4495
  • Ryder7
    #3455
    nem tudom, hogy Te hogy vagy vele, de számomra (és szerintem nem vagyok egyedül) KITT/KARR scannere mindig is a "szemét" jelentette, igy azén engem rossz érzés fog el, amikor azt látom, hogy nem világit.

    amúgy meg nem tudom kit látta a Bemutatjuk a Spártaiakat cimű filmet, hát itt van, KR változatban

  • KRhu
    #3454
    Miért baj az, hogy nem ment mindig a scanner? Nem volt mindog bekapcsolva a Surveillance mód. Tudtommal ezzel kapcsolható össze a "scanner" is ami neve is.
  • Ryder7
    #3453
    Itt volt az a rész, amikor "élőben" kapcsolták be KITT futófényét. Ahogy most igy elénzem, nem is lett ezzel, olyan rossz, igy olyan érzése van az embernek, hogy most indult be csak igazán KITT.
  • Ryder7
    #3452
    Oké, 1980 akárhányat irunk, én nem olyan fejlett a technika, de akkor se lett volna annyira költséges csak lecserélni az AI-t mint egy egész új kocsit csinálni.

    A futófényről meg annyit, hogy szerintem igen gyakran ki is volt kapcsolva, mert éjjeli jeleneteknél amikor KITT minden lámpája világitott, akkor érdekes módon a szkenner nem. Talán kellet volna még egy aku a csomagtartóba mint a lowriderekben van vagy 15. Amúgy meg a 9-edik részben amikor Michael kiszabadtija Bonniet KARRéktól és ott karcolnak tisztán látszik, hogy KITT futófényét akkor kapcsolták be.
  • KnightRider
    #3451

    Karr AI-ról: gondolj abba bele, hogy akkor még "beleégetett" programozás volt, az átprogramozás azt jelentette volna, hogy a fél AI modult szétszerelni, kiforrasztani belőle egy csomó áramkört és új áramköröket építeni a helyére. Sokkal nagyobb munka, mint manapság, hogy bemész az AI "Regedit"-jébe, átállítasz egy nullást egy egyre, és kész.

    Az eredeti futófénnyel: akkoriban még nem léteztek olyan erős LEDek, hogy a futófény elég fényes legyen. Ak ott, kéremszépen, nyolc darab villanykörte volt. Annyit zabált, hogy az egész megnyújtott orr-tömböt elfoglalt egy külön akksi, ami csak azt a nyolc villanykörtét látta el árammal. A vezérlő áramkör meg egy nagy, bonyolult valami volt, nem mikrochippel, hanem tranzisztorokkal meg miegyébbel, és bizony gyakran romlott el.
    Persze a szokatlan futófény-mozgást megmagyarázhatjuk (kötelességünk!) úgy is, hogy Kitt éppen kalibrálta az érzékelőit, vagy mondjuk másmilyen érzékelő-tartományt használt, mint a szokásos.


  • Ryder7
    #3450
    Szép éjszakát mindenkinek.

    Most néztem meg azt az epizódot, amelyikben KARR előszőr lép a szinre (Trust Doesn't Rust, S01 E09). KARR úgye nem volt beporgramozva arra, hogy védje az embereket és Wilton deaktiválta és megépitette KITT-et. Ez egy nagy hülyeség volt. Elég lett volna módositani KARR AI-ját, hogy védje az embereket, aztán mindenki élt volna boldogan, és most Mike KARR-t vezette volna és nem lett volna a KI-nek annyi kiadása molekulális páncélzatra meg ilyenekre.

    Amúgy ha össze kéne vetni a KR és a KR08 sorozatot, akkor a KR08 sokkal jobb, még igy CGI-vel is! az eredetiben rengeteg a hiba, főleg KITT szkennerével van a gondom, ugyanis nem mindig megy. Az hagyján, hogy itt-ott furcsa dolgok történnek (09-ik részben egyszer Michael tolatni készül, mert hátra néz, de csak előre megy). A KITT the Cat cimű rész elején pedig KITT szkennere csak jobbról balra mozgott és visszafele már nem. Tudom, hogy ezek csak kissebb bakik, de ha az ember nem csak hetente egyszer látja a tévében, hanem naponta akár több részt is megnéz, nagyon betesz az egész feelingnek.
  • Ryder7
    #3449
    1/3rd speed.

    Mmmmmiiiikkkeeee. lol.
  • Bullitt
    #3448
    Hatalmas kis poén
    2:50-től érdemes nézni.
  • KRhu
    #3447
    Szerencsére a CGI kezd alább hagyni, ez a 13. rész nagyon jó volt. A végén a robbanás is - még ha kicsi pukk is volt, de lagalább valódi pukk tűzzel és füsttel, amit semmilyen CGI nem tud, legalábbis megfizethető kategóriában. Nekem ez a rész tetszett a legjobban, már kezdet hasonlítani az eredeti sorozathoz. Volt "Auto cruise", KITT végre egy "idegennel" is kommunikált, és volt "tipikus" zárójelenet is.
  • spike0007
    #3446
    Hála a jó istennek hogy nincs Torres és Carrie, Charles picit hiányzik de Ő is megtette a dolgát! Az hogy nincsenek és hogy nincsen terrorista üldözés és régi fileing van mint az original soriban egyböl hozott sok nézőt!:)
  • Kicsikiraly
    #3445
    épp ez volt a reboot ami megdobta a nézettséget :D
  • High end PC #3444
    13.részig megnéztem, az első részek még faszák voltak, de kezd nagyon bucsus lenni a sorozat...

    négy fiatal viszi most az egész létesítményt meg tartja karban az autót (Graiman,Carrie,Torres nélkül már nem ugyanaz a feeling a nézőnek) meg az a sok cgi, háát, ha ez így megy tovább, nem tudom nem e csökken majd a nézettség. remélem felpörögnek a forgatókönyvek.
  • Ryder7
    #3443
    spike: tényleg nagyon szeressük.

    Kicsikiraly: lol... szegény Billy.
  • Kicsikiraly
    #3442
    "Ever since my football injury back in the day, stairs have been a bit of a pain for me. Yes, I said football injury. I was playing Madden '98 on the original Playstation when I slammed my knee into a coffee table during a victory celebration gone horribly awry." :aSD:aS:DaS:dS:dA:sdA:sd
  • ldavid
    #3441
    ez itt az - érdemes néha felnézni a hivatalos oldalra
    (az ünnepi videót én is csak pár héttel szilveszer után láttam)
  • MerlinW
    #3440
    Felvette a Knight nevet. Ahogy a Michael is. Az első epizódokban volt róla szó.
  • spike0007
    #3439
    Knight Rider clip
    Nagyon szeressük!:)
  • Ryder7
    #3438
    na jól van akkor FBI. de azt tudtam, hogy valamire emlékeztet.
  • HTS s3rg1nh00
    #3437
    hol is van az öregember,akit Devonnak hívnak?nem téveszted össze véletlenül Dr.Charles Graimannel?
  • High end PC #3436
    Egyébként kurvára szívesen látnék egy olyan részt, ahol a régi KITT is feltűnik egy pár perc erejéig, valahogy beleírhatnák a sorozatba :P
    Pl segít az új KITT-nek egy küldetésben, vagy valami :D
  • High end PC #3435
    Az nem furcsa, hogy ebben az új Knight Riderben is Michaelnek hivják a csávót (amikor a pilot film szerint Michael Knight fia), és Devonnak az öregembert, mint a régi Knight Riderben?
  • High end PC #3434
    Most tartok a 10.résznél, ma talán 13.ig megnézem. Egy-egy rész után be szoktam tenni egy Team Knight Rider, vagy egy régi Knight Rider részt is, és azok már picit gagyinak tűnnek ehhez képest Hiába, változnak az idők. Persze azoknak is megvan a maga hangulata.
  • 5c0rp330n
    #3433
    "Billy blogjából"
    hol van ilyen? :)
  • Bullitt
    #3432
    Inkább mint az FBI
  • Ryder7
    #3431
    széép. kicsit olyan rendőr logó feelingje van nem? vagy csak én vagyok a hülye?
  • KnightRider
    #3430

    Billy blogjából:

  • KRhu
    #3429
    Ja, bocs!
  • Szabi1991
    #3428
    további részletek:
    ketrecbunyó
    Justin Bruening interjú
    interjú 2. része
    májk a ketrecben
  • Szabi1991
    #3427
    SPOILER !!!
    s1e14 részlet és így készült
  • Bullitt
    #3426
    De...Tiki Barber, amerika egyik nagy focistája, amit ha betennének a vasárnapi super bowl közben tuti megugrana duplájára a nézettség.
  • HTS s3rg1nh00
    #3425
    17 rész,és van promo,de semmi nincs abban a 10 másodpercben:(
  • Narxis
    #3424
    Jaaaa, értem.
  • sandor8206
    #3423
    nekem is ok lett, csak először fura volt, hogy inkább piff-puff mint a lóvéért mennének.
  • Narxis
    #3422
    Nekem meg pont ez tetszett, végre nem tutyimutyi bankrablók, lelőtték azt akit akartak, nem szaroztak. Ez a változat ritkább.
  • sandor8206
    #3421
    van már 14 részhez promo, egyébként ? részes lesz az első évad? Köszi az infót előre is.
  • sandor8206
    #3420
    kicsit spoilers hsz 13. részről ha valaki még nem látta

    eleinte furcsa volt, hogy a bankrablók egyből nyírnak mindenkit, megmondom őszintén inkább gondoltam gagyinak, kínosnak, erőltetnek mint coolnak, de aztán ahogy a sztori haladt, összeállt a rész és (az egyik) legjobb rész lett belőle, csak csatlakoznék az előttem szólókhoz, végig pörgős rész volt és egyáltalán nem hiányoztak KITT nagyon speckó "trükkjei", szóval csak jó sztori kell a többi adja magát, bár nehezen indult a szekér sztem az utolsó 5-6 rész kiemelkedően jó lett, csak így tovább remélem megérjük 2. évadot, és lehet folytatni ezt a megkezdett jó irányt.
  • Ryder7
    #3419
    a 13-ik rész.
  • unisol1
    #3418
    Ja, oké! De állandóan azt mutatták, hogy gyorsan forgatja, annak nem láttam értelmét, de azt hittem, az is valami hasznosat csinál... Az ominózus robotkarról szóló részt még nem láttam amúgy...
  • Szabi1991
    #3417
    13. a legújabb
  • Narxis
    #3416


    Remélem hamar legális lesz.