4495
  • Bullitt
    #3335
    Nézte valaki HD-ban a KARRos részt? Szerencsére pont előtte egy nappal lett meg a HD ready LG tvm és egy KR HD-val avattam fel itthon. Csodaszép, amikor KITT áturgik KARR-on. ^^
  • unisol1
    #3334
    :-) Még hiányzik hozzá 16 milla!
    Akkor már a KITT replica elérhetőbb, az 10 milla, és fullosan KI2T!
  • Bullitt
    #3333
    Itt is. Valaki magyarázza meg, miért nincs preview az SG fórumon!
  • Szabi1991
    #3332
    a profik 1:1-es verziót vesznek.. :D

    16 milla
  • Bullitt
    #3331
    Na jó, nem jött össze inkább linket adok.
  • Bullitt
    #3330
    Nem akarta beszúrni de tess:

  • Bullitt
    #3329
    Neps, a KRO adminja készítette ezt a kis grafikon az össznézettség alakulásáról. Vajon mi ölte meg a sorit? "Nehéz" kitalálni...
  • unisol1
    #3328
    jah, az uccsó mondat véletlen volt!
    Thanx.
  • unisol1
    #3327
    Én úgy tudom, hogy megadon a bannkártyám adatait, és le is húzzák a pénzt! (nem hangzik túl biztonságosnak)!
    Szóval szerinted válasszam a 35 Eurós fix árasat?
    Nézem a Mustangot, 70 EUR, de listázza az USA eladóit, ott van 22-ért ($-ból átszámítva persze), de szállítási költséget nem látok!
    Szóval szerinted válasszam a 35 Eurós fix árasat?
  • KnightRider
    #3326

    Nem tudom, mi az a Pay Pa, úgyhogy abban nem tudok segíteni, bocsi.
  • unisol1
    #3325
    Oké, találtan egy fix árasat, 35 EUR+18, van egy, aminek holnap vége, msot 23,5-nél jár! A fix biztonságosabb? A másik 23 óra múlva finis. Fú, így is alig igazodok el, hogy párhuzamosan nézem az amcsival. Itt PayPal-t látok, akkkor utalás is választ6ó?
    Köszi az infót (ha +lesz a cucc, már nem zaklatlak vele... :-) ).
  • unisol1
    #3324
    Megnézem, thanx!
  • KnightRider
    #3323

    Én azonnal elvittem, egy-két Euróért nem tököltem napokig. Banki átutalással fizettem, elküldték az email címemre a számlaszámukat, meg hogy mennyi pénzt kell átküldeni, bementem a bankba, lerendeztem, ennyi. Annyi volt a gikszer, hogy ugye kishazánkban lassan őrölnek a malmok, és két nap múlva küldték a germánok az emailt, hogy nem jön a lé. Én elmondtam nkik, hogy errefelé keleten hogy mennek a dolgok, másnapra átért, írták is vissza, három nap alatt megérkezett Kitt jól kitömött nagy kartondoboban :D

  • DJ Skyline
    #3322
    ja, Jelenlegi nyertest néztem véletlen Eladó helyett akkor viszont ez labdacs a Modellautók topikból, vaterán ferrarisember
  • DJ Skyline
    #3321
    szívás, de sajna ez jellemző a magyar makett és modell felhozatalra :D mindíg az hiányzik ami kéne
  • DJ Skyline
    #3320
    "személyes átvétel hétköznapokon 9 és 18 óra között a III. kerületi munkahelyemen, máskor Szentendrén. egyébként el is küldöm." gyanús, van egy labdacs nevű felhasználó a modellautó topikban, ő is ugyanígy a III ker vagy Szentendre vonalon érhető el személyesen. lehet közük van egymáshoz, érdeklődd meg szerintem
  • unisol1
    #3319
    Figyi, nem tudsz segíteni a rendelésben? Nagyon nem ismerem az e-bay-t, főleg németül. Még nem is vateráztam! A 3294-ben, meg jóval előtte is kérdeztem... (Vaterán még csak kiigazodnék, de jelenleg 19 ropin áll <szállítás nélkül>, és nagyon elszántak, a Mustang-ért is kicsit sok a 13+fuvar (tudván, hogy 7-9 körül lehet az értéke), de az legalább még szabad!)
    Thanx.
  • unisol1
    #3318
    Hát, Replica-ban nyár óta nincs, talán 2 hónap múlva, de az se tuti! Kár!
  • unisol1
    #3317
    Jah, okés. Thx.
  • unisol1
    #3316
    Péntek de. és este Dallas! Szerintem nem nagyon van, aki nem nézte, nem volt más...
  • KRhu
    #3315
    Korszakalkotó sorozatok? Starsky & Hutch, Hazárd megye lordjai? Szerintem nálunk ilyen a maga idejében nem nagyon volt. :( Emlékszem, kiskoromban a 90-es évek elején minden kedd este az MTV1-en a Klinikákat néztem lefekvés előtt, meg szombat délelőttönként Szupernyagyit. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=afQl3SdFAIc
    http://www.youtube.com/watch?v=2NyWnMBvX3s&feature=related
  • KnightRider
    #3314

    Az én Kittem nem Sokol-elemről megy, hanem 4 db gombelemről.
  • unisol1
    #3313
    Oké, megvan, 9 V-os...
  • unisol1
    #3312
    Hi. Csak +kérdezem +int, bár úgy látom, kerülöd a kérdésem: Milyen áramforrásról megy az ERTL KITT-ed scannere? (2 db LR44-re tippelek), és mennyit bír? Csak néha bekapcsolod picit, vagy mikor nézed a KR-t, végig megy... ilyesmi?!
    Thanx!
    Ja, Mustang-ot nem fox szerezni? Nekem tetszik, mégha nem is pont KITT, csak alap modell, ugyanúgy néz ki (kivéve a scanner helye előtt a Shalby felirat...)
  • KnightRider
    #3311

    Orosz Nálytrályder :D
  • Ryder7
    #3310
    na igy már van értelme...

    amúgy meg:
    Mi az: Lada kesztyűtartójában lévő számitógép?
  • KnightRider
    #3309

    Kitt Cave a beceneve az SSC-nek. A Batcave után :D
  • Ryder7
    #3308
    Kitt Cave? az mi is? a cave tudomásom szerint barlang, de ennek igy semmi értelme.
  • KnightRider
    #3307

    Emlékszem, én mindig apámnél voltam szombatokon (elvált szülők gyereke lol). Mindig vittem a műanyag Kittemet. Apámnak mindig volt egy csomó szétszetett gépezete, rádiók, tévék, mindenféle áramkör meg akármi, én meg azok között feltaláltam az első Kitt Cave-et :D
  • Ryder7
    #3306
    nállunk kb csak akkor amikor én néztem, ugy a kicsifiúnak kell a törődésXD
  • unisol1
    #3305
    Sokmindent összenézek amúgy, most megyek fel, Terminator TSSC 2x11, KR 1x09, meg ha lesz időm, LOST 5x01 is jöhet! (most jogos lenne, hogy akkor miért nem 1x09-11, de hát nem akaronm ledarálni, úgy kevésbé élvezhető ki belőle minden...) Ezeket imádom, meg persze 24, de még csak S5-nél járok, meg The Dead Zone, abból már csak 4 rész van sajnos az egész soriból... The Unit is jöhet!
    Kicsit off vam, sorry.
  • unisol1
    #3304
    Sőt, a 24 veszett jó, meg nálam a Lost is! Pedig imádom a KR-t (az újat csak csipázom, az 1. 8 résztől nem dobtam hátast, de tetszeni azért tetszik...) Szal nálam összevágnak a korok...
  • unisol1
    #3303
    Nálunk is régen nézte mindenki (muter kevésbé, de azért soxor), most meg mindenki le..arja! Húgomnak még mondogatom, hogy nézzem + legalább a pilotot (2008), de azt mondja (február óta) majd 1szer...
  • unisol1
    #3302
    Fater régen nézte, már csak kiröhög, meg le.aszik, ha azt nézem...
  • unisol1
    #3301
    Jaja, már volt róla szó, az oldalt végignéztem, de nem találtam, bár nem hívtam fel őket, de talán tényleg érdemes lenne! Látom itt is van házhozszállítás, jól jön, nem nagyon járok Pesten! Megkérdezem őket.
    Thanx az infót!
  • Ryder7
    #3300
    nem nemigy:D na én vagyok a hülye. ez most nem volt értelmes önkifejezés:D szóval. nállunk csak én nézem/néztem a KR-t. van igy még valaki?
  • DJ Skyline
    #3299
    nem vagy egyedül ezzel. :) fater is biztos nézte különben miért vette volna fel, de nem hozza annyira lázba. mutert pláne nem, hugomról nem is beszélve. öcsém meg már más világban nő fel, már nincsenek korszakalkotó sorozatok szerintem. biztos fogunk emlékezni a Lostra meg ilyenekre 10-20 év múlva is, na de egy Szupercsapat, vagy Knight Rider, MacGyver, Starsky & Hutch, Hazárd megye lordjai, stb stb. :) ezeket még az is ismerte/ismeri aki nem nézte, de én pl a Lostról nem tudok semmit, eltűntek páran egy szigeten és itt megáll a tudomány. és kb így vagyok az összes mai sorozattal, amik másnál nagydurranások, engem meg annyira sem érdekel hogy megnézzek egy részt. mondjuk a 24-nek megnéztem az egyik részét, az úgy nem tűnt rossznak.
  • Ryder7
    #3298
    csak én vagyok egyedül olyan, akinél a családba csak egyvalaki nézi a KR-t?

    KnightRider: fekete Barbie autó? hm.... talán még új divat lesz belőle.:D
  • spike0007
    #3297
    Csak tartson minél tovább az új sori ezt kívánom mindenkinek!:)
  • spike0007
    #3296
    Először valami német adón láttam a KR pár részét aztán az M1-en elkezdték vetíteni nézte is az egész család anno!:) De rég volt már, lehettem vagy 6-7 éves.:) Azóta is nagy rajongó vagyok, mostmár két KITT létezik számomra és az új sorit nézzük is faterral!:) Szereti Ő is!