4495
  • spike0007
    #4095
    Mi van akkor ha a 2012 azért 2012 mert pont akkor lesz 30 éve hogy az eredeti pilot részt adták? Sztem lehet pont emiatt rakták piccit arrébb és lehet hogy Glen is a Camarora gondolt mint KITT valamint addig még egy nagyobb stúdiót meg akar győzni. Teszem azt jövőre bejelentik hogy indulhat a forgatás mondjuk 2010 év végén 2011 elején az úgy pont jó lenne!
  • 5c0rp330n
    #4094
    transformers 1 kurvára jó volt :)
  • Szabi1991
    #4093
    várja a folytatást a bontóban.. :/
  • KnightRider
    #4092

    Majd jöhet a DualAudio :D

    Én nem tudom, Ti hogy vagytok, rajongótársak, de én úgy képzelném el az új nagyfilmet, hogy modern környezetbe ültetnék át a pilotot. Lehetne kicsit változtatni rajta, pl. hogy a csaj, akit Michael patronál az Bonnie legyen, ismeri a ComTron szennyes ügyeit és szért menekül (és ne legyen gyereke :D ), és így a végén, mint programozó, ő maga is csatlakozik a Kitt Teamhez.

    Ha meg 2012-ben jön az új film, akkor lehet az új Camaro Kitt, mert Transformerséknek 11-ig van szerződésük, tehát három filmre (személyes megjegyzés: akkora trágya film volt az eddigi kettő, hogy szégyent hoz - többek között - a Camaro névre. Meg a transformers névre). Jó lenne, feketében a gépezet, ott van alapból a bemélyedés az orrán a futófénynek, a belsejét teletűzdelni LEDekkel, aztán hajrá.
  • 5c0rp330n
    #4091
    nincs olyan film, ami jobb szinronnal.
  • 5c0rp330n
    #4090
    reklám?
  • mekkano
    #4089
    David Hasselhoff meleg, ezt bizonyítja ez az amatőr videó ami egy los angelesi bárban készült itt nézd meg
  • spike0007
    #4088

    Az lehet de Dongó nem fekete volt és nem egészen ilyen! Sztem tökéletes KITT lenne!
  • Ryder7
    #4087
    Pontiac csődbe ment tudtommal. Az új Camarot meg Űrdongó lefoglalta:D:D
  • spike0007
    #4086
    A sorozat jön elvileg idén ősszel de pontosabbat még nem tudni sajna. A szinkronra kiváncsi leszek sztem maradt KI2T azaz Versényia magyar hang szóval KI3T-nek ugyanaz lesz a hangja csak esetleg más torzítással és hanglejtéssel. De a sori debütálását is várom már a tv2-őn!
  • spike0007
    #4085
    Én már az Új movieról szóló híreket várom! Imdb szerint állítólag 2012-re várható Glen utoljára 2007-ben nyilatkozott róla. Sztem új Camaroval vagy új Pontiaccal valamint Paul Walkerrel és David Hasselhoffal mentorként egy Devonhoz hasonló szerepben lehetne csinálni egy faja filmet! VÉLEMÉNYEK?:))
  • Ryder7
    #4084
    KITT-el szegénnyel mi van?:D
  • Szabi1991
    #4083
    történhetne már végre vmi.. ha 2.évad nem is lesz egyhamar.. legalább a tv2 elkezdhetné adni.. :)


  • zoliii
    #4082
    Új Knight Rider lesz talán nálunk is :D

    Igaz, hogy már szinte mindenki látta, de azért szinkronnal talán jobb lesz. Bár legtöbbször elég szar a szinkron :(
  • Dean Winchester
    #4081
    de komolyan nemtudom megérteni ezeket :S mikortól kezdett fasza lenni (jött a régi feeleng) akkor hagyják abba
  • Narxis
    #4080
    Sajnos vége.
  • Dean Winchester
    #4079
    ugye vége a sorozatnak? :( nem gondolták meg magukat a készítők és a csatorna ,hogy kéne még 1 évad?
  • Narxis
    #4078
    http://index.hu/tech/hardver/2009/08/07/knight_rider_mar_a_kanyarban_van/
  • Ryder7
    #4077
    netről lehúzod azt a részt és visszanézhető:)
  • KRhu
    #4076
    Ez a dr csont hol volt látható és mikor? Valahol visszanézhető?
  • Szabi1991
    #4075
    de komoly az a mustang :O
  • Szabi1991
    #4074
    :D
  • KnightRider
    #4073

    Ha a mostani (Július 10-i) Dr. Csontot nézitek, a gát, amiben a hullát megtalálják, az ugyanaz, ahol majd' 30 éve Michael ideiglenesen elvesztette az emlékezetét (Rémálmok c. epizód).
  • Totti5
    #4072
    sikerült végignézni a teljes évadot a héten, hát nagyon sajnálom hogy nem folytatódik, mert igazán jó kis sorozat KR feelingel, remek akciókkal/poénokkal és most kezdett volna igazán jó lenni, ahogy a kis csipet csapat megmaradt és kezébe vette az ügyeket, az utolsó részek kimondottan ütősek voltak szvsz, kár érte:((
  • Narxis
    #4071
    Meg kell adni a tiszteletet, még ha rövid életű is volt!!!
  • predike
    #4070
    Akkor meg nem értem mit vitatkoztok itt rajta rövid sorozat lessz tök mindegy h milyen a hang szerintem!!!!!
  • Narxis
    #4069
    szerintem új KITT-hez új hang dukál
  • Ryder7
    #4068
    ez se rossz ötlet, csak akkor 21-ik századi szókincset neki.
  • Shiwo
    #4067
    jó lenne a régi más hanghordozásban..és akkor meglehetne az érzés, hogy olyan mint a régié, de mégis kicsit más..
  • zoliii
    #4066
    na és új Kitt-nek új hang kell a régi is jó volt csak a mostanihoz nem passzolna
  • Ryder7
    #4065
    nem folytatódik, csak összel kezdik leadni a TV2-n, de már most rosszul néz ki... új KITT-nek új szinkronhang kéne.
  • predike
    #4064
    most akkor mi lessz?? folytatódik a sorozat?
  • KnightRider
    #4063

    Én szeretem és tisztelem Versényi Lászlót, de azt momdom, hogy ez egy új Kitt, új hanggal. Gondolom az eredetiben is ezért nem William Danielst vették elő újra.

    Amúgy nekem mindig is az volt a titkos vágyam, hogy az új Kittnek John Billingsley legyen a hangja (Phlox az Enterprise-ból). Imádom az ipse hangját. Vagy akár George Takie (Sulu az eredeti Star Trekből). Neki is nagyon karakteres hangja van.

  • Szabi1991
    #4062
    "ha a szavazáson a régi hang, Versény László nyer, akkor ő lesz KITT (beszéltünk vele, elvileg vállalja). Ha nem ő nyer, akkor új hangja lesz KITT-nek, akit a nyári szabadságok alapján a felsoroltakból választ a szinkronrendező."

    75%-on áll hogy a régi hang legyen, de a kommenteket elnézve annak a 75százaléknak a 90százaléka azt se tudja mire szavazott..
  • Conny29
    #4061
    Mi lenne ha csinálnának egy próbaszinkront Versényi Lászlóval és még pár új jelölttel és a neten lehetne szavazni melyik illene leginkább az új KITT-hez.
    De úgy tudom amerikában is új hangot kapott az új KITT. Mivelhogy az új KITT már semmiben nem hasonlít a régihez.Szerintem.
  • Szabi1991
    #4060
    Damu Roland pl. NCIS - Dinózó :D
  • Szabi1991
    #4059
    Lux Ádám:
    Eureka: Sheriff Jack Carter- Colin Ferguson
    Édes drága titkaink: Nick George- Peter Krause
    A mentalista: Patrick Jane- Simon Baker
    Túsztárgyalók: Matt Flannery- Ron Livingston
    A nevem Earl: Earl Hickey- Jason Lee
  • KnightRider
    #4058

    Nem ismerem eeket a hangadókat. Tud valaki olyan sorozatot/filmet mondani, amiben a hangjukat adták?
  • Szabi1991
    #4057
    "Gondban a TV2: Ki legyen az új KITT hangja?

    A gond persze kellemes, ráadásul, ha kéznél van a blog nyújtotta lehetőség, akkor miért ne használjuk ki?

    Nem is olyan régen már megpendítettem, hogy az új, 2008-as Knight Rider-sorozat szinkronizálása nem lesz egyszerű. Nem is az új Michael miatt, akinek nyilván könnyedén lehet találni magyar hangot, hanem az autó, KITT miatt.

    A dilemma a következő: az új KITT-nek új hang dukál, mondhatnánk az egyik oldalról. Naná, hiszen a sorozat fiataloknak szól, nyilvánvalóan az ő generációjuknak kell keresni valakit. Ellenben KITT-nek KITT hangja jár, ami itthon igazán legendássá vált, hiszen talán sehol máshol nem lett olyan karakteres, arisztokratikus, mint Magyarországon Versényi László tolmácsolásában.

    Szóval a nagy kérdés: Mit szeretne a néző? Az új Knight Rider-sorozatban az új KITT kapjon új hangot, vagy pedig KITT maradjon meg az, aki eddig volt? (Szinkronrendezői javaslat alapján az új KITT-re adható hangok: Jakab Csaba, Rosta Sándor, Lux Ádám, Damu Roland.)"


    szavazni itt lehet
  • Ryder7
    #4056
    nekem meg 5 perc... úgy értem 5 perc volt még egy hete, ősszel lesz vagy 10-15 villamossal.