4495
  • DJ Skyline
    #3615
    durván szar? :D
  • HTS s3rg1nh00
    #3614
    nálunk lehet,de asszem meg van szabva,hogy milyen %ban lehet sötétíteni az ablakot(talán csak 5,de nem vagyok benne biztos,kábé 5 éve hallottam,azóta már változhatott a helyzet)
  • Szabi1991
    #3613
    oldalt se lehetne (ha jól tudom) :-/

    #3612: ja "párszor" láttam már :D
  • Narxis
    #3612
    Jajajaja. :D Akkor te is láttad? Milyen nyomi volt már a rendőr.
  • Narxis
    #3611
    LOL, ja mondjuk igaz. Azok fényképezős cuccok az autópályán nem látnak át a fekete ablakon. XD
  • Szabi1991
    #3610
    big black.. xD
  • Szabi1991
    #3609
    mer full fekete az ablaka ? :D
  • Narxis
    #3608
    Valaki kérdezte, hogy mé nem volt sötétítve KITT ablaka, lehet még a reboot előtt. Ma láttam MusicTV-n egy műsort és abban emiatt megállította a rendőr a csávót. Sötétített volt az üvege. Csak eszembe jutott. :D
  • Ryder7
    #3607
    az mióta számit, hogy szabad-e vagy nem? egy ilyen verdával úgyse kapnak el:D amúgy ez hogy kapcsolódik a KR-hez?
  • Szabi1991
    #3606
    az első ablakoknál nálunk se lehetne.. :D
  • Narxis
    #3605
    Tudtátok, hogy az U.S.A. bizonyos államaiban nem szabad sötétített üveges kocsival közlekedni? :o
  • Ryder7
    #3604
    na pesze. a Ford Shelby külön elkezd sorozatba gyártani egy olyan kocsit, ami annak a sorozatnak a monogrammját "rejti" a nevében amihez a Fordnak soha nem volt köze, maximum egy-két Ford-ot vágtak haza. (Ford LTD rendőrautót, a 2-ik évad 21-22-ik részében ha jól tudom. (Mouth of the snake epizód))
  • unisol1
    #3603
    Nah, pedig mint kiderült az egyik TKR részből, a Ford KA neve Knight Alpha! Szóval direkt a Knight Industriesnek gyártották! :-) Fú, de röhelyes volt, az még civil autónak is ronda (bocsi a tulajoknak), de egy (németül) beszélő csodakocsinak, vazze... Kapórajött a KA! De itt is pöpecül összejön a KR, meg frankón volt hely alapból az új scannernek!
  • Szabi1991
    #3602
    ehh.. megnéztem újra az átalakulós rész, úgy emlékeztem hogy KR-é alakult, de mégse -.-"
  • Szabi1991
    #3601
    be kéne már fizetnem vipre... :/

    *valószínű 1968-ban a 2008-as Knight Rider miatt kapta a King of the Road nevet.. :DDD
  • Szabi1991
    #3600
    ja.. valószínű 1968-ban a 2008-as King Rider miatt kaptama King of the Road nevet.. :DDD


    (ám ez a verda volt az új részben is ;)
  • Ryder7
    #3599
    neked milyen jó szemed van, hogy meglátod, hogy GT500 vagy GT500KR:D

    Amúgy meg az nonszensz, hogy a Ford a Knight Riderről nevezzel el az egyik kocsija verzióját. A Pontiacot még megérteném, KI2T miatt.
  • HTS s3rg1nh00
    #3598
    direkt néztem az oldalán a csíkban,sima GT500 volt...de azé nekem tetszett
    viszont a futófényt azt én is hiányoltam
  • Ryder7
    #3597
    én az egy szót se mondtam, hogy Knight Ridert jelent. tudtam is mindvégig... de azért kösz a megerősitést a tudásomban:D
  • Bullitt
    #3596
    Annak tényleg nincs. Csak a KR változatnak van (ami am King of the Roadot jelent és nem Knight Ridert) .D
  • Ryder7
    #3595
    futófénye nem volt? ski modeba nem szlalomozott a piroslámpánál?:D

    viccent kivült sima GT500-as volt úgy 2006-2007-ről vagy a GT500KR 2008ból? 2006 vagy 7-est már láttam én is. annak nincs olyan jellegzetes motorházteteje mint a 2008-esnek. (vagy csak én vagyok a hülye)
  • HTS s3rg1nh00
    #3594
    be sem volt kapcsolva,de mire lekaptam volna már amúgyis elhúzott...ha másfél másodpercig láttam,már szerintem sokat mondok:)
  • Bullitt
    #3593
    Nem fényképezted le mobillal? Ilyenkor elő kell kapni a mobilt és fényképelni :D
  • KnightRider
    #3592

    Jött felszámolni a c*bűnözést! Tudtem, hogy megment minket :D
  • HTS s3rg1nh00
    #3591
    bazeg,megyek ma reggel suliba villamossal,már csak egy megálló van,erre mit látok?Shelby GT500,zsírúj,fekete,ezüst csíkokkal,mondom mi az,KI3T nálunk van hogy lásson telet is?
  • Ryder7
    #3590
    milyen titok az amelyiket felteszik a netre?
  • Szabi1991
    #3589
    ez már egy modernebb, kisebb kamion, 3 csíkkal :D

    KR logót persze kitakarták, mert titok hogy ez KITT..
  • KRhu
    #3588
    Jók az arany csíkok a kamion oldalán.
  • Szabi1991
    #3587
  • Ryder7
    #3586
    szép kis autó. elfogadnám KITT-nek, de én inkább Ladára szavaznék abból úgyis annyi van már a neten. (Lada Rider)
  • Szabi1991
    #3585
    a GR-1-ből nagyon durva KITT lehetne :D


    TDU-ból kép:

  • Ryder7
    #3584
    Gary bácsinak asszem. Gary Scott Thomson vagy valami ilyesmi.
  • KRhu
    #3583
    Minek a rövidítése a GST?
  • Ryder7
    #3582
    67-es volt, suliba a gépeken azt teszem ki háttérnek, de valamelyik állat kölyök nem tiszteli eléggé a Ford Shelby Mustangokat és mindig lecserélni (vagy a tanár:D). amúgy KITT kár, hogy nem hansonlitott Eleanorral, csak legalább a Super Snake kasztnival.
  • Ryder7
    #3581
    KITT-nek a két csikja sötétebb, mint az Eleanoré (1967 Shelby Mustang GT500E). Láttam a filmet nagyon jó meg az a műsor is a Discoveryn, bár azt hiszem nem a legelejétől, azt mondták, hogy a filmben volt vagy 10-13 Eleanor felhasználva.
  • HTS s3rg1nh00
    #3580
    a Tolvajtempóban volt,és igen jól vetted észre,az egy 1967-es(vagy '69-es) Shelby GT500.
  • KnightRider
    #3579

    Igen, a jelenlegi csapat KR fan. A pilot filmben olyanok is dolgoztak, akik állítólag utálták a TOS-t, az amerikai fanok meg nem értették, hogy akkor mi a bánatért dolgoztak benne, nincs benne olyan óriási pénz, hogy megérné nekik. Na mindegy. Hála az égnek, GST sincs már, élje ki a "művészi" hajlamait ott, ahol a nap nem süt, de ne Kitten.

    Amúgy észrevettem valamit: van valami filmben egy másik Mustang, egy régebbi modell. Ha megnézitek, Kittnek ugyanolyan a festése, csak a két fő szín megcserélésével (fekete alapon világosszürke csíkok). Azt hiszem, az a másik Mustang valami Elenor. Nem tudom, reggel bekapcsoltam a Discoveryt és az egyik autóépítős műsorban ez volt.

  • Bullitt
    #3578
    Ezért is volt rossz a rendszer.

    Más:
    Nem tudom ki szokta olvasni az NBC-s oldalon Billy blogját, de az utóbbi bejegyzés közepén volt egy érdekes, nyilvánvalóan ránk vonatkozó rész:

    "Okay, gotta run. It's almost 8pm here on the west coast and my new favorite show is starting. I don't usually make such appeals, but if there's a show you like to watch that is "on the bubble" for renewal, tune in and spread the word. Get your friends to watch too. And your family. And your friends' family. And even some people you don't really like. The people who work on those shows will be greatly appreciative... I assume."

    Végülis elmondja, hogy egy megújítás/kasza előtt álló shownak jobb, ha minél több nézője van, ilyenkor beszélni kell barátokkal, családdal, azokkal, akiket nem szeretsz stb. Az utolsó mondat pedig még érdekesebb: azo az emberek, akik a shown dolgoznak nagyon hálásak lennének. Ez nyilván azt jelenti, hogy a színészek és az egész bagázs szeret a KR-en dolgozni.
  • Narxis
    #3577
    Megnéztem a Knight Rider 2000-et, nagyon zsír film. Egyet nem értek. Lefagyasztás mint büntetés? :D Ha-ha, szerintem ezért sok ember fizetne, nem öregszik egy napot se, nem szenved a bezártságtól, olyan mintha aludna.
  • Ryder7
    #3576
    naná!

    na itt a jó link.