4495
  • Kicsikiraly
    #3055
    eztv.it, itt az összes részt megtalálod,más sorozatokat is.
  • ldavid
    #3054
    thepiratebay vagy mininova nem jó? bár a korábbi részeket már egyre kevesebben seedelik
  • High end PC #3053
    Tudnátok adni egy linket, ahonnan letölthető HD minőségben az összes eddigi rész?
    Fél órát túrtam a google-t, de nem találtam.
  • zoliii
    #3052
    Magyarországon hol lehet kapni a régi KITT modell-t, fémből, 1:18-as méretben? Csak az ebay-en találtam. Van az új Mustang is, csak a belseje nem igazán hasonlít a sorozatbeli Kitt-re. Meg hiányzik a scanner is róla :( Csak a neve stimmel :)
  • KnightRider
    #3051

    11
  • High end PC #3050
    jelenleg hány rész ment le? 11 vagy csak 10?
  • KnightRider
    #3049

    Biztos, hogy ezzel nem zárul le a doki vonala. Valami nem volt kóser abban a pilótában, meg hát Torres is keverhette éppen a kevernivalót...
  • Ryder7
    #3048
    overtkill: talán a cliffhanger-érzés volt a lényeg, hogy meg akard tudni hogy mi lesz.

    Kicsikiraly: a / után a maximális pontot jelentik a számok, de hogy miért van egyiknél 6 másiknál 5 nem tudom...
  • overtkill
    #3047
    hogy a fene egye meg ezeket a forgatókönyvírókat......De egy hülye halála volt a dokinak....olyan cliffhanger szagú.......
  • Kicsikiraly
    #3046
    nem nagyon értek ezekhez a számokhoz, lenne egy kérdésem nem tudom mennyire off:

    Előző KR részek:
    Don't Stop The Knight - 3.6/ 6
    Knight Fever - 2.7/5
    Knight of the Zodiac - 3.4/5

    itt miért van a perjel után egyszer 6 egyszer meg 5? mit jelent ez a perjeles szám?
  • unisol1
    #3045
    "If I am destroyed, so shall you be" Ehh, meg kell szereznem angolul is, kidob6nák már a hun piacon is a többi szezont...! Úgy 5 másodpercig gondolkoztam, hogy mi ez, de beugrott: "Ha nekem el kell pusztulnom, pusztuljatok el ti is!" Az egyik legjobb rész, ott frankón megcsinálták az egészet... Azzal még meg tudtam csinálni, hogy ha vége lett, kezdtem előről... :-)
  • overtkill
    #3044
    A romulan harci madár igen
  • 5c0rp330n
    #3043
    dettó így voltam vele, de gyorsan pótoltam a hiányt :)
  • KnightRider
    #3042

    A poén helye: a Valdor-ról senkinek nem jutott eszébe a Valdor ropogós pulykafalatok? Vagy a Valdore osztályú romulán harcimadár?
  • Narxis
    #3041
    LOL
  • zsotesz
    #3040
    Basszus, én meg most jöttem rá, hogy az előző részt nem láttam.
  • 5c0rp330n
    #3039
    Zoe azért mindenképpen kell nekünk, meg mindenkinek, sokat ad ő is a nézettséghez :)
  • Narxis
    #3038
    Nincs rá zsetonjuk.. :/
  • overtkill
    #3037
    Nyugodjon békében Dr Grainman...:( Valahogy én őt jobban hiányolom, mintha Billy-t vagy Zoe-t írták volna ki.
    Mellesleg Karr-t azt gondoltam hogy a doki fogja aktiválni, mert ő piszkálta a 10. részben azt a kis sárga prüntyögő robotot is.....
  • KnightRider
    #3036

    Ritka kevés ilyen izgalmas 45 perc van az életben, mint a mostani KR epizód. Végig feszültség, akció, de emellett a régi jó KR-es elemek: üldözés, Turbo Boost (jobb, hogy rövid és gyors-blurrölt, minthogy lassú, részletes, de nagyon CGI szagú), ejtőernyőző Kitt (Góliát visszatér és A bunker, emlékeztek?).
    Kíváncsi vagyok, hogy Stevensnek lesz-e még szerepe? Oké, meghalt, de hogy a háttértörténetben mennyire lesz benne? Akárhogy is, emlékeztet az ürgére a Robotok királyában, csak az akkori manus csak vissza akarta lopni a ketyeréjét.
    Stealth Attack Mode: szép! A régi jó Silent Mode visszatér.
    Gus, a pilóta: nekem a "Sorry, Doc"-nál nagyon az ugrott be, hogy valami öngyilkos terrorista ürge és eleve célja volt magával vinni Kittéket, csak hát egyedül Graiman bá'-t sikerült. R.I.P., Charles.
    Carrie: oké, hogy hónapokig kórházban lesz, de akkor is... elég bénán oldották meg a távozását. Lehet, hogy szemétség ilyent mondani, de ha meghalt volna, az sokkal jobban illett volna hozzá, afféle KIA érzés, amcsiban annak úgyis nagy respectje van.
    Torres: szokatlanul normális volt a tag, végre nem mismásolt. Bár ki tudja.
    Billy: olyan furcsán villant össze a tekintete Stevens-szel. Valami azt súgja, ezek ismerik egymást (Billy, ÉN vagyok az apád!)
    Kitt: "Sarah, our father is dead". Eddigi legjobb Kitt line. Valamiért úgy érzem, Ki3t ezzel túlnőtt Ki2ten.
    Hank: az ismeretlen katona, a névtelen áldozat ;)

    A jövőről: hogyan fog mindehhez Karr kapcsolódni? "Kitt must die"... najóvan, valahogy jobban tetszett az "If I am destroyed, so shall you be".

    Ééééés: végre elkaszálták a PB-t. :D :D :D :D Ideje volt már. Több Knight Ridert helyette!


  • spike0007
    #3035
    Pedig már úgy megszoktam!:)
  • Bullitt
    #3034
    Felkiáltó jeleket nem kell végig használni. Az egész post kijelentő módban van
  • unisol1
    #3033
    Ok, THX!
  • Szabi1991
    #3032
  • spike0007
    #3031
    Nagyon jó rész volt csak kissé lehangoló a vége!:(
    Jövő héten KARR!!!:) Reboot az az lesz hogy a jogért és igazságért alapítvány lesz megint a vállalat és a kisembereken segít! Jobban ki lesz hangsúlyozva Mike és KITT! Szóval visszatérünk a One man can make a difference-hez! Lesz Mike, KITT, Sarah, Billy és Zoé!
  • unisol1
    #3030
    Ez a reboot mennyi dolgot érint? (Vagy még előttetek sem tiszta?) Most csak a stílus és a mellékszereplők, vagy főszereplő, kocsi...? Mi lesz új? Megint új intro? (tőlem jöhet, jó az új is!)
    Amúgy kicsit sok a (jelöletlen) spoiler... tudom, akkor ne olvassak, de így csak nem fer... Sok a hasznos infó is!
    THX
  • spike0007
    #3029
    Jövő héten lesz!:)
  • spike0007
    #3028
    Ja és azt se felejtsük hogy a reményeink szerint nézettségcsalogató reboot az a 13-ik résszel kezdődik szóval az NBC is várakozó állásponton van! Majd meglátjuk mi lesz!
  • zoliii
    #3027
    Meddig kell még várni a Karr részre? Most már inkább nem várom, majd akkor talán leadják végre :D Elvileg szerintem majd jövőhéten benne lesz, de tuti, hogy a vége felé lesz benne Karr.
  • spike0007
    #3026
    Mondjuk én a millió nézőre vagyok kiváncsi egészen pontosan mennyien nézték nem a rate-re! Én még bizakodom hogy megérjük a kettes évadot! Ha mégsem akkor is egy jó kis sorit kaptunk 25 év után ami izig vérig Knight Rider!!:) A KARR-os rész ütősnek igérkezik! KARR hangjától kirázott a hideg!:) Király leesz!
  • spike0007
    #3025
    Már eleve rossz idöpontra rakták a KR-t! Hétvégére kellett volna tenni! Az Idol meg lenyom mindent nem lesz ez így jó! A részt még nem láttam de hamarosan csekkolom! Szerintem is egyre jobb a sori, de az NBC már az elején elb...ta!
  • Bullitt
    #3024
    "NBC’s soon-to-depart Knight Rider opened the evening fourth in the 8 p.m. hour, with a mere 3.2/ 5 at 8 p.m. That led into a repeat of Law & Order: SVU (#3: 3.3/ 5) and granddaddy Law & Order (#2: 5.7/ 9) from 9-11 p.m."

    És ami a jelentős:
    1. American Idol 16.8/26
    2. New Adventures of Old Christine, Gary Unmarried 4.6/7 4.5/7
    3. Lost (ismétlés) 3.5/6
    4. Knight Rider 3.2/5
    5. Fear is Real (CW) 1.0/2

    Előző KR részek:
    Don't Stop The Knight - 3.6/ 6
    Knight Fever - 2.7/5
    Knight of the Zodiac - 3.4/5

    Mindent összevetve: érik a kasza, pedig a show egyre jobb...
  • Ryder7
    #3023
    nem volt ez a rész olyan sok, izgalmas volt, csak nagyon sok volt a CGI. talán eddig ebbe a részbe volt a legtöbb. gondolom most veszi majd Torres elő KARR-t, hogy eltüntek a szinről páran.
  • SlayR
    #3022
    Szerintem ez direkt volt így majd valamiféle nyomozgatás során kitérnek erre még részletesen.
    Amúgy érdekes votl az új rész de megvotl a feelingje szal csak így tovább :)
  • Bullitt
    #3021
    A mostani rész végig pörgős volt, de nekem hiányzott belőle valami. A két főszereplő kiírása pedig elég szánalmasra sikerült. Legalább láttuk volna mi is azt a kecseg robbanást...
  • Szabi1991
    #3020
    nincs meg vkinek Mike csengőhangja ? :DDDDDDD
  • overtkill
    #3019
    De KITT nem robot, hanem mesterséges intelligencia, tudod, van különbség....S01e01...:P:D
  • Ryder7
    #3018
    de ez már mekkora hogy "KITT must die!" Ez kicsit emberire sikerült én robotokat megsemmisiteni szoktam nem megölni, de jó lesz ez.
  • Kicsikiraly
    #3017
    én eztv-n miért csak a 720p-s fájlt látom? és akkor most melyik az új rész? a 11es?
  • Narxis
    #3016
    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ez nem történhet meg.... De akkor most mi lett a FBI-os csajjal? Nem nagyon vágtam... lebénult vagy mi? A Turbo Boost elég hülyén lett megcsinálva, 2másodperces anmáció és még az se valami jó. K.A.R.R.-t akarom!