4495
  • KnightRider
    #2575


    A probléma az, hogy, valljuk be, a 21ik században a Knight Rider valahogy már nem az igazi. Nekünk, rajongóknak igen, azért, mert az eredetin nőttünk föl és a szívünkbe zártuk. De az átlagos tévénézőnak az eredeti is cheesy, hát még az új.
    A baj az, hogy Amerikában az eredeti sem volt kultsorozat, csak a másodszori sugárzás idején lett belőle valami. A KR a bevételének több, mint háromnegyedét Európából és Ázsiából (Pakisztán) hozta. Ha az eredeti kultsorozat lenne Amerikában, mehetne az új sorozat is. A Star Trekkel így volt. Lehetett szeretni, vagy utálni az összes újabb sorozatot (TNG, Ds9, VOY, ENT), de nézték, mert hát Trek és ha utálták is, legalább lehetett róla beszélni. A KR-el ez nem így van. Fáj kimondani, de az eredeti sorozat a legtöbb ember számára csak valami régi gagyi a Baywatchos ürgével.
    Az új sorozat egy ilyen korba csöppent bele. Egy olyan korban, amikor az összes helyszínelős sorozat kábé ugyanazt csinálja, mint a KR: hi-tech eszközökkel bűnt üldöznek. Kocsi nincs, de a mai világban egy beszélő kocsi nem is akkora wasistdas.
    A másik probléma, hogy túl keveset hagytak meg az eredetiből, hogy mondjuk az eredeti sorozat ismerői (nem feltétlenül rajongói) leüljenek és megnézzék. Nincs Turbo Boost (jó, technikailag van, de az eredetiben az epizódok 99%-ban volt, itt meg csak 2 epizódban, azt hiszem). Nincs Ski mode (ez is van, de látni még csak nem is láttuk). És nincs meg az az életérzés, hogy megy Kitt a végtelen sztrádán, egyszer csak: /bijjúúpp/ "Micheal, Devon keres." "Yo, Devon!".
    Mi van ehelyett: egy titkos kormányszervezet épít egy olyan kocsit, amelyik átalakul, mint a Viper (oké, a Viper eredetileg KRTOS klón, de akkor is, újabb és több fiatal emlékszik rá, mint a KRTOS-ra). A kocsi jellegtelen, szinte minden ízében stock. Hiányzi a KRTOS színes látványvilága, a milliónyi színes kis LED fény, Devon tágas irodája, a meghitt csipkelődés a karakterek között. Az új karakterek komorak, ha meg nem, akkor idiótán viselkdnek (lásd Graimant meg a SötétZöld exnőjét).
    Még egy dolog: alapprobléma, hogy ez egész sorozat egy nagy Ford reklám. Amikor a kamera rázoomol a kígyós logóra, hát néha ófelnémetül kezdek beszélni. Az eredetiben a Pontiac nem engedte (!), hogy Kittet Pontiacként, Trans Amként nevezzék meg. A legutóbbi epizódos piros ál-Kitt future Mustang meg a product placement netovábbja. Már csak az kellett volna, hogy az SSC főképernyőjén villogjon a felirat, hogy "Vedd meg!". Azért ez idegesítő.

    Szóval, nagyon sok sebből vérzik az új KR. Ha az amcsik exportálnák, lehet, hogy úgy járna, mint a KRTOS és behozná a költségeket. De Amerikában már nem fog megmenekülni. Jön az ottani Megasztár, vagy micsoda, az oda fog kaszálni minden sorozatnak. Még a Grey's Anatomy, a House, meg a többi sikersorozat is meg fogja sínyleni, nemhogy szerencsétlen KR.

    Azért még ne adjuk fel. Remény mindig van...

  • SlayR
    #2574
    nemkell rinyálni sztem csak ijesztgetés .)
  • Narxis
    #2573
    Majd akkor beszéljünk erről ha hivatalosan és véglegesen bejelentik...
  • Bullitt
    #2572
    Szóltam előre, hogy már az NBC is kifelé nyírja...

    Nem meglepő, ennyi volt srácok, vége. Nem kellett volna ennyit várni a nagyobb sztorizással, az epizódikus felállás már rég nem működik egy ilyen sorozatnál, arra ott vannak a Helyszínelők. KARR-t korábban is előhozhatták volna, Mike múltját meg a tetkóját meg már totál elfelejtettük. Nem meglepő. Ennyi. Vége.
  • spike0007
    #2571
    Ajjaj!http://www.sorozatjunkie.hu/2008/12/04/hogy-az-a-mar-megint-midseason/
    Most vagy az van hogy az NBC törölni akarja a sorit és 17 rész után annyi,lezárják a sorit,de Én akkor nagyon utálni fogom Őket, vagy pedig felmérik mi a helyzet és ha nem csökken a nézettség akkor a 17. rész után jön a kettes évad! Remélem az utóbbi lesz!:) A nézettség maradjon meg 6 millió körül és ne zuhanjon többet akkor sztem lesz kettes évad! Csak így 4 rész lesz ami reboot ebben az évadban! Húzom a szám és elkezdtem félni! Jajj csak legyen kettes évad!!
  • Ryder7
    #2570
    Én is remélem, hogy lesz mádosik évad. jó lenne.

    #2560
    Helyszinelőket helyszinelő? mostmárez milye durva beszólás.
  • ldavid
    #2569
    valami hasonlót olvastam én is a junkie-n korábban
  • KnightRider
    #2568

    GST azt mondta, hogy a reboot úgy lesz, hogy egy foci (gondolom amerikaifoci) meccs után fogják leadni, hogy úgy majd több lesz a néző. Tehát az az epizód, amelyik a rebootot adja, a meccs után lesz, az addigra meg sörmámorban úszó amerikai férjek, családapák, munkások, parasztok, kulálok és lumpen elemek (lol) majd mind a KR-t fogják nézni.

    GST, legyen igazad :D
  • spike0007
    #2567
    Meg mi is!:)
  • spike0007
    #2566
    Én egy dologtól félek csupán, attól hogy januárban bejön az American Idol/Amcsi megasztár! Na most ez sorozatölő a javából szóval nagyon remélem hogy elpakolják a KR-t hétvégére! Már amugy is ugy kellett volna kezdenie az NBC-nek hogy hétvégére teszi, szerintem! Majd meglátjuk, de sztem így lenne logikus hogy elpakolják más napra, vagy a hétvége sztem jó lenne, hétvégén nagyobb a nézettség! Kiváncsi leszek! Kezdek ugy aggódni mint anno a termi sorinál de ott lett kettes évad, nagyon remélem hogy a KR-nek is összejön! A készítők megérdemelnék!:)
  • SlayR
    #2565
    Az alapítvány épületénél is muatták ha jólemlékszem parkolni
  • Szabi1991
    #2564
    az NCIS sztem jó kis sorozat :))
    még 1 részt se hagytam ki :p
  • ldavid
    #2563
    tengerész helyszínelők nincs, csak NCIS, az meg más tészta :P

    #2552
    amúgy tényleg hová megy mindig az a kamion? :D
    van valami hely ahol leparkolták? vagy mindig uton volt?
  • Narxis
    #2562
    Nekem egyik se jött be, de azzal nincs is gond ha megy egy ilyen sorozat, csak ha ennyi féle van az már kicsit sokkoló. Olyan mintha KR lenne Opellal, Suzukival, Ferrarival stb. :D
  • Kicsikiraly
    #2561
    de azért az oridzsi helyszinelőkbe ne kössünk bele, az igenis jó, hiába 9. évad megy.
  • Narxis
    #2560
    Meg a sokadik helyszínelős sorozat, miami helyszínelők, tengerész helyszínelők, new york-i helyszínelők, helyszínelőket helyszínelők..
  • KnightRider
    #2559

    Nem,rég láttam ilyen szar sorozatot. És ezt nézik a népek, ember!!! Hülye amcsik. Bezzeg mikor mi még a Kloss kapitányt néztük...
  • KRhu
    #2558
    Látom, ezt a "Prisonbreak"-et nem tudod megemészteni.
  • KnightRider
    #2557

    Az Origo temet

    Basszus, az összes jó sorozatot elkaszálják a hülye amcsik. Jerichot is megvágták. Prisonbreak meg megy négy éve. No comment...
  • spike0007
    #2556
    Majd meglátjuk, szerintem is jó a kis szünet de a dec 31-i rész már nem annyira! Ha csak egy évad lesz azt az NBC saját magának köszönheti! De szerintem lesz kettes évad is! A reboot szerintem jót fog tenni a sorinak! Annak idején a sorozatra is kicsi esély volt, azt mondom az NBC nem véltlenül rendelte be az első évadot, meg akarja adni az esélyt a sorinak! A reboot meg kb a 13-as rész utánra várható ha Knightrider jól mondta! Ha jó lesz az átívelő sztori és miért ne lenne jó hiszen jók a részek és kevesebb terrorüldözés akkor rendben lesz a dolog!:)
    KI3T Turbo Boost!:))
  • Ryder7
    #2555
    igaz, másodikra már egy kicsit kevés az esély, de ha egy rendes reklámot összenyomnak és azt igen gyakran adják, akkor jó lesz.
  • SlayR
    #2554
    szerintem meg jót tesz neki ez a kis szünet sőt
  • Bullitt
    #2553
    Hát másodikra vajmi kevés az esély. Ezzel a december 31-es visszatéréssel is már öli az NBC a sorit...
  • Ryder7
    #2552
    jaja. jólesz. amúgy meg nemtudom ki nézte az este a Shwoder Klubbot, de beszóltak a Knight Rider-nek, hogy hova megy mindig az a kamion (SEMI).
  • spike0007
    #2551
    Értem! Jó lesz jó lesz!:)
  • KnightRider
    #2550

    A 10-13-as epizódokban történnek meg azok az események, amelyeknek a végére kialakul a reboot feeling. Gondolom az lesz, hogy Karr és/vagy Torres megtizedeli a csapatot, a túlélők meg szembeszállnak a Torres-féle hatalommal és folytatják az eredeti csapat munkáját, a közembernek segítenek...
  • spike0007
    #2549
    Pontosan nem tudom melyik, a 11-12 vagy 12-13 a KARR.os részek lesznek asszem!
  • spike0007
    #2548
    Én ugy tudtam már a 10-ik részen a reboot jelei lesznek! Amugy a sori első évada lemegy mindenképpen nem? A második a nézőktől függ! Remélem bejön a reboot!:)
  • Narxis
    #2547
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • ldavid
    #2546
    köszi
  • KnightRider
    #2545

    Az első rebootos a 14-ik lesz. A 10-13-as epizódok lényegében egy story arcot adnak, azért írták ilyennek, hogy ha még a teljes évadot sem veszik meg, akkor ki legyen kerekítve a történet. De a 14-ik epizódtól bejön a reboot, addigra Graiman és Torres nélkül...
  • ldavid
    #2544
    az extra még egész tűrhető, meg reklám sincs, de oda most nincs reg

    konkrét infó van arról, hogy melyik rész lesz az első reboot-os?
  • Bullitt
    #2543
    Nincs manapság normális ingyenes tárhely. CWI egész gyors volt, de persze, hogy a rendőrök beszűntették :D

    Nincs stabil tárhely itthon. Én ezért nem csináltam még :P
  • ldavid
    #2542
    helyedben ezt használnám háttérnek
  • Ryder7
    #2541
    azvolt. de az UW lassabb mint nagyanyám, szal váltok.
  • Narxis
    #2540
    lol
  • Narxis
    #2539
    http://kr08.uw.hu ?:D
  • Ryder7
    #2538
    igen brutális a védelem. ennyi erővel kiirhattam volna fejlécbe is.
  • DJ Skyline
    #2537
    nehéz volt rájönni :D kíváncsi vagyok a végeredményre
  • Ryder7
    #2536
    cimét még nme mondok, de aki kicsit szemfüles...