1661
IL-2 a\'la Csendes ocean
F.A.Q
  • jimbo5
    #1221
    Köszi a segítséget mindenkinek! Ezek fényében telepítem újra az egészet. Köszi a linkeket neuro, azokat töltöm le!
  • Lockheed
    #1220
    FB + AEP + PF + 3.03M + 3.04M + 4.01M + 4.02M + 4.03M + 4.04M
  • neuro
    #1219
    kiraktam a linkeket a faq-ba is, hátha így már nem lesz belőle gond többet
  • neuro
    #1218
    itt megtalálsz mindent:
    http://forums.ubi.com/groupee/forums/a/tpc/f/23110283/m/4721047273
  • jimbo5
    #1217
    [IMG][/IMG]
  • jimbo5
    #1216
    Ezeket töltöttem a Gamershell-ről:
  • jimbo5
    #1215
    Lentről felfelé írd le lécci, hogy amit megadtál linket, ott melyeket kell letöltenem! Én nem akarok servert csinálni, csak máshoz csatlakozni. Köszi!!! :D
  • jimbo5
    #1214
    A PF-et nem baj hogy magyarul telepítem?
  • jimbo5
    #1213
    Igen ott kezdtem én is, de szinte semmi nekem kellő patch-t nem engedett leszedni... ;(
  • Lockheed
    #1212
    Csak egy tanács: -ha valamit keresel először azt mindig a gyártó és forgalmazó cég honlpján tedd először... Sok időt/energiát megspórolsz...
  • repvez
    #1211
    Mindegyik patchböl az "m" végüt kell leszedni és feltenni meg szerintem a 4.02 is hiányzik a sorbol .Indulásnál melyik verzio számot irja ki?
  • Lockheed
    #1210
    Nyugaloooom... Szerintem kezdd elölről az installt! Itt vannak a patchek...
  • jimbo5
    #1209
    Hali!
    Minden meglett... Feltettem sorba őket:IL2-FB, Ace E.P.,PF... Patch-ek (merged): 3.03,4.01,4.03,4.04... 4.02-őt nem találtam... Akármelyet indítom a 3.04 PF indul el... Pár servert próbáltam, mind timeout... Most mi van akkor???
    Ha rossz patch-okat szedtem le, írjátok meg ti pontosan honnan szedtétek! Pls help! Kikészültem...
  • Sanyix
    #1208
  • magyarl
    #1207
    Szerintem úgy értette, hogy van-e single player.
    Igen, van, nem csak multiban lehet játszani.

    Még 2 kérdésem a pontozásról:

    Ha lelövünk egy csapattársat (-150) és utána a földbe is csapódunk (véletlen), akkor megeseik hogy megkétszerezi? Mert egy alkalommal véletlen lehet megsoroztam egy társat, majd elbambultam és földecsapódtam, aztán refly után már -300 pontom volt. (Tehát mintha szádékosan akartam volna a csapat pontjait csökkenteni). Vagy a magadtól lezuhanás önmagában -150?

    Az ejtőernyőzésnél gondolom nem mindegy, hogy elenséghez landolsz-e, vagy saját tájakon. Meg kell várni hogy a csávócska földet érjen? Mert általában elég lassú ...
    Szerintem a pontozást is be lehetetne rakni a FAQ-ba

    Más:
    Egyik szerveren azt olvastam, hogy a net kapcsolatot ajánlott 28k-ra visszavenni, mert így elvileg kevésbé fog laggolni. Ez közismert, vagy nincs értelme?
  • Lockheed
    #1206
    Micsoda? Az online játék?
  • steweee
    #1205
    csak internettel megy, ugye?
  • Lockheed
    #1204
    Mindent 1 könyvtárba, aztán föl a patcheket és a Hyperlobbyn a Forgotten Battles. Azon belül a Te verziószámoddal egyező szerver...
  • jimbo5
    #1203
    Hali, megint én!
    Úgy néz ki meglessz a Forgotten Battles, és izzadok az Ace pack-ért is. Nos a kérdés az, miként telepítsem ezeket egybe? (a PF már megvan, gondolom azt telepíthetem magyarul is) Elolvastam a sorrendet a faq-ban, csak azt konkrétan, hogy mit hova/mely könyvtárba tegyek!
    Másik: mire menjek a hyperlobbyban, mikor minden fenn van? (IL2 van/PF/FB???) Már próbáltam eddig a PF-et simán, de az összes szervernél azt írja ki kis töltögetés után, hogy timeout, nem kapcsolódott a szerverhez... Thx!!!
  • Sanyix
    #1202
    Jó hát a virtuális századok, de úgy lenne az igazi, hogy ha az összes magyar játékos néha játszana egymással, virtuális századtalanok is :)
  • Bucser
    #1201
    Hát azért a Virtual századok még ha össze is kapnak néha repüléskor egy oldalon vannak:D
  • Sanyix
    #1200
    Sajnos nincs ilyen "nagy magyar il2 multi közösség", csak kisebbekből van pár :(
  • Bucser
    #1199
    Hát a magyar virtuális századok Hyperlobbyn általában merged installal játszanak és Virtual Warokon. Szóval dedicated servert ritkán látogatnak. TS elérhetőséggről érdeklődhetsz lobbyn is tőlük meg az oldalukra ellátogatva a fórumon.
  • magyarl
    #1198
    Ja, és a magyarok általában melyik szervereken nyomulnak?
    Van valamilyen magyar közös Teamspeak?
  • magyarl
    #1197
    áh, kössz a felvilágosítást, akkor mostantól gyakrabban fogok landolni :)
  • Bucser
    #1196
    Egyébként nem így van az értékelés.. Úgrás esetén a szerzett pontok 50%-át kapod a földhözcsapódás során meg 90%-ot. ezért kapsz. Légi cél után kapsz 100pontot *motorok száma( ugye heinkel, Bf-110 200-at ér TB-3 400-at) Földi célpontok utan meg 20-at ha jól tudom. Friendly kill -150 pont talán és ez nem osztódik ha meghalsz:D
  • Bucser
    #1195
    ugrás meg -50
  • Sanyix
    #1194
    Ha szétkenődsz a földön, az meg -90 pont asszem.
  • Bucser
    #1193
    egy gép lelövése 100 pont ha leszállsz és úgy nyomsz refly-t.
  • magyarl
    #1192
    Amikor neten játszom mindig csodálkozom, hogy míg nekem max 50 pontom van, a többieknek több száz, akár ezer. Honnan szereznek ennyi pontot hogyha egy gép lelövése 10 pont, egy földi 2 (kb). Vagy talán rég óta a szerveren nyomulnak lelépés nélkül?
    Tényleg, mire másra adhat még pontokat?
  • jimbo5
    #1191
    Ott világít, de nem kattintottam rá... :P Kösz! :D
  • neuro
    #1190
    benne van a faq-ban. de egyébként a hyperlobby nevű programmal kell szervereket keresni
  • jimbo5
    #1189
    Ok, de egyáltalán hol/hogyan kell keresni szervert a játékban? Az ace expansion pack amúgy ingyenes kieg.? Nagyon kösz a válaszokat, már nagyon csorog a nyálam a netes mókára!
  • Bucser
    #1188
    Csak a pacific fighters van meg?? akkor sajnos nem biztos, hogy tudsz hacsak nem találsz Only PF-es hostot. Hyperlobbyn a többség Forgotten battles + Ace expansion pack + Pacific fighters merged installal játszik.
  • jimbo5
    #1187
    Sziasztok!
    Kedden megvettem a Pacific Fighters c. játékot magyar feliratosan. Az egyik amiért megvettem hogy játszhassak vele interneten, de lila gőzöm sincs hogyan kell csatlakozni valaki játékához... (összes patch-t is feltettem amit eddig találtam) Lécci mondja meg egy illetékes, miként kereshetek internetes szervereket a játékban! Előre is köszi!
  • Falconer
    #1186
    Meg videokártya főleg.
  • DJ Skyline
    #1185
    beszarás micsoda vasszert' lehet összehozni a .dll pack,és a conf.ini átírásával!
  • DJ Skyline
    #1184
    unatkoztam csináltam egy kis tesztet a gépemen,hogy hogyan bírja a vas a játékot
    jobb felső sarokban a beállítás,bal fölső sarokban az FPS
    verzió1
    verzió2
    verzió3
    verzió4
    mindezt ezen a gépen:

    P4 2.4Ghz,ATI 9550 128MB,768MB RAM,Gigabyte alaplap
    kéne még egy kis memo :\
  • neuro
    #1183
    azóta vannak még újabbak is :)

    ftp://www.txsquadron.com/patches/HQFoam.zip
  • Sanyix
    #1182
    Azok a dll-ek amiket pár hete linkeltél? Azok nincsenek benne az új patchekben?