hasonlók.
    Talán el kéne felejteni ezt a vetített hátteres jeleneteket,és mindent élőben kéne felvenni,és jó lenne ha minden részben lenne izgalmas autós üldözés KITT technikájával leküzdve az akadályokat és turbo boost.Ez a belülről mutatják hogy jön létre a turbó fröccs az elején tetszett,de mostmár csinálhatnának más jelenetet is hozzá,és igazi turbo ugrást.Szerintem ha ezt megcsinálnák nagyobb lenne a nézettség.
    Hihetetlenül visszaesett ezekkel csinált mű dolgokkal mű jelenetekkel a színvonala is,és a szememben is.Mű knight rider helyett knight rider filmet is jó lenne látni.Nekem ezzel a sztorival semmi bajom,tök jó.(Mondjuk ezt a szélvédő üvegre vetítést sem kéne ennyire erőltetni,nekem jobban tetszett az a monitor a váltó fölött.)
    Egyszerűbben,visszakéne kanyarodni a pilot film színvonalához,ott szépen vannak kivitelezve ezek a dolgok mégha egyeseknek az átalakulás nemis tetszett.
  • KnightRider
    #2421

    Én már az első évad felénél szétröhögtem magam, hogy ha Scofield annyira szuperintelligens, akkor hogyhogy a fél börtön hülyére tudja venni és már nem is tudom hányan szöktek vele a végére...
  • Dean Winchester
    #2420
    nana :D a prison break sztem jobb =)
    én nézem és nézni is fogom ezt is meg azt is!
  • KnightRider
    #2419

    Prisonbreaknél még mindig jobb...
  • Szolnokboy1
    #2418
    ezek a feliratok rettentően rosszak. :-/ mindössze egy részt néztem felirattal, elég is volt. de így a 7. rész után a sorozatból is, mocskosul debil.
  • Sweet Lou 6
    #2417
    Köszi
  • Picar77
    #2416
    áh köszi ^^