137
Ford Racing 3
  • taylorp
    #97
    Tnx!
  • ddd
    #96
    SP2?
  • [HUN]FaTaL
    #95
    www.gamecopyworld.com
  • taylorp
    #94
    Sziasttok tudna segíteni valaki? Crack kellene a game-hez.
  • Hentes Bill #93
    #52
  • DONGUBA
    #92
    Bazze nekem darabos a jatek megy akad megy akad egy fel masodpercre utana megint akad megy akad megy.OTLET VALAKITOL??
  • arty
    #91
    az a super start vagymi :) ha megfeleő fordulaton van a motor amikor a rajt megy :) turbozásnál is ugyan ez az effekt megy :)

    ha előtte alt tab volt, elég érdekesen néz ki az effekt :D
  • fitutufi
    #90
    de egy jó dolgot hagy mondjak , hogy amikor rajt van és nem nyomod a rajtnál az előrét hanem amikor go van akokr eltalálod a rajtot akkor ilyen sárga csikok lesznek oldalt és a kipufogóból ilyen fény jön ki tehát ez a turbo és ugy megyek mint a golyó :) ,próbáljátok ki...vagy én nem tudtam eddig ? :)
  • fitutufi
    #89
    az elég xar amikor egyik pályán nádasban kell menni és a nádas olyan mint a fal ott nem lehet belemenni ! meg az autópályán a szembejövö forgalom , hirtelen csak megjelennek a kamionok de pont ott ahol vagyok és mindig ugyan olyanok !
  • fitutufi
    #88
  • Hentes Bill #87
    lejjebb vettem, de sajnos így sem indul el hanggal
  • arty
    #86
    multi... lanon... neten... hátha... de igy, h mindenki ledarálja semmi sem lesz :(
  • grebber
    #85
    Mindenkinek szive joga azt csinálni amit akar.
  • pauly
    #84
    Hát én azért nem fogom végigszenvedni csak mert letöltöttem :)
    Meg amúgy se volt szerencsére túl hosszú.
    Próbáltam benne a jót látni,de sajnos az nagyon kevés van benne:(
    Szerintem ennyi jó van bene:az autók szépek,meg elég jó a depth of field :)
    Ja meg kicsi a gépigénye,ennyi kb :(
  • grebber
    #83
    Én végigviszem tuti nem azért töltöm le a gameket hogy töröljem őket 10 perc után.
  • pauly
    #82
    Ja,én is vagy 2-3 pályát végigvittem,aztán uninstal.
    Valahogy az egész unalmas.Semmi izgalom.
  • KG21
    #81
    én is így vagyok ezzel, kb két pályán köröztem végig, aztán elég volt. Fos lett na :/
  • pauly
    #80
    Hát én már le is uninstaláltam :)
    Valahogy nem igazán lett jó.
    2. jobb volt. :(
  • arty
    #79
    ennyire érdektelen mindenki ??? hol a tömeg?? multizzunkmááá :)
  • pauly
    #78
    Na énis kipróbáltam.
    Hát már szerintem az intro anim is hangulatosabb volt ,mint ebben :)
    A grafika kb ugyanolyan,csak ebben szebbek lettek valamivel a kocsik,az út tényleg nem fénylik olyan szépen mint a 2. részben.
    Sajnos ugy tunik még arcadosabb lett.
    A depth of field tényleg a legjobb szerintem pc-n,ez legalább közelit már a ps2 játékoknál lévő dof-ra.Csak hát lehetne igen játék közben is.
    Nekem eddig jobban tetszett a 2. rész.
    De legalább van mostmár multi,és jól megy 1024-ben is fullon :)
  • arty
    #77
    uh, grafikák közt a CD-n megtaláltam a ford racing 2 ikonját :D gáz. amugy van még nem magyaritott magyar nyelvi fájl is :D
  • arty
    #76
    nna, érdeklödés hiányában akkor áttesszük a netes játékot holnapra, bye ... én is el :)

    holnap ugyanitt!
  • arty
    #75
    játékhangjuk van, dübörög meg minden, de .... :)
  • arty
    #74
    amikor szerver voltál, akkor is ?
  • KG21
    #73
    az az ősöreg T model,
    (vagy mi) a végén elég LOL volt. nademost léptem inkább NBA-zni
  • KG21
    #72
    az a baj, hogy néha csúnyán megakad egy pillanatra a játék nálam, elég zavaró tud lenni.
  • pauly
    #71
    Hát én majd csak holnap leghamarabb,még nem rég kezdem el tolteni :)
    Az mit jelent hogy nem reálisak?Mert a 2.-ban szerintem semmi baj nem volt vele.
    Bár ebben már eloronthatták :(
  • arty
    #70
    IP: 81.182.93.120

    aki jönne, csatlakozzon .... esetleg előtte icq/msn ... 114166495 vagy arty77KUKAChotmail.cmo

    cfg ben ne irjon át semmit, siman multi/csatlakozás/ip és mehet!
  • arty
    #69
    jaja, megy, 1et játszottunk probaképpen :)

    motorhangok jok, de nem reálisak
  • pauly
    #68
    Hát igen a képek alapján mintha szinte a 2. részt látnám.Sejtettem a méretéből,hogy nem lesz tul nagy változás :)
    A hangok ugyanolyan jók?Mert a 2.-ban jok voltak nagyon a motorhangok.
    És működik a neten valakinek?
  • KG21
    #67
    icq számom ottvan a userinfomban
  • arty
    #66
    esetleg a hangcsipnek megfelelő realtek, cmedia drivert szedd le, ha van frissebb....
  • arty
    #65
    icq? msn?

    mert igy elég körülményes ... valahogy ki kéne probálni.
  • arty
    #64
    hát... START menü, futtat: dxdiag.exe

    ott a hang fülön nézd meg hogy a hang gyorsitás melyik állapotban van, elvileg a maximumra kell h legyen huzva.

    Vedd lejjebb egyel. Sajnos az alaplapi hangkártyák szoftveres szutykok, egy 3-4ezer forintos sb live kb. a játékok sebességét is megdobná 20% al, és legalább nem lenne ilyen gondod!
  • KG21
    #63
    nekem nem akart connectolni, pedig beállítottam mindent, és a tűzfalam is kikapcsoltam
  • Hentes Bill #62
    a vicc az, hogy hang nékül elindul, de anélkül meg eléggé szar gémelni :P
  • arty
    #61
    IP : 81.182.93.120
    PORT (a \CONFIG\syscfg.exe ben lehet átállitani) : 27900

    lehet a tüzfalon a klienseknek is be kell engedni a portot!

    KONNEKT ! PROBÁLJUK!
  • arty
    #60
    egyetértünk, nekem is ez volt a benyomásom, hogy a gfx butult, egyszerüsödött :(
  • arty
    #59
    jah, és legujabb forcewaret avagy catalystot tedd fel, mert ezexerint mégse tökéletes ......
  • KG21
    #58
    nekem az előző rész jobban tetszett. Ez mintha puritánabb lenne grafikailag. Az előző részben pl verseny közben is látszott a heat haze, meg a depth of field, itt meg csak a replayben :/ Meg az aszfalt sem olyan faszán bump mappingolt, mint az előzőben, szal nálam csalódás eddig.