4495
  • Ryder7
    #2895
    Hát igen Sky, kapott egyett KITT. amúgy meg beugrott valami a KITT-en lévő sziránval kapcsolatban: lehet, hogy a bomba miatt kell, hogy tudjon teperni a zsaruk nélkül.

    télleg amikor össze-vissza teper Mike és KITT akkor a zsaruk hol vannak?
  • DJ Skyline
    #2894
    15-nél milyen kellemes kis kokit kap KITT
  • Ryder7
    #2893
    jólesz ez vááá. én már tudom ki fog meghalni xD.

    amúgy a KARRos jeleneteken játszik KARR szkennere, ami sárga (:D) valamint az is hogy Torres "engedi szabadjára."

    Lehet azért reménykedni, hogy KARR már a jövőheti részben is fel fog tünni mint a mai epizódban a film végév a
  • 5c0rp330n
    #2892
    2 hét múlva lesz KARR ezek szerint, de a következő rész sem mutatkozik gyengének.
  • Narxis
    #2891
    OMG, K.A.R.R.
  • HTS s3rg1nh00
    #2890
    következő reklám:
    itt e
  • Ryder7
    #2889
    Narxis a következő rész végén szerintem már ott lesz KARR. Jólesz ez a befejezés, már alig várom a folytatást.
  • Narxis
    #2888
    OMG mekkora rész volt, nem bírom megvárni következő részt, valaki szerezzen egy preair verziót. Amúgy jöhetne már K.A.R.R.
  • spike0007
    #2887
    Fülig ér a szám!
  • spike0007
    #2886
    Hát nem tudom hova lehet ezt még fokozni de ez szuper rész volt! Teljes Tos volt! Még most is csak nézek ennyi izgalom egy részbe! Ez Knight Rider volt a javából!
  • ldavid
    #2885
    szerinted? xD tracker
  • Narxis
    #2884
    Ez mi?
  • ldavid
    #2883
    regisztrálj itt
  • Narxis
    #2882
    Ahh, megoldódott, indep-ről szedem. :)
  • Narxis
    #2881
    Honnan szedted le? Nekem mininova-ról kurva lassan jön, jó ha eléri a 6kbyte/sec-et, az életbe nem jön le...
  • SlayR
    #2880
    Ja és ami valószínű nem nagy titok, de egy szereplőtől már bcsút vehetünk...
  • SlayR
    #2879
    Ez is eljött megvan az új rész megis néztem már de még szerintem vagy 2x megis fogom valami hihetetlen lendületet vettek a dolgok történés történés hátán apróbb változások amikre felfigyel az ember...de a legbosszantóbb.... " To Be Continued " nemtudom hogy bírok ki egy hetet a következőig valami hietetlen az egész
  • KnightRider
    #2878

    Én a 2010-et preferálom a 2000-hez képest. Oké, nincs benne a régi csapat, még csak megemlítve sem, de a koncepciója sokkal közelebb áll az eredetihez, mint a 2000: van egy magányos hős és építenek neki egy űberkocsit. Oké, az egy másik dolog, hogy a kocsiban a halott barátnőd "lelke" van, de azért a holografikus orvos után (Voyager) én már nem lepődök meg semmin :D
  • DJ Skyline
    #2877
    a KR2000 szerintem még emészthető azért. :) a 2010 már egy vicc
  • Narxis
    #2876
    Jeeee Reboot!
  • spike0007
    #2875
    Come on! Ne már srácok! A Team Knight Rider egy nagyon elcseszett folytatás, volt sztem nem volt méltó a Knight Riderhez! A filmek meg aztán pláne nem! Még a Knight Rider 2000-en is erősen húztam a szám! Az Új sorozat pilot tv filmje ezerszer jobb volt! Inkább beszéljünk arról hogy ma este új rész!:) 3 részes összefüggő rész első fejezete!:)
  • High end PC #2874
    a logóba is be lehetne tenni Photoshop-al a Team Knight Rider sorozat fő autóját és a frontemberét is :D
  • Narxis
    #2873
    lol
  • High end PC #2872
    Nekem megvan az összes Team Knight Rider rész szinkronosan VHS kazikon :D
    Majd nyáron csinálok egy olyat, hogy kinézem a teljes Knight Rider sorozatot a filmjeivel együtt aztán Team Knight Rider sorozatot, majd a Knight Rider 2008 sorozat eddigi részeit a filmjével együtt, és akkor teljes lesz a kép :D
  • SlayR
    #2871
    Valaki esetleg nemtudná az utolsó részt felrakni valahova ha megvan neki? :D
  • Szabi1991
    #2870
    én szerettem a TKR-t, igaz 10 évesen láttam :D
  • Narxis
    #2869
    Jaja, engem is.
  • DJ Skyline
    #2868
    na az egy érdekes rész lehetett akkor. sosem szerettem a TKR-t úgy igazán, nem tudom miért, de ez az utolsó rész utolsó jelenete, KITT felirat meg scanner meg Michael Knight most kíváncsivá tett az utolsó résszel kapcsolatban. :D
  • KnightRider
    #2867

    Volt egy ilyen en in Black kaliberű, árnyékba húzódó ipse, az is volt a neve, hogy Shadow. Az utolsó részben a sorozat főgonosza, Moebius betör a mozgó főhadiszállás jumbo jetbe (öt kocsihoz nem volt elég a kamion :D ), akkor is ott van Shadow és mondja, hogy "tudtam, hogy csak idő kell, hogy rájöjj mindenre. Most mi lesz? Megölsz?"
    Shadow: "Nem. Magammal viszlek."
    Kinyitja a fő számítógépet és kibesz belőle egy tojásdad alakú fémgömböt, rajta kis piros futófény és egy táblácskán: K.I.T.T.
    Shadow ekkor eltűnik. Amikor a TKR banda visszamegy, látják, hogy Shadow/Kitt még hagyott egy üzenetet, egy sor koordinátát, odamennek, egy sírkő van ott:
    "Michael Knight, élt ettől eddig, One man who made a difference".
    Néznek, hogy nebazze, MK meghalt?
    Erre feltűnik egy magas, bongyolhajú ipse, hátulról:
    "A nevem Michael Knight. Legalábbis valaha az voltam."

    És így ér véget az egész sorozat, mert nem újították meg S2-re. Kábé ennyi maradt meg az egész soriból, mert ebbe az öt percbe beletettek annyi izgalmat meg oldschool KR-t, amennyit az előző huszonvalahány epizódba zusammen nem...

  • Conny29
    #2866
    A bitgate.org-on fenn van a Knight Rider Team első évadja.
    Nem volt rossz sorozat,csak túlságosan gagyira csinálták,főleg az a kettéváló motor,az nagyon kész volt.
    De legalább valamennyire összekötötték az eredetivel,feltűnt benne Michael Knight,mondjuk KITT-re nem emlékszem,nem láttam az összes részét.


  • Ryder7
    #2865
    dizájnelem, de honnan veszed, hogy KITT-en van? Talán KARR. (bár asszem a trailerekben előről is látszott piros szkennerrel.)
  • Szabi1991
    #2864
    kíváncsi vagyok hogy miért kerül fel KITT-re egy fényhíd :D
  • spike0007
    #2863
    Nekem az a sori nagyon nem jött be! Láttam belőle vagy két részt de elég is volt! Nem volt az igazi Knight Rider. Ahogy a Knight Rider 2000 sem pedig ott még az eredeti csapat volt és a Knight Rider 2010-ről meg ne is beszéljünk! Iszonyat volt! A mostani sorozat teljesen rendben van izgalmas és jó a sztorija valamint méltó folytatása az eredetinek igazi Knight Rider!:)
  • SlayR
    #2862
    EEEEEz az ma este végre jön az új rész! :)))
  • Narxis
    #2861
    Az jó sorozat volt, meg kéne szerezni magyarul. :D TV2-ön adták egy ideig.
  • ldavid
    #2860
    az a dupla összeolvadós motor volt még benne komoly xD
  • High end PC #2859
    Team Knight Rider sorozatot ismeritek? Még a kilencvenes években futott, kapcsolódott némileg az eredeti nyolcvanas évekbeli Knight Rider sorozathoz (utolsó részben feltűnt KITT mint egy már szétszerelt beszélő számítógép, Michael alakja, mint a már nem az alapitványnak dolgozó magánszemély,stb), vagyis ez az új 21. századi Knight Rider sorozat már a harmadik a sorban. Bár nekem a Team Knight Rider akkoriban tetszett, kissé elrugaszkodott az eredeti Knight Rider sorozattól, pl nekem sok volt benne a beszélő autó. :D
  • Narxis
    #2858
  • Shiwo
    #2857
    hanem KARR felkapja és megrepteti ? :)
  • Ryder7
    #2856
    jólesz ez!