4495
  • KnightRider
    #2495

    Hogy itt mi lesz...

  • ldavid
    #2494
    én nem mondanám, hogy csak ez-az

    amúgy szerintem attack mode-ban barmi ronda és talán még felesleges is dolog
  • Dean Winchester
    #2493
    ok a lényeg ez az igazi KR -t csak kb 10%ban éri be.
  • SlayR
    #2492
    Szerintem nema vipera tudott alakot váltani és ott teljesen más lett a kocsi itt meg csak ez az változik rajta kezdjük azzal azé se szabad összehasonlítgatni mert ég és föld a kettő ennyi:)
  • Ryder7
    #2491
    Jeee. Ski Mode powaaa:D Am azt a mulit cannont megnézném. tom, h már volt egyszer, de az sztem rakéta volt.

    Dean: az alakváltás inkább Transformerses, mert nagyobb "darabokban" alakul át mig a Vipera csak kis kockákban.
  • Dean Winchester
    #2490
    tetszik és nézem,nincs köze a viperahoz? hát az alakváltás onnan van amit baromságnak tartok!na mind1.hajrá remélem fasza lesz a kövi rész ;)
  • KnightRider
    #2489

    Van Ski Mode:

  • spike0007
    #2488
    December 31-én öveket becsatolni!:)
  • spike0007
    #2487
    Viperához köze nincs szvsz!
  • spike0007
    #2486
    Csak a ski mode és a micro jam ami hiányzok eddig az összes többi funkció volt már! Ráadásul milyen egy Turbo Boost? Első és második részben is volt! Abban igazad van hogy lehetne több is sztem reálisabbra akarják csinálni törni stb. szóval lehet most már van több kocsijuk! Amugy a Knight Feverben lesz Turbo elvileg mindjárt kettő is ha jók a spoiler információk!:) Csak nem bírom ki az egy hónapot!:))
  • SlayR
    #2485
    nemtom mit kell rinyálni szerintem köze ninc s aviperához még az átalakulás miatt se nebeszélve a történetről vagy a szereplőkről nemtetszik nem nézed :)
  • Dean Winchester
    #2484
    edddig csupa vipera ez a sori sajnos..a kocsi funkcioi tennék a sorit KR-é.
    a turbo boostot anno minden részben használták itt meg eddig egyszer? na ne már ...remélem ezen szinten fejlödni fognak.
    ha nincs pénz uj mustangra akkor meg mi a fenéért kell egy sorozatot csinálni?vagy használjanak vmi muanyag kocsit akkor:D de a mai technikával siman megoldható törésmentesen sztem egy két ugratás.
  • Ryder7
    #2483
    igen emlékszer az elsőre. (nehéz lenne elfelejteni) am ha átmegy a sorozat kisembermentősre akkor tiszta eredeti KR-lesz, csak új szereplőkkel. mennek mentegetni össze-vissza mint annó.
  • Dean Winchester
    #2482
    nem pont torres,de lehet az is.
    1.részben torres mondta neki hogy mike-nak egy szót se.lehet elakarja mndani erre torres megöli.
    vagy megtámadják az ssc-t mint a 2résszel előtt és megölik .bármi meglehet!
  • Ryder7
    #2481
    megölik? pl Torres? belőle kinézem...
  • Dean Winchester
    #2480
    lehet,hogy megölik charles-t?
  • spike0007
    #2479
    Sajnos ugy néz ki dec 31.-én lesz csak új rész igen. Aztán utána januárban folytatódik valamikor az új iránnyal -TORRES-CARRIE-CHARLES elvileg! De lehet abban a részben még lesznek és a rész végén történik velük valami! Majd meglátjuk! Mindenesetre rem Torres segge szét lesz rúgva Mike által, Charlest nem tudom ki fogja eltüntetni, Carrievel is történni fog valami! Izgalmas lesz az elkövetkező 5 rész sztem!:)
  • Ryder7
    #2478
    én nem tudtam pl.
  • Dean Winchester
    #2477
    bocs, a jó verizo ma került fel mert ami tegnap fennt volt azzal késett,most viszont faszaa!
  • Dean Winchester
    #2476
    vagyis én igen,de azért kössz!
  • Dean Winchester
    #2475
    sztem mindenki tudja,hiszen már megnéztük :D
  • Sweet Lou 6
    #2474
    s1e8-hoz van magyar felirat hosszupuskasub.comon
  • Ryder7
    #2473
    a követekző? nemááááre ember. addig elfelejtem mi volt eddig.
  • Dean Winchester
    #2472
    na mos mivan?
    szal dec.31-én lesz az új rész és aztán akkor hetente folytatódik?
    tuti az is,hogy a kis embereken fog segíteni?
  • sandor8206
    #2471
    csak dec.31 lesz új rész? az még odébb van
  • spike0007
    #2470
    ATTACK MODE, TURBO BOOST, GO KITT!:)
  • spike0007
    #2469
    Mondjuk Nekem tetszik minden ahogy van, de apróbb változásuk tuti lesznek! Ami sztem jó tesz majd a nézettségnek! Valszeg azért csak dec.31-én lesz új rész mert a Knight Fevert korábban már leforgatták, de valszeg forgatnak még hozzá és csinálnak egy cliffhangert a reboot előtt! Sztem emiatt a szünet!:) Majd kiderül, de már alig várom a kövi részt!
  • spike0007
    #2468
    Mindennel egyetértek!:)Hozzátenném hogy TORRes baromira nem hiányzott a 8.-ik részből és CARRIE SE FOG majd! Charles picit, de ha megérjük a 2.-ik évadot, remélem meg akkor jöhet HOFF!:)
    Sajnos december 31-én lesz csak a következő rész, aztán januárban az első rész ami már az új irányvonallal jön! Már alig várom kiváncsi leszek az egyszerű embereken segítünk sztorikra, sztem jók lesznek! Meg arra hogy KI3T-en változtatnak-e apró dolgokat!
  • sandor8206
    #2467
    +sztem nagy ziccert hagytak ki a készítők a parkolófiúkkal, KITT elszórakozhatott volna velük egy kicsit
  • sandor8206
    #2466
    ledaráltam 4 részt egyhuzamban, azt kell mondjam a sorozat lehetne jobb is , nem kéne egy feltúrbozott halálos irambant csinálni néha belőle, de egyáltalán nem rossz , tényleg egyre jobb ahogy jönnek a részek, lehet elkapják a ritmust a készítők, sztem nagy erénye a sorozatnak, hogy lightos könnyed hangvételű és most már nem is annyira erőltetett (már unom, hogy minden sorozatban minden részben pöccre van állítva mindenki és mindenki ultra komoly, megapöpec kemény, kell olyan is mint heroes,szökés de ilyenre is van szükség mint a KR), a 8. epizod nagyon el lett találva billyvel, szóval sztem jó a sorozat várom a következő részeket és remélem lesz még sok évad, kicsit nőhetne a nézettség, remélem a szereplő cserék után fog+maradnak ennél a lightos hangvételnél, mint az eredeti széria volt, remélem hasselhof bácsi jön :-D
  • Dean Winchester
    #2465
    vagyis addig nem is lesz több kr rész?vagy addig lesz még?
  • ldavid
    #2464
    a Knight Fever itt meg it is 26-ára van írva
  • Ryder7
    #2463
    Mondtam én hogy Barátok Közt epizód vége:D Am tényleg ha egy kis IQ szorult az irók meg a többiek agyába, akkor úgy csinálják.

    Kösz a megerősitést.
  • spike0007
    #2462
    Amire heteket kell várnunk ugy néz ki december végén adják le a Knight Fevert! Affene!:) Most addig lehet várakozni!
  • Dean Winchester
    #2461
    vagyis jobban járunk ha nem nézzük meg az uccsó részt :D
  • KnightRider
    #2460

    Nekem nem tetszik a kocsi, olyan, mintha össze lenne nyomorítva. Ha kinyit ki lenne húzva az orra, meg a fara, szebb lenne. Fér egyáltalán valami ennek a csomagtartójába?

    Ryder7: a cliffhanger azt jelenti, hogy az epizód végén az esemény csúcspontját láthatjuk, nem tudván, mi lesz a végkifejlete. Ez a tipikus "To be continued" eset...

  • spike0007
    #2459
    Pontosan, függőben levő dolog!:)
  • Ryder7
    #2458
    Egyetértek. Gyönyőrű, bár én még ilyen bordóban/sötét virösben is el tudnám viselni.
  • Ryder7
    #2457
    tom talán láma kérdés, de a cliffhanger mi is? Névről itélve valami függőben maradt dolog mint a Barátok Közt epizódok vége:D
  • spike0007
    #2456
    Persze feketében!:)