4495
  • KnightRider
    #3095

    :D

    Fejből írtam a cuccokat. A pszichológiai dolgokat onnan vettem, gogy a minap szigorlatoztam Pedagógia-Pszichológiából (négyesre!). A róka meg valami francnyavaja vírus, olyan ebül voltam tőle tagnap, hogy az ügyeletes orvost kellett kihívnom. De még itt vagyok :D
  • DJ Skyline
    #3094
    fú, hát
  • spike0007
    #3093
    A KARR videó nagyon üt a végén amikor Karr áll és mögötte valami romos égő épület előtt meg egy emberi alak fekszik élettelenül bár alig kivehető asszem ez Mike emlékével lesz kapcsolatos a múltjával! ÁÁÁ rem végre kiderül az is! Az elmúlt 3 rész a Knight Feverrel kezdve nagyon jó volt, jöhet a csúcspont!:) "I'm the Knight Automated Roving Robot K.A.R.R. I'M THE FUTURE!
  • unisol1
    #3092
    Étem, okés, stimmel! Soxor láttam, de lassan 3 éve már nem... :-/
  • unisol1
    #3091
    Ok, tényleg rémlik! Csak fejből, mi?! :-)
    Jól kielemezted, erről könyvet tudnál írni... :-)
    Róka ?Előre ünnepled KARR elintézését?! :-)
  • overtkill
    #3090
    Nincs kizárva hogy a lányomnak a Zoe nevet fogom ajánlani....Anyósomat megüti a guta...
  • Ryder7
    #3089
    ebbe van valami. pl Carriet még vissza lehet hozni de Charlest csak úgy hogyha felelevenitik azt ami a gépen történt vagy esetleg még régebbi részleteket/dokumentumokat KI3T készitéséből.
  • Shiwo
    #3088
    lehet én vagyok naiv, de tán azért így oldották meg a kiírásokat a sorozatból, hogy egyszer a későbbiekben még visszalehessen hozni a karaktereket, ha újra beindulna a szekér
  • Bullitt
    #3087
    Amúgy ezt nem ő mondta. Csak a KRO fórumán az egyik hozzászóló képzelte el, milyen lenne, ha... El kell olvasni az egész postokat.
  • overtkill
    #3086
    Fáintos kis videó volt....:D
  • Bullitt
    #3085
    A sok hülye amcsi meg remélem beveszi és elkezdik nézni. :)
  • Ryder7
    #3084
    naná! "my favorite program, Knight Rider" ez mindent elárul. most vagy egy KI2T (esetleg KI3T) replica-val cirkál a kertben vagy nézi a TV-t. de ez azért szép kis KR reklám volt.
  • spike0007
    #3083
    OBAMA szereti a KR-t?:)
    "Before America can make that change, I'd like for us all to remember what we value most. Look at your family, to your friends. Our hope has nurtured us to be stronger, and we haven't fallen down yet. Times have been tough, but we haven't fallen down! Now, what I want each and everyone of you to do this week is appreciate what you have. Because if you've lost that, then surely, we will lose America. Now, I'm going to go home with my family and do what most of you do during your special bonding time with yours. I'm going to watch my favorite program, Knight Rider," *note: Obama still has his head up strong and that prominent gaze* "and eat cookies, with milk! Sasha sure loves her cookies and milk."
  • Ryder7
    #3082
    igaz. Torres tényleg olyan gonosznak néz ki meg vannak olyan jelenetei, hogy egyáltalán nem emberi..
  • Narxis
    #3081
    Jajajaja, én már azon se lepődnék meg. :D Bár Torres se kizárt, elég rosszarcú csávó..:D
  • Ryder7
    #3080
    Zoe után szabadon:D
  • Narxis
    #3079
    Lehet valami áltorres. Hogy kiszabadíthassa KARR-t.
  • Ryder7
    #3078
    hát én nem vagyok szinvak és abba a jelenetbe amikor KARR széthúzza a függönyt, ott nemmesze egy Torres-szerű alap látható. mármint "tipikus" Torreses öltönybe.
  • Narxis
    #3077
    De ez még nem biztos, vagy tényleg ő engedi ki?:D
  • Ryder7
    #3076
    mostmivan?XD

    Nincs igazam? ott emelgeti
    "Gyúrunk vazze?"

    pedig igazán "hálás" lehetne Torresnak amikor ő ereszti szabadjára KARR-t.
  • Narxis
    #3075
    XD
  • Ryder7
    #3074
    wáááá... jó lesz ez. de azért látom Torrest KARR se birja.
  • spike0007
    #3073
    Szép!
  • Narxis
    #3072
    O-M-G
  • Szabi1991
    #3071
    SZPOJLER!!!!!!!!444444444
    [center]
  • KnightRider
    #3070

    Igen, ez a régi Karr, az eredeti chipje köré építették. Hogy ki találta meg és miért élesztették fel, nem tudni...
  • overtkill
    #3069
    Mondjuk emlékszem arra a részre, amikor KARR "elpusztult", de a chipje azért ott maradt a homokban. És Michaelnak fel se tűnt, hogy senki nem ment érte, vagy valami.......
  • overtkill
    #3068
    Na jó jó, akkor most a régi KARR jön vissza? Amikor KI2T már nem létezik, csak KI3T?
  • KnightRider
    #3067

    Na, hát megjött a vén iszapszemű rája :D

    Naszóval: Karr, mikor a két csöves reaktiválta, nem tudott Kittről, egészen addig, míg pár perccel később nem találkoztak. Karr akkor elhajtott. Másnap reggel a két homeless mondta, hogy hát láttak még egy ilyen kocsit. erre Karr: "Ez tévedés. Én egyedi páldány vagyok. Amit láttatok, az nyilvánalóan csak egy gyatra kivitelű szériatermék volt. Hitvány másolata az eredetinek."

    Tehát: Karr önmagát Kitt felett állónak gondolja, mint az elsőt a szériából.

    Aztán, Kitt VS Karr: itt nem jelenik meg ez a felsőbbrendűségi komplexus, hanem csak a "szimpla" bosszúvágy. Karr úgy érzi, elárulták, ezt mondja Johnnak, mikor az otthagyja: "Elárultál, mint azok a fejesek az Alapítványnál." Hogy az "elárulás" itt most Kitt létét jelenti, vagy azt, hogy őt otthagyták két évig a homokba temetve, nos, interpretáció kérdése.

    Akármi is legyen, Karr a végére teljesen rögeszméssé válik. Mint minden megszállott, kialakít magának egyfajta becsületkódexet: a két fiatalt, akiket elfogott, elengedi, ez az ügy nem rájuk tartozik. Karrban olyannyira felfokozódik a téboly, hogy a végére öngyilkos küldetésbe megy át: "Ha nekem el kell pusztulnom, pusztuljatok el ti is!"

    Szóval: érthető tehát, hogy most egy abszolút őrült Karrt kapunk, akinek egyetlen célja kitt elpusztítása.



    Az idézeteket fejből írtam, így nem vagyok biztos, hogy jól írtam-e őket. Most nincs erőm végigpörgetni az epizódokat, az előbb rókáztam szét a gyomromat...
  • Ryder7
    #3066
    de abba az volt, de az elős KARR-os részben nem annyira. a másdikban viszont igen.
  • spike0007
    #3065
    Nem-e a KARR visszatérben egy célja volt a bosszú! Hogy lenyomja KITT-et és Michaelt!
  • unisol1
    #3064
    Á, nem pöccent az be, igazából KITT-re nem "haragudott", csak azért pikkelt rá néha, mert az útjába állt! Csak saját maga érdekelte! Semmi ilyesmi nem volt, hogy KITT must die! Nem volt az gonosz, a Vs.-ben sem igazán volt ilyen morcos-bosszúállos... De jön KnightRider, és majd jól megmondja a tutit...! :-)
  • DJ Skyline
    #3063
    KARR volt KITT előtt, de KARR önvédelemre volt programozva, nem az emberi élet védelmére mint KITT, így KARR veszélyes volt, Wilton bá meg kikapcsolta. A száguldó robot című epizódban meg gondolom bepöccent, hogy kikapcsolták, meg KITT lett a befutó, stb. mondja is KARR KITT-nek, hogy te csak egy silány másolat vagy. :D hogy most mi lesz az új KARR vs KITT téma háttere, elképzelni sem tudom.
  • overtkill
    #3062
    de hogy miért utálja KARR ennyire KITT-et??:D
  • sandor8206
    #3061
    lehet, hogy volt már de a 11 részre van már milliós nézettség adat?
  • High end PC #3060
    kössz!!!
  • KnightRider
    #3059

    :D A házszámot azért nem tudom, de a környéket igen :D
  • Ryder7
    #3058
    KnightRider annyira tudtam, hogy szinte házszámra pontosan megfogod mondani, hol lehet kapni.


    am meg felirat az új (11-ik) részhez.
  • KnightRider
    #3057

    A Knight Research oldaláról:

    CHARLES GRAIMAN, PIONEER IN ROBOTICS, ARTIFICIAL INTELLIGENCE, DIES IN PLANE CRASH

    "Dr. Charles Graiman first made headlines with Hank, his robotic “lab assistant” that represented a true breakthrough in artificial intelligence. In the years since, Dr. Graiman became not only a leader in the fields of robotics and artificial intelligence, but also in engineering, propulsion, and the burgeoning science of nanotechnology. Dr. Graiman died in a C-130 cargo plane that crashed into the California desert. According to sources, Dr. Graiman was returning from a research trip when a malfunction caused the plane to explode during landing. An investigation into the exact cause of the explosion is still ongoing, but early indications point to a fuel line rupturing.

    At the time of his death, Dr. Graiman was head of Knight Industries Research & Development. He is survived by his daughter, Sarah, not to mention his many intelligent inventions that no doubt feel the loss as well. The fate of all his current projects, as well as the future of Knight Research, is currently unknown. "
  • KnightRider
    #3056

    Ki2t fém makettet lehetett kapni Budán, a Móricz Zsigmond körtéren, a Replica makettboltban. Nem tudom, hogy van-e még nekik. Amúgy anno én is az ebayról rendeltem...