1661
IL-2 a\'la Csendes ocean
F.A.Q
  • radov
    #1501
    az fb az nem magyarnyelvű.
  • radov
    #1500
    most megijszetel. ez a PF is olcsó volt, és magyar (ill. angol) nyelvű a telepítő része. (nah így vásároljon az ember bármit is)
    de mi az a cd fájl amit kellene linkeljek? (bocs nem vagyok valami vérprofi)
  • Trucker39
    #1499
    Valamelyik fórumban olvastam valami hasonlót. Ott is a srác Mo-n vette, boltban. Sok küzdelem után valakinek eszébe jutott, hogy a cd-n található file-ok listáját linkelje már be. Akkor lepődött meg mindenki. A bolti verzióban (legalábbis abban, amit vett) egyáltalán nem volt merged rész benne. Viszont nagyon olcsó volt. Tedd már meg azt légyszi, hogy a cd file-t belinkeled ide.
  • neuro
    #1498
    nem hiszem, hogy az rts.dll zavarná
    az fb és a pf angol nylevű vagy az egyik magyar?
    nekem eddig soha semmi problémám nem volt a merged installal
  • radov
    #1497
    a PF az bolti és v3.03
    az FB+AEP letöltött, de az rts.dll le lett cserélve. vagy ez nem számít ebből a szempontból?
  • radov
    #1496
    v2.0
  • neuro
    #1495
    mikor elindítod a játékot, töltés közben a verziószám 2.x?
  • radov
    #1494
    sziasztok! a problémám a következő: a FB+AEP telepítése után telepíteném a PF-t de a merge install opció nem jelenik meg, csak standalone. miért van ez, és hogyan tudom előcsalogatni a közös telepítési módot??
  • neuro
    #1493
    Pár nagyon jó videó a Csendes-Óceánról: discovery.com
  • neuro
    #1492
    http://hyperfighter.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1478

    http://hyperfighter.sk/modules.php?name=FAQ&myfaq=yes&id_cat=1&categories=HyperLobby+FAQ
  • neuro
    #1491
    ... a 21000-es port az FB-hez kell. Elképzelhető, hogy a Lobby ettől függetlenül egy olyan porton próbál kommunikálni, ami nincs kiengedve.
  • neuro
    #1490
    Írj egy emailt a hyperlobby készítőjének, és kérdezz rá, mi lehet a baj, hátha tud segíteni, esetleg nézz szét a lobby oldalán, ha jól tudom van troubleshooting faq. Ha ez sem megy, akkor marad az UBI.
  • jimbo5
    #1489
    Áhh, ezeket a köröket már lefutottuk. Nincs router, tűzfal se, és a szolgáltató is minap engedte át a játék portját (21000) a tűzfalon... Ennyi! Viszlát virtuális harctér, marad a fel és leszállás öröme...
  • Seaweed
    #1488
    tuzfal? router?
  • jimbo5
    #1487
  • Seaweed
    #1486
    Nekem mukodik. A hiba nalad lesz.
  • jimbo5
    #1485
    Az van, de nem megy.. Szóljon ha valaki eljut a srverkeresésig, me akkor a hiba az én készülékemben van.
  • Trucker39
    #1484
    Frissítést letöltöttétek hozzá? Ha jól emlékszem, tegnap vagy tegnap elött "jelezte" a HL, hogy töltsem le a legújabb verziót.
    A jelenlegi verzió száma: 3.8.100.
    Itt megtalálható.
  • jimbo5
    #1483
    Most jó? Me nekem nem...
  • Sanyix
    #1482
    Jajj sztem az az a "2 hét"
  • neuro
    #1481
    nekem most megy a lobby, próbáld meg, hogy be tudsz-e lépni
  • jimbo5
    #1480
    Ok, köszi!
  • Seaweed
    #1479
    szetvagyok esve..ezt nem ide akartam...at is raktam a makettezosbe :P
  • neuro
    #1478
    ahogy írta, próbáld meg később, mert a lobby szerver nem működik
    szokott ilyen lenni, lehet kifogtál egy szerverleállást vagy valami egyéb hibát
  • jimbo5
    #1477
    Mégsem... Mégiscsak az előbbit írja, az utóbbit csak 1x írta...
  • jimbo5
    #1476
    Bocsi helyesbítek (rossz helyen akartam csatlakozni), a FB-hoz akarok csatlakozni és ezt írja (merged installom van): "Error Socket: 10060 The attempt to connect timed out"...
  • jimbo5
    #1475
    Please wait ... connecting ...
    HyperLobby server is temporary unavailable ...
    Please wait few minutes and try reconnect again ...

    Fel van szabadítva a 21000-es port a tűzfalon, de most meg a hyperlobby ezt írja ha csatlakozom...
  • Nashville
    #1474
  • Bucser
    #1473
    A Pe-2 egy közepes bombázó volt az orosz oldalon.:) ennek a különböző változatai lesznek benne repülhetőként az Il-2 egy kiegészítőjében (meg még egy két orosz masinka és ezért hívjuk Pe-2 addonnak)
  • Nashville
    #1472
    Nem mindig tudok kiigazodni a Patch- ek világában, úgy látszik érdemes a gyártó honlapjáról letölteni. Meg is van, de itt nyoma sincs ezeknek:
    23-05-2001 Patch (26.1 Mo)
    30-04-2001 Patch (25.6 Mo)
    02-02-2001 Patch v1.0 (15.7 Mo)
    Mindegy, letöltöm a 2.0- ásat, amit mondtál.

    Gondolom majd szólsz, ha megérkezik az addon. :) (azt már meg sem kérdezem, mi az a Pe-2.
  • neuro
    #1471
    A B-17-hez van egy 2.0-ás patch, amit az atari.com oldalról lehet letölteni

    a képek egy új Pe-2 kiegészítőből vannak, ami 1-2 héten belül fog érkezni
  • Nashville
    #1470
    Kössz neked is neuro! Nagyon rendes vagy! És ezek a javítások kellenek hozzá?

    "Képek az új addonból: http://games.1c.ru/ph_ipb/?type=gallery". Ez mi pontosabban?
  • 42nd Intruder
    #1469
    Hajrá! :)
  • jimbo5
    #1468
    Nos srácok jövő hét elején kiderül, hogy megy-e neten a game nekem! (ha minden jól megy átengedik a 21000-es portot azon a fránya tűzfalon...)

    Mindenkinek köszi a kitartó segítséget!
  • neuro
    #1467
    Képek az új addonból: http://games.1c.ru/ph_ipb/?type=gallery
  • neuro
    #1466
    Ha valakinek kell a B-17 - The Might Eight image-e, küldjön privátot, mert hétfőig még fent hagyom a szerveren...
  • neuro
    #1465
    21000
  • jimbo5
    #1464
    Na helló újra! Visszatértem... Mondjon valaki egy olyan portot a merged játékhoz, amit feloldassak a szolgáltatómnál, és mehet a buli a neten!
    Köszi!
  • Sanyix
    #1463
    Hát akkor má nem kompatibilis, pedig épp azért mentettem ntrk-ba, hogy mindíg menjen :\ na mind1.
  • Nashville
    #1462
    Bocs Sanyix, hogy még nem válaszoltam, a track- edet már akkor éjaszaka kipróbáltam, de nem működött. Hibát írt ki és ki is lépett a program. :(