4495
  • spike0007
    #2695
    Holnap új rész lesz a kilencedik rész! A reboot csak a 14-ik résztől lesz úgy tudom! A 10-13 lesznek az átvezető részek! Köztük a KARR-os részekkel!
  • Narxis
    #2694
    Holnap lesz az új rész és a reboot ugye?
  • spike0007
    #2693
    Ride with KITT
  • KnightRider
    #2692

    Mondasz valamit...

    Lehet, hogy ideje lenne végignéznem a TOS-t :D
  • KRhu
    #2691
    Ha jól emlékszem ez nem "kamionos" részben volt, csak volt benne egy kamion, ami előtt kitért az első évadbeli "Nem nagy ügyben".
  • KnightRider
    #2690

    Volt kettő kamionos témájú epizód. Mindkettőben független kamionosoknak segítettek, hogy ne tegék tönkre őket a hiéna nayvállalatok. Az egyik az első, a másik a harmadik évadban volt. Ezek egyikében volt a rükverces jelenet.
  • HTS s3rg1nh00
    #2689
    igen
  • Orionk
    #2688
    Mikor lesz a következő epizód? 31-én?
  • Ryder7
    #2687
    KnightRider: én csak kamionra az eredeti sorozatból a SEMI-re meg Góliátra emlékszem.

    spike0007: de az télleg EMP.
  • KnightRider
    #2686

    Ugyanez a jelenet volt, hogy rükvercben ment a kamion előtt. Aztán Michael kifaroltatta, az út szélére azt hiszem, a kamion továbbment, Kitt meg megmaradt :D
  • spike0007
    #2685
    Az nem az EMP amit kilő a kamionra?:)
  • Ryder7
    #2684
    KI2T kamion előtt nyomult az eredeti sorozatban? asszem le kell húzzam azt a KR Megapackot nCoreról.
  • KnightRider
    #2683

    Ilyenkor kicsit irigylem az olyan konfigokat/renderfarmokat, amivel így meg lehet csinálni a CGI-t. Az én gépemben 3,4 GHz-s proci meg 3 GB RAM van, de a raytracert már nem szereti :D

    Amúgy: láttátok, ahogy Kitt rükvercben hajt egy kamion előtt. Tisztára, mint az eredeti sorozatban. Meg valami pajzsot lőtt ki maga és a kamion közé. "Pajzsokat fel, Mr. Sulu!"

    Valaki szerezze már meg nekem a Ki3t mesh-t :D
  • Ryder7
    #2682
    szép, de már láttam, Szabi belinkelte már régebben.
  • Narxis
    #2681
    Ez kurva jó.
  • spike0007
    #2680
    Igy készül a Knight Rider
    Aki még nem látta most megnézheti! Klikk!:)
  • Ryder7
    #2679
    am meg fogadni merek, hogy Torres KARR-al eggyüt hal meg vagy KARR öli meg. meglátjuk.
  • Ryder7
    #2678
    ja, egy "kicsit." jóleszezigy!
  • spike0007
    #2677
    Csak Ő másképp fog viselkedni mint az autobotok!
  • Szabi1991
    #2676
    amúgy KARR olyan mint az autóbotok "űr alakja"..
  • Szabi1991
    #2675
  • KnightRider
    #2674

    Úgy értem, egy ilyen "once and for all" az arra vonatkozik, hogy már szét volt zúzva egyszer. És most megint. Végleg. Remélhetőleg :D
  • HTS s3rg1nh00
    #2673
    egyszer és mindenkorra zúzza szét...nem feltétlenül a régit...
    (viszont ebben a marketingszövegben én azt érzem,hogy egyszercsak majd hopp,kiderül h.mégsem mindenkorra zúzta szét,hanem visszatér...megint)
  • KnightRider
    #2672

    Yeah!

    De ami ennél is fontosabb: azt írja: "destroy the evil KARR once and for all". Tehát akkor az a régi Karr, ha once and for all kell kicsinálni...
  • spike0007
    #2671
    KARR hangja Peter Cullen visszatér
    Ez pedig a nap híre!:)
    A HÍR MÁR ÖNMAGÁBAN NÉZETTSÉGNÖVELŐ ÉRTÉKŰ REMÉLEM HATNI FOG! Ő volt ugye KARR hangja de egyébként Ő volt Optimus hangja is a transformersből a rajzfilmben és a mozifilmben is!:) Ez egyet jelent! Ez a Karrr egység a régi egység lesz új testben! ÁÁÁÁÁ!!!!
  • spike0007
    #2670
    A team Knight Ridert utálta a Knight Rider 2000-re azt mondta el megy de az eredetit nagyon szerette és azt mondta nekem végre egy méltó és jó folytatást jó sorozatot lát!:)
  • spike0007
    #2669
    Képzeljétek ma Faterral végigpörgettük mind a 8 részt! Nagyon bejön neki az új sori!:) Picit meg is lepődtem! De örülök!:) Nemcsak feltétlenül a fiataloknak jön be! Közeleg dec. 31-e egyrészt szilveszter újév és új rész!
  • KnightRider
    #2668

    Ja, amikor majd azt is megvalósítják. Bár mondjuk a minap láttam a Discoveryn egy átalakuló autót...
  • spike0007
    #2667
    Pár év mulva megírhatod az új Knight Rider technológiáját is!:)
  • KnightRider
    #2666

    Írtam egy esszét arról, hogy milyen lehetett ar eredeti Knight Rider technológiája. Angoltudás és alapvető számítástechnika-történeti ismeret kötelező, csipetnyi fantázia sem árt :D

    Látjátok, milyen jó dolgaim vannak Karácsonykor :D
  • Narxis
    #2665
    Köszi, viszont!
  • KnightRider
    #2664

    Boldog Karácsonyt kívánok minden Knight Rider rajongónak!

    [BR]Képet tárolja - www.myphotoupload.extra.hu
  • Ryder7
    #2663
    Én eddig is szerettem a Mustangokat, de hogy KITT is Mustang már a Mustanggal álmodok:D

    Amúgy meg, egy fan trailer a reboothoz, kicsit gyenge, de érdekes:

    KATT ide
  • ldavid
    #2662
    először nekem sem tetszett, de megszoktam és meg is szerettem :)
  • Meretei
    #2661
    Nekem nem igazán tetszik a mustang. Szerintem a régit is lehetett volna szépíteni meg tuningulni. Át lehetett volna alakítani egy mai divatos autóvá.
  • Szabi1991
    #2660
    megint megy az oldal.. szal a videót is lehet tölteni...
  • DJ Skyline
    #2659
    nem is tudtam hogy a Transformers 2-ben lesz KITT
  • Szabi1991
    #2658
    jah... már az egész oldal nem jön be o.0

    úgy nézki törölték az oldalt :O
  • Szabi1991
    #2657
    FF-el müxik :O
  • KnightRider
    #2656

    Dettó