1661
IL-2 a\'la Csendes ocean
F.A.Q
  • neuro
    #1181
    Van két új grafikus dll csomag is a hivatalos fórumon, amiben javítottak a játék sebességén, meg a víz megjelenítésén. Szerintem érdemes leszedni azokat is.
  • Seaweed
    #1180
    Hat jah...neha mikor azon filozok hogy mivel kee repulni a listat nezegteve....ingerem tamag egy kis kajhacsore..es maris becsukom a progit es inditom a lockont :DDD Nah szal mar szinte csak az hianyzik belole ;)))
    (persze mondjuk full europai terkepek is hianyoznak..nah de majd a BoB!! :P)
  • Bucser
    #1179
    Én nem értem hova akarsz új repülhető gépet még.. lassan 200 körül jár a számuk...
  • magyarl
    #1178
    A 4.04 tartalma:

    Modifications and fixes

    1.Implemented work arounds for some ATI & NVIDIA drivers bugs.
    2.Fixed a bug with Mosquito damage modeling.
    3.Patched up a hole in the Mosquito cockpit.
    4.Reversed the gear indicator light in the Do-335 cockpit
    5.Fire extinguishers added to the Mosquito.
    6.Corrected some bomber formation AI.

    New ground objects:
    New ship – PAM (Hungarian)
  • PLackó
    #1177
    gyorsan dobálják a javításokat.mérete alapján gondolom ebben nincs új repülhető modell.
  • Sanyix
    #1176
    Persze látok valamit, de jobb lenne többet látni, de néhány gépből nagyon keveset lehet látni előre :). pl egy fókából alig lehet előre lefelé látni.
  • repvez
    #1175
    pedig ott van az csak a mirrorokra kell menni nem a direck linkekre.
  • magyarl
    #1174
    na, thx, megvan, ott kliens is.

    Peccs letöltés: v4.04m (22Mb)
  • Bucser
    #1173
    a gond csak annyi hogy az általad linkelt oldalon csak a dedikált serverhez való patch van fent... én kliens patchet még nem találtma...
  • repvez
    #1172
    probáld meg a másik hivatalost oldalt :Itten
    erröl le tudod szedni a javitást
  • magyarl
    #1171
    héhó, miaszösz, v4.04?
    Még a hivataloson nincs fent, de a szervereken már nyomják? Honnan szerezhették be vajon?
  • MikX
    #1170
    Csak kb annyit, amit a pilóták tényleg láttak...
  • Bucser
    #1169
    hát akkor azért csak látod mi van előtted....
  • Sanyix
    #1168
    Az a kisebb gond. A legjobb leszálláskor :) akkor sem látsz sokkal többet :)
  • kiskorúbézoltán #1167
    Bár mintha valahanyadik patch-től megmondaná a torony is ha megkérdezed ...
  • kiskorúbézoltán #1166
    Elfordítod a géped egy kicsit , fék+oldalkormány+kicsi gáz .
  • magyarl
    #1165
    még azt nem értem, hogy ha full real, akkor honnan látod, hogy pl felszálláskor van-e valami előtted?
  • magyarl
    #1164
    Á, kössz, sikerült beállítani, király!
  • DJ Skyline
    #1163
    #456
    "Be van állítva a Perfect mód? A játékon belül Graphic Options és aztán legalul Landscape -> Perfect. Utánna esetleg a conf.ini-ben keresd meg a water pontot és próbálgasd 0-tól 3-ig. Ja, és csak OpenGl-ben működik ha jól tudom..."
  • magyarl
    #1162
    Felraktam a fp+aep+pf+peccsek és átírtam a confi.ini filéban a water-t 2-re, de nem láttam semmi javulást a víz terén, pedig egy két képen elég jól néz ki. Mást is módosítani kellenne?
  • Bucser
    #1161
    Lobbyn Full reál általában.. max ikonok meg külső nézet marad (bár nagyon ritka).
  • HUaRC
    #1160
    Koszi a segitseget, mar fel is peccseltem a jatekot. Am egy ujabb kerdes merult fel bennem: Multira milyen "mode" a leggyakoribb? Tehat, hogyan keszuljek fel csatakra? Realisztikus vagy Konnyitett modeban? (Fulke ki/be, ateses, stb...)
  • Bucser
    #1159
    Olyan szerverre menj ahol ki van írva: No vulching allowed)
  • Sanyix
    #1158
    Á de zsír én miko próbáltam neten gémelni 2 szer is szétlőttek, miközben a kifutópályán gyorsultam, szóval még csak fel sem emelkedtem, már szétszedett az ellen.
  • Bucser
    #1157
    le felszálló gép-re lőni nem szabad...
  • Lockheed
    #1156
    Szerintem éppen leszállt, úgyhogy necsodálkozz! Esetleg a futó nemvolt kinn?
    Általában a le/föl szálló gép TABU!
  • bgabor
    #1155
    - A training missziókban csak kiírják az utasításokat, nem mondják el.
    - A patcheket egyesével kell felelepítgetni, szépen sorrendben.
    - Sajna valamilyen ismeretlen megfontolásból a PF training küldetései kimerülnek a felszállás- leszállás ismertetésében.
    - A beállításoknál be lehet állítani deadzone-t a joystickra, ha az segít.
  • magyarl
    #1154
    Mostanság neten próbálok játszani, de mivel nemrég kezdtem, úgy érzem nemtok 1-2 alapvető netes szabályt.
    Pl az jelent valamit, ha az ellen navigációs fényekkel szép egyenesen ereszkedik? Mert megsoroztam, aztán kikickeltek (nembiztos hogy ezért). Egyáltalán van-e értelme leszállni?
    Naszóval, valaki lécci leírná legalább az alapvető íratlan szabályokat?
    (vagy linket, ha ez már le van írva)
  • Bucser
    #1153
    Out of box to 4.03 nincs mivel kemény 3 patchet kell felraknod és eddig a Pacific fighterws ota olyan 6 patchez volt szerencsénk :) egyenként legalább 30-40 megásak:)

    Taiing nem tudom miért nem nincs soha nem néztem őszintén szólva.
  • DJ Skyline
    #1152
    patchok
  • HUaRC
    #1151
    Ja megvalami, lehet, hogy kihagytam valamit a beallitasoknal, de nem hallom a radiouzeneteket, sem a training misszio utasitasait...nincs is hang v. elbenazok valamit??? :(
  • HUaRC
    #1150
    Sziasztok!
    Ma megvettem a Pacific Fighters-t.
    Lenne egy par kerdesem mint ujonc pilota :

    1. Hol talalom meg a training missziokat? (csak a hajorol felszallas van).Meg regebben kolcsonkaptam IL-2-t es ott volt tobb kikepzo kuldi is.
    2.Hol lehet allitani, a joystick erzekenyseget? Szerintem tul gyorsan reagal a gep, de lehet ez a normalis? o.O
    3.Fel akarom rakni az uj patchet, de a hivatalos oldalon nincs kint az (out-of-box) verziorol 4.03-ra updatelos verzio :(

    Most hirtelen ezek jutottak eszembe, de majd meg irok :)

    Elore is koszi!
  • magyarl
    #1149
    thx a helpet!
  • neuro
    #1148
    - Ha netán kifogy a lőszer/bomba, lehet valahogy újratölteni?

    nem

    - miazistennyila az a prop. pitch, a radiator, meg az a mixture? Mi értelme az Attach/detach aircraft-nak?

    prop pitch: a légcsvarlapátok állásszöge
    radiator: nem túl meglepő módon a motor hűtőradiátorja
    mixture: a levegő-benzin keverék aránya

    attach/detach: az oroszoknál volt egy olyan bombázo, ami tudott magával vadászgépeket szállítani a szárnya alatt. ezeket a gépkeket lehet fel illteve lecsatolni ezzel a gombbal

    - bombát kioldani tudok, csak éppen célbatalálni nem . Tippek?

    gyakorolni kell

    ... azt hiszem ezeket mindjárt belerakom a faq-ba is
  • magyarl
    #1147
    HI! Nemrég kezdtem PF-ezni és egy két dologot még nemvágok (tudom láma kérdések de eccerűen nem jövök rá):
    - Ha netán kifogy a lőszer/bomba, lehet valahogy újratölteni?
    - miazistennyila az a prop. pitch, a radiator, meg az a mixture? Mi értelme az Attach/detach aircraft-nak?
    - bombát kioldani tudok, csak éppen célbatalálni nem . Tippek?
  • Bucser
    #1146
    ^^ udanezt írtam
  • neuro
    #1145
    Azt hiszem a Heroes of the pacific-ből meg talán a Wings of War-ból is van demó. Töltsd le és próbáld ki őket :)
    Egyébként a PF-et is le lehet butítani arcade szintre aztán ha később úgy tartja kedve egyre mehet feljebb a valósághűség felé.
  • BBird
    #1144
    Na rendben, de itt nem egy gamerről van szó, egy billentyűt is fél percig keres. Instant action kell neki, ezért is vett joy-t. :-)
    És éppen ezért keresek valami jó, de egyszerű szimulátort. :-)
  • neuro
    #1143
    azok külső nézetes arcade játékok
    én személy szerint nem ajánlom egyiket sem 15 év fölött
  • BBird
    #1142
    Köszi az infót. Hát ha mégsem jönne be neki (még így se), akkor a másik kettőről lehet-e tudni valamit? :-)