4495
  • Ryder7
    #2815
    sárga fényeket a robot alakon? jah, de az csak tükröződés... Ha megfigyeled mikor Mike KITT melett van akkor is sárga KITT oldala.
  • 5c0rp330n
    #2814
    nemtom, hogy KARR-nak lesz-e mustang alakja vagy sem, de a sárga fényeket egyértelműen látni a robot alakban is rajta.
  • ldavid
    #2813
    itt a rajz róla, pont most kerestem meg
  • HTS s3rg1nh00
    #2812
    az egy dolog...de ismerjük a robot alakját is...és nem hiszem,hogy Graiman papa halála előtt még egy ilyet beledobott KITT-be...
    már alig várom a csütörtököt,elhatároztam hogy 5 előtt felkelek(fél7kor kellene),hogy megnézzem fent van-e már a rész:)
  • spike0007
    #2811
    Meg a 6-os részt ha megnézitek ott is mikor KITT mutatja KARR-t ott van a Mustang külső! A KARR epizód meg ugy kezdődik a KRO szerint hogy KITT-et ellopják és nemcsak az egységet!
  • spike0007
    #2810
    Akkor annak is nézzetek utána KRO-n hogy KARR-nak van Mustang alakja is! Fenn vannak a képek róla!
  • Szabi1991
    #2809
  • Bullitt
    #2808
    Szóval, képe róla ITT
  • Bullitt
    #2807
    Közben a trailer elején lévő szkennert is megoldották KRO-n. Egy korábbi epizódban a Knight of the Zodiacban szerepelt már ez a scanner 35:50 környékén.

    Am kép róla:
  • Szabi1991
    #2806
    [center]
  • Szabi1991
    #2805
    KITT-nek a narancssárga a helyzetjelzője, a másiknak hófehér :)
  • HTS s3rg1nh00
    #2804
    dehogynem,előtte is és utána is piros...mondjuk nem tudom,nektek miért egyértelmű,hogy a trailerben a Mustang KARR,hiszen az eddigi részekben ahol szóba került,mindig a transformerses alakot mutogatták a képeken is...szvsz az a nagy álló bizbasz a kamera előtt,na az lesz KARR...
  • unisol1
    #2803
    Na meg olyan logikus, a Hero után KITT van, a Nemesis után meg KARR, ha tudjátok mit jelent a 2 szó, nincs mit firtatni tovább! Az a robot alak végülis kíváncsivá tesz, de KR-be már sok, onnantól már csak Transformers és kész!
  • unisol1
    #2802
    A Nemesis felirat után tuti sárga a scanner, ennyire nem tűnhet sárgának a piros! Fú, megdobogtatta a szívem! Remélem jól megcsinálják, az első két rész nekem nagyon nem tetszett, most meg csak az 5.-nek állok neki!
  • Bullitt
    #2801
    Bazz...odaírtam. A kobra logo is a hűtőrács másik oldalán van. Tükörfelvétel az...
  • spike0007
    #2800
    Mondjuk még csak a 10-ik rész lesz!:)
  • spike0007
    #2799
    Anyósülésen? Mike soha nem ülne oda! KARR valakit foglyul ejtett! Persze hogy KITT alakja mivel KARR KITT Mustang formáját és technológiáját fogja használni,olvasd el a rész rövid tartalmát a KRO-n! Később felfedi magát vagyis robot alakját! Az egészben tuti Torres keze lesz benne! Lehet Ő ül az anyósülésen? Kiráz a hideg!
  • Bullitt
    #2798
    Nincs egyedül. Az anyósülésen ott van egy ember, a kobra logó pedig a másik oldalon van és KI3T-nek is néha sárgának tűnik a scannere. Ez egy egyszerű farolós tükörfelvétel KITT-ről. KARR szkennerje szvsz az elején látható, amit én nem tudok kivenni mi lehet, talán a robotikus feje?
  • Shiwo
    #2797
    érdekes rész lenne még , ha visszatérne Garth és Góliát
  • spike0007
    #2796
    Észrevettétek hogy a kifarolós Mustang egyedül van Mike nélkül és sárga a scanner?
    Na az KARR lesz Musztáng alakban! Egyébként baromi hangulatos egy promó! Mondom én hogy lesz hype-ja a KARR-os részeknek!:)
  • FlyHigh
    #2795
    Biztos jó a sorozat, de így első ránézésre nem illik a képbe nekem ez a mustang, sensor is elég hülye helyen van.
  • Szabi1991
    #2794
    megemlítették csak.. hogy KARR még él....

    viszont a következő részben....
    [center]
  • KnightRider
    #2793

    Minden tiszteletem, hogy ilyen 3D vektor effekteket tudtak akkoriban csinálni!
  • Ryder7
    #2792
    na mittaláltam: http://www.youtube.com/watch?v=ZyoT-mfszzw
  • Ryder7
    #2791
    KARR még sehol, max a Youtubeon. a helovines részben megemlitik és még kék-fehér kép is van róla, úgy közepetájban.
  • DJ Skyline
    #2790
    merre felé van benne KARR? nem néztem meg csak végig görgettem
  • Ryder7
    #2789
    szerintem a nanovirusos. de a KITT önrobbantós is jó volt.
  • KnightRider
    #2788

    Én azon járatom a fejemet, hogy a nanovíusos, vagy a Kitt-önrobbantós volt e a jobb? Na mindegy, Karr üt mindent :D
  • Ryder7
    #2787
    nekem a Vegasos kicsit unalmas volt, ebbe meg már izzadtam is, pedig a vége mindig Happy end szintem midnennek (sajnos)
  • MerlinW
    #2786
    Oké oké, tiszteletben tartom, csak kicsit meglepett:)
  • ldavid
    #2785
    nekem a vegasos jobban tetszett, de ez sem volt rossz
  • spike0007
    #2784
    Legjobb rész volt! Tiszteletben tartjuk mindenki véleményét, de ahogy látod itt ezen a fórumon a többségnek tetszett!:)
    Persze nem jöhet be mindenkinek, de ez nem is baj! Nekem pl a Vegas-i rész is bejött nagyon de ez jobban!:)
  • MerlinW
    #2783
    Az 1x09? A nanovírusos? Ugyanazt néztük?
  • spike0007
    #2782
    Kegyetlenül jó rész volt! Az évad eddigi legjobb része!
  • Ryder7
    #2781
  • Szabi1991
    #2780
    az eddigi legjobb rész :D
  • MerlinW
    #2779
    Huhú basszus. 1x08 után az 1x09 büntetés. Hát ezt érdemeljük? Mi volt ez?:)
  • 5c0rp330n
    #2778
    most csak éppen hogy belekukkantottam, a nanovírust azért szerencsére nem is próbálja megmagyarázni :)
  • Narxis
    #2777
    Hát ezaz. :)
  • Bullitt
    #2776
    Figyelni kell EZT a blogot. Az írója tudományosan megvizsgálja a Knight Riderben bemutatott technikákat, és megdöbbentő, mi minden van már. Például kitalálták már az eredeti KITT-et bevont Molecular Bondend Shellt is, csak persze más néven.
    Eddig szinte minden megvalósult már, amit látunk, persze csak sokkal kevésbé hatékonyan. Ami mostanság elképzelhetetlen, az az önmagát irányító autó. A többi viszont csak néhány évtized és ilyen tökéletes.