4495
  • spike0007
    #2735
    Me too!
  • KnightRider
    #2734

    Na, megnéztem és nagyon ütött az epizód! Jobban, mint a Knight of the Living Dead. Egy csomó jelenet hommage volt a TOS-nak, a kamionos üldözéstől a villanyoszlop lebombázásáig.
    Torres: végre kezdik érezni a népek, hogy nagy iramban keveri a szart a pasas.
    Billy: végre hasznos volt, hogy geek, hogy kikövetkeztette már a vírust
    Kitt: "I don't want to die". Oké, bezokogós rész. Az egész jelenet nagyon emlékezetett a Robotok királyára, mikor Bonnie húzza fel Ki2tet a kamionra, miután szétlőtték. Nagyon megható.
    Mike: végre megint előkerül a tetkó, hogy "meg vagy jelölve". Imádom a reggeli összeesküvés szagát! Azon meg röhögtem, amikor nagy önérzetesen kijelentette, hogy ő bizony nem jarhead. Na neki sem fogok Semper Fi'-vel köszönni :D
    Karr: Karr lives, bitches!
    Arrow: érdekes karakter, lehetett volna cameo a Karr saga-ban. Az eredeti Kittet biztos nem ismerte, mert nagy éljenezve mondta, hogy nicsak, Graiman papa épített egy működő AI-t. Na mindegy, meghalt, Jim.

    Érződik a reboot szaga a levegőben, emberek. Hogy miből? Abből, hogy csak a két FBI-os jónép tudja felrobbantani az SSC-t. Valami azt súgja, meg is fogják tenni. Adios, Kitt barlang, jöhet az új kamion. Persze előbb le kell gyalázni Karrt az útról.

    Szóval, akármi is lesz a jövőben, még nyolc epizódot kapunk, az pedig nyolc hét tömény élvezet nekünk, igazi rajongóknak. És reménykedjünk. Kitt is megmondta: "I have faith".


  • Bullitt
    #2733
    CW inkább ne és az nem is fogja+az a Warner hatásköre, nem a Universalé, míg a Sci-fi a Universal csoporthoz tartozik.

    És az NBC már megadta neki az esélyt, mert nem kapott cancelt úgy a 7. rész után, pedig megérdemelte volna ilyen borzalmas nézettség mellett. 8 millát elvártak tőle és a legdurvább várakozásokat is alulmúlta.
  • spike0007
    #2732
    GO KITT GO!:)
  • spike0007
    #2731
    KARR hangja az eredeti soriban is Peter Cullen volt! Ez önmagában Hype már ez a tény! Az eredeti sorozat nézőiből páran így viszatérhetnek és emelhetik a nézettséget! Amugy én is utálom az NBC-t mert lehetetlen időre rakták ezt a részt! Az is szemétség hogy nem adják meg az esélyt a sorinak hogy kibontakozzon, de majd kiderül mi lesz! Én is bízom abban ha máshogy nem mondjuk a Sci-fi chanel vagy a CW átveszi a sorit a legrosszabb esetben! Na de majd pár hónap múlva kiderül mi lesz!
  • Bullitt
    #2730
    Nem reklámozták. Ők is tudták, hogy jó rész, mivel rajta ülnek egy hónapja és miért pont dec 31-re rakták a visszatérés napját? Ez teljesen nagy hülyeség, még ha nagyon gyenge rész lett volna (és nem az), akkor is értelmesebb döntés lett volna, ha egy hetet várnak még vele. Ennek így nincs értelme, ráadásul egyetlen egy promoja nem volt a mostani résznek. Az, hogy KARR-t, aki a transformersből kilépett, optimus hangján megszólaló robotot hypeolják az meg nem ér sokat, főleg, ha közben lement egy rész és az a kevés néző is elveszti a fonalat aki volt.

    Az NBC-t nem fogja érdekelni, mit mondanak fanok, nekik az üzlet a fontos, kereskedelmi tv. Abban lehet esetleg bízni, hogy vmelyik csatorna (pl. Sci-fi) átveszi és csinálja..
  • Lu
    #2729
    En attol felek, hiaba volt a legjobb resz eddig az evadbol, attol meg ugy is a szamok alapjan dont a studio. A kerdes kik(hanyan) neztek szilveszter napjan a Knight Rider-t??
  • Narxis
    #2728
  • spike0007
    #2727
    Igen de meg most már reklámozzák és sztem a KARR-os részek nagyobb hypeot fognak kapni! A Karr-os részek hozhatnak sok nézőt! Én továbbra is bizakodom a kettes évadban! Addig mig nem mondják ki hogy vége addig lehet is bizakodni! Lehet azok a részek lesznek a vízválasztók!
    Meglátjuk! Tény hogy ha ezt a részt jan 7-én mutatják be akkor sokkal nagyobb nézetsége lett volna mintha 31-én sajna! Meglátjuk! Nagyon jó sorozat többet érdemelne az NBC-től! Acélos évad lesz akkor is ha nem lesz több évad és méltó az eredetihez. Akárhány évados is lesz megy a polcra az eredeti mellé!:)
  • Ryder7
    #2726
    ez tényleg kurva jó rész volt, nekem nagyon tetszett. gondoltam SSC-nek annyi lesz. remélem csak lesz 2-ik évead.

    Bullitt: sztem az NBC se nagyon akarja a második évadod, ha nem reklámozza.
  • Bullitt
    #2725
    Csak gondolkozni kell és rájössz, hogy kizárt. Most komolyan, mindenki azt hitte, azért tette az NBC dec 31-re mert egy szar rész, erre az évad egyik legütősebbje volt, ráadásul egyáltalán nem reklámozták.
  • Narxis
    #2724
    De lesz!!!!!!!!!!!!
  • Narxis
    #2723
    OMGOMGOM kurva jó rész volt, tényleg azt hittem, hogy a végén megtörténik aminek majd jönnie kell, de mégse. :D Szegény K.I.T.T.
  • Bullitt
    #2722
    De nem lesz "kettes szezon". Realistán kell látni a helyzetet.
  • Picar77
    #2721
    feliratot akarok :'(
  • spike0007
    #2720
    Az évad eddigi legjobb része volt!
  • spike0007
    #2719
    Szuper!!!!!!!!!!! Hihetetlenül kicseszettül jó volt a 9-ik rész! Basszus! Knight Rider a javából egy újabb szintre kapcsoltak! Ez már olyan volt mintha rebootot láttunk volna! Tiszta original sztorivonal! ÁÁ nem bírom kivárni a köv részt! A Trailer meg OMG!:) Remélem nő a nézettség mert a sorozat egyre jobban kiforr kell a kettes szezon!:)
  • Bullitt
    #2718
    Hát azt mondták, hogy ez a rész egy nagy szar, közben az egyik legjobban összerakott volt. Nézettséget 3 milla körül saccolom tekintve, hogy szilveszter volt... Ja és új trailer is van ám:
  • Lu
    #2717
    Ez a resz mar jobban tetszet. Egesz lenduletes lett. En is ugy gomndolom, ha megtortent volna "az", akkor konnyebb lett volna a reboot-os reszekbe at menni.
  • Magoo
    #2716
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mié' nem robbant fel az SSC???? :D
    Tökre jól lehetett volna nyomatni utána, hogy átültetik a központot a SEMI-ba. Sajnos tele volt ismét klisékkel...várom már a vérfrissítést!
    Nem tudom amúgy mi ez a meglepődés azon hogy KITT-nek érzelmei vannak. A régi KITT-nek is voltak érzelmei.
    Ami erőltetett volt még az a "JAJJ ISTENEM, KARR ÉL!" dolog...uncsi...ne húzzák már...inkább dobják be az arcunkba végre :)
  • Ryder7
    #2715
    bezony.
  • Kicsikiraly
    #2714
    kinn van az új rész :D
  • Ryder7
    #2713
    szerintem túl keveset.
  • Szabi1991
    #2712
    most te túl sokat, vagy túl keveset ittál ?
  • Narxis
    #2711
  • Ryder7
    #2710
    nemmondod? háát nemtom
    akkor ez most rimel neked?
  • Narxis
    #2709
    Nem nagyon rímel. XD
  • Ryder7
    #2708
    nabazeg, összedobtam egy két versszakos köszöntőt:D jeee:D
  • Ryder7
    #2707
    Na mostmár mindenki kivángat, akkor én is:

    Nem szokásom a köszöntő
    Most jön egy új esztendő!
    Charlest megölik, szegény tata,
    Mike és Sarah együtt marad

    Minden KR fannak kivánok
    Boldog új évet, barátom.
    Ezt én irtam, ha nem hiszed,
    Kérdezd meg a webkem-em.
  • spike0007
    #2706
    Turbofröccsben és Knight Riderben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek!:)
  • KRhu
    #2705
    Az előttem szólókhoz én is sikerekben és második évadokban ;) gazdag új évet kívánok mindan rajongótársnak!
  • Ryder7
    #2704
    kinek kell a felirat?:D én megnézem anélkül is, lehet h nem értem, de legalább tanulok angolul.
  • N o N a m e
    #2703
    Ma lesz ugye új rész? Felirat meg csak jövőre :)
  • Ryder7
    #2702
    Jaa bazzeg képet! Ö ez lehet, hülye kérdés, de este lesz a 9-edik rész leadva nem? mert akkor hajnali 4-fele felnézek torrentre.
  • ldavid
    #2701
    menjél vissza és csinálj! :D
  • grebber
    #2700
    Nem fényképeztem le.
  • Narxis
    #2699
    képet!!!
  • grebber
    #2698
    LOL voltunk a Párkányban az új Bowling csarnokba és a pultos csaj 1az1-be Deanna Russo volt.Hasonmás versenyen tuti befutó meg se kellene nézni a többi versenyzőt.Nem,tudtam róla levenni a szemem.
  • SlayR
    #2697
    Végre Végre Vééégre igaz kicsit másnaposan fogom majd megnézni az új részt de nagyon várom :)
  • KnightRider
    #2696

    Minden kedves rajongótársnak kívánok sikerekben gazdag Újévet!

    Továbbá jó S1E9 nézést :D

    És reménykedjünk, hogy az új KR megéri a második évadot is!