4495
  • SlayR
    #2935
    Mondjuk szerintem a bomba felrobbanása kicsit túlzás volna de a bizonyos személyel történt események miatt lehet rájuk szállnak. Szerintem ez idézi elő hogy Torres majd elakarja takarítani a kis titkait köztük KARRt csak ez másképp sűl el...
  • KnightRider
    #2934

    Szerintem az atombomba fel fog robbanni, sokan meghalnak, és az FBI leállítja a Kitt projctet, hogy befuccsolt. Előveszik Karrt, hátha jobban megy, zán Karr elszabadul és újra be kell indítani Kittet, hogy legyakja.
  • SlayR
    #2933
    Amúgy én nemtudok mire gondolni a folytatásba mi köti össze Stevenst KARRal? vagy miként fog összefüggni a két dolog? Miként ér véget Stevens próbálkozása? Rengeteg kérdés van most számomra és hihetetlen sokára az új rész...vagyis nagyon soknak tünik még jóhogy nem most van az a hosszú szünet mint a 8 és 9. rész közt.
  • KnightRider
    #2932

    Vajon Stevens is tud "Magic Trick"-et? ;) (Dark Knight)
  • SlayR
    #2931
    Amúgy ritkán látok sorozatba ennyire gonosz gonoszt mint ez a Christopher Stevens így visszatérve az epizódhoz...néha lerugtam volna a fejét :D
    A másik pedig ami nagyon tetszett az egyetemen a jelenet iszonyat komoly volt Mike szal nagyon odatett:D
  • KnightRider
    #2930

    "Az alkotóm, Wilton Knight... Ő keltett életre engem, aztán ellenem fordult." (Karr, TOS, S1Ep9)
  • Narxis
    #2929
    Az poén volt, szerintem nem bántaná a teremtőjét. :D
  • SlayR
    #2928
    jaja épp mostakartam megnézni a nevét mert kiment a fejemből már csak eszembe jutott mintha lett volna neki..:D
  • Narxis
    #2927
    Hank-ről beszéltek? :D
  • SlayR
    #2926
    Amúgy....van egy érzésem sokak azért is szeretnének majd 2. évadot hogy láthassák miként képes még Hasselhoff állandó szerepként játszani a sorozatba...remélem van ilyen a dologba :)
  • SlayR
    #2925
    Nekemis vannak ötleteim a robotkarral kapcsba de inkább az, hogy azért került bele mert lehet KARR segítségével ő csinálja majd ki az öreget ha nincsis még rákötődve de majd rálesz...vagy valami hasonló..
  • KnightRider
    #2924

    Eszembe jutott valami a múltkori epizóddal kapcsolatban. Az a "beteg" robotkar. Nekem valamiért az volt a titkos félelmem, hogy torkon ragadja Graiman bácsit és kiszorítja belőle a szuszt. Lehet, hogy hülyén hangzik, de szerintem Karr rákötötte magát és ő irányítja.
  • Narxis
    #2923
  • SlayR
    #2922
    sztemis lesz egyre jobb a dolog és igen komolynak igérkezik a folytatás is akinek meg nemtetszik ne nézze :)
  • Narxis
    #2921
    Jól van, elégszer írtad le, de akkor is lesz 2. évad hiába akarod az ellenkezőjét.
  • Bullitt
    #2920
    Nem fogunk elérni semmit ha vasárnapra teszik. A sorozatnak már lőttek, amint elindult, főleg ezzel az Attack KITT-el. GST elkúrta az alapkoncepciót azzal van a baj. Túlságosan is hiperszupert akart csinálni, csak épp nem jött be. NEM LESZ MÁSODIK ÉVAD, még ha pozitívan akarjátok is a dolgokat látni, egyszerűen esélytelen. Ha mégis lehetne az a Ford támogatása miatt lenne, hiszen neki heti 40 perc reklám, csakhogy eléggé a csőd szélén áll minden nagy amcsi autógyár, köztük a Ford is.
  • Narxis
    #2919
    Legalábbis nem a petíció miatt.
  • Narxis
    #2918
    :DDDD nem fogják
  • Ryder7
    #2917
    csinálunk peticiót (van ilyen oldal, hogy lehet szavazni egy kérvényre), szétküldözgetjük nagyobb KR fórumokon, MSN-en mindenfélén aztán amikor van már vagy 1-2 millió ember aki szeretné hogy vasárnap legyen a KR akkor elküldjük a petició linkját vagy 20X az NBC-nek aztán hátha átteszik.
  • spike0007
    #2916
    Nem rohanlak le!:)
    A Vasárnap jó lett volna de hát mit csináljunk!
  • Narxis
    #2915
    Nem lesz kasza.
  • Bullitt
    #2914
    Én inkább a kaszát esélyesebbnek tartom. De ezt nem mondom ki, mert jön spike és itt helyben lerohan...
  • ldavid
    #2913
    előbb-utóbb úgyis átpakolják, ha nem lesz jobb a nézettség
  • Bullitt
    #2912
    12 millió volt. De annak jobb is volt az időpontja. Ami engem illet az NBC helyében inkább egy vasárnapi sávba tettem volna be, akkor tuti nézték volna elegen, így nem csoda a csúfos bukás, amit a csatorna nem akar észrevenni.
  • Ryder7
    #2911
    nem tudom pontosan, de mennyi volt a pilot nézőinek száma? hány milla? (asszem talán 14 körül) jó az hogy növekedik. jólesz ez meg a második évad.:D
  • Narxis
    #2910
    Van.
  • Orionk
    #2909
    az utolsó két részhez van már felirat?

    thx
  • sonic333
    #2908
    FASZA A NÁJT RÁDER
  • SlayR
    #2907
    Hosszúpuskán van már felirat ha esetleg még valaki nemtalált volna rá :)
  • KRhu
    #2906
    Hmm, köszi. Most tanultam.
  • ldavid
    #2905
    azt amit minden más csatornán: az adás időpontját (c=central)
    8kor keletiparti idő szerint, 7kor középidő szerint és így tovább
  • KnightRider
    #2904

    7 óra keleti parti, 8 óra középső időzóna szerint (gondolom akkor 9 óra a nyugati parton)
  • spike0007
    #2903
    Úgy legyen!
  • sandor8206
    #2902
    nem fontos, hogy akkora nagy legyen a nézettség már, csak növekvő tendenciát mutasson és akkor tuti lesz 2. évad mert az esélyt megadják akkor neki, hátha 2. évadban végre eléri azt amit szeretnének, sztem! Mert ha annyira szeretnék cancelezni, arra a pár új részre már sztem nem nagyon változtatták volna meg a koncepciót, szóval sztem egy általános növekvő tendencia már elég lesz!
  • spike0007
    #2901
    Az összesített adatok:
    At 8 p.m., KNIGHT RIDER (1.6/5 in 18-49, 5.7 million viewers overall) is currently #1 in the time period among the broadcast networks in men 18-34 and tied for #1 in men 18-49.
    Nem rossz jól van! alakul!
  • KRhu
    #2900
    Egyet mondjatok meg. Mit jelent az NBC ajánlójában a "8/7c"?
  • spike0007
    #2899
    Ha még nő egy keveset van esély a kettes szezonra!
  • spike0007
    #2898
    A legutóbbi 4,1 millióhoz képest most 6 millás volt a nézettség valahol 6 milla körül vagy fölött! Régen volt már ilyen jó! A rate meg 3.7/6!
    Alakul a KARR-os részek rem még hoznak nézőt! Pontos adatok holnap!
  • Szabi1991
    #2897
    korrekt összefoglaló
  • KnightRider
    #2896

    De nagy volt!!!

    Észrevettétek, hogy a madman csávó egy Joker klón? Még a beszéde is. Heath azért jobb volt :D Na mindegy, magamtól kérdem: Why so serious? :D

    Az új intro is szépre sikeredett, örülök, hogy megjelennek végre az emberi arok, mielőtt még kiirtják a fél szereplőgárdát.

    A trailerben meg ahogy Karr széthúzza a függönyt: húúúwazze!