4495
  • KRhu
    #3535
    Hajrá "kettedik" szezon!
  • spike0007
    #3534
    Reméljük emelkedett a nézettség de főleg a rate és akkor kettes szezonra fel!:)
  • spike0007
    #3533
    Next Wednesday:)
    Király rész lesz a jövő heti is érdekes Turbóval. Dícsérik a mostanit is.
  • Ryder7
    #3532
    inkább maradjunk a TOS-nál nem tom én a TOS-t tosz-nak esetleg tósz-nak olvasom ki és jobb mitn az áes.:D
  • KRhu
    #3531
    De ha gondolod hívhatjuk AES-nek is.
  • spike0007
    #3530
    Reklámozzák csak p.csköszörűnyi spottal!

    Fly by Knight
  • Bullitt
    #3529
    TOS=The Original Series, azaz az eredeti sorozat.
    Holnap új rész, előre láthatóan nem jó nézettséggel, mert a múltkori rész óta nem is reklámozták...
  • Norberto91
    #3528
    Bocsi lehet hülye vagyok, de a TOS az mit rövidít?
  • Ryder7
    #3527
    jaja. Elkéne már egy fekete a sorozatba. esélyegyenlőség, gyerekek, esélyegyenlőség (bár Zoe ázsiai...)
  • Narxis
    #3526
    Új szereplő a láthatáron. :D A TOS-ból a néger srác fia vagy unokája ;D
  • KnightRider
    #3525

    A kamionos dologról eszembe jutott valami: Az első Flash játékban Turbo Boostolni kellett, pedig akkor még nem volt Turbo Boost (a pilotban). Lehet, hogy végre beszerez a FLAG egy kamiont?

    De ki fogja a kamiont vezetni? Billy nekimenne vele az első fának, Zoe meg megpróbálna driftelni vele :D
  • Ryder7
    #3524
    mivel nagyon kihalt itt az élet, leirok KR gondolataimat.

    KARR ugyebár le volt állitva, ki volt kapcsolva. Én nem tudom, de az én WIndowsom nem frissiti magát, csak akkor ha be van kapcsolva. KARR valószinüleg nem, ezért tudta, hogy Mike nem Tracer hanem Knight.

    Amúgy meg ebbe az európai KR fanságban az a legrosszabb, hogy nem tudunk "segiteni" a KR sorozaton azzal, hogy mi is nézzük. Tudomásom szerint az NBC nincs world wide-on mint pl a Discovery.

    Az érdekes, amúgy, hogy az új KR játékban egy kamipon pakol le bennünket, simán lehetne repülő is, az a pilóta akivel lezuhant Charles képe lenne rá.
  • Ryder7
    #3523
    nagyon.
  • MerlinW
    #3522
    Zsíír:

  • Ryder7
    #3521
    van benne valami. lehet hogy egy másik amicsi csatorna megvenné, természetesen jó pénzért.
  • sanya911201
    #3520
    Én csak azt nem értem hogy ha az NBC ennyire leszarja a sorit akkor miért nem adja el a jogokat?
  • KRhu
    #3519
    Nekem a mostani, a 14. rész adta vissza mindazt, amit a régi sorozat. Eredeti helyszínek, sok országút, "eredeti" epizódkezdés, mint anno. Jaaa, és szakmai szemmel nézve is, nem volt úgy halálra vágva, sőt: az epizód elején Mike beszélgetett az elhunyt hozzátartozójával, azzal lánnyal: egy hosszú snitten besétáltak a képbe, a kamera pedig messziről ráközelítve lekövette őket vágás nélkül. Ugyan azzal a koncepcióval forgattak, mint anno az eredeti filmet.
    Szabadtéren is eltűntek a felesleges kézikamerázások, végre statívra (állványra) tették őket, és sok mozdulatlan plánt is használtak. (Erdős jelenetek, nekem nagyon tetszettek.) Valahogy az egész film komolyabb lett, nem olyan össze visszaság, mint eddig.
    Ha már Knight Ridert forgatnak, talán ilyesmivel kellett volna kezdeni és nem ránk erőltetnie Garynek az önkényes művészkedéseit. Mert a pilot óta a nézettség folyamatosan csak romlott, a nézők folyamatosan pártoltak el. Ha pedig egy néző leír egy sorozatot, az a legritkább esetben fordul elő, hogy később vissza pártól ahhoz, amiben már csalódott.
  • Ryder7
    #3518
    a 13 résztől indult be a régi feeling. az óra nekem is hiányzik, igy olyan egyszerű a cucc. szóval csak beszél a Mike aztán nem is látszik.
  • predike
    #3517
    nagyon ott volt a toppon a 14. rész végre valahára kezd visszatérni az a bizonyos Knight Rider feeling!!!!!:D
    Csak azt nem értem h a 80.-as években kitalálták azt a bizonyos "beszélő órát" erre most egy ilyen gagyi minek is nevezzem gyűrűs fülhallgatós megoldáson múlik az h KITT Michael-t megtalálja-e vagy nem hmmmm no de ez az én saját véleményem:D
    de ettől függetlenül áááááááá naon ott volt a toppon ez a rész:D:D:D:D
  • spike0007
    #3516
    Knight Wach special
  • Bullitt
    #3515
    Frissült a hivatalos oldal és a knigthindustrieses weblap
    Van egy új játék is :D
  • ldavid
    #3514
    először nekem is az ugrott be :)
  • Narxis
    #3513
    Egyébként a mostani rész szinte minden sorozatban volt, mármint ez a titokban verekedős, de lebukós aztán megtorlós :D Legutóbb a Smallville-ben láttam.
  • ldavid
    #3512
    igazából annak örülnének ha nagy lenne a nézettség, az évadok számát már magasról leszarnák, ha megérné gyártani
  • Bullitt
    #3511
    Nézni akarják, csak épp most is sok helyen nem KR volt, hanem jótékonysági izé.
  • Ryder7
    #3510
    az NBC annak örülne, ha nem lenne 2-ik évad, és nem is igazán lesz. Amerikában élő KR-fanok valahogy nem akarják nézni...
  • sandor8206
    #3509
    teljesen vállalható rész, az évad első feléből való részek között voltak sokkal gyengusabbak+az utolsó 5-6 rész annyira jó volt 1-2 gyengébb belefér.+gondolom az olcsóbbik fajtából rész volt, ilyen is kell hogy legyen elég cash a nagy durranásokhoz+ha ez az ára, hogy legyen 2. évad legyen (gondolom NBC is "örül" ha olcsóbb)
  • Ryder7
    #3508
    és ki mászkált öltönyben, főnökösködött, és angoloskodott egyben a TOS-ban? (Szerintem mindenki kitalálta)
  • KnightRider
    #3507

    Na várjál: Sarah öltönyben (kiskosztümben), brit akcentussal!
  • Narxis
    #3506
    Nekem nem tetszett a szemüveges Sarah, ennyire nem kéne majmolni a TOS-t. :D Amúgy tudom... ízlések és pofonok.
  • KnightRider
    #3505

    Jó epizód volt, nagyon olyan volt, mint a TOS. Jó, hogy a reboot óta megint csak úgy "belecsöppen" Mike és Kitt a sűrűjébe. Volt transzform, de végre értelmesen volt megcsinálva, akkor használták, mikor kell. És örülök, hogy Attack Mode nincs már, szerencsétlen nagyon randa volt :D
    Kis furcsaságok: látszik, hogy az SSC-ből kiköltözött a kormány. Azt a reket, ami a műszerpulton volt, a szobám ahhoz képest a Köjál központi irodája :D Sarah szemüvegesen: April él!!!
    "Drop and give me twenty you worthless bag of...!" Priceless!

  • spike0007
    #3504
    Csakazértis mindent bele!!!Don't give up!
  • spike0007
    #3503
    Hát akkor tényleg.. No comment! Genny egy csatorna!
  • Bullitt
    #3502
    Most olvasam, hogy bizonyos körzetekbe le se ment a rész, mert valami jótékonysági film izé volt helyette. Szánalom mennyire kaszálni akar az NBC...
  • spike0007
    #3501
    Hát pont amiatt hogy oldszkúl KR hangulatú volt az egész ezért is volt szuper rész! A nézettség valóban visszaesett 5 millió körül van megint! Ami miatt mérges vagyok a reboot nagyon jól sikerült mégse nézik többen és ebben az NBC nagyon ludas hiszen szinte nem is promóz! Itt volt a lehetőség a superbowl alatt de nem promóztak! Csesszék meg!
    Hajrá MIKE és KITT go go!!!
  • Narxis
    #3500
    Jó volt, de nem az igazi. :/
  • spike0007
    #3499
    A rész original volt teljesen olyan volt mintha a 80-as évek soriját néztem volna! Nekem nagyon tetszett! KITT akciói jók voltak sok mindent csinált egyedül hogy segítsen Mikenak a végén pedig meg is viccelte Mikeot a hangváltoztatással!:)Terep mód végre akkor került felhasználásra mikor igazán kellett.
    A bunyók is jók voltak meg úgy összességében a sztori is! Tetszett! Már alig várom a következőt!:)
  • Bullitt
    #3498
    A nézettség elzőzetes infók alapján csökkent
  • Ryder7
    #3497
    igazad van, igy legalább életcélja van az embernek, de csak addig amig véget nem ér a sorozat.
    amúgy ma reggel ezt adta ki elém a Youtube:


    csak nekem hibás a hang, vagy más is igy van vele?
  • Magoo
    #3496
    Hát ez a mostani rész kicsit gyengécske volt...igaz hogy a régi sorozatot idézi, de akkoris...
    De ez csak saját vélemény :)