1375
nem csak nekem?
  • stolvy
    #453

    Eladó:

    - Rogaine Foam (hab formula) 5%-os minoxidil: originál amerikai kiszerelés(gyártó: Pfizer). 1 flakon (1 havi adag) 6500.- Ft; 2 flakon (2 havi adag) 12.000.- Ft; 3 flakon (3 havi adag) 17.000.-Ft

    - Rogaine extra strength (folyadék) 5%-os minoxidil: originál, amerikai kiszerelés. 1 flakon (1 havi adag) 5500.- Ft; 2 flakon (2 havi adag) 11.000.- Ft; 3 flakon (3 havi adag) 16.000.- Ft.

    - Kirkland Minoxidil: csak 3 havi kiszerelésben (1 doboz; 3 flakon) 8.000.-Ft

    Hölgyeknek:

    - Rogaine for women (a rogaine női változata): original bontatlan, 3x60ml (3 havi adag), az eredeti amerikai kiszerelés, 15.000.- Ft. (gyártó: Pfizer)

    - Priorin 60 db-os 12.000 Ft. (gyártó: Bayer)

    Átvétel: Budapesten (akár 24 órán belül) személyes átvétel, vidékre csomagküldés. Csak amíg a készlet tart!

    Érd.: [email protected]
  • stolvy
    #452


    Eladó:

    - Rogaine Foam (hab formula) 5%-os minoxidil: originál amerikai kiszerelés(gyártó: Pfizer). 1 flakon (1 havi adag) 6500.- Ft; 2 flakon (2 havi adag) 12.000.- Ft; 3 flakon (3 havi adag) 17.000.-Ft



    - Rogaine extra strength (folyadék) 5%-os minoxidil: originál, amerikai kiszerelés. 1 flakon (1 havi adag) 5500.- Ft; 2 flakon (2 havi adag) 11.000.- Ft; 3 flakon (3 havi adag) 16.000.- Ft.


    - Kirkland Minoxidil: csak 3 havi kiszerelésben (1 doboz; 3 flakon) 8.000.-Ft



    - Rogaine for women (a rogaine női változata): original bontatlan, 3x60ml (3 havi adag), az eredeti amerikai kiszerelés, 15.000.- Ft.


    - Priorin 60 db-os 12.000 Ft.



    Átvétel: Budapesten (akár 24 órán belül) személyes átvétel, vidékre csomagküldés. Csak amíg a készlet tart!

    Érd.: [email protected]

  • davids80
    #451
    snapadam köszi a tájékoztatást.Azt hallottam hogy a Béres csepp is nagyon hatékony a Rogaine mellé,megerősíteni nem tudom,mivel nem használtam,de lehet egy próbát megérne,nagyon sok vitamint,nyomelemet tartalmaz ami nemcsak hajnak jó,hanem egyéb betegségek megelőzésére.A másik hasznos tanács,amit én már alkalmazok is az a fejmasszázs,napi 5-10 perc alapos masszirozást csak jót tehet.
    Mindenkinek jó hétvégét
  • Ronny
    #450
    komolytalan vagy...
  • snapadam
    #449
    A Forcapil kapszula lényegében ugyanarra jó, mint a Revalid, bár ahogy az összetevőket megnéztem, a Forcapilban sokkal több a B vitamin. Arra jó, hogy a Rogaine által felélesztett hajhagymáidból kinövő kicsi vékony hajszálaidat megerősítse. Én jelenleg ezt szedem, saw palmettot meg mivel anyáméktól megkaptam a TV Shop által erősen reklámozott Velformot (tudom, hogy nem használ, de azért kenegetem, hogy megnyugodjanak és egyébként is tele van növényi kivonatokkal, rossz nem lehet). De azt hiszem, hogy a két kapszula erősen segített abban, hogy már nem hullik, de napokon belül feladom a rendelést a Rogaine-ra, mert elöl lenne mit kinöveszteni! Remélem sikerül, kösz a biztatást mindenkinek!
  • Sanyix
    #448
    nem hülyeség, mert rohadt sokan használják, ha ilyen sokan használják, és nemjó már kiderült volna.

    2. jóval a nagy kapitalizmus előtt is használták, ismertek a menták hatásait, amiből van pár ami a hajnak is jó. (és mellesleg hajtól függetlenül is egészséges)

    de biztos 250 forint/hó tétellel akarnak mindenkit átverni. (mert egy hónapra ennyibe kerül egy adag szárított levél...)
  • Ronny
    #447
    rákerestem a google-ben és NINCS olyan megbízható forrás ami azt állítja, hogy működik.

    Hol álítottam azt, hogy nem lehet semmivel sem visszanöveszteni a hajadat? Csak arról van szó, hogy nem kell minden hülyeséget válogatás nélkül benyelni. Ott van rögtön a Finasteride és a Minoxidil.
  • Sanyix
    #446
    valószínűleg már rég halottak, és jó sok volt belőlük... (már ha olyan sokan próbálták megfejteni egy többezeréves dolog okát). Keress rá a neten, hogy dht és spearmint. Lesz pár találat, nem véletlenül...

    Gratulálok hozzá hogy szerinted semmivel se lehet a hajat visszanöveszteni(mert ha ezt nemhiszed, a többit akkor főleg nem). Kár hogy a tapasztalatok pont nem ezt mutatják.
  • Ronny
    #445
    sorold fel ezeket a tudósokat és ha lehet pár tanulmányt is linkelj be, ami alátámasztja a dolgot. A hajápolókról meg tudhatnád, hogy csak üzlet...
  • BLazzs
    #444
    akkor majd szerzek be, én sem várom el, hogy csak attól fog megerősödni a hajam, pár hónapja énis használok 5%-os rogainet kis vékény hajszálak már vannak, csak nemtudom mennyire fognak továbberősödni,bár én csak elől kopaszodok de ott nagyon :D
  • davids80
    #443
    Szia Ádám.Igen én is a cheaprogaine-ről rendelem,meg néha az egyik barátomtól veszek át pár darabot,ha itthon vagyok.Nem szedek Forcapil kapszulát,habár lehet jó lenne (tapasztalat esetleg?),Revalid kapszulát szedek,habár hatásáról nem vagyok meggyőződve,de kiegészítő vitaminnak jó plusz a rogaine hab,szerintem jó a hatás.Régebben ha megpróbáltam hajszálat kihúzni 2 ujjal a fejtetőmről 3-4hajszál is az ujjaim között maradt,most ha ezt megpróbálom általában 1,vagy 1sem marad az ujjaim között,pedig ugyanolyan erővel húzom,szóval ezt jó eredménynek könyvelem el,a párnámon sincs már annyi haj,1 szál sem...és még csak szeptember óta használom,ez szerintem csak javulni fog.A Forcapil kapszulát kipróbálnám,ha valakinek van tapasztalata az írja meg légyszives.[#pardon1
    Előre is köszönöm mindenkinek.
    üdv.
  • Sanyix
    #442
    ettől az egytől valószínű nem nő vissza, de segít. Placebo hatásról meg annyit, hogy akkor kérlek menj el pár ilyesmikkel foglalkozó tudóshoz (meg ahhoz a pár millió emberhez akiknél bevált), és mondd meg nekik hogy de pedig nincs meg benne az az anyag amit megtaláltak benne, és hülyék mind :D
    Ja és ne hagyd ki a menta alapú hajápolókat gyártó cégeket sem.
  • Sanyix
    #441
    bárhol kb. patikában mondjuk valószínű. Nem is tea, hanem szárított levél. Azt kell teásítani. De igazi tea az tealevélből van.
  • Ronny
    #440
    azért azt ne várja senki, hogy a fodormentás teától majd visszanű a haja. Placebo hatás...
  • BLazzs
    #439
    Szia! Ilyen fodormentás teát lehet bárhol kapni?
    Mennyit szoktál naponta inni belölle?
  • snapadam
    #438
    Kösz Dávid, sokat segítettél, akkor én is fogom kenegetni elöl sűrűbben. Tavaly Németországban voltam, onnan rendeltem Kirkland Minoxidilt- azt a csepegetőset, majd a Rogaine habot. Úgy vettem észre, hogy előbbi többet használt a homloktájékon, de a lényegében ugyanaz a hatóanyag és a rogaine-t könnyebb felvinni...cheaprogaine-ről rendeled? Én onnan szoktam, de most lett csak kész a dombornyomott bankkártyám, így hamarosan én is tudok onnan rendelni. Mellette szedek Forcapil kapszulát (erősíti a hajszálakat) és Saw Palmetto-t!Majd azért számolj be a további javulásról én sűrűn olvasom a fórumot! Üdv.: Ádám
  • davids80
    #437
    @snapadam: Nekem elöl is hatott a Rogaine hab,sok apró pici szőke haj alakult ki ami most már kezd szineződni,erősödni...látható a javulás elöl,de hátul az igazi.a fejtetőmön egy elég nagy folt volt,amimostmár nagyon elhalványult.Már nem is kapom a megjegyzéseket,hogy :"Mivan kopaszodsz?".kezd olyan lenni a hajam mint 4 éve.Most kb.3-4 cm-es hajam van,szerintem ez a hosszúság az amikor a legjobban nem látszik a kopaszodás.A habot amúgy szeptember óta használom napi 2 alkalommal,1 flakon 1 hónapra elegendó,de lehet picit tovább is.Eredmény 4 hónap aktív használat után várható,de szinte mindenkinél van eredmény.Az nem árt ha egy kicsit többet kensz a fejedre,talán nagyobb a hatás.Örülök ha segíteni tudtam,és szívesen segítek a továbbiakban is.üdv Dávid
  • Sanyix
    #436
    mondom, én csak teát izom, szójával nem foglalkozom. De az ilyen ezeknek az überdiétás kajáknak a nagy része szójából készül.

    A blokkoló szerek tényleg hatnak(mentákban is ilyesmi blokkolóanyagok vannak, csak azok természetesek, de kevésbé hatékonyak), azt bizonyították, youtube-ra is felrakta néhány használó az eredményeit, hát nemsemmi... A gáz az hogy a legjobb szer hajhullás elleni felhasználásának tesztelését a gyártó cég leállíttatta, pedig jó eredményeik voltak. Csak hát volt egy korábban megalkotott vegyületük, ami szintén ilyen blokkoló csak kevésbé hatékony, de mivel abból még ki akarják szívni a pénzt amíg lehet, nem csinálnak maguknak konkurenciát.
    Ez a kevésbé hatékony szer se olcsó. Amit láttam az 13k huf volt 1 hónapnyi adagra, és külföldről rendelve, amiben én mondjuk nem annyira bíznék.
  • snapadam
    #435
    @Ejha roolz: tényleg hatnak ezek a szerek? A teát én is ki fogom próbálni akkor. Szóját honnan szerzed?

    @davids80: tényleg elöl is használ a Rogaine? Pedig rá is van írva, hogy ott nem hatásos. Bár nem értem, hiszen ua. a haj van elöl is...a hajad milyen hosszú?
  • Sanyix
    #434
    nekem durván elkezdett visszanőni a hajam :)

    bár ilyen drágát nem használok, csak azt a kék mostanában tv-ben is hirdetett hajszeszt és sampont. Bár azok igazából csak tápok, nem annyira növesztők.
    Emellett változtattam a életmódomon, próbálok nyugodt lenni, nem idegesítem föl magam, a hús vs pékáru vs édesség étrendet kiegészítettem gyümölcsökkel, meg sok zöldséggel.
    És utánaolvastam a lehetséges okoknak, így rátaláltam a férfias kopaszodás okozójára: dihidrotesztoszeron (dht) és nem = a tesztoszteronnal. Ez egy olyan hormon ami hirdeti az emberi test tökéletességét...
    kb semmire se jó, a haj hullik tőle, prosztata nagyobbodik tőle idősebb korban (ami a rákot váltja ki), meg erősebben nő a testszőrzet (húha de hasznos...).
    Vannak erre gyógyszerek, amik blokkolják ezt a hormont. Mellékhatásuk nemnagyon van, csak nagyon kevés embernél, azoknak a nagy részénél is csak ideiglenesen. Viszont jó drágák, és nehezen beszerezhetőek.

    De vannak természetes blokkolók, pl szója (ezért is ritka a nem direkt kopasz ázsiai), és a menták. Én az utóbbival kúrálom magam, fodormenta teával, bár a borsmenta finomabb, de valamivel kevésbé hatékony. Ez viszont filléres áru.

    Ha így folytatódik, késő tavasz felé, teljesen eltűnik a homlokom két oldalán a hajban a bevágás, hiszen már a kis hajszálak már most beterítették azt a részt, csak még nagyon aprók.
  • davids80
    #433
    Ja igen azt elfelejtettem mondani hogy a Rogaine Foamról van szó,ami 5% Minoxidilt tartalmaz...üdv...
  • davids80
    #432
    én nagyon meg vagyok vele elégedve,lehet picit drága,de jó,én szeptember óta használom,és megjelentek az apró hajszálak,amik erősödtek azóta.Elöl a homlokomon a hajvonal előrébb húzódott,hátul a fejtetőmön még ritkás,de ha ez is eltűnik akkor le a kalappal elötte.(nemhiába az amerikaiak tudnak valamit).Mellesleg az illata is jó,már várom minden reggel, és este hogy bekenjem vele a fejbőrömet.ha információ kell még készséggelsegítek...mindenkinek szép napot Dávid
  • davids80
    #431
    ez a szer
  • Sanyix
    #430
    mi
  • davids80
    #429
    de jó
  • lampard88
    #428
  • Ronny
    #427
    kicsit drága
  • stolvy
    #426
    Eladó:
    - 5%-os extra strength Rogaine minoxidil (férfiaknak való): original bontatlan, 3x60ml (3 havi adag), az eredeti amerikai kiszerelés (gyártó: Pfizer), 15.000.- Ft

    Átvétel Budapesten, 24 órán belül. Csomagküldés vidékre.
    Érd.: [email protected]


  • stolvy
    #425
    Eladó:
    - 5%-os extra strength Rogaine minoxidil (férfiaknak való): original bontatlan, 3x60ml (3 havi adag), az eredeti amerikai kiszerelés (gyártó: Pfizer), 15.000.- Ft

    Átvétel Budapesten, 24 órán belül. Csomagküldés vidékre.
    Érd.: [email protected]

  • Wharfedale9
    #424
    eladó 4 csomag regaine 5%-os férfi hajnövesztő szer. egy csomagban 3 db szer található, ami megfelel a 3 havi adagnak. 60 ml/oldat.
    1 csomag ára 19000 Ft
    4 csomag vásárlása esetén 55000 Ft + 1 ajándék oldat
    csomag bolti ára: 1 oldat: 16341 Ft
    3 oldat: 28657 Ft
    Regaine Manner 5%Lösung Minoxidilt tartalmaz

    ÉRD:[email protected]
  • Sanyix
    #423
    hát igen. Nekem ha nagyobb részen már semmi hajam lenne, tuti hogy fullkopaszra borotválnám mindenhol... azt mehetnék focimeccsre :D
  • Ronny
    #422
    nem akarlak bántani, de miért ragaszkodsz ahhoz a lobonchoz?
  • Nwis86
    #421
    nekem 18 éves koromtól hullik a hajam, most 22 vagyok és elől kb semmi hajam, és mindenhol ritka, hosszú hátam közepéig érő hajam van, amitől semmi pénzért nem szabadulok meg... és nem vagyok hajlandó beletörődni se, hogy kihullik. Az elmúlt 4 évben voltam 2 bőrgyógyásznál és 1 kimondott hajgyógyásznál ahol mikroszkóppal megnézték a hajhagymáimat stb és mind a 3 helyen aztmondták, hogy örökletes hajhullásom van ez ellen nem lehet mit tenni maximum lassítani de 1-2 éven belül kifog hullni mind ha nem vágom le... hát de én akkor se vágom le... évek alatt kipróbáltam mindenféle sampont, krémet, kapszulát de semmi se segített ( bár nem tudhatom, hogy ha ezeket nem próbáltam volna akkor most mennyi hajam lenne , lehet semmi ) jelenleg ha összefogom a hajamat akkor 1 cm a coff átmérje szóval rohadt ritka a hajam, normális esetbe így összefogva 3-4 cm-nek kéne lenni

    2 honapja vetem rogaine 5% os habot, persze minden nap néztem a fejbőrömet türelmetlenül de semmi... aztán kb 1.5 hónappal a az első használat után észrevettem, hogy az idáig csillogó üres fejbőröm teli van apró milis hajszálakkal:) most 2 hónap telet el és rendesen látható hogy jönnek az új hajszálak igaz halványak és kicsik de jó sok van :))) nagyon örülök neki, remélem így halad tovább és megerősödnek és rendes sötét színük lesz majd idővel, 4 hónapra elegendő rogainem van szóval csak várnom kell:) mindenkinek csak ajánlani tudom!
  • Sanyix
    #420
    "ugye reggel nagyon nehezen ébred"

    Miért ki ébred könnyen reggel? Mert ez a reggel, gondolom nem az akármeddig alvásra, hanem arra vonatkozik, amikor kötelező felkelni, és nem is magadtól ébredsz fel. Úgy sztem mindenki nehezen ébred. Én is hajnal 7-kor a munkához nagyon nehezen kelek, de hétvégén délután 1-kor jól kialudva, könnyen :D
  • Ronny
    #419
    sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nem fog semmi történni. Sajnos ezt az utat majdnem mindenki megjárja, végülis nekik is élni kell valamiből.
  • gaborv
    #418
    Voltam ma a Nice hajgyógyászatban. Ez a csapat a természetgyógyászaton alapuló kezelésekkel, de mindenek előtt a problémák valódi, mélyen gyökerező okainak a feltérképezésével foglalkozik.
    Szóval feltérképeztek. Megállapítottak egy csomó problémát, illetve sokféle dolognak a hiányát (vitaminok, ásványi anyagok, ilyenek). És rákérdeztek olyanokra, hogy csak néztem (ugye reggel nagyon nehezen ébred, ugye a tejjel gondjai vannak - nem csak nagy általánosságokra, hanem a konkrét panaszaimat megmondták az állapotfelmérésből: ez hiányzik, abból ez következik).
    Tehát kipróbálom a kezelésüket. Nagyon remélem, hogy beválik. Valamennyit biztosan fog segíteni, mert helyreteszik a szervezetem egyensúlyát.
    Ha viszont a hajam nem nő vissza, konkrétan elkezdek klinika után nézelődni. Nem vagyok az a beletörődős fajta :)
  • anorap
    #417
    Elsősorban hajhullás, viszketés, zsírosodás, és a fejbőrt ellepi egy ilyen fura zsíros anyag, ami fejvakarásnál beül a köröm alá, tiszta gáz.
    Csak nemrég kezdtem ezt a pakolásos kúrát amit írtam, de az már most látszik, hogy használ, mert ha kitépek egy szál hajat, a gyökere sokkal egészségesebbnek tűnik(van a hajszálak kötül egy un. kollagén burok, ami nálam már szinte teljesen eltűnt). Hullani még hullik de már sokkal kevésbé, a viszketés-zsírosodás viszont a kezelés után pár nappal újra kezdődik, de gondolom ez idővel kitolódik, ahogy kifejti a hatását a cucc.
    Amúgy a Dr. Immun termékekről van szó, teljesen természetes anyag gyógynövények kivonatával, a sampon pedig gombaölő hatású, ami azért jó mert a seborreát egy a fejbbőrön amúgy is jelenlevő gomba túlzott elszaporodása okozza.
  • Sanyix
    #416
    hajbeültetésen kívül van még megoldás, én először ezt fogom választani ha kezdenék már ilyen hülye szerzetes hajkoronás lenni(bár úgy néz ki, legalábbis az egyik oldalon erősen úgy néz ki, hogy hamarosan újra a szemembe fog lógni a haj): síkkopaszra borotválás :) ha kigyúrt vagy / kigyúrod magad, mehetsz akár kidobóembernek is :DDD
  • gaborv
    #415
    szia!

    Személy szerint nagyon köszönöm, h megosztottad velünk a tapasztalataidat. Mint lentebb már írtam, én is eljátszadoztam a hajbeültetés gondolatával. 25 éves vagyok, és fokozatosan ritkul a hajam, elöl már lehet számolni a szálakat. Nem akarok jövőre 35-nek kinézni, és ennek érdekében meg is fogok tenni mindent! Csütörtökön még elmegyek egy hajklinikára (ezt ismerősök tapasztalatai alapján merem kipróbálni) ahol elvégeznek rajtam mindenféle vizsgálatot, hogy a belső okokat (vitaminhiány, gyulladás, egyéb mélyen gyökerező problémák) felderítsék, illetve kizárják - egyébként méregdrága, de az emberek tapasztalatai meggyőztek - Ha kiderül, hogy nem hormonális eredetű a dolog, akkor örülni fogok, mert van remény. Ha viszont nem találnak semmit, akkor marad a végleges megoldás, és elkezdek gyűjtögetni/további infókat gyűjteni a hajbeültetés lehetőségeiről.

    Amennyiben megoldható a dolog, szívesen értekeznék Veled privátban, mert még számos-számos kérdésem/kételyem/bizonytalanságom van a témával kapcsolatban, pedig már nagyon sokmindent elolvastam ezügyben. És hát mégiscsak jobban szeretnék egy olyan emberrel értekezni, akinek már van személyes tapasztalata (na nem a műtéttel, hanem az egész folyamat körülményeivel kapcsolatban) e témában.

    Köszönöm előre is válaszod,

    üdv: Gábor
  • Ronny
    #414
    ha gyulladásos eredetű probléma esetén nem a klasszikus férfias kopaszodás jelentkezik.