137
Ford Racing 3
  • hykao #137
    Topikösszevonás történt! Folytatás itt: KATT
  • arty
    #136
    van demo is ;)

    inkabb örülj neki, h van aki vesz is játékot, különben te sem játszhatnál velük ...
  • steweee
    #135
    ford racing 3 - 1910 ft
    toca 2 - 2390 ft

    -no comment. azért van fórum meg varez hgoy tudjuk mit érdemes megvenni
  • arty
    #134
    nemár azért bazd le, mert megvette! :(

    valam codec/hang directX acceleration gond volt, ha jol emléxem, de volt rá megoldás! csak AIEMAI már nem olvas vissza :)
  • steweee
    #133
    az hogy megvetted ezt a ritka szar játékot. már bocs, de azért van a warez hogy kipróbáld, ha meg tetszik megveszed. én így csinálom
  • arty
    #132
    ha jol rémlik, visszaolvasva rálelsz a megoldásra ;)

    csak 131 hsz ...
  • AIEMAI
    #131
    Sziasztok! én most vettem meg a FR3-at, de indításkor a video után mindig kilök a windows-ba. szerintetek mi a baj?
  • arty
    #130
    ehez??? minek ??
  • kissl
    #129
    tud vlaki .:i2k.: kívül magyarítást??
  • arty
    #128
    és itt az sg-n ilyenek lehetnek moderátorok ? jesszusom ... :((( szinvonal az van ...
  • Hentes Bill #127
    elvagy? miért zárod be? kicsit vegyél már vissza
  • Ams
    #126
    Ez a játék egy szar, nem érdemel topikot...
  • karikusz
    #125
    Én billel el voltam vele egy ideig..:)..de tényleg nem egy nagy szám...de amilyen sz@r volt játékilag ez a nyár, már kivoltam éhezve valami újra..)
  • arty
    #124
    a multirol... bár inkább a kettőhöz jött volna ki egy lan patch :(
  • ranGer2
    #123
    Törlésle tökéletesen alkalmazható szemét jellegü képződmény....
  • KraZ
    #122
    2 kört mentem vele aztán delete. Lemaradtam valamiről?
  • Slayerboy
    #121
    A FR 2 is jobb ennél.Az irányítás valami szörnyű ..
  • Slayerboy
    #120
    Hát nem akarok fikázni... de ez a játék egy rakás szar :)
  • PrOceSs
    #119
    dehogy van:)
  • Slayerboy
    #118
    Belsőnézet van?
  • arty
    #117
    persze hogy alázza.. izé, alázná, ha össze lehetne hasonlitani a kettőt ... de pl nem mondod, azt sem, hogy a turostészta jobb kaja, mint az a szarkupac a linkelt képeden ... egyszerüen nem hasonlithatoak össze :D
  • ChevyG #116
    5 év, nem érted és igy is alázza az nfs ezt a szart-t
  • arty
    #115
    LOL

    nfs3-mat szádra nevedd ... ezt a szakadék FR3mat ne hasonlitsd egy jo nfs részhez, semilyen tekinteteben, ha az a vége, h egy szinten vannak...

    sem térben, sem időben ;)
  • ChevyG #114
  • ChevyG #113
    te nem azt szidom, csak azóta eltelt kb 5 év, ez pedig hozzá képest zsííír új!!!
  • arty
    #112
    héj! az nfs3mat ne szidd!! az a maga nemében, idejében iszonyat jo játék volt!!!!
  • ChevyG #111
    kb az NFS3 szintjén van a gamma!!!
    nagyon béna
  • arty
    #110
    debug.log sincs a fordracing3 könyvtáradban ? necsináld .... ;)
  • bp
    #109
    Nem! mdamp.dmp-t hoz létre. Olvashatalan formátum. És mindig ua van benne, ráadásul mindig eljutok a menüig, de mire az megjelenne kilép és kiírja a hibát. Tehát a menüpontokat már nem látom csak a képet a két autóval.
  • arty
    #108
    a crash.log nem ir valamit? pl. nekem az volt h failed to load xy.wma.... szal 2 log fájl készül, mind t nézd át!!
  • bp
    #107
    Ja!
    Vírusom sincs!
  • bp
    #106
    Felraktam tegnap, ment frankón. Ma a menünél kilép hibával. Készít (kívánságomra) egy DMP fájlt. Abból aztán jól kiderül mi lehet a baj... Uninstall, install újra és ugyanaz....... Grrrrrr! Mi lehet a baj? Tegnap óta semmmit sem telepítettem!
  • arty
    #105
    gyűljünk! multizni akarok ... és nem csak 1on1 :D
  • Sgtfathi
    #104
    Qrva jo kis game !én az NFSU-val 1-fél órát játszottam aztán ment a levesbe.De ezzel a Fordal tök jo megvagyok ,nyomom már vagy 2-napja és nagyon tetszik!!!
  • Hentes Bill #103
    thx. jó, hogy már uninstalláltam a progit, de leszedem újra, hátha sikerül
  • karikusz
    #102
    Akárki akármit mond, nekem tetszik ...ki aranyos game...:))....csak kr hogy nincs élsimításom rajta..))...
  • arty
    #101
    asszem megtaláltam a problémádra a megoldást:

    WMV9 runtime installer kell neked :) nekem is kikresselt az uj windozomon, de már megy, miota ezt felraktam! (előtte csak hang nélkül ment!)

  • grebber
    #100
    Azért unalomüzésnek nem rossz.
  • arty
    #99
    nekem is egyre kelvésbé tetszik... miért nem csak egy multi pecs jött a 2. részhez ??? :(
  • taylorp
    #98
    Ezt a játékot komolyan gondolták? 2 perc alatt lerugdaltam a gépről, ez egy szutyok!