4495
  • KnightRider
    #3175

    Német ebayról vedd, a cég, aki ott árulja, a Firma D-Edition. Olcsóbb a szállítás, mintha Amerikából vennéd.
  • unisol1
    #3174
    Jujj, hát ez nem semmi... Ehh, nagyon nem! Na, egyenlőre egy ERTL.eset szeretnék szerezni, (e-bay 40 $, és erősödik a forint, vatera eddig 17000, hát, még a szállítást kéne megnézni, de lehet, hogy nekem is e-bay marad, a modellbolt honlapján nincs...) De a Hitari is tetszetős...
    Köszi a részletes ismertetőt...
    Lassan már neked is kutakodni kell Mustang után... :-)
  • Narxis
    #3173
    Fú basszus, ti vagytok az igazi fanok, hogy erre pénzt, időt, energiát áldoztok. :) Én biztos nem "szenvednék" ilyennel, max. megvenném kész állapotban HA nagyon-nagyon jól néz ki. :)
  • KnightRider
    #3172

    Örülök, hogy segíthettem. Még anno ezt betárcsázós modemmel szedtem össze, egyenként. Egek, de rég is volt :D

    A Kittjeimről: van az ERTL-Joyride 1:18-as fém, működő futófénnyel, csörlővel és katapultüléssel. A műszerfal matricái hagytak némi kivánnivalót, azok helyett nyomtattam újakat. A futófény előtti plexit is átkentem pár réteg átlátszó piros makettfestékkel és a végén ledolgoztam belőle egy kicsit higítóba mártott fülpálcikával, hogy mattabb, opálosabb fénye legyen. A kerekeknél a dísztárcsák "lyukait" is befestettem tűfilccel feketére, hogy úgy nézzen ki, mint az igazi.
    Aztán van az 1:16-os Hitari távirányítású Kittem, ő műanyag, de neki is működik a futófénye és gombnyomásra mondja, William Daniels hangján, hogy I am the Knight Two Thousand, vagy valami ilyesmi (nem tudom megnézni, nincs most benne elem :D )
    Van három 1:24-es műanyag makett Kittem, ebből kettő Kitt és egy Karr sikeredett, a második Kitt az egyik legjobb makettem, amit csak összeraktam (persze így is elmarad egy hardcore makettező gyártmányától).
    Van két Knight 4000-esem is, az egyik a standard narancsos színben, a másikat a hatás kedvéért feketére festettem.
    Van kettő Matchbox-méretű nyugatnémet(!) DARDA Kitt-em, amit ha hátrahúzol, akkor a kis rugó előreviszi. Vénebbek a kis szerkezetek, mint én :D
    Van egy kb másfél centiméteres ólom Kittem, pici, de egyértelműen felismerhető a piros csíkról meg a motorháztetőn a kis bukkanóról.
    Van egy 3D Studio Max programra optimalizált Kitt és Karr modellem, ezekre vagyok a legbüszkébb, senki másnak sincs meg, csak a modellezőnek, meg nekem.
    És ezen kívül van számtalan Matchbox, Corgi, Majorette és egyéb kis Trans Am-em, amit Kitté alakítottam, némi reszeléssel meg festéssel. Ha a bolhapiacon látok kis Trans Amet vagy Firebirdöt, megveszem és általában Kittként végzi :D


  • unisol1
    #3171
    E-bay-en van 100$-ért KITT, meg KARR voice modulator, nem eredeti persze, és csak a ledes panel! De azért király... (csak hát cseppet túlárazott, max 20 $-nak kéne lennie...)
  • unisol1
    #3170
    Fú, köszi, itt aztán tényleg minden megvan!
    Köszke!
    Na, most már tényleg egy modellt kéne szereznem! Vaterán pont alkudoznak rá, de nagyon elszántak, a Mustang meg nem KITT ,csak egy alap... Mennyiért szerezted a tied? Scannere van?
    Hali.
  • Szabi1991
    #3169
    Mike csengőhangja nincs meg ? :))
  • KnightRider
    #3168

    Hangok
  • SlayR
    #3167
    Nekem egy Knight Research Wallpaper kéne de nem nagyont alálok..
    Juhúúú hajnalba új rész nééézés :D
  • unisol1
    #3166
    Fú, most láttam egy videót KITT & KARR modellről, gombnyomásra indul a scenner és mondja mindkettő az előbb írtakat, és a voice modulator is villog hozzá! Fú ecsém, kell kell kellllll!
  • unisol1
    #3165
    Közben találtam én is, de lehet, hogy neked több van, pl. az említett KARR hang sincs ezek közt...
  • Ryder7
    #3164
    na ez a pár waw file engem is érdekelne. összedobnék egy KARR-os windows betöltőképernyőt, meg XP-témát aztán KARR-os Windowsom lenne:D:D
  • spike0007
    #3163
    Király vidi, már alig várom hogy lássam a részt! Holnap sokminden kiderül!:)
  • unisol1
    #3162
    Jaja, az pöpec lenne, köszi az ajánlatot! Amúgy lehet .rar-ban? Mert a .waw-ok egyenként (írtad, hogy csomó...) nagyon macerásak... De hát ahogy lehet, ajándék ló ugye... :-)
    Amúgy csak KI2T modelled van? Működő scannerrel? A bogár duruzsol a fülembe már, nekem is kéne! De a baj az, hogy KARR (No1. egyenlőre) meg KI3T is... :-) Vaterán is láttam, de e-bay-nél hogy kell fizetni? Olyan amúgy, mint a fenti igaz?
    Thanx!
  • unisol1
    #3161
    Kíváncsi vok, pár hét múlva biztos dobják is piacra a KARR modelleket is...
    Bocsi, nem akarok szemetelni, csak hát jönnek a gondolatok...
  • unisol1
    #3160
    A "KITT drive" videót nem néztétek meg ? Aranyos. (élethű távirányatós KITT megy a szőnyegen, belevágják, hogy Michael vezeti...)
  • KnightRider
    #3159

    Nekem van egy csomó Kitt, Karr, meg többi szereplő hang, wav-ban. Ha érdekel, feltöltöm neked egyben Rapidra.
  • unisol1
    #3158
    Mármint ma? Jah, te úgy érted, hogy nálunk már holnap! Hát mivel 21-én lesz, az nálam ma! De nem szóltam... :-)
    Ui.: Jó hogy szólsz, el is felejtettem...
  • unisol1
    #3157
    :-)
  • unisol1
    #3156
    A hanglejtésből átjön nekem! Ja, az előzőhöz: A bemutatkozót azt hallottam angolul, az nincs meg valakinem MP3-ba (nekem megvolt, de már nincs sajnos): "I am a Knight Automated Roving Robot, KARR, if you prefer! I am the prototype of the car of the future!"
    Meg KITT-és is megvolt, kéne megint: "I am the voice of Knight Industries Two Thousend's microprocessor! K.I.T.T. for easy reference, or KITT if you prefer! (Régen a windows-om így jelentkezett be, üdvözlő képnek meg a voice modulator, persze csak kép, nem beszélt...)
  • KnightRider
    #3155

    Egy gondolat: nem fog ártani a nézettségnek, hogy holnap lesz a Lost új évadjának a nyitója is?
  • Ryder7
    #3154
    na megnéztem felirattal a 11-ik részt, tök jóra sikerült, de felfedeztem benne egy bakit: KITT Attack Mod-os változatán alul ogye egy hatalmas KR logó van. nos amikor az autópályán át turbóznak azon a teherautó szerűségen és KITT a földre ér, akkor látszik a kardán (vagy milyen:D) tengelye, igaz csak egy pillanatra, de legalább nem CGI.
    Amúgy nekem a CGI-vel se lenne semmi bajom, ha többet törődnének vele, meg az ablak nem lene mindig tiszta fekete. olyan félhomályos kéne mint az NFS-ekbe, hogy látszik, hogy van benne valaki csak azt nem tudni, hogy ki. Vagy ha fekete az ablakja KITT-nek, akkor normal módba is legyen olyan. nem feketeXD sőtétitett, mostmár nem javitom ki:D
  • unisol1
    #3153
    Fú-fú-fú! Cool! Azért mikor dumál a masina, idézi a TOS-t, pedig csak magyarul láttam...!
  • unisol1
    #3152
    Jah, megelőztek, nem baj! Post-onként haladok, nem olvastam át előre mind...
  • unisol1
    #3151
    Nyah, pont az adatok, illetve neuron háló vagy mi a szösz kellett neki! Szal a test robbanhatott volna tőle, úgymond a programot töltötte le, és használhatta volna KARR-ban!
    Graiman: Csak KITT, a backup és KARR tudja használni a programot, szóval KARR még valahol kint van, és hozzá kellett volna...
    Pont fordítva értetted... :-)
  • unisol1
    #3150
    Na, ezt sz.pta be a felmenője is a "rácsos pofájú monstrum"-mal, de nagyon... Az okos autó a másik hibájából tanul... :-)
  • overtkill
    #3149
    Még egy érdekes dolog: KI2T-őt is akkor Graiman tervezte?
  • overtkill
    #3148
    Hmmm, szerintem holnap reggel mondhatjuk hogy Alex Torres, rest in piece....:Dnem pedig peace.....:D
  • unisol1
    #3147
    Jah, megint kapóra jön a totálkár az újításokhoz (2. generációs SPM :-) )
  • unisol1
    #3146
    Enterprise-ra gondolsz, ugye? Mondjuk ez a KR még bőven nem tett le annyit, mint az ENT 3 évad alatt, bár talán pont ezért kéne neki még jobban az esély... "In God We Trust" (valszeg a $-okra is ezért nyomták, bíznak a folytatásban... :-) )
  • Szabi1991
    #3145
    meg ez csak vmi kikerült gagyi hangos verzió :D
  • Ryder7
    #3144
    há' nem ezt magyarázom én is?

    am csak én vagyok a süket vagy KARR annyira halk, hogy semmi hangja nincs abszolut. talán a Transformes miatt hiányzik.
  • DJ Skyline
    #3143
    mert olyan hatása van így, mintha KARR szinkron hangja mellettem lenne és beszélgetne velem. :D tehát teljesen emberi hangja van, persze KITT-nek sem egy fú de torz a hangja, de ha torzabb lenne KARR hangja akkor jobban átjönne hogy ő egy negatív szereplő.
  • Ryder7
    #3142
    Na ez a videó már mekkora.

    Amúgy meg KARR-nak semmi baja, nem hinném hogy szüksége lenne KITT testére, holnap kiderül.

    Sky: KITT hangja se olyan torz akkor szegény KARR-é miért legyen? (bár ha durvább hangja lenne, jobban lehetne "érezni" rajta a gonoszságot)

    overtkill: lehet, hogy látszik, h PC animáció (CGI) az igaz, de legalább nem olyan ronda, mint az utolsó részben volt az a sok CGI...
  • DJ Skyline
    #3141
    a zene olyan benne mint kb a Knight Rider játékokban volt, atom gagyi. :D de végre jónak ígérkezik az epizód, bár KARR hangján kicsit torzíthattak volna, robotosabbá tehették volna kicsit vagy nem tudom
  • overtkill
    #3140
    Meg látszik, hogy pc animáció az egész... :S
  • Narxis
    #3139
    Csak én érzem kicsit bénának? Lehet az animáció miatt van. :S Meg Torres olyan hülye fejet vág. :D
  • Narxis
    #3138
    :DDD
  • Szabi1991
    #3137
  • KnightRider
    #3136

    Húúúúúúúúúúúwazze!!!

    Azért benne van a jómunkásemberben a para, hogy kihúzzák a dugót :D Torresnek meg van vér a pucájában, hogy csak úgy utasítgat egy öt méter magas, gépágyús robotot :D

    Narxis: elképzeltem a jelenetet. --Mike: Jaunapotkévánok, kéne még egy olyan fekete ótó! Bele bivaly erősítő, hangszórók, plélysztésün, meg az a... hogyishíjják?
    Sarah: Nanotechnológiai páncélvédelem.
    Mike: Na, az.
    Mustang manger: Sajnálom, nanotechnológiai pácélvédelemmel csak ezőzetes rendelésre szolgálhatunk. De most akciósan kapnak rá téligumit, opálosra tukkózott felnit éééés... egy csokorra való kókuszillatú Wunderbaumot.
    Mike: Nem lehetne vaniliás.
    Mustang manager: Epres.
    Mike: Oké, megegyezttünk.
    Mustang manager: Holnapra szállítjuk.
    Mike: okéjj. Alászó'gája! --


    Oké, mai agymenés megvolt :D