4495
  • Ryder7
    #3415
    ez még csak átmeneti állapot, mert még műholdjuk sincs, szóval,csak ilyen féllegális alapitvány.
  • unisol1
    #3414
    Nem is értettem, hogy Zoé miért maradt ki! Most már van neki is hely... KARR jobb szerepet kapott benne!
    Oké, thanx. Nekem 39%, & jóideje meg se moccan (mondjuk még nem nézném...)
  • High end PC #3413
    jelenleg melyik a legújabb rész? 1-11-ig leszedtem. van/vannak már ujabb részek?
  • Dean Winchester
    #3412
    végre!!!
    ez volt az a rész ami mondhatni a kezdettől fogva végig izgalmas volt!
    nagyon bejött és tetszett,a legjobb rész az eddig sztem!
  • Narxis
    #3411
    Jó, de meg kellett csinálni. :D

    Am. elég rossz így a jelenlegi főhadiszállásuk, jobb lenne ha vennének egy high tech kamiont. :p Ennyi embernek elég lenne, nem kell az a nagy központ.
  • Picar77
    #3410
    de aztán megjavul :P
  • Szabi1991
    #3409
    kíváncsi vagyok, hogy a második évadban, majd hova költöznek.. :D

    Sarah-nak van egy "kis" pénze, abból akár a holdon is lehetne a bázisuk :DD
  • Kicsikiraly
    #3408
    szvsz nem karbantartják, hanem újratöltik árammal, üzemanyaggal, egyéb fogyó eszközzel :)
  • Szabi1991
    #3407
    jó kis képek, thx :))

    most ez a hátterem :D
  • Ryder7
    #3406
    jóvan na:D te győztél...
  • zoliii
    #3405
    Találtam egy-két jó képet KITT-ről: KITT :D A második képet nem lehet megcsinálni, hogy animációként menjen rajta a scanner? Én próbáltam az ImageReady progival, de még nem jöttem rá hogy kell :( Nem használtam még ezt a progit. Kéne egy kis help! :D
  • Narxis
    #3404
    De az is elromolhat, lásd K.A.R.R. utáni állapot. :P
  • zoliii
    #3403
    Nekem kell mindig hibákat keresni, csak nézni kell!!! :D
    Minden filmben, sorozatban van hiba. A régi KR sorozatban voltak durvább hibák is :D Pl. mikor a biztonsági öv kilógott KITT becsukot ajtajánál, stb. :D
  • Ryder7
    #3402
    igen, csak ebbe az a hiba,
    hogy ott van a nanotechnológia (rímeltxD)

    szóval, ha KITT önjavitós akkor minek kell karban tartani? KI2T se volt karbantartva, csak feljavitva meg újáépitve.
  • KRhu
    #3401
    Hát a két sárga robotkarnak forgatja, dönti Kittet a "centrifuga", hogy azok minden oldalát, pontját elérjék és karbantartsák. Ez tök egyértelmű.
  • Szabi1991
    #3400
    aha:
  • unisol1
    #3399
    "centrifugában fogják-e még forgatni Kittet"
    Ja igen, annak mi értelme, van, mester?! :-)
    Még csak a Vegasosnál járok, nemtom azóta volt-e róla szó, de eddig nem fogom, hogy az mire is jó neki...
    Ja, tényleg időutazó sziget, el is felejtettem, hogy ilyen durván fejezték be...
  • unisol1
    #3398
    A 2 héttel ezelőtti CSI Miami magyar premierjében is szerepelt, lestem, hogy látom másban is! Az is KR előtt volt.
  • unisol1
    #3397
    Fú, megint új intró van?! Kérdezni is akrtam, még nem jött le nekem, most értem haza, a gépet meg nem hagytam úgy... Kíváncsi vok rá...
  • ldavid
    #3396
    torrentről letöltöd (thepiratebay, mininova, eztv.it), feliratot meg találsz a hosszupuskasub.com-on
  • w77d
    #3395
    ti hol nézitek meg a részeket? torrenten találtam egy részt, de nincs rajta felirat...
  • Picar77
    #3394
    de szar XDD
  • KnightRider
    #3393

    Na, ez már eléggé TOS szagú volt. Nagyon tetszett. Jó végre, hogy a terroristák mellett ott vannak az átlegemberek is. A kislány nagyon nagy arc, hogy odaszólt már Billynek :D
    Részemről örülök, hogy nem volt Attack Mode, meg semmi, nem kellett semmilyen hiperszuper izé, hogy Kitt elkapja a rosszfiúkat. A TOSban is számtalanszor volt olyan, hogy kitérítette őket azzal, hogy az útjukba áll.
    Humanizálódik az SSC: bőrkanapé!!! Rajta Zoe meg Billy, najólvan :D A sárga robotkarok meg eltűntek, gondolom HANK-et gyászolják. Kíváncsi vagyok, hogy a centrifugában fogják-e még forgatni Kittet.
    Elvertük a Lostot? Öregem, ez azért nagy teljesítmény! Bírom a Lostot, de hát azért egy beszélő autó mindig is jobb, mint egy időutazó sziget :D
    Szóval: a reboot nagyon jóra sikerült, hozta azt, ami a Knight Ridert azzá tette, ami. Most már csak a Turbo Boostok kellenek nagyobb számban és minden frankó lesz!

  • ldavid
    #3392
    lol
  • Szabi1991
    #3391
    de buzis az a fülbevaló
  • davidka003
    #3390
    Egy kis érdekesség

    1:51-nél

    Justin Bruening a Knight Rider előtt szerepelt egy Britney Spears klipben is.
  • Picar77
    #3389
    nekem eddig ez a rész jött be legjobban :D
    olyan filingem volt tőle mint ha a régit néztem volna
  • Ryder7
    #3388
    tenksz az infóért... még meglesem, aztán holnap eldöcögök két tanóráért a suliba...
  • Szabi1991
    #3387
    ám hosszupuskán kint a magyar felírat, thx Lalee
  • Ryder7
    #3386
    öö tudomásom szerint "One man can make a difference"-et mondott Wilton, Michaelnek, de ha nem akkor Michael Mikenak a pilotban az tuti.

    Igen lassan meglesz a 7 millió, főleg, hogy ez enyén humoros rész volt, az meg sose árt egy sorozatba se.
  • spike0007
    #3385
    Remélem ez a tendencia marad s még rátesz egy lapáttal a KR! Lassan elérjük a kindulási nézőszámot! "I have faith!" "You can make a difference!" :)
  • spike0007
    #3384
    Lostot vertünk bazki!!! Jee!!!!
    Megnéztem a részt és nagyon bejött original volt az egész! A sötétített ablaküveg nekem bejött, a lepattanó golyók KITT nanopáncéljáról olyan oldszkúlosak voltak jó volt látni, KITT és a kislány beszélgetése nagyon jó volt, KITT mikor észrevette hogy életben van a muki akit lelőttek és odament megvédeni és a végén KITT akciózott mikor nem engedte elszökni a rablókat azok meg nekimentek valami másik kocsinak, ja és a lézeres kiszabadítás ahogy kiszabadította Mikeot aki épphogy lejutott a robbanások elől! A legvége meg pont olyan volt mint a régiek kedélyes beszélgetés!:) Igen igen igen!!! Jöjjön a többi rész s remélehtőleg a második évad!:)
  • Ryder7
    #3383
    spike0007: volt az 6 milla is! hamarosan annyi lesz mint Obama előtt.

    A rész, szerintem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a rész nagyon jóra sikeredett, sokkal rosszabnak vártam, meg is lettem szólitva miatta.

    Egy kicsit rosszúl nézet ki az elején KITT, gondoltam milyen jó rész lesz ez is, hamár CGI-vel kezdünk, de nem. csak sötétitett üveg volt KITT-en. (lehet, hogy én vagyok a hülye és télleg CGI-volt) Tiszta röhely volt amikor már az egész csapat, (hogy ne mondjam SSC) elaludt, főleg Zoe meg Billy, aki ezt-azt kieresztett magából Zoera meg sikerült leesnie az ágyból. nagyonpöpec.

    Aztán jött a kiscsaj, a Manny vagy hogy kell irni. Hihetetlen egy IQ harcos, rendesen beszólt Billynek. A BMW is szépen szét lett lőve. Itt-ott látszott a CGI, de nem volt olyan vészes mint amikor Mike és KITT felmentek a repülőre a 11-ik részben. Hiányzott a részből az Attack mode, de igy is nagyon jó lett.

    A film végében viszont nagyon kiábrándultam. és most nagyon spoilerveszély van. gondoltam, hogy KITT felkappja Mikeot, aztán Attack mode és egy komoly üldözés során elkapják a rablókat, errefel nekeiment a láma a kukának és kész.
  • predike
    #3382
    Hát én nem tom de a 13. rész volt a legrosszabb teljesen elkeserített, eddig legalább is én így látom, megnézem még a 14.-et aztán döntök h nézem e tovább.
  • Bullitt
    #3381
    De lol... frissítették az adatokat, már 6,10-nél járunk éss elvertük a LOST-ot...
  • Bullitt
    #3380
    De ez az össznézettség és szinte az számít a legkevésbé. A csatornákat a ratek érdeklik...
  • spike0007
    #3379
    Obama óta nem voltak ilyen jó számok, max Obama beszéde előtt ez az!
  • spike0007
    #3378
    Megnyugodhatsz 5,86 millió néző volt!:)
    Knight Rider," 3.8/6, finished a distant second for NBC.
    http://knightrideronline.com/forum/viewtopic.php?f=1047&t=13649
    Szép volt csak így tovább!
  • Ryder7
    #3377
    na megnéztem az új rész, ez akkora volt, hogy már nem igaz. szerintem a legjobb, kellően humoros, de azért komoly is, olyan Dr. House szerű volt humorban és alig volt CGI.

    Végre KITT ablakia befeketedett, igy alig lehetett a CGI-t megkülönböztetni a valóságtól, az "új" intró is marha jó lett. Remélem lesz nézőközönség legalább vagy 5.5 milla, mert ez a rész megérdemelné nekem jobban bejött mint a KARR-os, főleg hogy én is szunditás után néztem meg.
  • unisol1
    #3376
    Hali. Köszi, hogy szóltál, alszom rá 1et, a fém modell tetszik igazán, de lehet, hogy ez is jöhet!
    Köszi!