4495
  • Ryder7
    #2535
    úgy értem ez:

  • Ryder7
    #2534
    Kicsit belehúztam, ez lett az eredménye:

  • KnightRider
    #2533

    Engem is érdekel!
  • Dean Winchester
    #2532
    cimet már mondhatsz =)
  • Ryder7
    #2531
    Nos, akkor belehúzok. ha már van pár "jelentkező" akkor megéri, meg most kell elkezdeni amig nincs több.
  • spike0007
    #2530
    Az nagyon jó lenne!:))
  • Sweet Lou 6
    #2529
    Szerintem nem csak én örülnék ennek :)
    Hajrá
  • Ryder7
    #2528
    Délután reggeltem magamnak tárhelyet, szerintem összerakok rá egy Knight Rider fansiteot a rebootig, ha valakit érdekel, akkor belehúzok és mikulásra talán lesz.
  • Narxis
    #2527
    :D
  • KnightRider
    #2526

    Fene a fajtájukat. Az egyetemen se szeretik, ha nem adok meg forrást...
  • ldavid
    #2525
    ki is szedték, mert nem volt hozzá forrás xD
  • KnightRider
    #2524

    Na, updatoltam a Wikipedia listát az epizódokról :D
  • Dean Winchester
    #2523
    kösssz
  • KnightRider
    #2522

    Az eddig lefutott epizódok:

    1, A Knight in Shining Armor
    2, Journey to the end of the Knight
    3, Knight of the Iguana
    4, A hard day's Knight
    5, Knight of the Hunter
    6, Knight of the Living Dead
    7, I wanna rock 'n' roll all Knight
    8, Knight of the Zodiac

    És amik jönnek:

    9, Knight Fever
    10, Don't stop the Knight
    11, Day turns into Knight
    12, Knight to King's Pawn (más források szerint Knight to King's Rook*)
    13, I love the Knightlife
    14, Knight and the City
    15, Fight Knight
    16, Fly by Knight
    17, Exit light, enter Knight

    *Knight to King's Rook esetében érdekesebb a sakkszimbolika. A Rook az a bástya. A Knight Rider regényekben Rook volt a kamion fedőneve

    A Day turns into Knight és a Knight to King's Pawn/Rook egy történet, a Karr story arc vége.

    A Karr arc utáni eseményekről: Graiman addigra halott lesz. A casing callok egyikében szerepel egy olyan figura, aki "ismerte Sarah apját". Ismerte, így, múlt időben.

    Mi lesz még itt...



  • Narxis
    #2521
    Ja én úgy értettem, hogy KITT-nek csak a neve kötődik a régihez, vágom én, hogy nanotechnológia meg minden.

    Én is kérek KR-es laptopot. :D
  • Ryder7
    #2520
    Tudomásom szerint az új KITT nem egy felturbózott régi KITT. a 3000-es model és nem egy 2000 turbó pl. meg KARR se az a hires robogó robot, hanem valami exosleketon vagy mittomén. és KITT alján az a KR lógó nem Knight Rider hanem Knight Research. a laptopokon is az van a Vista logó alatt (de elcserélném apám laptopját egy KR-esre). szóval az új KITT csak egész "véletlenül" lett a neve KITT meg KARR-nak KARR.

    nemtom valaki értette-e amit irtam, de ha nem akkor is jól esett leirni:D
  • ldavid
    #2519
    List of Knight Rider (2008 TV series) episodes
  • Dean Winchester
    #2518
    nos vki nem tudja,hogy a következő részek mikor lesznek és mik a cimei?
  • KnightRider
    #2517

    Szerintem ez a robot alak nem lesz benne, mert a történet szerint - állítólag - Kitt autójába fogják beültetni a Karr processzort, miközben a Kitt processzort ellopja valaki...
  • Istencsászár
    #2516
    Már előre látom ahogy felkapja KITTet és pörgeti a levegőben stb:D tetszik, mármint hogy ilyen brutális lesz:)
  • KnightRider
    #2515

    Most lőttem a Knight Research oldalról:

  • Narxis
    #2514
    Nekem egyetlen dolog nem tetszik, az, hogy az összes eddigi rész valamilyen terroristás volt. Terroristák így, terroristák úgy, ezt loptak, azt loptak stb. UNALMAS de ez állítólag változni fog és visszatérnek a gyökerekhez. KARR-t tuti ugyanúgy feltuningolta valaki 21. századira mint KITT-et, én csak arra tudok gondolni, hogy ez valami katonai projekt volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A halloween-es rész végén aki el akarta lopni KITT "agyát" mondja is az FBI-os fickónak, mikor kérdezi tőle, hogy kinek dolgozol? "és te tudod, hogy kinek dolgozol?"


    A szereplők tűnnek még egy kicsit bénának, de még csak az első évad elején vagyunk, majd belejönnek. A labor nekem tetszik, high-tech hatása van, számomra.
  • SlayR
    #2513
    Én nekem is furcsa volt előszőr de elsőre látszik csak annyira túlcsicsázottnak szépen beleilleszkedik a környezetbe minden és a sztorinak is vannak fordulatai és egyre szebben alakul merész dologba fogtak szerintem eleve az egész Knight Rider felélesztés projektel de szerintem jó uton haladnak én ezt látom de persze más láthatja máshogy ehhez szíve joga :)
  • DJ Skyline
    #2512
    engem nem fogott meg, nekem túl sok. lehet maradi vagyok, és nem nyitok az új felé, lehet ha rávenném magam és megnézném őket akkor tetszene valamennyire. de nem érzem egy kis videó nézése során sem azt a Knight Rider, hát mondjuk így csúnya szóval "fílinget". jó persze nem lehet leragadni a 80-as éveknél, de valami hiányzik ebből a sorozatból úgy gondolom. lehet a Mustang volt rossz választás, lehet a főszereplő nem illik ebbe a szerepbe, lehet az egésznek a körülménye kap sok szerepet (az irdatlan laborra gondolok amibe KITT mindíg begurul). lehet túl sok a fő(bb) szereplő. régi sorozatban ott volt Májkel, Devon, meg az aktuális szerelő csaj, Boni vagy Ípril. később meg Erszí (bocs hogy így fonetikusan, de most jól esett. :D ). na meg persze KITT, és ennyi. pl mindíg is kíváncsi voltam régen, hogy ki vezeti a kamiont. :D anno volt egy két vágás, hogy RC ott kamionozgat, de semmi egyéb. itt meg lassan azt is tudjuk hogy ki a WC-s néni. meg úgy érzem hogy ez a sorozat merít ötleteket máshonnan. miért kell egy tuningolt show car-t csinálni KITT-ből, miért kell Transformers robotot csinálni KARR-ból? :| pl KARR kinézhetne kicsit brutálisabban alapjáraton mint KITT, ezzel is sugallva azt, hogy ő egy negatív "személy" a sorozatban. aztán lehet nem lesz belőle robot. vagy biztos nagyon látványos lesz majd ahogy robottá alakul, de valahogy nem illik szerintem ebbe az egész KR környezetbe. nem tudom elképzelni milyen sztorit fogna köré szőni, ki ő, honnan jött, hogy lett belőle robot, stb.
  • Narxis
    #2511
  • SlayR
    #2510
    dec 31ig nemis lesz
  • Narxis
    #2509
    Ezt az eredeti óta átalakították, szerintem azért emlékezett a haloweenes részben rá Michael mert ő vezette egy közel-keleti bevetésen vagy valami katonai gyakorlaton... csak valamit csináltak az emlékezetével. :D De ez csak az én agymenésem. A héten nincs epizód? Elvileg lennie kéne.
  • Shiwo
    #2508
    én meg elvoltam maradva és a hét elején láttam a 6. részt
  • Szabi1991
    #2507
    ez van..

    sztem meg nagyon jó az új sorozat...
  • DJ Skyline
    #2506
    megmondom őszintén, én az első részen kívül egyet sem láttam. :) KnightRider linkelt egy oldalt ahol képekben fent van minden rész (ilyen 2000 valahány kép vagy mennyi), leszedtem kettőt, az úgy jó volt. :D nem érzek késztetést arra hogy megnézzem őket, így nem is nagyon kommentelek mostanság ide már, csak ha hozzá tudok szólni érdemben a dolgokhoz.
  • spike0007
    #2505
    Ezek azok a tervrajzok amiket a 6.-ik részben láttunk! Nem tudom mi a gond vele! A Reboot-tal még ez is változhat!:) Amugy meg ha ez lesz várjuk hogy néz ki. KITT ugyis legyakja!:)
  • Bullitt
    #2504
    Amúgy ezt már láttuk a 6. részben, kicsit lassan reagáljátok le :D
  • SlayR
    #2503
    sztem totál semmi probléma a dologgal :)
  • Kicsikiraly
    #2502
    hát igen :O legalább akkor lennének rendesen lábai :S
  • Dean Winchester
    #2501
    röviden: pfff
  • Shiwo
    #2500
    kárr hogy átmennek transformersbe -.-
  • DJ Skyline
    #2499
    nem tudok mit mondani, ledöbbentem. :D szerintem ezzel már nagyon átestek a ló túloldalára. olyan mint egy Transformers robot, csak nincsenek rendes lábai hanem kerekek vannak helyette. Barricade után szabadon :D
  • SlayR
    #2498
    de bizony ő KARR
  • DJ Skyline
    #2497
    hát ez mi az isten nem mondod hogy ez lesz KARR?
  • KnightRider
    #2496

    Kép lemaradt, bocs...