4495
  • spike0007
    #3655
    Lost ugyanmár! Lostba mikor látsz ilyet?
  • ldavid
    #3654
    de az a Lost pont ismétlés volt én úgy tudom
  • KnightRider
    #3653

    Eddig már kétszer verte meg a KR a Lostot. Azért is mentek vissza Jackék a Szigetre, mert elszégyellték magukat :D
  • Kicsikiraly
    #3652
    nézettséghez: nem csoda, az abc a Losttal ment KR ellen. így persze hogy kicsi lesz a nézettség.
  • Ryder7
    #3651
    ja. lehet reménykedni. amúgy szerintem lehetne csinálni egy második pilotot, amiben KI3T-et hazavágják, majd teljesen újépül és azután megitálni, hogy legyen-e második évad.
  • spike0007
    #3650
    16 rész ment le eddig. Pilottal együtt 17.
  • High end PC #3649
    hy!
    eddig 16 rész van vagy 17?
    köszi :)
  • spike0007
    #3648
    Addig lehet reménykedni...
  • spike0007
    #3647
    Igen, vagyis NBC nem mondott le a soriról annak ellenére hogy nem promózták. Na és a nézettség egész jó volt, aztán picit lecsökkent azóta meg beállt. A rate is emelkedett.. Tény hogy több néző kéne de van NBC-nek jópár olyan sorija ami gyengébben hoz mint a KR! Miután lement az évadzáró sztem bejelentik hogy mi lesz...
  • KRhu
    #3646
    Én csak most tudtam megnézni az új epizódott. Az első fele nekem kifejezetten unalmasnak tűnt, aztán ez rányomta a bélyegét a második felére is, annak ellenére hogy az valamivel jobb volt.
    Ez a rész következett volna KARR után. Most vették meg a foteleket a főhadiszállásra is a rész elején, ez volt az új irányzat első része az eredeti elképzelés szerint. Most már értem miért cserélték fel a részeket. Mivel a KARR-os epizód elég szégyenesen teljesített, kisebb öngyilkossággal ért volna fel egy "unalmasabb" epizóddal folytatni, hogy még a maradék nézők is elpártoljanak a következő heti epizódtól. Ezért következett ez helyett az "Ostrom" c. rész. Okfejtegetés vége.
  • KnightRider
    #3645

    Ezek qwa jóak! Az anthro Kitt nagyon durva :D
  • Szabi1991
    #3644
    rajzok:
  • Szabi1991
    #3643
    én abba reménykedek, hogy a TV csatornák megveszik, úgy hátha lesz 2. évad..

    pl. az RTL elég gyorsan +vette és leszinkronizálta, hátha KR-el is így lesz... :D
  • Bullitt
    #3642
    Egyébként a promózás se érne már semmit, az NBC-től rengeteg néző elpártolt már.
    Spike: ez semmit nem jelent, hogy ott lesznek, évek óta megjelenik GAL is minden nagy rendezvényen, mégse jelentett még be semmit. És a kaszát/megújítást a színészek tudják meg szinte utoljára...
    Mivel március végén van, így sokat nem ér promóció szempontból se, mert a finálé március 4-én lesz. Ennyi volt.
  • spike0007
    #3641
    Bajosan mivel az évadzáró március 4-én lesz a fesztivál meg március 20-21 szóval nem az évadzáróra akrják felhívni az emberek figyelmét hanem sztem a második szezonra. Lehet tévedek de valljuk be azt is hogy az NBC cseszte el az egészet a rossz időpont a kevés promózás a szünetek miatt. A sorozat ennél sokkal többet érdemel és sokkal jobb mint a pilot, ahogy ezt jópár oldalon meg is írták erről meg kell adni az esélyt a sorinak, egy linket is betettem erről nem is olyan régen. Szerintem az NBC mivel a reboot jól sikerült a második évadtól várja az áttörést. De ez csak egy vélemény. Ha van eszük belevágnak a második évadba hiszen az első évad akkor közbe lemegy európában ázsiában stb amiből kaszálhatnak Ők is. Jelenleg hollandiában adják.
  • HTS s3rg1nh00
    #3640
    én meg arra,hogy próbálják felhívni az emberek figyelmét,legalább az évadzárót nézzék meg,különben kasza...valljuk be,a pilot nézettsége többszöröse volt a sorozatnak,az nbc nem véletlenül nem reklámozza-nem mintha én szeretném h.ne legyen második évad,csak sajnos úgy néz ki,a csatorna nagyon nem szeretné...
  • spike0007
    #3639
    Amugy me ne példálózzunk a TKR-el mert annak nem sok köze volt az eredetihez fúúúj!
  • spike0007
    #3638
    Szerintem meg lesz hiszen márciusban a knight rider fesztiválon nem véletlenül lesz ott mindenki.. Ebből én arra következtetek ott jelentik be a második évadot. #3631-es hozzászólásom nézzétek meg!
  • KnightRider
    #3637

    Egy epizód lesz még, két hét múlva fogják leadni (jövő héten valami politikai műsor lesz a helyén). Hogy lesz-e S2? Reménykedjünk.
  • Conny29
    #3636
    Sziasztok!
    Nah miújság,mit tudtok,mennyi rész lesz még?
    Vagy a 17. résznél be lesz fejezve a sorozat?
    Én szerintem nem lesz 2. évad, lesz valami befejezése,mint a TKR-nek azt annyi, de azis lehet hogy egy szimpla résszel letudják az egészet.
    Kicsit jobban össze kellett volna hozni benne mindent,Graiman halála is olyan értelmetlenül volt összehozva, mint ahogy a KARR-os rész is.
  • Ryder7
    #3635
    drukkolunk! 9 évi keresgélés? te se adod fel könnyen.
  • Narxis
    #3634
    Drukkolunk!
  • KnightRider
    #3633

    Kis lépés egy embernek, de... kilencévi (!) keresgélés után sikerült beszereznem az 1992-ben kiadott egyetlen magyar Knight Rider könyvet. Készülök egy visszatekintő cikket írni róla az oldalra, de előtte még előttem áll egy kis magánkutatás. Már felvettem a kapcsolatot a királyi tévével, ők megadták a könyv kiadójának az elérhetőségeit. Meg szeretném tudni, miért nem adták ki a könyv második kötetét (a polt novelisation második fele), meg ilyesmiket. Drukkoljatok :D

  • spike0007
    #3632
    KI3T REPLICA KÉSZÜLŐBEN
  • spike0007
    #3631
    http://knightrideronline.com/news/2009/02/knight_rider_festival_update.php
    Knight Rider fesztivál Hasselhoffal Deannával és Justinnal! Hmm Március 4-én lesz az évadzáró, a fesztivál március 20-21-én szerintem Nőnek az esélyek mert ez kiváló promó lenne a második évadnak. Nem akarom elkiabálni meglátjuk de ez sztem nem véletlen!:) I have faith!:)
  • KnightRider
    #3630

    Nagyon jó kis TOS feelinges rész volt. Ilyen kellene még több
    1, Alona Tal miatt már megérte megnézni. Gyönyörű!
    2, A plot hasonlított a TOS S3 "Rossz kölykök/The Rotten Apples" epizódjához.
    3, A két fegyenc csávó tisztára mint a TOS pilotban a wannabe Kitt-rablók :D
    4, CO2! Újabb oldschool kütyü.
    5, Oldalirányú Turbo Boost! Ez naggggyyyon durva! Újmódi, de nekem tetszett.
    6, Sniffer program. Emlékeztek még a S2 "A szerelemnek ára van/Brother's Keeper" bombakiszagolójára? Na igen :D
    7, Az egyetlen, ami nem tetszett, az a zöld lézersugaras akármi. Miért van akkor Kittnek a futófény-szenzora? Legalább ha abból jött volna a pásztázó nyaláb...
    8, Alona Tal, még mindig! Jóféle! (Borat) :D

  • Narxis
    #3629
    Én arra gondoltam, hogy KITT-nek nem nagyon volt eddig ilyen saját, humoros jelenete, TOS-ban meg szinte mindig volt. Remélem továbbra is lesz. :)
  • unisol1
    #3628
    Nekem a "Custom KITT" előbb jut eszembe, ott is ellopjáp (nem a banya, a 2 amatőr...)
  • HTS s3rg1nh00
    #3627
    ráadásul a TOS első pilotjában is próbálták ellopni ketten a verdát...egyre jobb ez a sorozat,csak sajnos nem nézik az amcsik:S
  • Kicsikiraly
    #3626
    Eddig nem nagyon írogattam ide részekről, mivel nem tudtam azzal példálózni hogy hú ez mennyire TOSos rész volt, mivel azt nem is nagyon néztem :( de mostmár értem miről beszéltek :D szerintem az eheti rész volt eddig kb a legjobb :D nem úgy indult, hogy valami balhé lesz, aztán mégis lett. Azok a jelenetek amikor beszáll KITT-be és felcsendül valami zene, aztán bunyó/autósüldözés, kifejezetten tetszettek. Amikor megmenti Eddiet a tűzből, kitolat, elmondja h ne mondjon semmit, aztán kirakja a kocsiból, az is vmi eszméletlen volt :D egész normális kis happy-end is volt a végén, és úgy áll fel az ember előle hogy na ezért érdemes volt leülni :)
  • Narxis
    #3625
    Rosszat sejtek.. :/
  • Ryder7
    #3624
    Ez szép... Knight Rider 5.49 millió néző 1.5/4-es ráta. nem lesz ez igy jó gyerekek.
  • Ryder7
    #3623
    bazdmeg.... valaki lőjje már le ezeket az amerikai politikusokat, a KR miatt.
  • spike0007
    #3622
    Valami beszéd lesz elvileg..
  • Narxis
    #3621
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee most mééé?
  • spike0007
    #3620
    De jó kis rész vol megint!!!:) Imádtam!:) Most elvileg jövő héten nem lesz rész csak két hét múlva...
  • Ryder7
    #3619
    én úgy tudom, hogy van 50-70%-ba lehet sötétittet az ablak Magyarországon.
  • Narxis
    #3618
    Ez istenkirály rész volt, tiszta TOS, izgalmas, hasonló felépítés, cselekményszál minden. Csak így tovább! Reklámoznák akkor nem lenne semmi baj.
  • spike0007
    #3617
    http://www.roddenberry.com/communityblogs/index/detail?id=76
  • Narxis
    #3616
    OMG mekkora TOS jelenetet hoztak vissza. :D Tök jó!