4495
  • Ryder7
    #3935
    most miért ne? KR2000-ben, KITT asszem valami ősrégi autóba volt beletéve.
  • KnightRider
    #3934

    Láttam a BTTF-t (még jó hogy, hát Pesterzsébeten élek, nem az őserdőben :D ), de amit leírtam, az a Lostos időutazás. Hogy mindennek így kell történnie, Daniel Faraday szavait idézve: "Whatever happened, happened".
  • Szabi1991
    #3933
    akkor már... mike visszamegy az időben 1910-be, és KITT felveszi egy T-model alakját..
  • Kicsikiraly
    #3932
    még meg lehetne oldani, h ki3t működik valamennyire, de mondjuk nincs megfelelő autó ('30-as években ugyebár) amibe beletennék, csak a "lelke" van meg, az a beszélőkéje amivel gondolkozik.
  • Szabi1991
    #3931
  • Ryder7
    #3930
    ez jó ötlet. úgy az utolsó sor előtt beugrott, hogy a Vissza a jövőbe cimú filmet Te nem láttad? mert a filben ha megváltoztatták a multat, akkor a jelen és a jelenből a multba ment karakterek is eltünnek/megváltoznak. Agyaltam ezen egy kicsit és télnyleg nem hülyeség amit ott mondanak.

    ezzel az időutazóssal, csak egy pár gond. először is, nem nagyon lenne beszélő, autómata autó a sorozatban, ami mondhatni a lényege a sorozatnak valamint az évad végén, amikor Mike meghal, akkor már nem lehet folytani a sorozatot, mert onnan következne az eredeti sorozat.
  • KnightRider
    #3929

    Mondjuk be is indult erre az öletre az agyam:

    Valami akármi miatt Mike és Ki3t visszakerül az 1930-as évekbe. Ki3tet tönkreteszi az időutazás, nem lehet megjavítani. Mike a 30-as években tengődik álnéven (na várjatok!), aztán eljön Pearl Harbor, USA belép a háborúba, Európába is mennek, Mike meg megy velük. Valahol az európai fronton találkozik egy angol katonával, akit Devon Miles-nak hívnak. Mike az álnevén mutatkozik be: Wilton Knight.
    A háború után Mike visszatér az USAba, viszi magával Devont. Nekiállnak a FLAG projectnek, Mie valódi célja, hogy Ki3tet megjavítsa (a korabeli technolójiával nem nagyon lehet ugyebár). Negyven év alatt addig eljutnak, hogy sikerül megépíteni először Karrt, majd Ki2tet, felhasználva Ki3t alkatrészeit. Mike/Wilton meghal, de a régi/új/régi Ki2/3t (magyarul: a Pontiac) Michael Knighttal (The Hoff) elezdi a nagy feladatot.

  • Ryder7
    #3928
    most mi a bajod a Barátok köztel? frankó kis sorozat:P
  • ldavid
    #3927
    barátok közt
    egyébként az epizódikus formátumok általában kifizetődőbbek
  • Ryder7
    #3926
    hozzatok követ gyerekek!:P:P

    sztem az időutazósdi nem lenne jó inkább összefüggő kéne legyen az egész évad mint pl a Lost vagy a Barátok közt.
  • Szabi1991
    #3925
    na akkor nem nézném tovább..
  • Kicsikiraly
    #3924
    ne kövezzetek meg, de sztem egy időutazással fel lehetne dobni a sorozatot :D

    ellopnak vmi kezdetleges időgépet a terrorizstabácsik, és továbbfejlesztik működőképesre, működik, Mike és Kitt is visszautazik a zidőben, és ők rakják össze az SSC-t vagy ilyesmi :D
  • Ryder7
    #3923
    végülis ez is elfogadható megoldás, igy tuti több pénz maradna a készitőknél.
  • Narxis
    #3922
    *meg nem találjÁK
  • Narxis
    #3921
    2. évadban kinyírják Sarah-t, Zoe-t és Billy-t. Aztán Mike és KITT járja az országot míg meg nem találja a főgonoszt közben megmentenek pár szegény embert.


  • Szabi1991
    #3920
    aha :)
  • ldavid
    #3919
    szerintem itt olvasta
  • Bullitt
    #3918
    KRO fórumán van egy felhasználó, aki állítólag beszélt az egyik producerrel. A DVD 1-2 hónapon belül kijön, és ami érdekesebb: az NBC Justin Brueningnek fizetett egy kis pénzt, valami előlegfélét. Talán esély van a második szezonra, talán csak a szerződés szerinti pénzt kapja meg. Viszont a többi cast nem kapott zöldhasút. Érdekes...
  • Bullitt
    #3917
    Tudna vki küldeni PM-be vmi helyet, ahol fent van a pilot HD-ba? Van új tv-m és ki akarom prróbálni XD
  • Bullitt
    #3916
    Ha jól emlékszem Dave Andron volt, aki elővette és megírta a pilotot. Ebben a promóban is látható.


    Am Szabi, ezt a hazai vetítést említő cikket hol olvastad?
  • Ryder7
    #3915
    gondoltam, hogy GST tette. köszönöm szépen neki, hogy jó nagy hülyeséget csinált a sorozatból sztem. am ha nem lett volna az SSC, hanem valami más, nem lett volna annyira drága a sorozat, és lett volna pént rendes CGI-re, mert itt-ott nagyon gyenge volt.
  • KnightRider
    #3914

    Az SSC meg a többi az a GST művészkedése. Amikor felvették showrunernek, azt mondták, hoghy csináljon a sorozattal azt, amit akar, a pilotból azt tartson meg, akit akar, így lett Torres, Billy, Zoe, az SSC és az idióta terrorista/hét sztorik.
    A doboz meg azért volt, mert Kittben nem fért el a holodeck
  • Ryder7
    #3913
    srácok ma belenézegettem a pilotba.
    ki volt az aki újrgondolta az egész KR sorozatot? szerintem sokkal jobbra sikerült volna az egész ha a pilotban látott koncepció marad. Az SSC pl tök fölösleges dolog volt, na meg a dobot amiből Charles kivetittete magát Sarahnak a KARR-os részben. az már mekkora Star Wars koppancs, és sok értelme sincs. Lehet hogy erre már sokan rájöttetet, de ezt le kellet, hogy irjam.
  • Szabi1991
    #3912
  • KnightRider
    #3911

    "ha az ezúttal nem Dodge Pontiac , hanem Ford márkájú volt"

    No comment
  • Szabi1991
    #3910
    tehát hamarosan az új sorozat a TV2-n
  • Szabi1991
    #3909

    Bár a tengerentúlról nem csak pozitív hangvételű tudósítások számolnak be a Knight Rider tévésorozat újraélesztéséről, modernizált változatáról, azért mégis csak egy popkultúrális tényezőről beszélünk, ha a sorozatot vagy annak karaktereit, Michael Knightot és KITT-et emlegetjük.

    Az NBC nagyjából másfél éve gondolta úgy, hogy az eredeti széria óta többször is sikertelenül feléleszteni próbált márkanevet (Knight Rider 2010, Knight Rider Team) ismét csak bedobja a köztudatba, s megrendelt egy másfél órás pilotot, kvázi egy tévéfilmet, hogy azzal megteremtse egy leendő sorozat alapjait. A terv a következő volt: a pilotot a megszokottól eltérően nem ősszel, hanem még télen, egy kiemelt időpontban mutatták volna be, s a nézettség valamint a közönségreakciók alapján döntöttek volna egy őszi sorozat indulásáról.

    A tervezett forgatókönyvet tettek követték, összeverbuválták a színészeket (Justin Bruening lett az új Michael Knight, vagyis Michael Traceur), hangot szereztek KITT-nek (Val Kilmert), az írók mindeközben elkészítették a felvezető sztorit, melyben még a régi Michaelnek is helyet szorítottak, s elindult a forgatás, majd pedig érkezett a várva várt premier.

    A premier igazolta az NBC csatorna elvárásait, miszerint a közönség ki van éhezve a beszélő fekete autó kalandjaira, még akkor is, ha az ezúttal nem Dodge Pontiac, hanem Ford márkájú volt. S bizony a teljesített 13 millió nézőre már lehetett sorozatot alapozni, így annak előkészületi munkálatai is beindultak.

    A többi már "történelem", hiszen alig fél éve sor került a bemutatóra, mely egy alaposan felturbózott KITT-tel próbálta meggyőzni a nézőket több, de inkább kevesebb sikerrel, hiszen a tévéfilm közönségének mindössze töredékét sikerült a sorozatra áthozni. Emiatt pedig meglehetősen hamar veszélybe került az új Knight Rider sorsa, melyről most, a 17 részes első évadot követően sem tudunk sokkal többet, mint mondjuk év elején.

    Jósolni botorság lenne, még az is előfordulhat, hogy az ősz KITT-ék új kalandjait hozza el Amerikában, azonban nálunk erre bizton lehet számítani, mármint, hogy eljön KITT és pár hónapon belül megpróbálkozik a hazai hódítással is. Hogy milyen sikerrel, az már csak a nézőkön múlik.
  • Szabi1991
    #3908
    viszont, ezen a napon, 1769-ben halt meg Pontiac indián törzsfőnök, az USA-ban megye, tó, város és autómárka névadója.. RIP..

    meg egy hírhedt osztrák ezen a napon született..
  • Szabi1991
    #3907
    "Az első példány Dearborn, Michiganban 1964 március 9.-én gurult le a futószalagról, nem sokkal később 1964. április 17.-én, a New York World's Fair-en csodálhatták meg az érdeklődők. Az Amerikai televíziós hálózatban április 19.-én mutatták be. James Bond főszereplésével a Goldfinger című filmben 1964 szeptemberében láthattuk."
  • KnightRider
    #3906

    Kedves Rajongótársak!

    A Ford Mustang ma ünnepli 45-ik születésnapját (legalábbis a Metro újság szerint :D ). Éljen sokáig a gépészet eme csodája, emelje tovább fényét az új Kitt.

    (a rajongó személyes megjegyzése: 'szom Eleanor-ba, Kitt a király!!!)
  • XenHai
    #3905
    Ez nagyon beteg......
  • Ryder7
    #3904
    na nekem kell egy ilyen:
  • Szabi1991
    #3903
    jó is lenne.. :)

    bár sajnálnám ha a sok balf*sz szuzukis, musztángot zúzna le :-/
  • DJ Skyline
    #3902
    népautó. :D
  • Ryder7
    #3901
    az az első és oldalsó lökháriót nagyon SuperSnakees.
  • Szabi1991
    #3900
    Cervini cuccok vannak rajta :D
  • Ryder7
    #3899
    a Super Snake kasztni az a Tolvajtempóba való nem a KR-be.
  • Szabi1991
    #3898
    nemtom, de eddig ő a magyar KITT :DD
  • Szabi1991
    #3897
    lol :DD
  • Ryder7
    #3896
    unalmamban összedobtam egy játék boritót:


    véleményeket kérek.