31
  • quentit
    #31
    "amig lopod a windózt addig azért se illik... és mon szerintem emberek 99% lopja..., tisztelet a kivételnek :)"

    statisztikák szerint Magyarországon az emberek fele (!) legális szoftware-t használ. Nekem is van több haverom is, aki windows-t vett..
  • quentit
    #30
    Én azért frissítem a vírus-adatbázisomat
  • Piscator
    #29
    Kiber háború.

    Virusírók lefejezését csak nyílvánvaló károkozás esetén kérem(fájl vesztés), egyéb esetben teszek rá.
  • zakika
    #28
    csak egy lehetoseget mondtam, az mar a te dolgod, hogy valositod meg...

    kulonben mindenki a lamakbol el, meg a pek is, mert nem tudod megsutni magad
  • Tetsuo
    #27
    Ez egy reklámhadjárat kezdete.. minimális befektetéssel..
  • Benoke
    #26
    Symatec? Nekik nincs mitől félniük a virus irtójuk amúgy sem nagyn irtja a MyDoom -ot vagy mikor épp milyen kedve vana proginak.
  • [HUN]PAStheLoD
    #25
    huuuuhuuu .. symantec sárgaöltönyös emberei már biztos elhalványultak a félelemtől .. én meg a röhögéstől sárgulok mingyár :D
  • Benoke
    #24
    Csak egyszer kapnám a kezeim közé a MyDoom készitőit.
    Többet nem lenne mivel hadat üzenniük.
  • HUmanEmber41st
    #23
    Meg kellene tanítaniaz összes usert a Norton Ghost
    használatára, és már nem is kell rettegni a néha órákig tartó Win. + egyebek installálásától
    Amúgy az ilyen vírusíróktól megvonnám azt a jogot, hogy ne láthassa senki az arcát, újságokban ne jelenhessen meg róluk kép. Egy szinten kellene kezelni a tömeggyilkosokkal,és óriásplakáton kellene mutogatni az arcát, had ismerje meg mindenki az egész Net világon.. Ha kijön a 10-20 év szigorított fegyházból (ahol mindennap követ kell törnie mondjuk) akkor még az élelmiszer boltokból is ki kellene tiltani ezeket örökre..
    A cellájukat meg ellátni jó vastag és erősen rögzített kötéllel, ha kedvük támad felakasztani magukat, legyen rá lehetőség..
  • antijedi
    #22
    amig lopod a windózt addig azért se illik... és mon szerintem emberek 99% lopja..., tisztelet a kivételnek :)
  • Jötün
    #21
    Amán biztos.
    De Linuxban sem a friss kernelt kell használni, hanem a biztonságost, és kész (na meg persze Suse-t sem :-) ). Pont a Linuxos rendszereket szeretik direktbe támadni nagytudású hackerek, hogy kiírhassák: sikerült!
    De ami alegfontosabb a winf@s fizetős, a Linux ingyenes!
    Ingyenes program hibájáért nem illik morogni, fizetősért, meg muszáj!

    Üdv Jötün
  • negro
    #20
    -Jötün

    Tök mindegy kiirja az oprendszert.
    A Microsoft elterjedtebb mint a linux...
    Igy ha a linux elterjetebb lenne valoszinuleg akkor azon lenne tobb virus..
    Csak tud 1 hete neztem 1 statisztikat a linuxrol... ottt nemelyik versioban tobb hiba van mint a Windowsban. Bar a Linket sajna nemtom elkuldeni de ez igy van... Ha a windows rendszered karban tartod akkor az is elmegy sokkáig. PL: nalam kb 8 honapos a rendszer es nincs vele semmi gondom. Bar igaz nem ert mindenki a rendszer karban tartashoz/Linux es windows alatt se./

    Ez csak az en velemenyem.
  • NEXUS6
    #19
    Számítógépes pályafutásom során komoly gondom nem volt virnyákokkal.
    Amigán volt az a validálós geci, ami után nem lehetett a lemezre menteni. Meg egyszer az egyik virnyák leformázta a rendszer partíciómat. Ott ennyi élményem volt.

    A PC-n viszont ehhez képest már rengeteg virnyákot benyeltem mióta netezek, de adatvesztésem nem volt. A wint meg egyéb okokból max néhány hónaponta amúgy is újra kell nyomatnom. Szal mit nekem valami kis virnyák fertőzés, egyre kevésbé tudnak lázba hozni (höhö ez jó: lázba hozni!!;)))).
    Szerintem az antivirusos cégek bevétele éppen stagnálhat, valszeg ezért kell a hisztit verni.

    -------------------------------------------------
    Histeria est magistra vitae.
  • Jötün
    #18
    Azokat nem akarjátok agyonverni akik pénzért akarnak a nyakatokba sózni mindenféle oprendszernek nevezett f@st, amin a 10 éves gyerek által kreált alig működő vírus, is veszélyesnek számít?!
    tegyük fel a kérdést miért nem hallunk linuxos vírusokról? Pedig vannak, csak a linuxot nem a mkrof@s írta, így ha rendesen karbantartod, akkor esélytelenek a vírusok.

    Üdv Jötün
  • antijedi
    #17
    amugy azt benéztem hogy már nincenek unregek de nekem az ilyen 10-20-100 üzenetes okosok ugyanaz a kategória :P
  • antijedi
    #16
    amugy birom a sok unrges okostojást akik ide irogatnak..., a virusok a lámákból élnek meg perpill, az olyanokból mint ti... :P érdekes nekem még soha nem szabadult el virus a gépemen pedig régen még gyüjtötem is őket :P
  • antijedi
    #15
    láccik hogy gözöd nincs a témáról, mivel ha egy virus már tudta magát aktivizálni a rendszereden belül és addig nem fogta meg egy virusirto akkor már ugyis mind1... :)
  • Gnome
    #14
    sztem tök érdekes...nemtom, hogy csak kamuznak vagy tényleg megtámadják valami módon a fentebb említett cégeket....mindenesetre szórakoztató(amíg hozzám el nem ér egy vírus:)
  • entreri
    #13
    chaos rulez!! :)
  • zakika
    #12
    hat ha nem tudjak mit varhatnak akkor szepen allunk
    kepzeljetek el egy virust, ami ellenorzi milyen virusirtod van es utana ha a felsorolt cegek valamelyike akkor csinal egy format c:-t. nagy szivatas es ezzel nemcsak a cegnek artott, mert ettol biztos leesik tozsedi arfolyam, hanem milionyi karokat is kisembereknek es cegeknek

    nem vagyok egy verengzo tipus, de ha valaki ilyen jatekokat jaccik, annak kellene egy kis kezeles (fa testapolo is megteszi)
  • valaé valaé ná
    #11
    Ezeket tényleg seggbe kéne rúgni és bezárni néhány évtizedre.
    Viszont nemcsak rájuk de itt egyesekre is pont ráillik egy másik friss SG cikk:
    "Pszichés zavarokat okoznak a chat és a számítógépes játékok"
  • alma2
    #10
    ne legyetek mar ilyen szuklatokoruek, kiknek a legnagyobb erdeke, hogy legyenek virusok, a virusirto cegeknek.Az hogy egy ket emberkere raverik a balhet, meg nem jelent semmit.
    Inkabb a sok butat kene "leloni, felakasztani"
    aki ide kepes irkalni, de a gepet meg ellepik a virusok.

  • DW
    #9
    tajfunal egyet kell h értsek. Ha meg már kiöregedtek (***************), fel kell őket akasztani).

    Szerintem itt most nem tizenéves kölkök szórakoznak. Reménykedjünk, hogy nem kapunk be semmilyen vírust.
  • Tumor
    #8
    az összes ilyen kis rohadt g@ecit falhoz kéne állítani és tarkón lőni... ideje lenne már világ szinten bevezetni a halálbüntetést ilyen téren...asszem megcsappannának a vírusok-férgek...
  • Cat #6
    operán is megy a válasz gomb...
  • Yeti
    #5
    mármint ez a #2 re ment. - opera :)
  • Yeti
    #4
    persze, még ingyen is...
  • BlackRose
    #3
    Nem lepődnék meg ha egy napon a közeljövőben ezek a pofák is megjelennének az FBI Most Wanted listán és akkor végre remélem gólyót röpítenek a fejükbe... mondom ezt mint egy békeszerető háborúellenes ember, de ezeknek a pofátlan életformáknak más szerintem nem jár mint egy .45-ös a fejükbe, de még ez előtt kipróbálnák rajtuk minden ismert kinzási folyamatot.
  • Kandurex
    #2
    Pedig ez pont ellenünk, a felhasználók ellen irányul, én simán beköpném ah tudnák róla..
  • riska1982
    #1
    Hmm, érdekes. Kész vírus háború megy. Már nem csak a Microsoftot b@aszogatják, gondolom az már egy kicsit unalmas nekik. Inkább a Fő ellenségükre szálltak rá :D . Kivácsni vagyok, melyik fél fog győzni... csak ne az én káromon lássam ezt meg :D