4495
  • Ryder7
    #2775
    Knight Rider:
    1. párszor télnyleg elüthetné Torrest, megérdemli
    2. jó, hogy vannak műholdak, de többségben lehetetlen szögből (műhold számára) vannak felvéve a dolgok.

    SlayR: Télleg jó lenne már a régi rendszámtábla, engem idegesit, a KR, mikor megpillantom és még az agyam nem fogja fel rendesen hogy mi van odairva azt hiszem hogy az KARR rendszáma.
  • N o N a m e
    #2774
    Subtitle
    vótmá?
  • KRhu
    #2773
    Megint írtam. Azért kommentezem itt is, mert nem tudom, hogy megkapod e. :(
  • SlayR
    #2772
    Mondjuk a Rebootba szívesen látnám majd KI3Ten a klasszikus "KNIGHT" feliratú rendszámtáblát és a sakfigurát mint mondjuk a számítógépem mostani Knight Research felirata helyett:)
  • KnightRider
    #2771

    Graiman bácsit sajnálni fogom, jó lett volna az öreg, bölcs vezető szerepére, mint Devon. Torres... remélem, Karr elüti, visszatolat, és megint elüti... már ha szabad ilyet mondani :D

    Ha meg Sarah lesz a főnök, Zoe halálra fogja cikizni Mike-ot, hogy "na mi van, a főnökkel akarsz járni?" :D
  • spike0007
    #2770
    Sarah mint főnök? Hűűűha! Hát apja lánya!:) Az elkövetkező részekben hullanak az emberek, biztos kiderülnek dolgok KI3T-ről KARR-ról de főleg Mike múltjáról! Finom kis dolgok következnek!:)
  • KnightRider
    #2769

    Megkaptam, átírtam a címeket meg az összefoglaloókat, el is küldtem.
  • spike0007
    #2768
    Mike azér beszélt ugy KITT-el mert mérges volt! Mikor kiderült hogy vírus fertőzte meg és KITT félt, meg sajnálta a dolgot, akkor döbbent rá hogy tényleg vannak érzelmei, mondta is neki hogy nem a Te hibád KITT, később ezt meg is mondja Sarahnak,hogy lehetséges KITT-nek vannak érzelmei de Sarah nem hisz neki! Az a baj hogy az öreg Charles nem beszélt nekik a régi KITT-ről! Illetve hogy túl keveset! Hiszen a kétezresnek is voltak érzelmei és a 3000-esnek is vannak! Sőt sztem KI2T jónéhány eleme benne van KI3T-ben!
  • KRhu
    #2767
    KnightRider! Mailemet megkaptad?
  • KnightRider
    #2766

    Az új sorozatban műholdakkal magyarázzák, hogy rá vannak kötve az összes kémműholdra és onnan néznek mindent. A TOS-ban... műholdak akkor is voltak :D
  • Ryder7
    #2765
    igen, de valamilyen szinten a régi KITTnek is voltak, a tankos részben mondta Michaelnak, h menjen (szereti na:D) amikor meg kipusofóba lőtték meg kilőtte Michaelt, és mikor érte jött Bonnie azt mondta KITT, hogy olyan sötét van, meg tök emberinek tünt.

    Amúgy én csak azt nem értettem sose, hogy honnan a tökömből van KI2T-nek és KI3T-nek annyi kamerája a kocsin kivül. Pl a legújabb részben mikor Mikeék lemennek a pincébe és Carrie KI3T-el dumál, az SSC monitorján látszik kivülről KITT. Rengeteg ilyen volt a TOS-ba. ettől még nem rossz a sorozat, csak ez mindig is érdekelt, hogy honnan annyi kamera a kocsin kivül.
  • 5c0rp330n
    #2764
    egyáltalán nem. onnantól kezdve, hogy léteztek nyomtatott áramkörök és szoftverek, teljesen ésszerű volt, hogy létezhet beszélő autó, mindössze erősebb vasra és valami nagyon durva algoritmusra volt/van ma is szükség. onnantól kezdve, hogy valami programozható, az hogy egy intelligens AI létezhet, egyenesen következik.
    egy vírus, ami valami láthatatlan löttyféle, összevissza mászkál, és MINDEN mikroprocesszort meg tud fertőzni, totális baromság, úgy, ahogy van.
  • KnightRider
    #2763

    Visszajön az Alapítvány, ez kint volt a spoiler fórumokon. Sarah fogja vezetni. Csóró Mike, az asszonypajtás lesz a főnök :D

    Amúgy két megfigyelésem lenne még a tegnapihoz:
    1, nekem úgy tűnt, hogy amikor Zoe meg Billy felemlegetik Karrt, az később lett csak leforgatva és belevágták két jelenet közé. Mivel tudjuk, hogy a Knight Fever már korábban le lett forgatva, szerintem ezt direkt azért írták be, hogy előkészítse a Karr saga-t.
    2, engem zavart, ahogyan Mike kittel beszélt. Hogy Kitt csak egy gép, és nem lehetnek érzelmei. A régi Michael sohasem mondott ilyet a régi Kittnek...

  • SlayR
    #2762
    Szerintem ez volt mindigis az igazi lelke a dolgoknak hogy megmutatni ami nincs de már a küszöbén vagyunk...az eredeti sorozatkor még ugyanekkora túlzásnak számított a beszélő autó és a többi :)
  • 5c0rp330n
    #2761
    nem azon akadok fenn, hogy túlmutat a korán. hanem, hogy olyan dolgokat mutat, amiknek a létezése lehetetlen. beszélő, gondolkodó fellextrás kocsi? ok. turbo boost? ok. KARR? ok. nanotechnológia: a kocsi visszaveri a golyókat, átalakul? belefér. nanovírus, ami minden létező processzort megfertőz? ne, légyszi ne. ez olyan, mint a prison break-ben a cucc, ami minden adathordozóról fél perc alatt minden adatot lement, ha elég közel van hozzá. ez az, amit tényleg nem kéne.
  • spike0007
    #2760
    Arra számítok hogy a rebootban vagyis a KARR részek után ujból Jogért és igazságért alapítvány lesz az alapítvány neve!:)
  • spike0007
    #2759
    Így van nem kell fennakadni ilyen dolgokon! A KR mindig is a jövőbe mutatott! Várom már a kövi részt nagyon!:)
  • Narxis
    #2758
    Fogtak egy jelenleg bizonyított dolgot(nanotechnológia) és tovább gondolták. Akinek ilyen beszűkült fantáziája van, hogy a történet szempontjából nem releváns dolgon fennakad az minek néz ilyen sorozatot? Már az eredeti sorozatban is korát meghaladó elképzelések voltak, pl. K.I.T.T. mikor jellemezte magát szimplán csak hozzáadtak memória, processzorteljesítmény terén pár nullát, mármint azokhoz az értékekhez amit akkoriban egy számítógép tudott. Én csak az olyan hülye jeleneteket utálom ami erőltetett, pl. mikor Zoe rávicsorog a vírusra, annyira komolytalan egy állítólag vészhelyzeti szituációban.

    Ez érdekes: http://www.sg.hu/cikkek/63870/konferencia_a_katonai_informatikarol
  • 5c0rp330n
    #2757
    faszt nem. és különösen borszasztó, amikor még részletezik, hogy minden létező processzort meg tud fertőzni, meg pontosan hogyan terjed. áucs.
  • Narxis
    #2756
    21. században élünk már, nem olyan lehetetlen az.
  • 5c0rp330n
    #2755
    mondjuk én az ilyen nanovírusszerű dolgokon mindig csak nevetni tudok. nem hiszem el, h valami olyan dolgot, ami ennyire nem lehetetlen, ne lehetne kitalálni..
  • spike0007
    #2754
    A mostani részben nekem nagyon tetszett KI3T és Mike barátsága meg ugy az egész epizód végig izgultam! Amikor Zoé és Billy KARR-ról beszéltek kirázott a hideg! Nem bíznak meg Torresben, Mike is szembehelyezkedett már vele alakul a dolog! Az alapítvány kezd a jó irányba térni!
  • Ryder7
    #2753
    egy ilyen KARR-t én is elviselnék, de akkor KARR fejlettebb lenne mint KITT és tudomásom szerint KITT a "frissebb" model, és általába az újabb a jobb, bár a mai világban... (NFSUC pl...)
  • Narxis
    #2752
    Ja ok, np. :D
  • HTS s3rg1nh00
    #2751
    nem az a baj,hanem h.a leírt sztoriban nincs a trailerben látott csatáról szó;)
    (csak reggel van,és a trailer szó kimaradt az előző postból,sry:))
  • Szabi1991
    #2750
    nem lepődnék meg rajta ha ez lenne KARR "autós alakja"... :D
  • a.carkey
    #2749
    Shelby Mustang GT500 ...
  • Narxis
    #2748
    Nem értem mi a baj ezzel, eredeti sorozatban is annyi féle ellenség volt, hogy hihetetlen, bazi nagy kamion, valami tank aminek a közepén egy olyan cső volt amit kilőhetett aztán visszahúzta, ott is lehetett volna mondani, hogy hogy illik bele a képbe ilyen gépszörnyek vs. autó harc. Ha jól emlékszem volt még tolólapátos munkagép meg az az épületbontó, nem jut eszembe a neve. :D
  • Ryder7
    #2747
    szép kis történet. csak pont a lényeg hiányzik belőle a 12-ik ep-ban, az hogy Mike és KITT hogyan nyomják le KARR-t, mert hogy lenyomják az tuti, a kérdés az hogy hogy.
  • HTS s3rg1nh00
    #2746
    ebbe a történetbe csak a 2 másodperces gt500kr vs. transformers csata nem illik bele sehova,amúgy korrekt:)
  • 5c0rp330n
    #2745
    dimension változathoz talált vki feliratot? angol is jó lenne..
  • Kicsikiraly
    #2744
    forgasd le, nekem így tetszene :D
  • KnightRider
    #2743

    Szerintem is az epizód végén. Szerintem több szálon fog menni a sztori. Mike és Kitt, Sarah, Graiman és Torres. Billy meg Zoe köti össze a három szálat, mert ők ugye mindenben ott vannak. Én legalábbis így csinálnám :D

    Én valahogy így képzelem el:
    Ep10: beüt az aktuális terrorist of the week. Aztán kiderül róla, hogy benne van valami olyasmiben, ami érinti Torrest/a CIA-t/az összeeskövéselméletes cuccot (magyarul=Karr). Miközben Mike és Kitt rányomulnak az ipsére, Graiman kideríti a frankót, kérdőre vonja Torrest, az meg megnöveli egy kissé Graiman bácsi ólomszintjét.
    Ep11: Mike és Kitt tovább üldözi a terroristát, Sarah velük tart. Rivai megtalálja a halott Graimant, de ő nem hódol be Torresnek, ezért Torres őt is megöli. Torres átveszi az SSC felett a parancsnokságot, és felsőbb utasításra leállítja az egészet. Az epizód végén, mikor Mike-ék elkapják végre a rosszfiút, és az elmondja, hogy mi is mike múltja, Torres közli, hogy mindenki vissza az SSC-be, a projectet törölték, Graiman halott.
    Ep12: Kittet kikapcsolják az FBI utasítására. Torres kiszedi Kittből a vezérlő egységét és beülteti Karrt. Mike-ék megszerzik Kitt prociját és Billy meg Zoe segítségével beültetik valami másik kocsiba. Karrt az FBI hadászati célokra akarná használni, de Karr ehelyett átmegy berserkerbe és Torreséket lehenteli. Mike, Kitt, Sarah, Zoe és Billy meg valahogy legyőzik Karrt, megszellőztetik az egészet a nagyvilágnak, az összeeskövést leleplezik és végre igazából újjáindítják az Alapítványt.


    Na, mit gondoltok?

  • Ryder7
    #2742
    de akkor a epizód végén vagy a 11-ik elején, mert cliffhanger kell legyen. az ilyen többrészes epizódok részei a TOS-ban is mindig azzal végződtek, hogy mi lesz most (cliffhanger). Én pl simán el tudnám képzelni, h az SSC önmegsemmisiti magát, Charles bentmarad az épületben és kinyomnak egy To be continued feliratot.
  • KnightRider
    #2741

    7-én lesz a következő epizód, a három részes Karr saga első része.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Graiman papa valószínűleg ebben az epizódban hal meg, mert a 11-ik epizódban "Sarah rossz híreket kap az apját illetően".
  • Dean Winchester
    #2740
    hééééé bakker most nézem vki irja hogy nézte az epizódot :D
    én már elis felejtettem,hogy már dec 30 van és jön a kövi rész.
    egy kis infoval pls. msot hetente szerda hajnalban adja le a tv az uj részeket? ez az évad hány részes is lesz?
  • spike0007
    #2739
    The movie "Shrek 2" put ABC on top at 8 p.m. with a modest 3.2/6. A "Bones" repeat on FOX earned a 2.8/5, edging NBC's "Knight Rider" (2.7/5). CBS was right behind, averaging 2.6/5 with repeats of "Old Christine" and "Gary Unmarried." The CW aired the movie "How to Deal."
    A Bones ratejét is szinte elértük! Hmm! Nem olyan rossz eredmény tekintve az időpontot! Innen nőhet a nézettség!!
  • spike0007
    #2738
    Ahhoz képest hogy az időtartam pocsék volt hiszen alig volt néző az a kevés nézű ugy néz ki KR-t nézett!:)
  • spike0007
    #2737
    4,475 millió néző 2,8/5-ös rate! Valamint az Nbc első számú sója volt szilveszterkor a KR!

    Audience total's for the overnight's have come in now also. Our average total viewers was 4.475 Milllion Viewers down from Knight of the Zodiac's 5.12 million. Also we lost viewers from 8-8:30. 8:00 4.57 million, and at 8:30 we dropped to 4.38 Million. Good news though we were indeed NBC's #1 show of the night everything else continued to drop every halfhour the rest of night. With the New Year's Eve being the lowest. Sounds like the opposite of what you would expect. Has to help KR though in NBC"s eyes some.
  • Ryder7
    #2736
    I agree!

    (Hamár mindenki angolozik:D)