4495
  • Ryder7
    #3895
    hát ez nagyon durva. "tűzálló, vizálló"
  • KnightRider
    #3894

  • Ryder7
    #3893
    oké de Pontiac is lehetne!
  • Szabi1991
    #3892
    Nissan 300zx
  • Szabi1991
    #3891
    max direkt, de amúgy nem.. :DDD
  • Ryder7
    #3890
    A sofőr nem egy Pontiac Tran AM-et vezetett véletlenül:
  • Ryder7
    #3889
    az a turbo boostos gumiégetős rész jó lett, jól megcsinálták.
  • Szabi1991
    #3888
    [center]
  • Ryder7
    #3887
    lesz KR Festival 2-is. 2010 március 19-20-án. Tudom, hogy nem az NBC-sek csinálták a fesztivált, de ha ennyire jóra sikerült a fesztivál, hogy van pénz másodikra egy kevés pént juttathatnának az NBC-nek, a 2-ik évadra.
  • Ryder7
    #3886
    jah. csak kár, hogy KITT keveset szerepel benne. elnéztem volna a leamortizálását.
  • Narxis
    #3885
    Azt a filmet nem rég láttam, állati. X
  • zoliii
    #3884
    KITT: Luzer SC :D Kár, hogy Kitt szinkron hangja nem az eredeti :(
  • ultrapulse
    #3883
    Hát a rendszámokról ennyit XD
    Virginia
    FBI
    stb. stb.
    Vaterán minden szar van :D
  • Ryder7
    #3882
    csak autóval Floridából nehézkes, bár KI3T és KI2T is megy a vizen/viz alatt, szóval... megtörténhet:D
  • Bullitt
    #3881
    Florida. Mi a jó istenért jön ide Magyarországra, ráadásul autóval, Floridából? XD
  • Orionk
    #3880
    egyébként hallottam olyat, hogy vaterán, vagy hol , valahol lehet venni amerikai és kanadai rendszámokat, és azt viszik az emberek, mert igy különlegesnek képzelik magukat.

    a rendprök meg, ha észreveszik, akkor persze megbüntetik őket, de a büntetés az nem eolyan nagy
  • KnightRider
    #3879

    Belül is stock kocsi volt, nem volt benne semmi különleges. Floridai rendszáma volt.
  • Ryder7
    #3878
    a GT500KR-t? esetleg egy futófény kell bele, meg kis műszerfal tuning, meg a holografikus HUD.
  • HTS s3rg1nh00
    #3877
    persze,mint írták is ez egy mezei Ford Mustang
    amire te gondolsz,az Shelby GT500KR,de még azt is finomítani kell,hogy úgy nézzen ki,mint KI3T:)
  • Orionk
    #3876
    és milyen volt belülről az autó? kitt nek volt átalakítva, vagy ez csak külsőre hasonlit?

    ha külsőre hasonlit, akkor szerintem simán ilyet is árulnak, nem hiszem, hogy a tulaj alakitotta volna ilyenre.

    amerikai rendszáma volt?
  • KnightRider
    #3875

    Persze hogy Magyarországon készült, az én vagyok a kocsi mellett, itt állt a gép a pesterzsébeti OTP előtt. Apám fényképezett le minket :D
  • ultrapulse
    #3874
    Csak nem Shelby GT500, hanem "csak" egy Mustang :D
  • Orionk
    #3873
    ez a kép tényleg magyarországon készülhetett.

    A háttérben levő autónak magyar rendszáma van...
  • HTS s3rg1nh00
    #3872
    paszmekk,ma is láttam egy GT500at...viszont tető nélkül...valaki nagy rajongó lehet a környéken(és jó sok pénze is lehet hozzá),mert ez már a második:D
  • KnightRider
    #3871

    Nem is. Az a Lovag Miklós :D
  • Narxis
    #3870
    Én.:)
  • Ryder7
    #3869
    természetesen én:)
  • KnightRider
    #3868

    Na ki a magyar Májkül Nályt? :D

  • Ryder7
    #3867
    a Junkyard Dog cimű részbe volt az amikor KITT-et belelökték abba az turtyiba és egész szépen meghalt.
    hát ezt megcsináltam GTA SA-ban is:
  • Narxis
    #3866
    thx xD
  • paradmat
    #3865
    innen le lehet tölteni (papírmodellezés oldalon)link
    2 fehér és 1 piros led van benne XD
  • Ryder7
    #3864
    nekem pedig pont ezek rontanak a hangulaton, de ott vannak a humoros, piszkálós részek amelyek happy-n tartanak az egész filmen át, meg el lehet egy ilyen régi sorozatba nézni.

    predike: az első évad tényleg tele volt bakikkal, a leg feltünőbb a Knight 2000 felirat volt KITT műszerfalán, de 2-ik 3-ik évadba már belejöttek, a 4-ik évad meg valami... más...
  • Narxis
    #3863
    Uhh, ez kell!
  • paradmat
    #3862
    Üdv!
    Világítós kitt papírmodell!! XD
  • DJ Skyline
    #3861
    azt is tartsd szem előtt, hogy 27 éves a sorozat. :) szerintem nincs olyan ~30 éves film, vagy sorozat, amiben ne lenne valami bökkenő. szerintem eléggé nehezen lehetett volna kivitelezni akkoriban (már csak anyagilag is), hogy RC autókat építsenek. nem tudom, nekem ezek a kis bakik adják meg a varázsát a dolognak. :)
  • predike
    #3860
    huuhhhh!!! Vazz én most kezdtem el nézni az "eredeti eredeti" Knight Rider.-t:) hát basszus a legelső részben annyi bakit vettem észre h szörnyű kezdem azt hinni hogy KITT nem is létezik /mármint a magától közlekedő kocsi/ :)))de azért jókat mulattam rajta pl.: amikor KITT megáll az ülés mögül meg csak két kezet látni, meg amikor megforgatják a kocsit aztán a kormány meg kerek benne, bár lehet h ez nektek természetes de nekem még ez új:) de naggyon jó
  • ultrapulse
    #3859
    Hey, a Las Vegas-os epizódban (asszem Knight Of The Zodiac)szereplő Elvis Presley - Night Rider (Dan Chase Turbo Remix)című számot sikerült vkinek megszereznie ?
  • KnightRider
    #3858

    Műanyag. Revell plasztik makett.
  • HTS s3rg1nh00
    #3857
    miért,a tiéd miből van,szilikonból?
  • KnightRider
    #3856

    Jóvanna, hát fémből én is ki tudnék hozni ilyet :D