4495
  • Ryder7
    #3215
    ez igy sztem sokkal jobb lett volna. kicsit TOS-es feeling lett volna benne. de igy is nagyon jó volt.
  • DJ Skyline
    #3214
    37:50-nél kiesik belőle, mert kikapták a szélvédőt
  • DJ Skyline
    #3213
    na de 3 perc? ennyi elég lett volna? az epizód elején 10 percen át k×rtak, fél órán át keresték KITT-et, és maradt pár perc hogy KARR-t bezútták. :D
  • spike0007
    #3212
    Jogért és igazságért alapítvány rulezzz!:)
  • spike0007
    #3211
    Így is nagyon faja volt! Csak sztem két részesre kellett volna csinálni ezt a KARR részt!!!! De ez van,amugy nagyon jó rész volt Nekem a kedvencem!:)
  • Bullitt
    #3210
    Tv in numbers-ről:
    NBC Knight Rider 4.89 (nézőszám) 1.5/4(18-49 rate) 1.3/4(18-39 rate)
  • Bullitt
    #3209
    Eredetileg ilyen lett volna a fight, hosszabb és jobb:
  • spike0007
    #3208
    Az ugyan nem derült ki hogy ez ugyanaz a KARR-e de valószínű! Ugyanis az érzékelő hang minden ugyanaz volt! Valszeg a régi egység továbbfejlesztett változata. Anyám ilyen csatát rég láttam, főleg sorozatban! Lehet hogy rövid volt de hell! Szuper rész volt még mindig keresem az állam!
  • SlayR
    #3207
    én még mindig aztmondom a Mustangal nincsbaj nagyon szép karakteres autó
  • 5c0rp330n
    #3206
    valami ilyesmi stílus inkább tükrözné szerintem ma azt a Kitt-et, amit az eredeti tükrözött pár évtizede :)
  • SlayR
    #3205
    Torres azé nemkenődött péppé meret ugye mielött KITT átment KARRon kiszedték Torrest KARRból. Nekem tetszett az újáépülés az a jelenet számomrta valami olyasmit sugalt, hogy: " A jót nemlehet elpusztítani " vagy hogy " egy igazi hős sose vész oda" Graiman virtuális megjelenése sztem nagyont aláló volt a rész vége számomra csak talán az hiányzott hogy a klasszikus sorozatba ami volt az első részek végén a zene és mondjuk KITT szépen gurul kint a semmibe ez nagyon jó lett volna :)
  • Ryder7
    #3204
    Knight Industries Ten Thousand:


    csak úgy netről szedtem össze. szépen ki van dolgozva és még kicsit hasonlit KI2T-re
  • KnightRider
    #3203

    Na, mwegnéztem és... kicsit csalódtam. Az emberi jelenetek nagyon jók voltak, meg az, hogy Kittet a Netről szedték össze (www.michaelknight.org). A playstationos cuccot nem értem, ki lehetett volna hagyni és több Karrt bele.
    Karr: mi a fene? Miért kell neki összeolvadnia egy emberrel? Valahonnan ismerős a kocepció, de most hirtelen nem ugrik be, hogy honnan. És mi ez a megszállottság Michael felé? Torres nem volt elég finom?
    Karr csata: iiiiigggeeennnnn!!! Rövidvolt, de jó. A rövidsége elrontotta nekem az epizódot, lehetett volna dupla rész, hogy ennek az a vége, hogy ott áll a két Mustang egymással szemben és Karr átalakul, hogy "Yo dawg"
    Volt végre Ski mode! Fasza! Volt grappling hook. Jön vissza a TOS tech. Karron átugratni: klasszikus. Ez a robot Karr meg csak még jobb célpont. Mondjuk hogyhogy Torres nem kenődött péppé, mert hát át Turbo Boostoltak rajta :D
    Végre újra lesz Alapítvány. Ideje volt már. A kérdés, hogy Torres főnöke nem akar-e majd keresztbe tenni nekik. Vagy az a szál halott mostantól?
    Kitt hirtelen újjáépülése nem tetszett. Sokkal jobb lett volna egy lassabb, részletesebb valami és ahhoz sem kellett volna komoly CGI. Na mindegy. Hogy a zúzott Kitt motorháztetején miért nincsen a két ezüst csík? Sosem tudjuk meg ;)
    Naszóval, jó epizód volt, de Karr ide, Karr oda, az előző jobb volt. Karr: rest in pieces :D Kitt: adj nekik!


  • unisol1
    #3202
    Hát, ott is több darab van, más áron, most melyiket érdemes? Meg hát andol sima ügy, de németül olvasni... pfh...! Internetes fizetés van? (Úgy látom PayPal).
    THX.
  • Ryder7
    #3201
    rövid volt a nagy harc, de akkor is nagyon akciódús és gyors, nem olyan mint a KITT vs. KARR-ban (amikor visszatér KARR) hogy lő vagy két lézersugarat KARR egybe boostolnak és KITT nyer, aztán ámen...
  • 5c0rp330n
    #3200
    faszányos rész volt, kicsit mondjuk tényleg rövid volt a nagy harc meg KARR szereplése.
  • spike0007
    #3199
    KNIGHTRIDERONLINE.com-on az aktuális rész nézettségét felteszik mindig egy fórumba. Meg a sorozatjunkie.hu-n szokták még megemlíteni, de a KRO-n pontosabb mert milliós értékeket ad meg a junkie csak a rate-et általában.
  • Ryder7
    #3198
    ez a rész nagyon komoly volt az egyetlen amit hiányotam belőle az KARR szereplése, nagyon keveset szerepelt, a végén egy meg a függöny mögött volt.

    Amikor beszólt, hogy "I am KARR" mondom magamba és akkor mi van?

    amúgy spike0007 honnan szeded mindig ezeket az adatokat?
  • SlayR
    #3197
    Igazából szólva nekem tetszett hogy nemhúzták el túlságosan KARR "' Én vagyok az egyetlen és ezígyis marad nincs másik akkora fasza járgány mint én " dolgot abbóül már sokat kaptunk anno is...
  • spike0007
    #3196
    11.rész 5,4 millió körül. A 12.részt nem tudni még!
  • sandor8206
    #3195
    majd valaki nyomjon már egy nézettségi adatot a 12 részre (nem a osztályzatot, hanem a milliós db számot) +a 11 részre is, mert sztem az sem volt még, érdekelne köszi előre is !
  • DJ Skyline
    #3194
    kár hogy a 42 perces műsoridőből csak 3 perc volt KITT és KARR jelenete. meg KARR-ból sem láttunk túl sokat. :S villogott kettőt, átalakult, kicsit megzúzta KITT-et, aztán ennyi. de azért a turbo boost megvolt. :D így legyen ötösöm a lottón (#3130) meg KITT megjavítása sem telt túl sok időbe, zutty és máris clear & shine. :D de az alapötlet nem rossz, KITT-ből szedjük ki a chipet, az megy KARR-ba, KITT az már csak emlék, KARR meg a jövő. az volt a baj hogy túl sok időt fordítottak KITT megkeresésére, és nem jutott elég idő KARR kibontakozására.
  • sandor8206
    #3193
    KARR tuti jó, lehet kicsit béna (amúgy nem az) de ez egy sorozat, azért ne számítsunk már Transformers szintű (ami 150 misiből készült és mozifilm) grafikára, mozgásra stb. sorozatban még ilyet nem láttam, szóval csillagos 5 a készítőknek.
  • DJ Skyline
    #3192
    na jó, de a Transformers alapvetően egy robotos téma, elvárandó hogy ott legyenek ütős robotok. :D
  • zoliii
    #3191
    Találtam azonosságot: új sorozat, 01x01 A KNIGHT IN SHINING ARMOR (Léteznek még lovagok): régi sorozat, 2X13. A történetet még nem hasonlítottam össze, régit az újjal :) KARR most csak azért volt robot, mert KARR=(száguldó robot)? Mikor átváltozott Karr robotról autóra, milyen jól összement a kereke :)) Kár, hogy erőltették ezt az animációt, amúgy elment. Azért a Transformersben királyabb robotok vannak.
  • Narxis
    #3190
    :S
  • overtkill
    #3189
    Hogy a franc essen bele3, beszart a subtitle workshop....:( Akárhányszor kezdeném újra a fordítgatást, hibaüzenettel kivág, még ha reinstalláltam is....
  • Narxis
    #3188
    Igen, pl. az nem tetszett, túl gyorsan megoldották, ugyanez volt a baj a lövöldözős résszel is. Szerintem pénzhiány az oka, hogy ezek a részek ilyen "egyszerűek" lettek.
  • zoliii
    #3187
    én is megnéztem és hát... ennyi volt KARR szereplése?Nem dobtam el az agyamat ettől a résztől a régi jobban tetszett és az animációról nem is beszélve.
  • spike0007
    #3186
    Még nem láttam de már alig várom hogy pótoljam eme hiányosságom! Remélem a nézettséget is megdobta ez a rész!:)
  • Narxis
    #3185
    OMGOMGOMG mekkora rész volt, te jó ég, nem törlöm le hanem kiírom CD-re és vitrinbe rakom. omg

    Viccet félretéve, azért volt benne pár béna rész, de azok se voltak túl rosszak. Tetszett, csillagos ötös.
  • Narxis
    #3184
    Benne.
  • zoliii
    #3183
    ebbe a részben már benne van KARR?
  • overtkill
    #3182
    Na így hallás után megvagyok a film utolsó negyed órájával. Milyen progit lehet használni feliratkészítéshez?
  • overtkill
    #3181
    Eszméletlen rész volt......Nem lövök le semmit, nézzétek meg, én végig egy testtartásban ültem, és néztem végig....
  • spike0007
    #3180
    Kislány és KITT? Vártam már egy ilyen részt! Teljesen original szagú résznek tűnik!
  • Szabi1991
    #3179
    next episode...
  • SlayR
    #3178
    Túl vagyok az új rész megnézésén...nem tudom mit írjak rengeteg részlet kavarog most bennem nemgondoltam volna pörgőségbe felülmúlható a két héttel ezelötti rész eszméletlen dolog volt és rengeteg apró dolog ami hatalmas hangulatot adott a résznek....és ez is eljött jön a Reboot...
  • unisol1
    #3177
    Ja, a scanner milyen elemről megy (gondolom LR44), és mennyit bír? Csa knéha bekapcsolod nézegetni, vagy huzamosabb ideig úgy lehet hagyni??
    THX
  • unisol1
    #3176
    Okés, megnézem, thanx!