4495
  • Szabi1991
    #3815
  • zoliii
    #3814
    Ágoston László fent van az iwiw-en, megnéztem és szerintem tényleg ő az. Valaki írjon neki egy szép levelet, hátha lenne házi-gazda! :D
    Szerintem még meg van a KITT-je, csak leszedték az oldalról. Lehet, hogy azóta már beszél is KITT. :D
  • KRhu
    #3813
    Rossz hírem van srácok, a magyar KITT nagyon messzire került, több ezer km-re innen. Jelenleg Belgiumban van új tulajdonosánál egy időutazó De Lorean társaságában.
  • DJ Skyline
    #3812
    hát nem vennék mérget erre, lehet külföldi embernél van az autó, mert kapásból 3 nyelvű lehet még a hasznaltauto oldala. amúgy én is gondoltam már erre, hogy belehetne szervezni valahogy Lászlót is a kocsival, de mondom hopp, az autó már egy éve is eladó volt, kitudja mi van most vele.

    KRhu és KnightRider, ti nem tudtok valamit az autó mostani sorsáról? hogy mi lett vele végülis?
  • Ryder7
    #3811
    attól még a kocsi megvan valamerre, valószinüleg magyar embernél, csak egyszerűen másvalakit kell hivni és nem Lászlót.
  • DJ Skyline
    #3810
    Ágoston László építette, de már eladta, nem? legalább is fent volt hasznaltauto.hu-n az autó, én meg nem látom már ott. meg a kr.hu-n is volt egy rövid cikk, hogy az autó elkészült, és eladó. volt ez több mint egy éve
  • zoliii
    #3809
    Engem is érdekelne egy ilyen Knight Rider party.
    Kihozza az új Mustangot? :D Nekem az új sorozat van meg. A régiből csak a legjobbak vannak meg, vagyis ami nekem a legjobban tetszett.
  • Szabi1991
    #3808
    de akkor szólni kell a srácnak akinek van egy replikája, hogy ő is kitudjon jönni :p
  • DJ Skyline
    #3807
    úgy kell szervezni, hogy mindenkinek jó legyen, és akkor lesz belőle valami. :)
  • DJ Skyline
    #3806
    Vegasba? :D fagyit sem tudok magamnak venni, nem hogy Vegasba menni
  • ultrapulse
    #3805
    Üdv néktek :)
    Mostanában előtört gyermekkorom rejtett zugaiból a KR-láz, ezért szerettem volna megtekinteni a 80as széria 4 évadát, csak sajnos a beszerzési mód kicsit körülményes :)
    Az első évadot Vaterán leütöttem bontatlanul 5 rugóért, szal relikviám legalább lesz, a többit megpróbálom lewarezolni :D
    KAz új sorozatnak a pilot epizódjáig jutottam össz-vissz, de majd megtekintem a többit is. Kicsit fura, de szerintem nézhető :) Mondjuk több eksön nem ártott volna abba az egy epizódba.
  • Narxis
    #3804
    Jaja, épp írni akartam, csak aztán meggondoltam magam mert szerintem ne lenne belőle semmi.. :/
  • KnightRider
    #3803

    Kéne szervezni egy magyar KR fan találkozót. Nem vagyunk valami sokan, nem kéne kibérülnünk valami sportcsarnokot, vagy valami...
  • Ryder7
    #3802
    hagyálmár. 10 perc alatt dobtam össze. mást fárassz ne a betegember:D
  • Narxis
    #3801
    Bazz erre elmehettünk volna!
  • KnightRider
    #3800

    Láttam már pár szép dolgot életemben de ez... Egy ilyent de szívesen látnék élőben...
  • zoliii
    #3799
    A babakocsi rohadt jó :D Már csak távirányítósra kéne megcsinálni, és a a gyereket le sem kéne vinni sétálni :D
  • Csabesz6
    #3798
    Májkel xDDDD
  • Szabi1991
    #3797
    a magyarra már nagyon kíváncsi vagyok :D
  • KnightRider
    #3796

    Nekem tetszik Kitt spanyol hangja. Nem tudom, nálam Kitt = mély hang :D
  • Szabi1991
    #3795
    ez de komoly xDDDDDDd
  • Szabi1991
    #3794
    lol xD
  • Szabi1991
    #3793
    csináljak neked logót ? :DDD
  • Ryder7
    #3792
    a futófény nagyon ott van, de ez a KITT replika se utolsó: XD

    link, ha a beillesztés nem sikerülne
  • Szabi1991
    #3791
    :DDD
  • Szabi1991
    #3790
    azt a módszert ismerem , de nálam elég lassú, végül találtam egy progit ami 10 perc alatt (!!) átkonvertálja a videót a megfelelő mérete ami nekem kell, és a felíratott is betette, szal most tiszta boldog vagyok, a héten +nézem suliba újra az első évadot xD

    (ha érdekel vkit, PocketDivXEncoder a neve, és ingyenes :)
  • ldavid
    #3789
    virtualdubhoz van egy filter amivel meglehet oldani, keress rá
    elsőre lehet kicsit bonyolult, de működik
  • Szabi1991
    #3788
    nem tudtok vmi progit, amivel könnyen lehet az srt-t "felírni" az avira ? :D

    szal hogy az aviba legyen a felírat, mint amikor nézem médiaplayerrel, de csak 1 avi fájl legyen :DD
  • Bullitt
    #3787
    Hollandoknál úgy hallottam jól teljesít, de kinek mi a jó, ez országtól függ. Második szezon továbbra is úgy 5% körüli eséllyel lesz..
  • KnightRider
    #3786

    Az, hogy megvették az angolok, jó jel. Ők már a nyolcadik ország, akik megvették. Az NBC-nek gondolkodnia kell a nemzetközi licenszelésből befolyó összegekre is, az sem lehet olyan kevés pénz...
  • Narxis
    #3785
    Optimista vagyok. ;-)
  • Narxis
    #3784
    óóóóóóóóóóóóóóóóó:((
  • HTS s3rg1nh00
    #3783
    nem bírom felfogni honnan olvastad ki,ugyanis a cikk arról szól h.leadják a kr2008at angliában...
  • spike0007
    #3782
    Utolso mondat utolsó része:
    de nem,mert az angliai sci-fi channelről van szó a cikkben!
  • spike0007
    #3781
    Nem ez csak annyi hogy angliában is kezdik leadni az új sorit szóval lassan mindenhol elkezdik adni. Lehet az NBC az eredményekre vár.
    Season 2 még odébb van. Még várni kell az NBC reagálására. Mikor megláttam a cikket nekem is az esett le elsőre hogy a sci-fichannel megvette a sorit, de nem az angliai sci-fi-ről van szó!:)
  • Szabi1991
    #3780
    remélem igazat szólsz :)))
  • Narxis
    #3779
    jihááááá subidubidúúú májusban season 2!!!
  • Ryder7
    #3778
    jó lesz ez. de most áthelyezik másik csatornára és lejátszák újra, vagy season 2? ezt most nem tudtam felfogni, este van már.
  • spike0007
    #3777
    http://www.scifi.co.uk/articles/2009/03/knight-revs-up-its-premiere-2.php :)
  • zoliii
    #3776
    Ez a szám, marha jó: Shiny Toy Guns - Ricochet
    01x12 rész elején szólt, gyorsan lecsekkoltam :D
    Telón tök jól szól, + egy új Knight Rider thm-mel kiegészítve. :D
    SE telóm van.