4495
  • KnightRider
    #2615

    Január 7-el kezdődik az a három epizódos story arc, amiben elkezdenek kihalni Graiman-ék. A végén leleplezik a kormány-összeesküvést. Utána kezdődik a régi fajta mission típusú epizódok (forrás: KittSite).

    A Knight Rider egyébként, a Hoff szerint, olyan, mint egy rang, vagy egy titulus, és igazából Kitt pilótáját jelenti. Tehát a mindenkori "Michael" a Knight Rider...
  • Ryder7
    #2614
    nem néztem végig de az elején mondja Mike hogy lesz benne csomó bunyó meg mindig kapni fog a szájára, meg motoros alagutas szálguldás is lesz benne.

    am télleg jó lenne ha visszatérnének a gyökerekhez ugyanis ebbe semmi Knight Rider sincs, mert ha a cimet lefordijuk kicsit hülyen jön ki de lovagló lovag vagy hasonló lesz, a Rider ugye KITT-re érvényes a Knight meg a tettekre, hogy segit a jókon. itt ebbe a sorozatba csak a teroristáknak teszünk keresztbe.
  • spike0007
    #2613
    Ja és már a 13-ik rész már reboot lesz elvileg!:)
  • spike0007
    #2612
    17.-ik részről beszélnek, sok akció és bunyó lesz benne. MIKE-nak fekete dzsekije lesz reboot során, persze nem olyan mint a fateré, sok KITT és MIKE jelenet lesz olyan lesz mint az original és 12 részben a KITT vs KARR!
    De nyugodtan nézzétek meg és aki tudja lefordíthatja jobban!:)
    Asszem jó lesz az irány!:)
    Szurkolok hogy legyen több néző és legyen kettes évad mert ahogy nézem még f*szább lesz a sori!:) Akkor jöhet HOFF is!:)
  • spike0007
    #2611
    http://knightrideronline.com/news/2008/12/interview_with_justin_bruening_on_the_set_of_episode_17.php
  • Ryder7
    #2610
    mai váligba már bármi megtörténhet, de akkor is enyhén agressziv volt.
  • Narxis
    #2609
    dec 31
  • grebber
    #2608
    Következő rész mikor lesz?
  • KnightRider
    #2607

    Lehet, hogy olyan volt, mint a Star Trekben, kábító fokozaton...
  • Ryder7
    #2606
    na jóvanakkor menni fog még egy darabig a sorozat, csak most mindenki világválságzik.

    am ami érdekes volt a 8-ik részben, h KITT mindenáron lézerezni akarta az embereket. lehet, h én vok a hülye, de tudomásom szerint a lézersugár nem a legkellemesebb dolog a világon.
  • spike0007
    #2605
    http://www.sorozatjunkie.hu/2008/12/07/hirvasarnap-30/
  • Ryder7
    #2604
    spike0007: igen ezek után azért odafog b*szni ez a pár rész, és szerintem nem ok nélkül tették fel ezt a két videót. egy kicsit reklámozzák, mutogatják még idejekorán aztán terjed mint a rák és lesz itt néző.
  • Bullitt
    #2603
    Én még régen úgy hallottam, hogy gondok vannak a szerzői jogokkal. Egyenlőre elvileg nem lesz. (De neten simán meglehet ám találni a részeket)
  • w77d
    #2602
    sziasztok! nincs hír arról, hogy kiadják a régi sorozat második évadját is DVD-n, mint az elsőt???
  • Narxis
    #2601
    dec 31
  • zoliii
    #2600
    Ez a rész mikor lesz?
  • SlayR
    #2599
    nemsemmi :O
  • spike0007
    #2598
    Lez ez a rész a Karr-os részek ezek mind átvezetnek a rebootra és az alapítványt jó irányba terelik! Van potenciál a soriban nem kevés! Gyerünk NBC gyerünk KR!:)
  • spike0007
    #2597
    Ebből kiindulva már most beparáztam ez félelmetes.. Mi lesz itt még! Az elkövetkező 9 rész állat lesz sztem, remélem sok nézővcel és akkor lesz kettes évad Hoffal akár!
    Végezetül egy Gary interjú:
    http://knightrideronline.com/news/2008/12/knight_rider_not_canceled_says_gst.php
  • spike0007
    #2596
    Akárcsak ez:
    http://www.youtube.com/watch?v=7eMW97FOidI&feature=related
  • spike0007
    #2595
    Ahogy nézem ez a Knight Fverben várható:

    Knight Fever
  • Narxis
    #2594
    Egyetértek!
  • SlayR
    #2593
    de még mindig véded őket :DDD akkoris ez a helyzet a mostani sorozatok el sem érik régi sorzatok szintjét béksegge alatt vannak ennyi
  • Narxis
    #2592
    Ja tényleg, régi sorozatban minimum 2 kocsi volt, a rendes amit Michael vezet és egy kibelezett amivel az ugratós, turbos jeleneteket csinálták meg.
  • spike0007
    #2591
    Itt az NBC és a Ford a ludas kérem szépen! Egyik lehetetlen időpontra pakolja a KR-t hétvege sokkal jobb lett volna és pénzt se ad rendesen(pilotra még adtak) helyette Green Screen. A másik a Ford!! Csak a reklám és a pénz érdekli őket,nem adnak megfelelő mennyiségű Mustangot hogy valódi Turbo legyen! A készítők keze rohadtul meg van kötve és ennek ellenére a sori nagyon jó!A szereplők és a stáb teszi a dolgát ahogy kell! Viszont ha cancelt kapna a sori, nem kapja meg az esélyt hogy kiforrjon! Ugyhogy megcseszheti az NBC! Ajánlom nekik hogy legyen kettes évad!:) Amugy meg tényleg manapság szinte csak a nagy hardcore rajongókat izgatka a Knight Rider! Ezen Hoff se sokat tudna változtatni és a Trans Am se! Ennek ellenére jó lenne ha feltűnne mert akkor lesz kettes évad!:) Reménykedjünk.. Jövőre kiderül!
  • Kicsikiraly
    #2590
    még mindig semmi kötekedés szintjén: azért PB-be is megvan a változatosság :D minden évadban más ember a "rosszfiú" sőt a "jófiúk" csapata is bővül. CSI-ben meg igen, sokszor ki lehet találni ki a gyilkos, te is rég kitaláltad, és a végén azért odavág hogy mégsem ő, mert stb stb. de ez igazából ízlések és pofonok. minden embernek más tetszik, de sajnos ami nagyobb emberrétegnek tetszik, azt nyomják inkább, mivel az több nézettséget hoz.
  • SlayR
    #2589
    AAAAA ez odatett a lelkivilágomnak :DDDDDDDDDDDDDd
  • KnightRider
    #2588

    Csináljanak crossivert: Az Alapítvány segít Szkófíldéknek egszökni, Kitt betör az árnyékkormánynak, vagy minek a rendszerébe (vagy az a Travellerben volt?), kiszedi az összes terhelő bizonyítékot, nyilvánosságra hozza és puff, meg van oldva minden. A végén a Zsebes megerőszakolja Michaelt, Szkófild lelép Kittel, mert hoy végre lesz egy megfelelő agyú társasága :D
  • SlayR
    #2587
    ezzel tezsem hozzá nem aztmondom nemlehet jó sorozat meg hogy nemtetszhet sok embernek de számomra ingerszegény az egész körítés....ennyit az offolásról... amúgy meg kiváncsi elszek milesz a Knight Riderből szerintem lehetne ez siker dehát ha a Prison Break és egyebekhez kell mérni az sajna tényleg nagy bukta mert teljes más kategória a kettő
  • SlayR
    #2586
    mert nem mindig ugyanazok elől "járkál" mint a szökésbe hogy állandóan ugyanazok az emberek vannak :) meg egy helyről 95% szöknek helyszínelőkbe meg mindig már leeh ttudni a rész elején ki a gyílkos nincsenek hátsó szálak amik felszínre kerülnek totál siralom régebben voltak Buffy, Angel, X Alták, Millennium amibe mindig hoztak valami frissasséget ez már kihalt ennyi!
  • Kicsikiraly
    #2585
    minek arra egy külön sorozat hogy egy ember mászkál egy hájtekk beszélő autóval és terroristákkal harcol

    (félreértések elkerülése végett: tetszik a knight rider, ez csak egy példa volt, hogy azért gondolkozz el mit írtál le :D)
  • Narxis
    #2584
  • SlayR
    #2583
    mindig ugyanaz van annak egy külön sorozatot szentelni hogy valakik szöknek meg szenvednek számomra dögunalom a helyszínelők is simán mindig ugyanaz van keresnek valakit elkapják közbe egy halom hülyeség akinek tetszike gészéségre én elalszomr ajta
  • 5c0rp330n
    #2582
    mondjuk hogy prison break és csi-al mi bajod van, az jó kérdés. mellesleg a prison mostanában nincs a nézettségi mutatók csúcsán, pedig kezd újra jóféle lenni.
  • KRhu
    #2581
    Egyetértek veled KnightRider! Szívemből szoltál! Jól megaszontad
  • Ryder7
    #2580
    Milyen jó érzés ilyen rosszhirre lefeküdni:S:S Egyetértek KnightRiderel.
  • Narxis
    #2579
    Egyetértek, az a megy a sztrádán, a szabadság érzete, hiányzik nekem is.
  • DJ Skyline
    #2578
    egyet értek
  • SlayR
    #2577
    Egy részbe egyet értem egy másikba meg nem szerintem hogy legyen egy kis valósághűség a dologba kell a komorság és nemigazán lenne jó ha hasonlítana a régire jópár szempontból a másik meg egy olyan világba nevárjuk el a sikerét ahol prájzonbrék meg helyszínelők a sztár sorozatok őszintén szólva egyiks e a változatosságról híres :)
  • Bullitt
    #2576
    KRO-n már szervezik a mentést, írogatnak az NBC-nek, azon morfondíroznak, hogy majd küldenek egy-egy huszár sakk figurát a székházuknak, szal ilyen Jerichos megoldás.