4495
  • KRhu
    #3015
    Vége a Prison Breaknnek, mit fog nézni most a házigazdánk? :)
  • Magoo
    #3014
    Jó epizód, ám nagyon hülye megoldás 2 ember félreállítására....
    Aki meghalt az nagyon hülyén halt meg...a másik aki félre lett állítva "csak", az meg baromság...halt volna meg ott ahol...
    De döntsétek el ti :)
  • zoliii
    #3013
    Na ez elég izginek nézz ki :D Elég gagyi a Kitt, Karr-al szemben hogy ő csak egy okos autó :) Jó Karr hangja.
  • Szabi1991
    #3012
    [center]
  • Szabi1991
    #3011
    Knight.Rider.2008.S01E11.HDTV.XviD-LOL
  • unisol1
    #3010
    50 perc múlva start. Akkor hogy is van ez, vége a tv-be, és már pakolják is fel? Mondjuk mind1, most jött le csak a 10-es is...
  • unisol1
    #3009
    Heh, a Dodg'em (vagy hogy kell írni) scannere úgy "mozog", ahogy KI3T-é (szét-össze)!
  • Kicsikiraly
    #3008
    hű, látszik rajta a régi fordítás :D

    "When i was driving KITT" - "Amikor a gyerekeket vezettem" :D
  • ldavid
    #3007
    attack mode-ban még jobb.. :D
  • KnightRider
    #3006

    Nagyon elmebajra vall, hogy elképzeltem a Trabantot SPM-fokozatban? ;)
  • overtkill
    #3005
    inkább hajnal.....:D
  • zsotesz
    #3004
    Tibi bácsi elintézi
  • Narxis
    #3003
    Dettó!
  • 5c0rp330n
    #3002
    lool
  • edios
    #3001
    Elképesztően kínosan éreztem magam mindkettő videó közben! Köszönöm!
  • Monoton
    #3000
    Jahh pont most néztem énis :DDD
  • ldavid
    #2999
    LOL :D



  • Monoton
    #2998
    Pontosítok: A friderikusz show-ban dodzsemel jelent meg, a három kívánság c. műsorban Trabantozott.
  • Monoton
    #2997
    Anno nem Hasselhoff vezetett Trabantot a Friderikusz műsorában?
  • SlayR
    #2996
    Esteeeee juhúúúúú:D
  • Narxis
    #2995
    LOL
  • KnightRider
    #2994

    Képes voltam három éve 20 rongyért Néetországból megrendelni az ERTL 1:18-as méretarányú fém Kittet, mert akkor még nem lehetett kani idehaza :D
  • overtkill
    #2993
    és mi a mélcíme ennek a drága gyermeknek??
  • Narxis
    #2992
    :DD
  • Ryder7
    #2991
    overtkill: irsz neki 1 mailt, h kijavitod, kijavitod jegyzettöbbel, aztál feltolod Hosszúpuskára.

    KnightRider: most is? hm.... régi rossz beidegződések mi?:D
  • overtkill
    #2990
    Valaki szólna R.Bendének hogy az occupant restraint system-et üldözési rendszernek fordítja, körberöhögöm?
  • KnightRider
    #2989

    Én meg mindig ott ültem a tévé előtt, a műanyag Kittemet szorongatva. Most is :D :D :D :D
  • Ryder7
    #2988
    én is kb 5 éves korom óta vagyok KR fan, de csak úgy "mellékfanként," szóval még 5 évesen természetesen nem vártam annyra az újabb és újabb részeket, ha 2003 tájékán a TV2-n újnak számitott.

    Amúgy ez valaki már látta: http://www.youtube.com/watch?v=BV0JzMl3gl8
    (van bennek KITT led is)
  • KnightRider
    #2987

    A teljes TOS fennvan vinyán, hogy bármikor utánanézhessek dolgoknak. De a legtöbb esetben tudom az epizódokat fejből. Ötévas korom óta fan vagyok, a Knight Rideren szocializálódtam :D
  • Ryder7
    #2986
    zoliii: szerintem a holnapi (ottani idő) rész (torrenten csütörtök hajnali (magyar idő)) végén mint cliffhanger (hamár megtanultam mit jelent akkor használom is:D)

    KnightRider: Te akkora fan vagy, hogy tudod az egész TOS KR szövegét, cselekményén, szereplőét oda-vissza, vagy valahonnan lelesed? vagy netán megnézed az összes részt.:D
  • Szabi1991
    #2985
    mert van jobb dolga is ? :D
  • Orionk
    #2984
    Miért nem R.Bende csinálja a feliratokat?
  • zoliii
    #2983
    Köszi!!! Elkezdtem gyűjteni a régi Knight Rider legjobb részeit :D
    Nehéz örökség, A száguldó robot, Goliath, K.A.R.R. visszatér ezek vannak meg nekem. Karr mikor lép színre? Már kíváncsi vagyok, hogy hasonlít-e Karr robot mozgása a Transformershez. Az ugratás, mint animáció még mindig elég röhejes számomra, ebben az új Knight Rider-ben.
  • KnightRider
    #2982

    Egy túlélő lélek, eredetiben Soul Survivor, TOS, S2 Ep 09.
  • Ryder7
    #2981
    tudom melyik részre gondolsz, amikor Michael megtalálja KITT CPU-ját a "kukában" és azt mondja Michael, hogy érzi hogy itt van, erre a jelenetre emlékszek csak belőle, a cimét nem tudom.
  • zoliii
    #2980
    Sziasztok! A régi Knight Rider sorozatban,mi a címe annak a résznek, mikor Kitt-et egy gyerek jostickkal írányítja? Kitt pedig egy rádióba lesz beszerelve, míg vissza nem szerzik magát a kocsit?
  • KnightRider
    #2979

    Az eredetiről beszélek :D

    De most is Peter Cullen lesz Karr. Paul Frees, aki a Kitt VS Karrban volt a hangja, már meghalt, sajnos...
  • Ryder7
    #2978
    mirőlmaradtam le? KARR már beszél is a promókban vagy az eredetiről beszélsz?
  • KnightRider
    #2977

    Megvettem a Star Wars filmeket DVDn, hogy végre lássam, mi is ez az egész. Azon kaptam magam, hogy Darth Vader-nek olyan hangja van, mint Karrnak. Na, mondom, jól van... :D
  • Narxis
    #2976
    Írjunk nekik e-mailt. Itt olcsóbb is forgatni, SG-n is írtak erről. :D

    Amúgy imádom azt a hangot ami a promo videoban van, K.A.R.R. áll szemben K.I.T.T.-el olyan gonosz robotos hang. :D