4495
  • KnightRider
    #3775

    Itt évadokra lebontva megtalálhatóak a TOS betétdalai
  • DJ Skyline
    #3774
    az ülés ember. :D ez még annyira nem is vészes. legszembetűnőbb nekem az volt, mikor KITT-et a legelső részben elrabolták, egy néger meg egy mexikói koma, és KITT átváltott auto üzemmódra, majd forgott körbe körbe, de külső kameraállásból lehetett látni, hogy a feka kormányoz mint az őrült. :D na meg nem a rendes KITT kormány látszik, hanem a gyári Pontiac kormány. vannak benne ilyenek bőven, de nem baj, elnézhető bakik. :D
  • ldavid
    #3773
    Shiny Toy Guns - Ricochet (itt le van még pár írva)

    TOS = The Original Series
  • Narxis
    #3772


    Megszereztem a teljes TOS-t, legutóbb gyerekkoromban láttam végig, de még így is volt pár rész ami teljesen új volt. Akkoriban nem tűnt fel, de most láttam, hogy pl. sok színészt gazdaságosan felhasználtak, több epizódban is :D illetve rengeteg bakit vettem észre, persze ez nem baj, csak akkor nem tünt fel sehogy, most pedig anélkül, hogy kerestem volna ilyeneket, láttam. Minden percét élveztem, a Knight Rider örök, egyik legjobb sorozat. Kár, hogy a 4. évad utolsó 4-5 részében teljesen elszálltak a készítők. :D Am. gondolom ezt is hirtelen állították le, Bonnie se volt az utolsó részben. :(
  • Orionk
    #3771
    Hy!

    Tudnátok segíteni?

    A 12-ik epizód legelején Sarah sétál ki a vízből a strandon, és ez alatt szól egy zeneszám. Nekem ez a zeneszám megtetszett, és le szeretném tölteni, de nem tudom a címét.

    Tudtok segíteni, hogy mi az a zeneszám?

    Esetleg van egy olyan knight rider fan oldal, ahol összegyüjtötték a zeneszámokat?

    előre is köszönöm
  • Orionk
    #3770
    mi az a TOS?
  • KnightRider
    #3769

    A legjobb lenne, ha a KR szombat délutáni műsor lenne. A TOSt annak idején (1991-ben) akkor nézte az egész család :D
  • Bullitt
    #3768
    Épp most olvastam, hogy a KR helyére került "Chopping Block" c valóságshow premierje igen gyéren nyitott, 2.8/ 5 rate-el. Csak összehasonlításként: a KRnek a fináléja 3.3/5 volt, a premier meg ennél jóval több. Tanulság: nem jó a szerda XD
  • Szabi1991
    #3767
    :-/
  • Ryder7
    #3766
    "a szinkronba belehallatszik a birkabégetés, lefogadom"

    tipikus magyarországi jellem...
  • Narxis
    #3765


    A Z-hadművelet meg:
  • zoliii
    #3764
    Nálunk nem lesz Knight Rider szinkronosan? áááá A magyarokat leszarják :D "A csapat a jövő héten Spanyolországba megy és viszik az egyik autót is." A spanyolok ezután KITT-et, a saját szájízük szerint egy Seat Leon Monster-ből fogják megcsinálni :D Én múlthéten a Camponánál láttam egy hófehér Leon-t, körbe volt fóliázva (full fekete volt), fekete sűrű küllős volt a felnije, a felni pereme meg króm színű volt, a spoiler is komoly volt rajta (az is fehér volt). Marha jól nézet ki.
  • DJ Skyline
    #3763
    nem is tudom melyik a legbetegebb. szerintem a magyar fordítás a legjobb. :D találóan Knight Rider. de ezek a gördülő lovagok, meg supercar, a z hadművelet. :D hát nem tudom mit szedtek azok, akik fordították. hagyták volna inkább úgy ahogy van, és kerestek volna egy olyat, aki kitudja ejteni azt, hogy Knight Rider
  • KnightRider
    #3762

    Na most kapaszkodj: Nálytrályder különböző nyelveken!

    Argentina: El Auto Fantástico
    Brazilia: A Super Máquina
    Bulgária: Среднощен Ездач (Sznedroshen Ezdak) (Az éjféli lovas)
    Dél-Korea: 전격 Z 작전 (A Z-hadművelet. Na ezt hogyan hozták össze a koreaiak?)
    Kína: 霹雳游侠 (na erre varrjál gombot)
    Finnország: Ritari Ässä (Az ász lovag)
    Fraciaország: K 2000 (K Deux-Milles)
    Görögország: Ο ιππότης της ασφάλτου (O ippotisz tisz aszfaltou) (Az aszfaltlovag)
    Izrael: Abir al Galgalim (A kerekeken gördülő lovag)
    Japán: ナイトライダー (Nájtó Rájda. Komolyan)
    Lengyelország: Nieustraszony (Félelem nélkül)
    Lettország: Ceļojo¹ais bruņinieks (Az utazó lovag)
    Litvánia: Ratuotas Riteris (A kerekeken gördülő lovag)
    Mexikó: El Auto Increible
    Olaszország: Supercar (lol)
    Oroszország: Рыцарь дорог (Rikar dorog) (Az utak lovagja)
    Portugália: O Justiceiro (Az igazság elhozója)
    Románia: K.I.T.T. (a szinkronba belehallatszik a birkabégetés, lefogadom)
    Szlovénia: Vitez za volanom (Vitéz a kormánykerék mögött)
    Svédország: Nattens riddare (Az éjszakai lovag)
    Taivan: 霹靂遊俠 (A mennydörgő lovag)
    Thaiföld: อัศวินสมองกล (Computer lovag)
    Törökország: Kara ªimºek (Fekete villám)
    Ukrajna: Мандрівний лицар (Mandrivnij Likar) (A kóbor lovag)

    (Forrás: Wikipedia)

    Ezek közül bele szeretnék hallgatni az izraeli, a litván, a thai és a lengyel szinkronokba. Lengyelül mondjuk hallottam és azóta félek tőlük.

    Japán intróból csekély japán fonetikai képességeimet felhasználva amúgy, ha már itt tartunk:
    "Nájtó Rájda: Imbó to hakaitó hanzainó zuma gukendaini minahedi. Szégi noksi."

    Így utólag elnézést kérek Japán minden lakójától, valamint mindenkitől, aki tud japánul.

  • ldavid
    #3761
    lol nálunk mér nem ilyen címmel ment? xD
  • KnightRider
    #3760

    Az ipse:

    1, Karr. Folytatja az aknamunkát ahol éri.
    2, Egy T-888-as. Beszivárgott és keveri a kevernivalót.
    3, Maga Ben Linus!

    Hogy ne menjek át offtopicba:

    A stáb azt mondja, jót tehet a KRnek a nemzetközi vetítés. A csapat a jövő héten Spanyolországba megy és viszik az egyik autót is.

    El Coché Fantastico :D

  • Narxis
    #3759
    Nem lesz semmi, Szekerest mindenki utálja. :D
  • Ryder7
    #3758
    gondolom meg is adtad a cikknek az 1-est. mit 1-est semmit.

    amúgy sztem max csak warn lesz belőle, de akkor ha vki a főrumozók közül beköp, mert sztem moderátorok nem néznek errefele, max Szekeres.
  • KnightRider
    #3757

    Na most engedtessék meg nekem erre egyetlen komment: Szekeres! Anyádat hátulról!

    Köszönöm, ennyi voltam, elhatárolódom magamtól.

    (Ha ban lesz belőle, jó volt veletek, srácok)
  • Ryder7
    #3756
    kérdekes egy avatar KRO:
  • Bullitt
    #3755
    Nem GST megy, hanem egy KI3T verdát küldtek el spanyolba, hogy promózzanak vele. Európai köznség értelmesebb mint az amcsi, nem feltétlenül lesz sikeres. Ami nagyot hozna nagyon, az Németország, ott volt a legsikeresebb a KR mindig is.
  • spike0007
    #3754
    Az meg jó hogy még mindenki megvan a szereplők közül maradjon is így és legyen második szezon!
  • spike0007
    #3753
    http://knightrideronline.com/forum/viewtopic.php?f=1046&t=14048
    Viszont a cikkben benne van hogy GST megy prómózni spanyolba vagyis európában is bemutatkozik a Kr, hollandiába már megy. Szerintem az NBC a számokra vár meg a reakciókra, ugyanis azt ne feledjük európában és főleg ázsiában mindig is sikeres volt az original Kr nem úgy mint amcsiban! Szerintem hasonlóra számíthatunk itt is. Van egy olyan érzésem hogy a Knight Rider fesztivál után vagy épp azon jelentik be mi lesz!:)
  • Bullitt
    #3752
    Nem vagyok pesszimista, csak reálisan látom a dolgokat és mindent számba vetek. Az NBC-t viszont nem érdekli a fanok, neki az a célja, hogy profitot termeljen.
  • Ryder7
    #3751
    " a stáb egyetlen egy tagját se rúgták még ki."
    A még-en van a hangsúly. (lassan én is kezdem pesszimistán látni a dolgokat nem csak Te.)
  • Bullitt
    #3750
    SG.hu-nak annyi a hitelessége, mint a blikknek kb. főleg ennek az SZ.V. -nek...
    KRO-n épp írta neps, hogy GST azt üzente: még ők se kaptak semmi értesítést, a stáb egyetlen egy tagját se rúgták még ki.
  • zoliii
    #3749
    Ha nem lesz folytatása, akkor majd a rajongók csinálnak szerintem egy idő után saját részeket. Csak a Mustang egy kicsit drága :) Legalább kaptunk egy kis ízelítőt, hogy milyen a mai kornak megfelelő Knight Rider. Amúgy meg szerintem lesz folytatása, csak más szereplőkkel, másik csatornán, vagy csak újra ismétlik majd. Aláírást gyűjtünk majd, hogy legyen folytatása :D
  • spike0007
    #3748
    Nyugalom még csak a találgatások mennek.. Nincs hivatalos infó! Sztem még mindig van esély még ha csak hajszálnyi is!
  • Szabi1991
    #3747
  • Narxis
    #3746
    Ennyi volt a Knight Rider? :S
  • spike0007
    #3745
    http://www.youtube.com/watch?v=OX2yLiTbrKg
  • SlayR
    #3744
    lyesszus őszintén szólva ez az ami nekem nemtetszik :D
  • spike0007
    #3743
    Remélem lesz lehetőség ilyesmire mert akkor lesz második szezon!;)
  • KnightRider
    #3742

    Ez több, mint gyönyörű. Amúgy várom, hogy Ki2t megtanítsa Ki3tet egy kis tiszteletre :D
  • Szabi1991
    #3741
    lol :DDD

  • HTS s3rg1nh00
    #3740
    egyébként az nbc már elkaszált pár sorozatot úgy,hogy be sem jelentették,csak egyszerűen nem folytatták és kész...
  • spike0007
    #3739
    Egyébként meg még mindig megvan az esély a második szezonra még nem volt semmilyen bejelentés ezt várjuk...
  • spike0007
    #3738
    Ja csak a két sorozat között ég és föld a különbség mert a Knight Rider 2008 az méltó és jó folytatás a Team Knight Rider meg egy sz.r!
    Egyébként 18 rész hiszen a pilot is számít!!
  • spike0007
    #3737
    Hosszipuska!:) Van már magyar felirat.:)
  • High end PC #3736
    Hát, ha meghal a Knight Rider 2008 széria 17 résznél, akkor még annyit sem élt, mint a Team Knight Rider 22 epizódja. :)