4495
  • Ryder7
    #3735
    még csak angol van.

    amúgy nekem ez a rész nagyon nem jött be, ami nekem leginkább lerontotta az érményét az az volt, hogy az intróból vágtak be jeleneteket. Ezt az eredeti KRben is volt több részben az, hogy KITT épp egy négysávos úton kanyarodik, sárga az útfelező csik és ezt több részbe is belevágták. Jó persze ez hetente megnézve nem olyan durva, de ha egymás után két részben látod ugyan azt a mozgást, utat, kameraállást az már idegesitő kicsit.
  • Picar77
    #3734
    van már magyar felirat ? ^^
  • KRhu
    #3733
    SlayR, ugyan ezt akartam írni. Az eredeti sorozat utolsó része is elég messzire rugaszkodott, az már mondhatni félig varázslás volt.
  • Bullitt
    #3732
    Ezt nem tudhatod. Vasárnaponként van a Desperate Housewives, a Survivor és az Amazing race. Ezek mellet még rosszabbul menne a KR-nek.
  • SlayR
    #3731
    hát azé a sima KRnek is ottvotl a végén azz igen gáz Voodoos cucc vagy mi a nyavaja
  • KRhu
    #3730
    Sarah Connor Chronicles-t? Ahhoz mit szólsz, hogy az RTL levette műsorról? Mondjuk 4:3-ban és magyar szinkronnal olyan gagyi az egész, elveszik a varázs.
  • KnightRider
    #3729

    Nahh, hát én személy szerint ambivalensen álltam hozzá ehhez az epizódhoz. Jó volt benne az action és végre letisztázódik, hogy az új FLAGben kinek mi a szerepe. Jó volt, hogy végre Billy is csinál valamit. A "gonosz Kitt" jelenet nagyon durva vold.
    De: az emberfeletti erős cucc szerintem nagyon nem illett a KR világába. A TKRben volt valami hasonló, az is szar volt, nem kicsit. Nem tudom, nekem ez nagyon nem jött be.

    Talán lesz S2. Reméljük. Addig is, tessék Sarah Connor Chronicles-t nézni! Summer Glau, imádlak!!!
  • spike0007
    #3728
    8:00 FOX American Idol 22.51 7.8/22 6.3/19
    NBC Knight Rider (finale) 5.76 1.8/5 1.4/4
    CBS New Adventures of Old Christine (R) 5.51 1.5/4 0.9/3
    ABC LOST (R) 4.79 1.7/5 1.2/4
    CW America’s Next Top Model (premiere) 3.32 1.5/4 1.9/6
    Jól zártuk az évadot!:)
    A számok se rosszak nullpromóhoz képest!Bulittnak üzenem a sorozat nézetsége sokkal jobb lenne ha promóznák és ha Vasárnapi időpontban lenne. A pilot is akkor volt. A rész pedig szuper volt! Mondjuk nekem az egész szezon tetszett de a kilencedik rész óta indult be igazán az egész! persze a reboot rátett egy lapáttal még! Az évadzáró pedig kurvajó volt!:)
    Gyerekek ezt folytatni kell! Ha azonban így van vége azt mondom normális zárást kaptunk.. De kettedik szezonra fel!:) A második évadban kiteljesedne az egész! Remélem az NBC is rájön erre! Meglátjuk előbb-utóbb ugyis kiderül mi lesz! "I have faith!" People you can make a difference..
  • Ryder7
    #3727
    a ratere vagy a nézőkre gondolsz? mert a nézettség az átlagosnál valamennyivel jobb volt.
  • Bullitt
    #3726
    Nem gyenge? Max egy kábelcsatornán, de országoson igenis az, nem is kicsit.
  • Ryder7
    #3725
    kár pedig megérdemelte volna. 5.76 millió néző volt és az a rate se olyan gyenge.
  • Narxis
    #3724
    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Bullitt
    #3723
    "NBC capped off Wednesday with the series-finale of Knight Rider (#4: 3.3/ 5), followed by struggling Life (#5: 2.8/ 4), and a repeat of Law & Order (#2: 4.5/ 8). If there is a lesson to be learned, it is to stop remaking old classic series. They don’t work! Remember the remakes of Family Affair, Little House on the Prairie, The Love Boat, Fantasy Island and Get Smart?"

    Nem nézték sokan, csak a fanbase. Még promó se volt hozzá... Szvsz második évad már kizárva.
  • Szabi1991
    #3722
    reméljük ;)
  • SlayR
    #3721
    Elég komoly rész volt:)
  • Narxis
    #3720
    OMG-OMG ez zsírkirály rész volt! Tuti sokan nézték.
  • Ryder7
    #3719
    ez aztán az optimizmus!

    amúgy a 17-ik részből a repackos verzót szedje aki Xvid-et szedi, mert abba rendesen szinkronizálva van a hang és a videó.
  • SlayR
    #3718
    sztem lesz sőőőt lesz és kész! ;)
  • Ryder7
    #3717
    azt mondják itt a népek, bár biztosat még nem tudni, de mindenki reménykedik.
  • spike0007
    #3716
    Hát reméljük hogy lesz!:)
  • Conny29
    #3715
    Miért? Lesz második évad???
  • spike0007
    #3714
    Ma évadzáró szeptemberben pedig második évadra fel! Hajrá!
  • Narxis
    #3713
    Ez szép beszéd volt. :D Reméljük a legjobbakat!
  • Szabi1991
    #3712
    én is remélem, hogy lesz még folytatás... :)
  • Ryder7
    #3711
    jobb mint ha csendbenmaradnának... meg a fanok csak ennyit tudnak tenni, mondják másoknak.
  • KnightRider
    #3710

    Nekem mondod?

    Akármi is legyen, örüljünk annak, hogy 25 év után a Knight Rider hallatott magáról. Hogy képes volt visszatérni a porondra azok után, hogy a világ nagy része elfeledte.
    Hány jó sorozat tűnik el a semmiben, és mégis ott vannak a rajongóik, akik betéve tudják az összes epizódot. Jericho. Firefly. Sorolhatnám. És itt a mi kis Knight Riderünk, aki képes volt 25 év után visszatérni.
    Lehet, hogy soha többé nem látunk többé új Knight Ridert a tévében. Remélem, hogy ez nem így lesz, de nem tudhatjuk. Akármi történjen is, örüljünk annak, hogy kaptunk 17 epizódot, amiket végigizgulhattunk, kitárgyalhattunk, összehasonlíthattunk az eredetivel.
    Mint rajongó, minden porcikámmal remélem, hogy szeptemberben visszatér Kitt, Mike és a többiek, hogy álmank és reményeink országútján végigszáguldva megdobogtassák rajongó-szívünket, a mi szívünket, egy maroknyi félőrültét, akik képesek leülni és egy beszélő kocsit nézni.
    Igen, furcsa emberek vagyunk mi, Knight Rider rajongók. Nem vagyunk tucatpolgárok, akik csak a napi mónikasó adagjukat várják, és nincs körülöttünk akkora franchise, hogy életen tartsuk rajongásunk tárgyát. Nem vehetünk fel Csillagflotta egyenruhát és nem lóbálhatunk műanyag fénykadrot, Kitt-replikát meg csak a módosabbja engedheti meg magának.
    Ha józanul belegondolunk, az Internet nélkül kiveszett volna a Knight Rider rajongók tábora. 1994-ben, amikor az első három KR oldal elindult (Ajay KR oldala, mely azóta megszűnt, a KRO és Juha Tero műserfalas oldala), új lendületet adott a rajongóknak, életben tartotta a franchise-t. Kultuszsorozatot csinált belőle.
    A Knight Rider életben maadt. Életben maradtunk a nyárspolgárok és a szuperkultusz filmek és sorozatok határmezsgyéjén. Mi páran, akik a magunkénak érezzük ezt a fórumot, mi is hozzájárultunk ehhez, mert a szívünkbe zártuk ezt az új Knight Ridert is.
    Holnap, mikor megnézzük a 17-ik epizódot, rákattintunk az SG-re, bejövünk ide, a fórumba, a mi fórumunkba, hogy, ha utoljára is, de friss, élő Knight Riderről beszélhessünk. Egy darabkáról, mely a mi kis bennső világunk újabb szerves alkotóeleme lett. Reménykedjünk, hogy még sok-sok ilyen alkotóelemmel gyarapodhatunk.


  • Narxis
    #3709
    Nem sok jót sejtet, amolyan utolsó "segítségért kiáltás" szaga van. :/
  • KnightRider
    #3708

    Kedves Rajongótársak!

    Az előbb kaptam ezt az üzenetet a Knight Rider Online-tól. Mivel kis hazánkban nincsenek Nielsen-dobozok, ezért értelme nincs sok, de gondoltam, bemásolom ide:

    **************

    Hello, you are receiving this Email because of your membership on the
    Knight Rider Online forum.

    First, let us apologize for the bulk email It's the first time we've ever
    done it in 14 years, so you can understand the importance. As a fan of
    Knight Rider, we hope that you will agree.

    Tonight in the US at 8PM EST/7PM CST, NBC will air the finale episode for
    this season of Knight Rider. After 17 episodes, the show is starting to
    find its groove creatively which will lead us into a strong second season.
    But we're not there yet. Because of the economy and weaker viewership
    across all episodic television, networks are making tough choices about
    next season schedule. It is important that we as fans work together to make
    our presence known. Only then will NBC be forced to see that we are an
    international community strong in support for Knight Rider

    If you were planning on tuning in tonight, thats great - but please tell a
    friend, and then ask them to tell one as well (specially if they are a
    Nielsen viewer!). If you tuned into the beginning and were turned off,
    please try it one more time as the show 17 episodes ago is completely
    different then tonight's. If you're a member of Facebook, Twitter, MySpace
    or any other social network - let your friends know what you'll be
    watching. If you're a member of a message board that has trounced on Knight
    Rider or doesn't even know it's on - now is your time to speak up and be
    heard.

    It's been an uphill battle for Knight Rider. With little promotion from
    NBC, no one has any idea that the show is still on the air - and skipping a
    week last week does not help. We need to remind people of Knight Rider -
    now.

    Beyond tonight, you can visit our campaign page
    (http://knightrideronline.com/knight_rider_2008/campaign) to find task
    lists on other ways you can support Knight Rider's second season.

    If we zoom out from Knight Rider on TV, we can see that an even larger way
    to support the fandom of Knight Rider is to attend the Knight Rider
    Festival (http://knightriderfestival.com) in Las Vegas on March 20-21st.
    Featuring the largest gathering of KITT replicas ever, this event is
    specifically for the fans and replica owners that have kept the series
    alive and in our hearts for over 27 years.

    This is a free event to raise money for the Children's Miracle Network
    (http://childrensmiraclenetwork.com) - an amazing organization that helps
    sick children afford the help they so desperately need. Coming together for
    this noble cause will personify the belief that one man can make a
    difference.

    Lets show the world that we can!

    Sincerely,
    Knight Rider Online

    This message is supported by the Knight Rider Online website at
    www.knightrideronline.com.

    For other ways you can help get Knight Rider a second season, check out our
    Campaign page at http://knightrideronline.com/knight_rider_2008/campaign or
    watch previous episodes of Knight Rider at http://www.hulu.com or
    http://www.nbc.com

    Find out more on the Knight Rider Festival at
    http://knightriderfestival.com benefiting the Children's Miracle Network
    (http://childrensmiraclenetwork.com).


    --
    Thanks, Knight Rider Online

    *************



    Valahogy minderről ezen sorok jutottak eszembe:

    "No greater sacrifice has ever been asked of a people, but I ask you now, to step forward one last time – one last battle to hold the line against the night!"

  • Bullitt
    #3707
    Dehogynem. Abból vágtam ki, meg leloptam a hátteret stb. Egyedül a szöveget tettem rá ami nagyobb gond volt :D
  • Ryder7
    #3706
    nem ez van a KRO-n is? de ettől még nice.
  • Bullitt
    #3705
    Van háttérkép méretű is, ha valakinek kell :D
    Amúgy akár új bannernek is betehetitek, az előző is az én művem XD (mellesleg szvsz annyira nem jó)
  • Narxis
    #3704
    :O nice
  • Bullitt
    #3703
    Mondhatnám, hogy unatkoztam.. :)
  • Ryder7
    #3702
    Komoly, hogy már nem csak mi, hanem maguk a KR-esek is KittCave-nak hivják az SSC-t. Billy megmondta!:D
  • Ryder7
    #3701
    nem tudom, nem nézek NBC-t, nem is olvasok utánna. de az tény hogy az NBC nem veszi nagyszámba a KR-t.
  • DJ Skyline
    #3700
    nem lehet, hogy az NBC egy "jó hogy vagy, de minek" sorozat ként kezeli ezt az egész KR szériát? tehát hogy ilyen töltelék ként szerepel az egész sorozat az NBC felhozatalán, és megvannak az NBC nagy sorozatai, amikre nagyobb figyelmet összpontosít. nem tudom, nem ismerem a csatornát, csak állandóan azt olvasom, hogy az NBC így az NBC úgy
  • Ryder7
    #3699
    tudom, de nem a hollandok fogják megváltani a KR-t.
    csak azt mondom, hogy én nem vennék meg egy sorozatot azért, hogy csak 17 rész legyen leadva belőle, legalább két évadnyi.
  • spike0007
    #3698
    Hollandoknál már megy a sorozat!:)
  • Ryder7
    #3697
    igen kiszúrnak a rajongókkal. neps (asszem igy hivják a KRO-s admint) grafikonjából jól kitünik, hogy az ilyen szünetek ölték meg a sorozatot, főleg Obama beszédje. tisztán látszott a grafikonon, hogy a beszéd előtt 7 milliós volt a nézetság utánna folyamatosan esett, a reboot valahogy visszahozta a szintet, de utánna semmi.

    Kár, hogy az NBC ezt nem igazán vette észre és nem is erölteti nagyon. Gondolom arra hajtanak, hogy hátha pár külföldi csatorna megveszi, de ebbe az a baj, hogy a többség csak akkor venné meg ha biztos lenne második évad vagy nagyon ment volna a szekér az eredeti sorozattal.
  • zoliii
    #3696
    17.rész A szérum. season one
    Original Airdate: March 4, 2009 :(