4495
  • spike0007
    #2855
    Ezek jó hírek! Izgi lesz!
  • HTS s3rg1nh00
    #2854
    kro-n megjelent tegnap egy 18 perces videó,gondoltam bebüfögök néhány infót:
    karr teljes mértékben animáció robot módban(abszolút nincs megalkotva fizikailag)
    ski mód lesz januárban valamelyik epizódban
    4 jelenetben lesz turbo boost januárban
    nem a 2010-es mustang lesz karr autó alakja,hanem a gt500kr(ami kitté is),csak narancssárga scannerrel-amennyiben jól hallottam
    a csajszi a kamerával 1-2 epizódból kivágott képet is látott a kamerával,de sajnos ezek el vannak maszkozva[rohaggyanak meg:D]
    kitt vs.karr csataképek is ki vannak nyomtatva,de azok sem látszanak(itt anyáztam egy szépet:D,főleg miután még videót is mutattak a csajnak,de ahelyett csak egy kro-s kép van...grrrrrrr)
    a manus megerősíti,hogy kitt repülni fog,két értelemben is(és ebben a turbo boost nincs benne ám!:D-na nem arról beszélek,hogy megy az aszfalton,egyszercsak kedve támad repülni és felszáll,hanem...a többit majd meglátjuk:D)


  • Just B
    #2853
    eztv.it
  • High end PC #2852
    kössz má nem kell, torrenten már megtaláltam őket!
  • High end PC #2851
    És a sorozatrészeket honnan tudom tölteni? Google-t túrom fél órája, de nem találtam még egyet sem.
  • High end PC #2850
    :(
  • SlayR
    #2849
    csak angol nyelven van még a sorozat is meg a film is...
  • High end PC #2848
    egyébként a Knight Rider 2008 film létezik magyar szinkronosan?
  • High end PC #2847
    Ok, köszi. Esetleg linkeket tudnátok adni, ahonnan leszedhetőek angolul a részek? Már ha valahol fentvannak.
  • ldavid
    #2846
    utóbbi, nálunk szerintem egyhamar nem várható
  • High end PC #2845
    Köszi az infót! Még valami: itthon vetítik már, vagy még várni kell rá pár hónapot? Vagy még csak netről tudok lehúzni angol részeket?
  • ldavid
    #2844
    szerdán megy le kint a 10. rész
  • High end PC #2843
    Nem is tudtam hogy már mennek az új KR részek. Eddigmennyi részt csináltak? Hány évad van eddig, 1 évad ugye?
  • Ryder7
    #2842
  • sandor8206
    #2841
    9-es epizód sztem tök jó volt, bár nálam a 8. eddig a favorit! Kíváncsi leszek a KARR részekre, és főleg nagyon jó, hogy 3 rész egybefüggő, örülnék ha több ilyen lenne, nemcsak ilyen 1 rész 1 történet! +bár csak pár pillanatig látszik még csak KARR robot alakja, remélem a epizódban is végig ilyen jó lesz, tényleg nagyon jó! és leemelem majd a kalapom a készítők előtt ha ilyen lesz végig a megvalósítása, mert ez a pár másodperc teljesen ok és főleg egy tv-sorozatban!
  • Dean Winchester
    #2840
    karr egy robot :S pff :D na kivi vok mi sül ki ebből.
  • Bullitt
    #2839
    Ebből látszik, hogy az sem KARR még :)
  • Szabi1991
    #2838
    mármint a másik videóba volt fehér lámpa, de a narancs "fénysor" a lényeg :DD
  • Szabi1991
    #2837
    ennyi...
    [center]


    szal a fehér lámpás KARR :D
  • Ryder7
    #2836
    Vihar előtti csend.
  • Narxis
    #2835
    Fényjelzésekkel fog kommunikálni. :D
  • KnightRider
    #2834

    A néma levente :D
  • Bullitt
    #2833
    IMDB szerint Peter Cullen csak a 12. epizódban adja a hangját, szóval szvsz még addig nem látjuk KARR-t. Vagy legalábbis nem fog beszélni :D
  • KnightRider
    #2832

    Úgy értem, egy epizódon keresztül Mustangként furikázik, mint a régi Karros részekben, turbózik, lézerezik, akármi, az epizód végén meg "Transform and roll out!" és robottá alakul. Kamera Mike arcára, freeze frame, fade to black, to be continued.
  • Kicsikiraly
    #2831
    mi is tudtunk róla, trailerekben hetek óta az van :D
  • Ryder7
    #2830
    nem kérlek a scanner az fekete.

    amúgy Mike, Sarah, és Torres (fontossági sorrendXD) is tudnak KARRról, nameg KITT.
  • KnightRider
    #2829

    Mint házigazda, kijelentem: zöld volt a scanner :D

    Amúgy szerintem a 10-es epizód végén fogjuk először látni Karrt, de még mind autót, a robot csak a végén lesz, mint nagy "húbazzeg" jelenet, mert csak Graiman papa tudott róla, de ő akkor már alulról szagolja a Dávid Ibolyát.
  • spike0007
    #2828
    Csütörtökön még nem! Szerintem a 10-es rész csak rávezetés lesz a KARR-os részre!
  • Kicsikiraly
    #2827
    ne mondjátok már hogy képesek vagytok azon vitatkozni h sárga-e vagy sem :D akkor én azt mondom h kék, csütörtökön úgyis meglátjuk :D
  • Ryder7
    #2826
    jó' van Szabi, de attól még a másik igen sárga. mármint sárgább mint az előző. (most ha vki azt mondja, hogy KITT akuja lemerülű félben van akkor nemtom mi lesz)
  • KnightRider
    #2825

    De akkor Karr most valami félautomata exoskeleton?
  • Kicsikiraly
    #2824
    na erre gondoltam én is, hogyha magától működne minek bele pilótafülke
  • Szabi1991
    #2823
    #2806
  • KnightRider
    #2822

    Még valami: int. chamber. Belső fülke. Miért van egy olyan érzésem, hogy Torres fog odabenn ülni, akár irányítóként, akár fogolyként?
  • Ryder7
    #2821
    amúgy nem tudom észre lett e véve a videóbam KARR kerekei, komoly offroad kerekek. meg a farolós résznél KARR van, látszik, hogy sokkal sárgább a led csik, és KITT-nek a sötétbe tiszta piros.
  • Ryder7
    #2820
    sztem nem olyan könnyű azt leszedni, mert kb KARR-on is van nanovédelmi izéé, de sztem kitalálnak valami csodafegyvert mint annó a TOS-ban mikor KARR visszatért, vagy amikor beindult egyáltalán.
  • KnightRider
    #2819

    Amúgy megfigyelések:

    Cylon eye: najó'van :D

    Hip guns: ő ténlyeg csípőből tüzel

    Air foil: ha repülni is tud, az elég kellemetlen. Erre varrjál gombot, Turbo Boost


    Statikailag nézve amúgy elg gyengécske, ha a térdhajlatot kilövik, összeesik az egész. Na oda pár Plasma Pulse-t, ha villanyoszlopokat le lehet szedni vele, akkor ezt a házi gyártmányú Optimus Prime-ot is :D

  • KnightRider
    #2818

    Mit találtam:





  • 5c0rp330n
    #2817
    először én is azt hittem, hogy tükröződés, de high quality-ben egyérteleműen látszik, hogy azok ott LED-ek vagy mik.
  • Ryder7
    #2816
    bocsi, elnéztem. kicsibe úgy látszott, hogy csak tükröződik valamiről.