1375
nem csak nekem?
  • lifesgood
    #1254
    Csak reklámozta volna? ez nem szép dolog...
    Kb 1 hete szedem a prosteridet,de tegnap óta kiütések jöttek elő a hátamon,kb 20db egy csomóba,ma meg a hasamon..szinte fádalommentes..de azért zavar.Benne is van a mellékhatásaiba,hogy kiütés vagy duzzanat jelentkezhet. Meg a lepke izomzatnál a bőrömön fájdalmat érzek.egy 2 centis ponton. Lehet abba hagyom a szedését,bár nemi gondok nem jelentkeztek,de elégé visszataszitó amit olvastam,hogy a születendő gyerekemben kárt tehet ez a szer.. Pedig,ez volt az egyetlen reményem..
  • Nevland
    #1253
    Robert2117: Húzzál már anyádba a spam-eddel együtt gyökér!
  • Robert2117
    #1252
    Hajhullás elleni tabletták - http://track.follixin.hu/product/Follixin/?uid=2484&sid=1007&pid=125&bid=advandec Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.
  • andreas1
    #1251
    4000 hajszál (2000 graft)!!!!!

    Nem 4000 graft (az 8000 hajszálat jelentene)

    Küldtem képet privátban
  • kovad007
    #1250
    Azt a 4000 graftos előtte/utána képet megnézhetném én is?Tudok esetleg képet küldeni én is a magam 1800-2000 graftos eredményemről!Mondom a mailt!
    [email protected]
  • snapadam
    #1249
    Ment a válasz, köszi!

    Többiektől is kérdezem, erről a lehetőségről mit gondoltok?
  • andreas1
    #1248
    Hali, privátba küldtem
  • snapadam
    #1247
    Tudsz küldeni egy before/after képet, ha van ilyen? Kíváncsi vagyok mennyit változtat 4000 graft...Köszi!
  • andreas1
    #1246
    1000 hajszál 200 rugóért drága!!!

    Akkor már fizeted a managereket, telefonos aszisztenseket stb is lol

    És kevés is, NW2-re is kell min elöl 2000 (1000 oldalanként)
  • kovad007
    #1245
    1000 hajszálat tehát 500 graftot olyan 200 rugó körül már megkapod.Ez valóban nem sok de NW2 körül még elmegy.Egyúttal legalább kipróbálod de már a kinézeteden is javít nem is keveset főleg ha a 2 oldali háromszögekbe rakatod.
    Lifesgood a külső szerek hatásait nem ismerem magamon legalábbis, úgy egyébként nem vagyok róla jó véleménnyel.Neked 500 grafttol már azért töb kellene de a beavatkozás eredménye az tuti!
    Üdv!
  • lifesgood
    #1244
    Köszi a segitséget,irtam egy privátot..:)
  • andreas1
    #1243
    nekem kevesebb hiányzott, szerintem előre mindenképpen csináltasd meg (átültetés), mert oda nem igazán hat a fina, minox (inkább a meglévőt tartja meg)

    minoxot reggel este bekenni, fina naponta szedni 1 miligramm

    Nem kell zselézned utána már hiszen a rogaine, illetve spectral dnc önnmagában is ragasztó (zselés hatású)

    De, ha gyors látványos eredményt akarsz akkor csináltasd meg a beavatkozást, fájdalom mentes, kivéve az injekciók fájnak (nekem legalább is elöl fájt mint kb darázscsípések, azért ki lehet bírni)

    Sok sikert!
  • lifesgood
    #1242
    Ezeket,reggel,este kell alkalmazni? Ha reggel felkenem,utána bezselézhetem a hajam?
    Ilyen most. Ez visszahozható még?
    haj
  • andreas1
    #1241
    A fina ha orvos írja fel neked akkor nem nagy tétel egy egész évre 10000 HUF körül van, minoxot (rogaine 5%, illetve spectral dnc ) tudsz rendelni az ebayról.

    Én nem ezzel foglalkozom, üzletelek, én is csak felhasználó vagyok!

    A hajátültetési árak klinikánként változóak, bár szerintem 1000 hajszál (500 folikuláris egység) kevés, még norwood 2-es mértékű kopaszodásra is kell 2000 szál (1000 oldalanként) ez kb 300 000 - 450 000 HUF között mozog, de lehet alkudozni!

    Nekem 4000 szálat ültettek be norwood 2a kopaszodásra (középre fejtetőre is kellett besűríteni a tökéletes eredményhez)

    Én nagyon elégedett vagyok vele, visszanyeretem a tökéletes hajkoronámat, még lehetséges, hogy rakatok be majd késöbb, hogy még előrébb hozzam a hajvonalamat (olyan előre ahol még 14 éves koromban azaz sohasem volt:D
    Ha jó a donor területed akkor akaár 16000 hajszál is kinyerhető onnan!
  • lifesgood
    #1240
    A fina és minoxról tudnál árajánlatot linkelni,honnan rendeljem?
    1000 szál hajbeültetés mennyibe került? köszi
  • andreas1
    #1239
    Sziasztok,

    28 éves vagyok norwood 2a kopaszodásom volt, nemrég estem át hajátültetésen 4000 hajszálat kaptam kb (2000 folikuláris egységet)
    2000 szál előre kétoldalt, 2000 szál középre

    Ezzel teljesen visszanyertem a hajamat mint kb 10 éve volt:D

    de!!! továbbra is szedek finasteridet, és minoxot is használok, mivel csak az átültetett haj marad meg végleg a többire továbbra is kell a fina és minox!!!!

    Én szerencsés vagyok mivel nem erős a hajhullásom (28 éves koromra lettem norwood 2a) és az orvos szerint a donor területem is kiváló:D

    Abban igazad van kovad, hogy az átültetés a leghatásosabb, de utána jön a fina, és utána a minox!

    A többit felejtsétek el mert azok szart sem érnek csak lehúzzák a pénzeteket

    Bár kovad az elég durva ha te már 25 évesen norwood 6-os voltál, szerencsére a többség nem ilyen nekik még jó lehet a fina, minox kombináció

    Bár a hajvonalat egyik sem állítja vissza, én is ezért csináltattam meg a beavatkozást.

    Mindenkinek sok sikert!
  • Nevland
    #1238
    Ha már megszólítottál: Én 5000 szál beültetésén vagyok túl. Így a hajam majdnem olyan mint 18 évesen (most 40-hez közeledem) Csak minoxot használok, a beültetés óta eltelt 2 évben stagnál az állapotom. Napi 2X nyomom a minoxidilt. Az lehet hogy neked nem ért semmit a minox, de ne csodálkozz, ha egy idő után csak ott lesz hajad ahová rakattál.
  • kovad007
    #1237
    Nevland Finasteridet és minoxidilt légyszi felejtsük már el.Mindenki tudja már hogy nem ér semmit (aki próbálta) . Pénzkidobás és fölösleges reménykezés.Jelenleg az orvostudomány egyik gyerekcipője hogy csak a saját hajjal történő natúr hajátültetés a megoldás a problémára.Ebben egyedül a haj lehetséges mennyiségével van a probléma , de amit átültetnek az 100% megmarad , és érdemi változást hoz garanciával!
    Én kb 4000 hajszálat kaptam már , ez mind itt van a fejemen.Frontvonal + elülső fejtető + picipici hátúl.Elégedett vagyok.Ég és füld a különbség.Szerekkel nem megyünk semmire férfias kopaszodásnál! Üdv!
  • maksam
    #1236
    Kedves Sorstársak!

    Érdeklődni szeretnék, hogy kinek milyen tapasztalata van a következő termékekkel: Neocapil, Regaine (ezek a Mo.-on legálisan forgalmazható, 2%-os minoxidil tartalmú szerek)?!

    Főleg az érdekelne, hogy érdemes-e bizonytalan forrásokból jóval több pénzért szerezni 5%-osat, vagy nincs akkora különbség? (főképp a hosszabb távú tapasztalatok érdekelnének, végig olvastam a fórumot a Neocapil-ról viszonylag kevés szó esett)

    Egyébként 5 hónapja kezdtem a Neocapil-t. Ez kb. 4e forint per hónap. Elég barátságos ár. A Regaine pedig már az az árkategória, hogy szóba kerülhet ennyiért az 5%-os is...

    Neocapil: Az én tapasztalatom abszolút pozitív, a helyzet minimálisan javult (sokkal több nem lett a hajam, de az elvékonyodott szálak megerősödtek, ezrét sokkal jobban néz ki)
    Amúgy férfias hajhullásról van szó, bőrgyógyász is látta és ugyanezt diagnosztizálta. 25 éves vagyok még elég jó a helyzet, remélem így is marad…

    Amit azelőtt próbáltam:(saját szubjektív tapasztalataim)
    - Biorezonenciális mérés, holisztikus hajgyógyászat - Semmit nem ér és komoly pénzkidobás.
    - Az előbbi miatt életmód váltás – A szokásos dolgok, ami mostanában divatos. Még értelme is lehet, de a hajhulláshoz semmi köze (ha a férfias hullásról beszélünk).
    - Mindenféle kapszula, hajszesz, anyám kínja...(Forcapil, Hairclinic, hajszeszek, samponok, minden felkapott cucc, stb…) – Nem érnek semmi szerintem. (cserébe jó drágák).

    Üdv!
  • lifesgood
    #1235
    Ezt a minoxidilt,mindennap kell alkalmazni? mennyi az esélye,hogy visszanő? és,hány hónap után derül ki,hogy érdemes e tovább kezelni?
  • Nevland
    #1234
    Minoxidil, finasterid, hajbeültetés. Minden mást nyugodtan felejts el. (A felsoroltak egyben sorrendet is jelentenek.)
  • eDTKe
    #1233
    Ha esetleg van valami "csodaszered", ami hatásosabb, mint az energia spirál, akkor örülnék neki :)
  • BlackWolf
    #1232
    Jó viccnek tűnik :D Elég csak elolvasni az oldalon a véleményeket. Mindenki nő aki meg pasi max annyit mondd , hogy nem fénylik a fejbőre meg pihésedik a feje :D:D olyan hatásos lehet mint az energia spirál kb
  • eDTKe
    #1231
    Sziasztok! 38 éves vagyok, kb. 2,5 éve kezdett intenzíven hullani a hajam. Orvosi vizsgálatok során vagyok túl, sehol semmit nem találtak (illetve némi vashiányt, de azt folyamatosan kezelem, már normalizálódott, de a hajhullás nem akar múlni).
    Rengeteg hajszeszt, sampont, pirulát próbáltam már (varga, bánfi, forcapil, biovanne, vichy...), átlag 2-3 hónapig használtam mindet, de sajnos nem sok eredménnyel. Jöttek babahajak, de megerősödni nem tudtak.
    Most kezdtem használni egy chuleevandevi nevű szert, amitől állítólag 1-2 hónap alatt elkezd nőni és erősödni a hajam.
    Hallott már róla valaki valamit? Bármit?
  • berlinboy6329
    #1230
    Mmint hajmosásnál.
  • berlinboy6329
    #1229
    Van a kopaszodásnak vége? Tehát van-e olyan h na jó nekem 23 évesen kezdett el hullani 30 évesen maradt abba,v 16-25,20-70 meg ilyenek. Vagy akinél egyszer elkezdődik,annál sose múlik el teljesen?

    Lassan egy ideje, úgy 3/4-1 éve, hirtelen kevesebb hajam hullot ki,mint előtte. Kb 3-400 helyett 200-300. Aztán azóta folyamatosan csökken. Legutoljára pl talán még 100 se volt. Ez most akkor valami hosszabb átmeneti időszak vagy végre beállt egy tűrhetőbb szintre?
  • kovad007
    #1228
    Na de a másik amit nem értek ha 2 kezeden meg tudnád számolni a megmaradt hajszálakat a fejtetődön , akkor azon mit lehet fésülgetni??? Mi ennek a szernek a neve?
  • Nevland
    #1227
    chungey: elég kamuszagú a sztorid. Ami hatásos az a minox és a fina, kinél mennyire az más kérdés. Ha csodaszer lenne azt biztos nem tőled hallanánk először.
  • kovad007
    #1226
    Nem nagyon tudom elképzelni a dolgot.Márint hogy mennyiből lett mennyi?50-70% dúsulás azt hogy kell érteni?Mihez képest?Mi a szer neve?Te NW hanyas vagy?
  • chungey
    #1225
    Sziasztok! Hetek óta írni szeretnék, most is csak kevés időm van, röviden: 18 éves koromban kezdtem kopaszodni, a tipikus férfias, anyai ágról örökölve mert apám nem kopasz de bátyám szintén, kb. 23 éves koromtól (most 31 vagyok) már be-be szólogattak hogy le kéne vágni rövidre. Na igen, pont nagyon rosszul állt a rövid haj a fejformámhoz, mire erre rájöttem elkezdett hullani :(. Fejtetőn és elöl pár szál maradt, szerintem ha merném majdhogynem két kezemen megszámolnám. Szerencsére nem nagyon merek tükörbenézni. Próbálkoztam pár éve minoxidillel vagy mivel, tablettával, egy évig havi 6 ezrembe fájt hatástalanul. Mondanom sem kell önbizalom romokban, állandó fésülgetés igazítás, fényforrás alatt tartózkodás elkerülése stb.
    Tavaly ősszel kaptam egy "hajnövesztő" szert, semmi különös utasítással, rezignáltan fogadtam, már el is felejtettem, annyira nem hittem a dologban. Karácsonykor láttam meg az üveget, hát vesztenivalóm nem sok volt így elkezdtem rákenegetni a fejemre. Olyan mint az arcszesz, nem esett le a fejbőröm tőle hála az égnek. 3-4 napig használtam aztán megint elfelejtkeztem róla. Talán január közepe felé mondta barátnőm hogy pelyhedzik a fejem, nem hozott lázba a kijelentés, pihe kis szálak eddig is voltak, csodálkoztam hogy csak most veszi észre. Viszont később én is figyelgettem és MINTHA tényleg erősödtek volna a pihék, nem 1-2 mm hanem 3-5mm-esek lettek. Előbb rendszertelenül, majd pár hétre rá már rendszeresen eszembejutott hogy kenegessem a fejem hajmosás előtt 1-3 órával, 2-4 naponta. Pár hete borotválkozáskor tűnt fel hogy nem virít fehéren a homlokom felett a mögöttem lévő fal, és tényleg erősen láthatóan a fejtetőmön már több centis egész vastag szálak nőttek, szerintem 50-70% dúsulás (még ez is nagyon kevés sajnos) elöl kevesebb mondjuk 30% dúsulás. Nagyon fura érzés most újra lefelé simogatni a hajamat mert évek óta felfelé nyomkodtam :) Szóval vannak még csodák... Majd kiderül hosszabb távon mi történik.
  • kovad007
    #1224
    Abdul!
    Valószínű valamit te sem jól csináltál.Pl. ha NW 4-5 ös fázisban kifizettél 300-400 graftot akkor az persze hogy nem túl sokat jelent.Ha pedig valóban sűríttettél akkor azt neked is tudnod kell hogy az átültetett haj megmarad de a még meglévő hajad ugyanolyan érzékeny a tesztoszteronra és ugyanúgy ki fog hullani.Vagy a mennyiség volt kicsi , vagy a taktikád.Ne vedd el mások kedvét a beavatkozástol mert mondjuk nekem már volt több beültetésem is és én elégedett vagyok.Ég és föld a különbség a régebbi és a mostani fényképeimen.Minden évben csak fiatalodok :)
    Egyébként ha gondolod megírhatnád a részleteket.Graftszám , klinika , orvos, NW skála szerinti szinted , műtéti díj akár fénykép is.Ha itt nem szeretnéd akkor írj az e-mailomra!
    [email protected]
    Üdv!
  • abdul alahmed
    #1223
    Aki hajbeültetésen gondolkozik, vigyázzon, nagyon pórul járhat. Én így jártam, bár annyira sokat nem buktam rajta mint bukhattam volna, mert csak kisebb területre csináltattam.
    Az eredményt látva nehéz eldönteni hogy a siralmas vagy a semmi jelzőt használjam. Közelről nézve 1 év után (ennyit mondanak a végleges állapot elérésére), néhány gyengus hajszál látszik. Egészben nézve, egy nagy nulla, semmi változás.
    Reklamálni értelmetlen, nagyon jó kifogásokat mondhat a beültető, és te sehogy sem tudod bizonyítani az igazadat, mondhatja hogy rosszul bántál a hajjal ezért elhalt, vagy ha volt hajad még és sűríteni akartad, akkor azt mondja hogy hát persze azért nincs eredmény mert közben ugyanannyi kihullott mint amennyi kinőtt, stb.

    Beültetéskor ellenőrizni nem tudod hogy ténylegesen beraknak hajat, vagy csak végigszurkálták a fejbőrödet (sőt a szurkálástól kialakuló kis fekete hegek amíg le nem esnek, a sűrű haj illúzióját is keltik), és 1 évvel később már cseszheted az egészet.

    Szóval aki hajbeültetésen gondolkodik, inkább felejtse el. Pénzt bukik rajta, és nagyot csalódhat.
    El kell fogadni, hogy kicseszett veled a természet, vagy alternatívát találni, vagy reménykedni hogy egyszer kapható lesz az igazi gyógymód, ami az okot szünteti meg.
  • kovad007
    #1222
    Egyébként mennyi graftot kaptál és milyen technikát végeztek?
  • kovad007
    #1221
    Amelyik klinikát említetted Szabina ott pont nem ingyenes a konzultáció, a többi helyen azonban úgy tudom ingyenes :)
  • qetuol
    #1220
    reklám, ban.
  • molnarszabina
    #1219
    Nekem fiatal nő létemre hullott a hajam, de csak átmeneti volt szerencsére. Mindenkinek azt javaslom, hogy forduljon hajklinikákhoz, szakemberekhez. Nekem volt egy alap hajbeültetésem, amikor már nem hullott, csak hogy legyen "pár" szál hajam azért elöl-oldalt, megvagyok elégedve az eredménnyel, amit szerettem volna azt kaptam. Egyszer voltam, nem volt olyan hatalmas összeg, én sem keresek jól, másra többet költ az ember, ez meg végleges megoldás. Szerintem ma már mindegyik hajbeültetési klinikán lehet ingyenes személyes konzultációt kérni. Bátran érdeklődjetek de személyesen. Egy példa, nem reklám: shklinika.hu
  • kovad007
    #1218
    Szóval akkor jó lenne , de nem fontos.Vagy nem eléggé fontos.Ezt is elhiszem főleg ha a buksi fej jól áll neked.Ha olyan a fejformád hogy még előnyös is a tar fej akkor végülis ugyan mind1.Bár kopasz és kopasz között is nagy különbség van bármily meglepő ha csak a patkó alak látszik az nagyon gáz szerintem (fiatalon főleg), de ha van egy kis frontvonalad és úgy van ledúrva az megint máshogy néz ki.Tehát ha nincs akkor le az egészet 1mm-esre. :)Üdv!
  • joosbalazs
    #1217
    Hát rosszul érzed barátom! Egyáltalán nem vagyok dühös! Csak kellemes lett volna szembesülni az igazsággal így 3 év után! Kíváncsi lettem volna, hol a sok hajasbaba, aki csodaszerek miatt hajigált ki 100ezreket az ablakon?!? És mekkora dús hajkoronájuk lett azóta...
    "Elfogadtad, megszoktad, beletörődtél"... Ezt mindenki így éli meg! Hogy mellette zavar e?? Nem! Egyáltalán nem érzem, hogy bármiféle hátrányom lenne belőle az életben! Ha feltennék a kérdést, jó lenne e dús hajjal élni az életemet a jövőben, igent mondanék... Mert miét ne? De hogy egy lépést nem tennék ebben a témában, pláne nem költségeset, az biztos!
    Lenne lehetőségem hajbeültetésre, de egyszerűen nem érne nekem annyit! Én az elmúlt években sokkal inkább a kondícióm javítására törekszem! És ezen a téren azt kell hogy mondjam, fénykoromat élem! Talán 16-17 évesen voltam ilyen formában utoljára! És ezt a környezetemben is megjegyzik!! Haj ide vagy oda...
    Én a te módszeredet érzem az egyetlen életképes megoldásnak! És elismerésem, hogy ennyit küzdesz ezért!! De hidd el, az én listámon ez nagyon sokadik!!
    Egy változástatás előtt a legjobb kérdés amit feltehetnek neked, hogy jobban éreznéd e magad olyan emberként, amilyenné szeretnél válni!? Erre igent mondtam, amikor elkezdtem edzeni, fogyókúrázni, tudatosan étkezni! Mert egy egészséges sportos testben minden nap könnyebb! Határozottan igen! De nem lett volna ugyanez a válasz, ha egy esetleges hajbeültetésem előtt kérdezik meg... Mert ugyanaz az ember lennék, ugyanazzal a baráti körrel, munkahellyel... És a párom is főnyeremény! Haj ide vagy oda!
  • kovad007
    #1216
    Joosbalázs!
    Az írásodban némi düht némi keserűséget is érzek azért.Sőt érzem a csalódottságot, a beletörődöttséget.Hiába mondod hogy téged már nem zavar az azért nagyon nem mind1 hogy valóban nem zavar, vagy csak elfogadtad megszoktad beletörődtél...Hatalmas különbség van a 2 között.Ami "tüneteket" említettél mindben magamra ismertem kb 4-5 évvel ezelőtt.Tehát hogy menekülünk egy csepp esőtől is meg folyton keressük a tükröt + én pl. legszívesebben megöltem volna azt aki a hajamhoz hozzáér vagy szóba hozza a kopaszodás témát.De attol hogy homokba dugjuk a fejünket nem érezzük jobban magunkat.Azzal se ha ledurjuk 6mm-esre.Azzal se ha szereket krémeket meg samponokat használunk rá.Ebben igazad van!Én abban találtam meg a lelki békémet hogy:Erőn felül összehoztam egy kisebb hajátültetésre valót, sőt 3 hét múlva megyek a következőre, amiért rengeteget dolgoztam.Basszus nagyon sokat!Ezzel lesz már kb 2000 graftom átültetve összesen ez olyan 4000 hajszál.Ez jó egyrészt mert egyre csak gyűlik a hajam a fejtetőmön ezáltal egyre jobban érzem magam, másrészt mindig eszembe jut hogy én minden tőlem telhetőt megteszek erőn felül is rajtam nem múlik és ez hozza meg a lelki nyugalmam leginkább.Olyan sosem lesz a séróm mint volt ez tény de ez sem rajtam múlik hanem azon hogy nem jár ott a technika.De még az is lehet hogy pár éven belül azt is megérjük...Mindenesetre én állok elébe.Alig keresek többet a munkahelyen mint minimálbért, és mégis mindent elérek nagy lassan mindent amit nagyon szeretnék mert amíg nincs meg addig nem tágítok.Így kellene mindenkinek hozzáálnia mindenhez.Nagyon sajnálom azokat akik a saját gyengeségük és pancserségük miatt a a mások kedvét is megpróbálják elvenni bármitől .Nem rád célzok , tudom te csak a gyógyszerekről beszéltél ami igaz is.De nagyon sok negatív ember rontja a levegőt a fórumokon! Üdv!
  • joosbalazs
    #1215
    Az "én időmben" még gyógyszer volt... És többnyire Alpicort mellé javasolták az alkalmazását.
    Én nem fűznék hozzá nagy reményeket!