4495
  • Ryder7
    #4135
    Solstice? jólvagy? nemáá:D
  • Szabi1991
    #4134
    solstice ? :D
  • HTS s3rg1nh00
    #4133

  • DJ Skyline
    #4132
    az a Camaro ugyan olyan ronda bumfordi betonkeverő mint a Mustang. :D nem tudom milyen autó passzolna KITT-hez, de az ilyen betonkeverőket nem díjazom. :\ formavilágban szerintem mindenképp a hagyományokat kéne követni, és megmaradni az old school KITT formavilágánál. például ezt simán eltudnám képzelni, mint KITT. lehet mondjuk az egyel újabb Corvette korszerűbb lenne, de a bukólámpa a régi KITT-hez annyira ment, hogy mást el sem tudtam volna képzelni. :D
  • KnightRider
    #4131

    Kifelejtettem: itt hangja legyen John Billingsley! Abból nem egedek! Ha nem az lesz, lázadást szítok :D
  • KnightRider
    #4130

    Mustang nem lesz, azt hóttzicher, tekintve, hogy Larsonnak azért is meg kellett küzdenie, hogy a KR2008 elejére odaírják, hogy "Based upon characters created by Glen A. Larson", tehát nincs örökbarátság a két fél között.

    Kitt legyen az új Camaro.
    Májkül legyen Josh Holloway.
    Bonnie legyen Natalie Portman (nyami!).
    Devon legyen Ian McKellen.
    Wilton Knight legyen Christopher Lee.


    Szabi: a Miklóson szakadtam :D

  • spike0007
    #4129
    Hát sztem ezt elfelejtheted. Vagy az öreg poncsó átalakított mai modern verziója lesz vagy az új Chevy Camaro én ezekre az auókra számítok. Az új sorit Glen nem viszi mozira. Valszeg a az eredeti pilot lesz újra leforgatva csak máskép mást sztorival október elején talán ez is kiderül.. Paul Walker tökös Michael lenne!:))
  • Szabi1991
    #4128
    én annak örülnék a legjobban ha az "új" sorozat folytatása lenne.. szal mustangal, miklóssal, sárával és a többiekkel.. :D
  • spike0007
    #4127
    Reméljük így lesz én örülnék ha jönne a Knight Rider movie! Kiváncsi leszek!
  • KnightRider
    #4126

    Netről ismerem a Knight Rider Companion című könyv (torrent plz) egyik íróját, aki Glen A. Larson személyes ismerőse. Ő mondta, hogy tartsuk nyitva az érzékelőinket, mert Larson október elején nagy bejelentésre készül. Nick (a KRC írója) félszavakban utalgatott arra, hogy lesz film. Ennél többet nem tudok, esküszöm. Amint megtudok valamit, azonnal tudatni fogom a tisztelt Rajongótársakkal.


    Amúgy hullafáradtságomban a következő agymenés jött le tagline gyanánt:

    "Nályt Rájder: A rajság itt kezdődik!"

  • Bullitt
    #4125
    És ez a félhivatalos infónak van forrása? Nem mondanak többet, csak annyit, hogy októberben lesz "valami"?
  • KnightRider
    #4124

    Nahh, hivatalosan ma kellett volna kijönnie, de az Europark-i Saturnba nem jött ki a második évad DVD. Ez vérlázító :D
  • Szabi1991
    #4123
  • KnightRider
    #4122

    Ez most félhivatalos hír lesz, de érdemes lesz október elején figyelni a híreket, mert Glen A. Larson nagy bejelentést fog tenni. És ezt úgy mondom, mint khmmazújfilmkhmm félhivatalos magyar szóvívője.
  • spike0007
    #4121

    OFF A szupercsapat már forog!ON
    Szóval a KR is remélem 2012-ben látható lesz.
  • spike0007
    #4120
    Majd a mozifilm helyre teszi a dolgokat! Csak messze van még 2012! Remélem nem húzzák tovább a dátumot és akkor bemutatják!
  • zoliii
    #4119
    KITT makett 1/24 :D
    Gyártó: Aoshima
    Méretarány: 1/24
    7.990,-Ft
    Mondjuk fémből az igazi, de ez barátibb ár egy kevésbé gazdag rajongók számára is :D
  • Narxis
    #4118
    Egyetértek, de a filmben lezárták a sztorit, tudjuk mi lett Devonnal, Michael-el. Mondjuk az alapítvány akkor még működött tovább, nélkülük, de valamikor biztos megszűnt mert ugye próbálták újraéleszteni.

    Szerintem is ragaszkodni kellett volna az eredeti sztori szerkezetéhez, nekem a szerelmi szál se tetszett, ez a se veled se nélküled ami Michael és a csaj között volt MINDEN részben. Az eredeti sorozatban ugye Michael bár becsajozik, meg is állapodna, de lelövik a csaját...amúgy meg minden epizód végén volt egy csók jelenet.
  • Conny29
    #4117
    Nem lesz második éved szerintem,és folytatás sem lesz már.
    Elcseszték ezt az egészet az állítólagos knight rider fan rendező a saját improvizációjával.
    Pedig Nem kellett volna mást csinálni mint lekoppintani az eredeti sorozat első felének epizódjait, olyanra csinálni az újat is mint azt.
    Idiótaság amit a rendező mondott hogy manapság nem nagy kunszt egy beszélő autó.
    De igen,a nézők arra lettek volna kíváncsiak,egy kiszuperált és csúcstechnikával ellátott fekete sportkocsira ami beszél,hasonlóan high-tech műszerfallal,mint annak idején a kitt volt az akkori emberek szemében.Még a mustang se kellett volna,elég lett volna valami olcsóbb járgány.Milyen már hogy inkább számgépen megrajzolják a jeleneteket minthogy egy két kocsit összetörtek volna,ami minden filmben alapból megvan.
    Egy igazi folytatást kellett volna csinálni,hogy megtudjuk mi történt Michaellel, Devonnal, az alapítvánnyal.Sokkal jobb pasit is eltudtam volna képzelni Mike helyére,aki nem egy izomagy benyomását kelti,hanem mint az eredeti soriban,megkedvelhető.Graimann jó választás volt,a kétszínű Torres is meg az fbi-os csajszi,és Graimann lánya,a többi szereplő helyett kevésbé idegesítő figurák kellettek volna,mint annakidején Bonnie.
    Tök gáz hogy a régi kitt-ből a pilotban csak egy-két másodpercnyi sötét képkocka jutott.
    Az NBC megint tehetségtelen rendezőkre és fantáziátlan forgatókönyv írókra bízta a sorozatot,így természetes hogy megbukott.
    A Baywatch is akkor lett sikersorozat amikor David Hasselhoff átvette a rendezését mert az NBC azt is be akarta fejezni.
  • KnightRider
    #4116

    Szerintem megvárják a jövő évet vele. Ősszel beindulnak a "húzósabb" sorozatok, KR még vasárnapi matinéként se vonzana akkora nézősereget, mint ezek (meglenne a megfelelő nézőszáma, a KRTOS-t is mindig nézi párszázezer ember, de ez egy új sorozat, magyarországi premiernél az nem lenne elég). Így majd jövő janurban-februárban, mikor úgy pang a tévés állóvíz, bedobják a KR2008-at, előtte egy hónapig megy a hype, aztán elevickél az a kemény tizenvalahány epizód (lásd: Traveler).

  • Szabi1991
    #4115
    remélem megkapja legalább AXN vagy vki.. :-(
  • Ryder7
    #4114
    "Az új Knight Rider és a Hősök 3. évadja a közeljövőbe biztosan nem indul el a TV2-n"
    szerintem csak nem igazán haladnak a szikronnal, aztán inkább csúszotatták. Ha meg már megvették a sorozatot és elkezték szinkronizálni akkor be fogják fejezni mert pénzt már öltek bele.
  • Narxis
    #4113
    Szemetek!
  • zoliii
    #4112
    Nem lesz a TV2-n az új Knight Rider :(

    Pedig már kezdtem örülni, hogy meglesz szinkronosan is.
  • KnightRider
    #4111

    Sajnos. Problémák merültek fel a licensz magyar birtoklásával kapcsolatban. Jó tudni, hogy ezek szerint sikerült elsimítaniuk.
  • zoliii
    #4110
    Még csak most jön ki a 2. évad? :D
  • Narxis
    #4109
  • Szabi1991
    #4108
  • KnightRider
    #4107

    Jön a 2. évad DVD-n!!!
  • KnightRider
    #4106

    Picard kapitány az!
  • spike0007
    #4105
    Tudom de fura lenne Őt látni mentor szerepben. Az a szerep inkább Davidnek van szánva. Mindenesetre X professzor is érdekes lenne az tuti!
  • KnightRider
    #4104

    Patric Stewart: angol gentleman. Mintha lett volna angol gentleman a Knight Riderben :D
  • spike0007
    #4103
    Knight Rider
    Hehe más is gondolt Paul Walkerre mint Michaelre. A Nissan mondjuk nem illik bele annyira a képbe de jó kis rajongói vidi. De Patrick Stewart mit keresne a KR-ben! Érdekes!
  • KnightRider
    #4102

    Király!

    Nekem amúgy Josh Holloway (Sawyer a LOST-ból) lenne jó Michaelnek.
  • Totti5
    #4101
    zseniális!
  • HTS s3rg1nh00
    #4100
    azért vicces,hogy még a Sarah Connor chroniclesből is van benne 1 kép
  • Szabi1991
    #4099
  • Ryder7
    #4098
    sztem ezt úgy érti h Walker jól el tudná Michael Knight szerepét játszani.
  • Szabi1991
    #4097
  • spike0007
    #4096
    Ha így van számomra aki izig-vérig Michael Knight lenne az Paul Walker!