4495
  • Szabi1991
    #3575
    404-es hibával ? :D
  • Ryder7
    #3574
    Szerintem ezzel megdobhatnátok pár haverotokat
  • spike0007
    #3573
    http://www.youtube.com/watch?v=gC259Rwww4c&feature=related
    Kritika a legutóbbi részről és a petició és levélküldés elmagyarázása!
    Nézzétek meg a vidit érdemes! Talán ez is segíthet az ilyen apró dolgok hogy második szezon legyen!:)
  • spike0007
    #3572
    A külföldiek már hónapok óta csinálják a petíciót. Levelet is küldtek stb.stb.:) A végső esetben talán a sc-fi vagy az usa vagy valamelyik universalos csatorna lecsaphat rá. Ez is egy lehetőség.
  • Ryder7
    #3571
    mikor mondtam én már ezt a petició izét! gyerünk, csináljuk meg! gyerünk, csináljuk meg!
  • Narxis
    #3570
    Akkor írunk petíciót, megyünk az NBC székháza elé. Világ KR fanjai egyesüljetek!
  • Bullitt
    #3569
    Nem fogják kimondani, az NBC erről híres. Majd az áprilisi upfrontson "elfelejtik" megemlíteni és nem lesz hivatalosan bejelentve, hogy kasza, de az.Totál azt csinálják a KR-el, mint tavaly a Bionic Womannel
  • spike0007
    #3568
    Jólvan értem én mire akartok kilyukadni de ez van, nem promóznak. Meg nagy esély van hogy csak egy évados lesz a sztori, de én akkor se adom fel a reményt. Majd ha azt mondják Cancel és mindenhol megerősítik és nem veszi meg a sci-fi channel majd akkor. Egyik kedvenc sorim, szóval legyen csak minél több évadja!:) De gondolom ezzel mindenki egyetért hogy várjuk szeretettel a második évadot! Jó lenne!:)
  • ldavid
    #3567
    ez csak a szerdai rész végéről a következő rész ajánlója
    a promó az más
  • Ryder7
    #3566
    most ilyen 11 másodperces promótól várod a csodát?

    amúgy a KR-nek technikailag igyis-úgyis vége lesz.
  • spike0007
    #3565
    Knight and the City
    Nem promózzák? Akko ez mi?:)
  • Bullitt
    #3564
    Nem promózzák, nem lesz több néző. Nem lehet csodákat várni a semmiből.
  • spike0007
    #3563
    A nézettség sztem emelkedik még majd hiszen az évadzárót többen fogják nézni, a mostani rész jó volt hozhat nézőket jövő hétre és a jövő heti rész is jónak tűnik!
  • spike0007
    #3562
    Az új rész annyira jó volt! Hol nevettem KITT és Michael beszólásain hol izgultam az akciókon!
    A fizetéses beszólás jó volt nagyon, meg mikor Mike ajánlja KITT-nek hogy talán megtehetné hogy átalakul és úgy gyorsabban odaérnek mire KITT köszönöm Michael az ötlelet!:D Mit húzták egymást ebben a részben!:D
  • Narxis
    #3561
    Mármint a trailerét néztem meg.. ehh, nem ellenőriztem, hogy mit írtam mert közben el kezdtem nézni egy másik filmet.
  • KRhu
    #3560
    "Még a 2000-et nem szereztem be, de azt is megnéztem"
  • Narxis
    #3559
    Na én most néztem meg a Knight Rider 2010-et, hááát elég lol. :D Nem sok köze van a címéhez. Még a 2000-et nem szereztem be, de azt is megnéztem, viszont az trailer alapján jobbnak tűnt.

    Basszus, én nem is tudtam, hogy vannak filmek is. :D Csak a sorozatot láttam, azt viszont többször is.
  • Magoo
    #3558
    Most kivételesen bejött nekem az új rész, mert jó stilusban hozták a régit és az újat...gyakran teljesen úgyéreztem hogy KITT olyan mint régen! De gyakran teljesen! Úgy viselkedett, úgy beszélt, mindenben olyan már...
    És mikor vontatták és ledobatta magát...kb mint mikor Bonnie mondta régen KITT-nek hogy tegye a dolgát :) Marhára bejött!
  • Kicsikiraly
    #3557
    van.
  • High end PC #3556
    Hello!
    Van már 15.rész? :)
  • Bullitt
    #3555
    Ez nem jó. Van egy erős fanbase, de nem csak nekik készül. Nagyon kellene minimum egy 10 milliós rész, hogy talán legyen esély.
  • spike0007
    #3554
    Jobb lenne ha 6 milla fölött lennénk de ez van..
    Akinek nincs az küldje el annak akit párjául szeretne!:)
  • Ryder7
    #3553
    gyerekek van nézetségi adat!
    5.51 millió néző (8:30-kor) és 1.3/3-as rate, ami szerintem jó lett nagyon is.

    KnightRider: és akinek nincs párja az kinek küldözgesse? magának?

  • Narxis
    #3552
    :D
  • KnightRider
    #3551

    Knight Rider (és más sorozatos) Valentin-napi e-cardok. Küldözgessétek a párotoknak :D
  • KnightRider
    #3550

    Alona Tal! Imádom! A leggyönyörűbb nő a világon IMHO. Na, ha nem lennék orbitális KR fan, ezt az epizódot azért is megnézném!
  • Narxis
    #3549
    Mi lesz az évadzáróban? Valamilyen ultradurva to be continued-es rész?
  • sandor8206
    #3548
    nézettségi adatok?:-) nagyon jó "laza" rész volt, dumák királyak, mint a régi TOS-ban, igazi haverok!
  • spike0007
    #3547
    Az ELENOR mindent vitt!!!!!!!! Először má aszittem hogy trans ammé alakul KITT az oldszkúl verziónál de aztán kapcsoltam hogy hűha!:) A gépfegyver állat volt és mivel KITT elsődleges irányelve az emberi élet védelme ezért akárhogy is sorozta a másik autót arra ügyelt hogy a szemben lévőnek a haja szála se görbüljön, hatásos az tuti! MIKE és KITT dumáin szakadtam.:) KITT menekülés a vontatásnál állat volt. Maga a sztori is jó volt tiszta TOS! Nekem most ez a kedvenc részem!:) Jöhet a kövi epizód Turbo Boostal! A többit meglátjuk! Még jön a Knight and The City és az évadzáró az I love the Knightlife!:))
    Ja igen és most a pilottal is megvolt a kapcsolat mikor Mike az édesanyjáról emlékezett meg!:)Az ügynöknő autójának blokkolás micro jam filing! Szuper rész volt!!!! Minden benne volt ami kell!:)
  • KnightRider
    #3546

    Nagyon jó kis TOS szagú rész volt. Azért loptak a Terminátorból, mikor Schwarzi úgy kilövi a rendőrkocsikat, hogy az embereknek a haja szála sem görbül.
    Amúgy meg: Don't talk the car to be violent! Zseniális, eddigi legjobb beszólás :D
    A régi Mustang meg gyönyörű volt, és normálisan megcsinálták, hogy csak 60 MPHval ment és nem kezdett vadállat módra száguldozni.

  • Ryder7
    #3545
    egyetértünk! szar péjntes vagyok:D ez photoshop volt, de mind1, és csak úgy hamar összedobtam, tükröződéssel nem volt kedvem vacakolni, kb 45 percembe telt. Amúgy "péjnt"-el szép kis munkákat lehet összehoni:




  • Narxis
    #3544
    :D
  • Bullitt
    #3543
    Nálam hét idézete ebből a részből:

    "Isn't that what we are paid to figure out?"- KITT
    "You get paid?"- Mike

    Az intró előtt hangzott el
  • KRhu
    #3542
    Csak annyi, hogy nem gondoltam komolyan.
  • Narxis
    #3541
    :D öö nem rossz azért!
  • Szabi1991
    #3540
    sz*r péjntes vagy :DDDDDDD
  • Ryder7
    #3539
    Nekem ez a terepmód is bejönne. (a fehér csikkal a magasságot akartam jelezni



    Csak az mondja rám, hogy szar Photoshopos vagyok, aki tényleg jobbat tud.
  • Ryder7
    #3538
    KRhu: mivan? iróniás dolgokban sose voltam jó, de még fiatal vagyok.

    amúgy ki csinálja ezeket az reboot óta történő CGI-kéet, mert hihetetlenül jók lettek, bár szerintem nem szükséges az F150-es (asszem ilyen) Ford furgon legyen KITTből, elég csak a Mustangot átalakitani, hamarosan összedobok róla, egy képet Photoshopban.
  • Narxis
    #3537
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez mekkora TOS-os rész volt, Mike ott az út mellett elbénázta, KITT beszologatott, az SSC félhivatalos szervezt lett úúúú zsír volt.
  • KRhu
    #3536
    Bocsi, lehet hogy nem érződött eléggé az irónia. :)