4495
  • KnightRider
    #3255

    Azért gondolom arrafelé a ganjatorta elfogyasztása után kijönnek a KR-ből is a rejtett konnotatív tartalmak :D
  • Bullitt
    #3254
    Eddig egyedül hollandia vette meg...
  • Dean Winchester
    #3253
    jaa okés :D én azt hittem ma jött ki azért is lepődtem meg,hogy ilyen gyorsan van felirat hozzá.Na mostmár vágom akkor szerdanként jön :Dvégre minden tiszta!
  • spike0007
    #3252
    Gondolkodtam és így képzelem el a KARR vonalat! KARR project ott kezdődött hogy megtalálták a régi egységet. Ez át lett alakítva hadsereghez került Graimant felkérték megpróbálta átalakítani az egységet, átprogramozni,ugy tünt sikerül, sereg kidobta Graiman bát, megalkotta ezt a harci robotot, gondolom ezután lépett ki Graiman a pentagonból is miután félreállították és kezdett Neki KI3T-nek!+a Promtheusz project miatt is elege lett a pentagonból az öregnek. Hogy a régi KI2T egységet is felhasználta az rejtély!Bár még mindig nem hevertem ki hogy KI3T letöltésekor az egység mellett ott villogott egy KI2T stílusú scanner. Ez tuti utalás volt valamire. Meg az is hogy KI3T voice modulátora nagyban hasonlít elődjére. Na szóval Graiman később Híreket hallott KARR-ról, Mikeról, KARR felülírta a programját, embert ölt kikapcsolták! Aztán jöttek a pilot eseményei majd az első részben kiderült Mikeról a dolog Charles ugye megalkított az FBi-sokkal a Knight Research-t, de ugyanúgy járt velük mint a pentagonnál árulás áskálódás és nem a helyes utat követték! A többit és a kövtkezményeket tudjuk,halála után elővették a KARR projectet mert Ő volt az aki nem engedte hiszen már volt hatalma mint a Knight vállalat tulajdonosa. A helyes irány most kezdődött el visszatért a FLAG!:) Ha belegondolok nem véletlenül akarták kiiktatni Mikeot az első részben féltek hogy rájön a multjára.Graiman bá se véletlenül Mikeot választotta az egy dolog hogy ki volt az apja és a gének megvannak!:)
    Na kb így képzelem el a dolgot!
  • KnightRider
    #3251

    Nemzetközileg kéne promotálni. A KR mindig Európában és Ázsiában volt népszerű, Amerikában sosem.
  • Bullitt
    #3250
    Annyira szar érzés, hogy hiába az elmúlt 2-3 hét remek epizódjai, egyszerűen borzalmas a nézettség. A fő probléma az, hogy az NBC nem promózza. Az anno egy hetes szünet után ugye volt a Halloweeni rész és elment pihenni, ám a visszatérést nem reklámozták. Egyszerűen az emberek az egy hónap KR nélküli dolgot úgy vették, hogy már megkapta a kaszát és nincs többe.

    Most meg az lesz, mint a TKR-el volt. Igaz, ott csak az évad vége volt jó, itt meg az egész, de nem lesz lezárva. Ha nem országos csatornán lenne, hanem vmelyik kábelon (ugyan kisebb költségvetéssel) máris nagyobb lenne az esély. Most meg visszajött a Lost.
    Az NBC ezt már eldöntötte, csak fél a fanoktól és kivárja a megfelelő időt a bejelentésre. Nem véletlenül vágta meg annyira a KARR vs. KITT harcot...
  • DJ Skyline
    #3249
    KARR mondott egy olyasmi mondatot, hogy nem járulok hozzá hogy újra kikapcsoljanak, ezen a mondaton gondolkoztam én el. mert úgye a régi sorozatban is kikapcsolták KARR-t. mert ugye minek kapcsolnának le egy éppen épülő autót? akkor nem mondaná hogy "shut down again"
  • KnightRider
    #3248

    A grószmutterok nagyon durvák tudnak lenni. Az enyém mindig úgy beszél kittről, hoyg "A Nájtrá'derautó" :D
  • Ryder7
    #3247
    ööö én asszem vmi trabantos filmen sirtam be régen, szüleim mai napig emlegetik. (tom, h szar az életem)

    amúgy KR-ben nekem a legdurvább élményem akkor volt (nemsirtam) mikor Góliát eltaposta nagymuterom meg beszólt, hogy Na... felborult/összetört a KITT. ez még mindig benne van, pedig nem ma adta délutánonként a TV2 a KR-t.
  • KRhu
    #3246

    Én azt nem értem, hogy egy utalást sem hallodtam arról, hogy ez a régi KARR volt e vagy sem? A régit találták e meg vagy sem? Nekem úgy tünt, mintha a régi sztori remake-t látnánk, nem a folytatását. Mert ha folytatás lenne az eredeti sorozatnak, azaz tudomást vennének az eredeti KARRol, akkor minek kísérleteznének egy már megbukott projekttel Tracer soförködésével, és beszélnek úgy KARR-ól, hogy az lenne KI3T prototípusa. Vagy a történelem ismétli önmagát? Az új KITTnek is egy új KARR lenne a prototípusa?
  • Geccoka
    #3245
    En most nezem a regi sorozatot ujra, es pont 1 hete lattam ezt a reszt, eleg jo kis epizod (amúgy 4x01-02). Szeretem a regiben, hogy a szezonnyito epizodok mindig duplák, jo kis feelinguk van.
  • KnightRider
    #3244

    Emlékszem, hogy gyerekkoromban ezen besírtam, mikor az összetört Kitten kihúny a futófény. Az olyan, mint amikor a haldokló ember szeméből is kimegy a fény. Kiiiitt!!! (sírva elrohan)
  • DJ Skyline
    #3243
    elnézést a sok kommentért, közben kinyomoztam. :) Az ál Devon című epizódban volt, ez-e
  • DJ Skyline
    #3242
    kis korrigálás, mert össze-vissza írtam a kommentet, szóval:
    "plusz asszem akkor került be...nem jut eszembe az epizód címe" rész az a RC-s epizódhoz kapcsolódik.
  • DJ Skyline
    #3241
    mondjuk szívesen látnék egy két részt már, ahol KITT totálisan levan amortizálva, és nem nagyon tud segíteni semmilyen nanobigyó, hogy pikk pakk megjavúljon. :)) jó volt régen izgulni KITT-ért, hogy "felépüljön", átéltük ezt pr epizódban régen. :D mondjuk kicsit erős volt mikor RC és gettónéger csapata építette össze KITT-et olyan szinten mint a hi-tech kutatómókusok a Veszélyes hulladék című epizódban. plusz asszem akkor került be a kabrió "fokozat" is KITT-be, sajnan nem jut eszembe az epizód címe
  • Shiwo
    #3240
    nem, nem fog.. a 12. részben szerepel, a 13-ban elvileg nem fog

    a 12. rész a legújabb, de nem mondhatjuk, hogy "mai rész", mert nem ma , azaz pénteken jött ki, hanem szerdai, ma csak a felirat jött ki hozzá
  • Dean Winchester
    #3239
    de már van 12.rész!
    akkor a 13.ban is még szerepel karr?:S
  • Shiwo
    #3238
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát..KARR tényleg gyorsan lelett rendezve..esetleg az lehetett az oka, hogy nem volt valami oknál teljesen 100%-os állapotban, hisz ott hegesztgettek körülötte az emberkék..de akár azt is eltudom képzelni, hogy ez a KARR nem az első KARR volt, az valahol máshol van, ezt nemrég építették, csak beletették KARR programjának másolatát, s ezért hiszi úgy, hogy kikapcsolták 1 időre s hogy ő az első és egyetlen, pedig nem is...és egy ilyen csavarral a történetben a késöbbiekben KARR "visszatérhet", erősebben, mint valaha
  • ldavid
    #3237
    11-es végét nézd újra
  • grebber
    #3236
    Csak mert láttam az összes részt (kivéve a 12.et) és nem emlékszem ilyenre :(
  • Ryder7
    #3235
    grebber: balesetben, többet nem mondok, spoiler miatt.

    Dean: a legújabban nem a maiban. szerdai a rész ma pedig péntek van.
  • grebber
    #3234
    Hogyan halt meg a csaj faterja?
  • Dean Winchester
    #3233
    vagyis a mai részben! köszi szépen akkor ma pótlom a pótolnivalókat =)
  • Ryder7
    #3232
    a 12-ik részben van vége az egész KARR szálnak, lehet hogy később még megemlitik.
  • Szabi1991
    #3231
    a 12. rész "a karos dolog" egyhamar nem várható újra KARR... :D
  • Dean Winchester
    #3230
    huh már van felirat a 12. részhez!
    egyet kérdeznék. a kar dolognak mikor lesz vége? mert a 10.részt sem néztem meg és azóta egyet sem ,gondoltam egyben megnézem majd az egész kar-os cuccot :D nem akartm itt izgulni a részek között...
    szóval hanyadik résznél lesz vége a karos dolognak!visszaolvasni nem akarok nehogy vmi spoilerbe ütközzek :D
  • Narxis
    #3229
    "betojtak és elrohantak!"

    Kár, hogy nem látszik, és lehet látni, hogy ez egy elég nagy hangár vagy terem és egyik pillanatban ott van 2 ember KARR mögött, másikban meg sehol senki, még azt se mutatják, hogy elrohannak. Ezek apróságok, de így olyan összecsapottnak látszik az egész. :/ Ez nem pénz kérdése.
  • spike0007
    #3228
    KARR nem biztos hogy rendelkezett nanoréteggel. Vagy ha igen KITT-é erősebb volt. Ha rendelkezett is akkor is előtte össze kell rakni a gépet ezért a hegesztés aztán a nanoréteg felvitele! Nos mikor eltüntek mellőle hogy nincs senki ott nyilván azzal magyarázható hogy betojtak és elrohantak!
  • Szabi1991
    #3227
    nekem az a fura hogy nanohiperszuper páncélja van, erre hegesztik

    na meg hogy lyukasztotta át KITT ? o.0
  • Ryder7
    #3226
    zoliii: ez marha jó kis kép.

    Narxis: igen ezt én is furcsálom meg olyan furcsán "áll fel" KARR, hogy csak úgy felemelkedik a hátulja.

    KnightRider: kösz de már találtam egyet, lehet hogy jó lesz, meglátjuk...
  • Narxis
    #3225
    Megnéztem másodjára felirattal. Az senkinek nem tűnt fel, hogy hegesztik KARR-t, vagy nem tom mit csinálnak vele, ott vannak a szakik körülötte, jön a csávó, hogy KITT megszökött aztán köv. pillanatban SENKI nincs ott? Nyilván mert átalakul, animáció stb. de azért ez így olyan fura... :S
  • KnightRider
    #3224

    Te csináltad? Gyönyörűszép!
  • zoliii
    #3223
    régi KITT új belseje
  • zoliii
    #3222
    Ez jó kis kép:D A régi KITT király lett volna ilyen belsővel.
  • KnightRider
    #3221

    Replica is lehet, vagy a valódi filmes kocsi kell?
  • Ryder7
    #3220
    á szerintem tutira lesz még benne Attack Mode, én minden részbe arra várok, hogy Mike (vagy Billy:D) beszóljon, hogy: KITT, (fél év szünet) Attack mode

    felirat a 12-ik részhez

    amúgy valaki nem tudna adni egy képet amelyiket KI2T/KI3T (KI2T jobb lenne) látható szemből? fél órán át kerestem, de nem találtam csak olyat ami az eredeti introból van meg olyat amin szarul van megcsinálva a led csik. XP tuninghoz kéne.
  • zoliii
    #3219
    Akkor Karr már nem is tér vissza, mint a régi sorozatban volt? Mert a régiben 2x volt Karr (Száguldó robot és volt még Karr visszatér rész). Ez túl egyszerű halál volt Karr számára, szerintem. Bár mondjuk nem is mutatták, hogy Karr-nak maradt volna valami egysége, ami még pislákolna, hogy él. De amúgy Karr miért is volt tulajdonképen robot? Mert száguldó robotot jelent? :DD Akkor majd helyette jön Góláth :D
  • spike0007
    #3218
    Szerintetek látjuk még KI3T-et attack módban? A végén azt mondta néhány dolog elveszett belőle. Mire gondolt?
    Lehet ez a tanszformálós képessége odalett és ujra "csak" a nano átalakulás létezik? Bár ha csak a nano átalakulás maradt meg akkor is át tud alakulni ha belegondolok!:)
  • DJ Skyline
    #3217
    arról nem tehetek hogy a szélvédő kiszakításával jött a bácsi is. :) nézd meg mibe akadt bele a csáklya. valószínű nem Torres-be :D mondjuk érdekes hogy mikor becsomagolta KARR Torres-t, akor leszorította a fejét, meg csöveket is vezetett belé. de a kipottyanás előtt ezek meg már nem láthatók.
  • overtkill
    #3216
    Sky: Azt mondod hogy csak a szélvédő tartotta?Háát..........:P