4495
  • KnightRider
    #2975

    Trabant
    Zsiguli
    Barkas

    Tényleg, mekkora lenne már, hogy Ki3ték kijönnek Magyarországra és Trabanttá alakulna. Ha a McGyver is ki tudott jönni ide, KR-ék is :D
  • Narxis
    #2974
    Mondjad neki, hogy nézzen KR-t és ő is tudni fogja.
  • Ryder7
    #2973
    ma suliba infóórán nagyon komoly dolgokat vittem végbe:D

    HTML-be a 3 kedvenc kocsimat kellet beiirni:
    2008 Ford Shelby Mustang GT500 KR
    1967 Ford Shelby Mustang GT500
    1983 Pontiac Trans AM

    meg volt még egy feladat, hogy egy képet kellet beilleszteni, KI2T-et tettem be.:D

    tanár csak lesett az autólistára: Te ezt igy tudod.
  • MerlinW
    #2972
    2009-Jan-14 Knight Rider (2008) 01x11 Day Turns Into Knight
    2009-Jan-21 Knight Rider (2008) 01x12 Knight To King's Pawn
  • Ryder7
    #2971
    KnightRider: az én "rajongói szemem" (nem tudtam, hogy 3 szemem van:D) is úgy látta hogy jobban látszik, vagy csak most tünt fel, mert jön KARR meg a válágváge meg a Jurassic Park aztán mindenki remeg az izgalomtól.

    overtkill: szerintem lesz autóként is, márcsak azért mert van Mustang alakja is meg valahol láttam képet/videót, ahol volt két Attack KITT meg két sima. A két sima közül, lehet hogy az egyik KARR szerepét fogja játszani.
  • overtkill
    #2970
    Akkor Karr csak robotformában lesz, nem lesz autó?
  • KnightRider
    #2969

    Na igen, akkor csak a rajongói szemem látta bele :D
  • ldavid
    #2968
    nekem ugyanolyannak tűnik
    sok fényben (és eltérő szögben) az oszcilloszkóp kevésbé látszik
  • KnightRider
    #2967

    Az alap rendszer lehet, hogy húsz éves, de a többi az fejlesztve van. Ez olyan, mint hogy a Space Shuttle 486-os procikkal működik, de attól még maga a technológiája a legmodernebb csúcstechnika.

    Egy gondolat: lehet, hogy Graiman halálának köze lesz a bombához?
  • HTS s3rg1nh00
    #2966
    vagyishogy magát a chipet...
  • HTS s3rg1nh00
    #2965
    hát nem tudom,mégiscsak egy jó 20 éves proci lenne akkor...KI3T memóriáját és személyiségét megkapja,ezt már tudjuk...na de hogy a többi honnan jön...
  • spike0007
    #2964
    Az lenne az ütős ha KI3T-ről kiderülne hogy benne van KI2T egysége is! Vagy hogy az az egység lett továbbfejlesztve!:) KARR sztem is a régi KARR lesz!
  • SlayR
    #2963
    kARR az a régi én is úgytudom és én is nemrég figyeltem ezt meg, Ki3t hangmodulján...
    Egyre közelebb a következő rész jááájdevárom:))
  • KnightRider
    #2962

    Én úgy tudom, Karr a régi Karr. Ki3t hangmoduljáról meg: észrevettétek, hogy egyre jobban a három függőleges sáv benne a domiáns és nem az oszcilloszkóp?
  • Ryder7
    #2961
    nem hinném, hogy köze van, KI3T-nek sincs sok köze KI2T-hez. Az más dolog, hogy ugyanolyanra csinálták mint a régit (szkenner, név, sofőr) de ezt csak azért, hogy legyen a régi KITT-ből valami az újban.

    Amúgy megfigyelte valaki, hogy KI3T beszélős része (az a kék félgömb) a műszerfalon tartalmazza az eredeti KITT "beszélőkéjét" is?
  • Shiwo
    #2960
    kérdés, most akkor lesz-e köze a régi KARR-nak az újhoz.. mi van, ha az öreg nem magától jött rá az MI megalkotására (amiből lett az új KARR,KITT és Hank), hanem megtalálta a régi KARR maradványait, s abból sikerült kinyernie az alapokat...
  • Ryder7
    #2959
    tenksz:D

    amúgy aki akarja az nyugodtan használhatja, lehet, hogy hozna pár ezer KR nézőt.
  • Narxis
    #2958
    Zsír. :D
  • Ryder7
    #2957
    hát akkor Charles odaszól KARRnak:
    -Mi a bajod fiam?
    -Kitagadtál te év tata!
    -Jólvan fiam veszek neked nyalókát, oszt kuss.

    amúgy meg unatkoztam és ez sült ki belőle:
  • sandor8206
    #2956
    Inkább egy Mech-re emlékeztet KARR, Transformerse csak annyira, hogy nagy és robot, persze a sorozat le se tagadhatná, hogy nagy hatással volt rá a TF.
    A Hank-as dologhoz csak annyit akarnék hozzáfűzni, hogy szerintem semmi különösebb szerepe nem lesz, csak valahogy fel akarják vezetni a KARR-os szálat(robot aki alkotója ellen fordul, többet akar, törődés hiánya és ez ahhoz vezet, hogy Granmen papa ellen fordult Hank is, persze kicsibe) inkább hasonlatként használták, tuti lesz olyan rész ahol Grainmen papa beszélget ugyanígy KARR-ral a régi szép időkről és hogy fordulhattál ellenem , bla bla stb.
  • Ryder7
    #2955
    wááááá.... azért annyira nem Optimus ez a KARR. az autbotok és álcák inkább emberiek, ez meg robot szerű inkább.
  • Bullitt
    #2954
    NBC elég nagy marha. A sorozatfináléját váró ER-ből (itthon Vészhelyzet címen fut) berendelt még plussz három epizódot, aminek igazából sok értelme nincs, hiszen kifutó sorozat. KR-ből is rendelhetne be újabbakat ennyi erővel...
  • Narxis
    #2953
    omg
  • KnightRider
    #2952

    Knock-knock!
  • Ryder7
    #2951
    nem létezik, az Torres, az új promóba látszik az a tipikos Torreses öltöny az emberkén aki feléleszti KARR-t.
  • ldavid
    #2950
    1-4. évadig van a bitgate-en is
  • HTS s3rg1nh00
    #2949
    (az egyetlen hely,ahová még nekem is kéne)
  • Narxis
    #2948
    Meghívót adsz?:D
  • HTS s3rg1nh00
    #2947
    enkóron méghozzá
  • Narxis
    #2946
    Remélem, mert TV-t már évek óta nem nézek a rengeteg reklám, gyenge szikron és időpontváltoztatások miatt. Amióta torrentről leszedem a sorozatokat azóta az angolom is jobb lett. :p Nézem még a Dr. House-t, Southpark, belenéztem ebbe a The Mentalist-be is, nem tűnik rossznak de egyik se ilyen teches. Azon gondolkozom, hogy be kéne szereznem a régi Knight Rider-t, de nálunk csak az első évadot adták ki dvd-n, nem? Szóval neten kéne keresnem?
  • Bullitt
    #2945
    Smallville ott tart, hogy lehet lesz még 9. évad, Wellingen múlik aki állítólag hajlik a szerződés aláírására.
  • Narxis
    #2944
    Hallani se akarok róla mert csak felbassza a vérnyomásom(mármint a link nem te, habár.... na jó csak vicceltem:)), a Knight Rider franchise ennél többet érdemel, normális időpontban, megfelelő mennyiségű pénzzel olyan nézettséget lehetne hozni, hogy csak na. Én szeretem az ilyen teches kütyüs sorozatokat, ráadásul mostanában alig lesz normális sorozat ami nekem tetszik. Amiket eddig néztem azokat vagy befejezték(pl. Stargate Atlantis) vagy nemsokára befejezik(Monk, Smallville). Szóval ajánlom, hogy még legyen Knight Rider, minimum 6 évad...
  • Bullitt
    #2943
    Amúgy a témához szólva:
    Graimant sztem nem Hank öli meg, hanem KARRnak sikerül valahogy. Az új introban Graimanen ott a biztonsági öv, és elég rémülten néz. Lehet KARRban ül. Előtte meg Torres néz elég furán valamira/kire, szintén a KRO fórumain olyan találgatás van, hogy Torres beteszi Charlest KARR-be egy kis útra..
  • Bullitt
    #2942
    Egyáltalán nem akarom a kaszát, szeretem is a sorit nagyon, ezt már itt többször kifejtettem, csak hiába van nagy bizalmunk GST-ben, hiszen az átlag amcsit jobban érdekli a LaW&Order, mint a KR.

    Amúgy sajnos lehet nekem lesz igazam. Persze a forrás megbízhatósága kérdéses, de nem lenne meglepő, valljuk be.
  • Narxis
    #2941
    Szerdán éjjel.
  • zsotesz
    #2940
    Mikor jön a következő rész?
  • overtkill
    #2939
    Szasztok, én is betársulok ide, ha nem baj...:D A trailer alapján nekem úgy tűnik, hogy csaj fekszik az asztalon, talán Sarah, de valahol olvastam hogy Zoe,Billy és Sarah az, aki maradnak, mindenki más elvileg kampó...:(Legjobban Dr Grainman-t sajnálom, de ez van, ha kell a nézettségnöveléshez pár halál, ám legyen....:P
  • Szabi1991
    #2938
    sztem meg ez a bombás, robot építő emberke fogja KARR-t felkelteni... :D
  • Narxis
    #2937
    Én nem olvastam semmit előre szóval szigorúan szvsz:

    Mivel Kitt és Michael el van foglalva a bombával, Torres elmegy a "szigorúan őrzött" FBI ultratitkos központban ahol feléleszti Karrt, hogy mentse meg a nagykövetet, Karr természetesen nem így tesz, megöli Torrest, talán összeáll Stevens-el, hogy elpusztítsák Kittet, elsőként a központott pusztítja el, közben Kitt és Michael valahogy megoldják ezt a bomba szitut és elindulnak a nagykövetért. SZVSZ :p
  • HTS s3rg1nh00
    #2936
    [spoilerveszély]
    szerintem a bomba nem robban...valszeg hank fogja megölni graiman bácsit,nem hiszem h.véletlenül hülyült meg...eközben kitt,Mike és Sarah repcsivel utaznak(úgy is mennek ám 100-al,és csak gps koordinátákat ellenőriz a bácsi,aszondta),plusz Rivai ügynök még életben marad...aztán majd meglátjuk...cant wait:)