1375
nem csak nekem?
  • sguser
    #533
    gondoltam felrakom a fejem mint elrettentő példa :

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]


    Ennyi kihullott 1.5 max 2év alatt.
    Egy 2007 eleji képem:

    simán dús hajam volt, azóta kopik, oldalról meg hátulrol még szinte semmi fejtetőről folyamatason szoval eléggé férfias hajhullásnak tűnik.


  • Narxis
    #532
    Az durva. :D
  • red13
    #531
    szerk: mármint én basztattam őt a fogfájással. :D
  • red13
    #530
    Nekem elég dús hajam van. A gondom az, hogy egy kicsit mickey egeres a homlokom. Muterom azt mondja, hogy nekem kiskoromba is ilyen volt már, lehet hogy csak beképzelem magamnak, de mintha az utóbbi 2 évben még följebb ment volna két oldalt. Ezért meg is növesztettem a hajam, mert rövid hajjal eléggé idegesített. Mondjuk most hosszú hajjal semmi nem látszik, még tudnék is adni más valakinek belőle, annyi van. :)
    Faterom kb 25 évesen kezdett lassan kopaszodni. Most 45 éves, de segg kopasz(oldalt meg hátul van haja). Remélem én nem fogok ilyen hamar, vagy soha sem, mert teljesen anyám haját örököltem. Bár ez nem kizáró ok.

    Narxis: egyszer havernak fájt a foga és meg b@szogattam. Másnap nekem úgy elkezdett fájni, hogy 3 napig lázas voltam, majd szájsebészeten szedték ki, aztán majdnem 1 hétig az ágyat nyomtam miatta.
  • Narxis
    #529
    Attól nem félek, örülnék is neki, baromi zavaró, hogy havonta le kell géppel nyírni a hajam me utálom ha hosszú és nekem baromi sűrű, dús hajam van, fodrászom mindig elcsodálkozik rajta. :D Mondjuk azon má nem is csodálkozom, hogy ilyen az élet, akik sok hajat szeretnének azoknak kevés jut, akik meg keveset azoknak sok jut.
  • Willenbrock
    #528
    Vigyázz nehogy rád is lesújtson ez az átok!
  • thomasito
    #527
    Eladó:

    Finasterid 5mg-s, ár: 6000Ft

    Érdeklődni: [email protected]
  • Narxis
    #526
    kopaszok
  • Ronny
    #525
    vannak olyan nők akiknek nem kellesz miatta, de ez abszolút kisebbség. Ha jól emlékszem, akkor már 20 évesen egy erős NW2 voltam és mégsem volt soha gondom a nőkkel.
  • Willenbrock
    #524
    Persze nem feltétlenül csúnya egy kopasz ember,írtam is hogy valakinek jól áll az is.Sajnos én nem abba a kategóriába tartozom és a negatív visszajelzések hatására óvatosabban tudok már csak közeledni a jobb csajokhoz.28 vagyok amúgy és mostanában nem dicsekedhetek túl sok nőüggyel.A pihés szösz alatt azt értem hogy olyan élettelen valami amit hiába akar fésülni valahogy az ember az olyan tartás nélküli össze-vissza álló szösz marad.Vágtam már én is rövidre és néhány csaj szerint nekem az jól áll.Persze aki nekem tetszett az csak annyit kérdezett:"Csak 1 kérdés:Neked hol a hajad?"Nem jó ez sehogy sem.Még a Reagaint ki fogom próbálni aztán az áthelyezést ha olcsóbb lesz.
  • lampard88
    #523
    "a Velform Power Grow Comb lézeres fésűt a Top Shop-tól. Egyik haverom ott volt értékesítő, és mondta, hogy ezzel a szerrel nagyon jók a tapasztalatok. (mielőtt még azt mondanátok, hogy jaja, ő nyilván nem fikázza a cége termékeit, neki semmi előnye nem származott volna abból, ha vásárolok, ráadásul már máshol dolgozik, plusz meg is utálta a céget)
    Ő mondta, hogy ezt megéri megrendelni, mert többezren megtették már, és nem nagyon érkeztek panaszok." ezzel csak az a gond hogy...Oké nem érkeztek panaszok...de én nemigazán találta sehol olyan hozzászolást ami ezt a cuccot dicsérné:S egyébként ugy vagyok vele hogy énis kiporbálnám..amennyi elment már hajgyógyászos átbaszásokra egy probát talán ez is megérne. Továbbra is kitartás mindenkinek! üdv
  • Marcus_
    #522
    ELADO:Rogaine extra strength (folyadék) 5%-os minoxidil: originál, amerikai kiszerelés. 4500 Ft / flakon (1 havi adag).

    Osszesen 2 DB van utanvetellel is tudom kuldeni vagy szemelyesen Kecskemeten.
    Erdeklodni: [email protected]
  • joosbalazs
    #521
    zoleee20: Igazából még nem vettem meg... Annyira nem is mozgat a dolog mostanában... De ha esetleg Te leszel a kísérleti nyúl, akkor kíváncsi lennék én is... De ha mégis első leszek, beszámolok róla...

    Willenbrock: Sajnálom, hogy ennyire rosszak a tapasztalataid... De azért vannak itt paraméterek is... Például hány éves vagy Te, illetve a hölgyek, akiket megcéloznál... Mert ha 18 éves gimnazista vagy, akkor aláírom, hogy nem túl szép a szöszös pihe a szallagavatódon... Felnőttebb körökben szerintem ezeknek ennyire nincs jelentősége... 23 vagyok... Nekem pl. 2008-ban volt 6 nőhöz közöm... Az egyik 18 éves volt, kettő velem egy idős, aztán 34, 36, és a jelenlegi párom 26 éves... Egyiket sem érdekelte... Bár lehet, hogy a 18 évest zavarta volna, de 4 éve hajtott rám... Soha nem került szóba...
    Másik, hogy nem tudom mit értesz a szöszös pihén... De szerintem a rövidre nyírt az messze nem néz ki olyan szerencsétlenül, mint az ide-odafésült, elválasztásnál újjnyi rés, illetve néhol sűrű-néhol foltos frizura... Mellesleg attól, hogy számít a kinézet, még lehet nyeregben egy kopasz ember... Mert az nem feltétlenül csúnya szerintem...
  • Narxis
    #520
    :DD
  • anorap
    #519
    Másnak is feltűnt, hogy mintha így tavasszal jobban hullana a haja? Nekem a téli hónapokban szinte minimálisan, napi 60-80 szál körül, de március közepe óta simán a duplája. És nem csak egy meghatározott területről, hanem az egész fejbőrről kb. egyenletesen, és immár több mint egy éve tart ez. De közben meg úgy néz ki "működik" a hajam, növekszik, és tele van a fejem apró hajkezdeményekkel.
    Létezhet olyan, hogy cserélődnek a régi hajszálak, vagy a hormonok szórakoznak?
  • Willenbrock
    #518
    Tényleg úgy van hogy elsősorban a külső számít-a csajoknál is.Fontos a magabiztosság,humor stb,de a külső fogja meg őket is.Ezt onnan tudom hogy tapasztaltam hogyan viszonyultak hozzám mikor normális sűrű,fésülhető hajam volt,és hogyan most mikor csak ocsmány szöszös pihe csúfoskodik fényesedő fejtetőmön.Az ember képének a haj adja meg a karakterét-általában a latin tipusúaknak még elmegy a kopaszság,de a nagyon fehér bőrűeknél általában nem esztétikus-mindez fejformától is függ persze.Mikor hajam volt gyakran vettem észre hogy néhány csajnak tetszem,mert jelét adták-ezt nem is kell részletezni.Mióta kihullt a hajam hát bizony leginkább olyan lesajnálós pillantásokat látok,vagy csak simán átnéznek rajtam.Ezelőtt határozottan állíthatom hogy nem így volt.Mármost ezek után nekem mondhatja bárki hogy a kopaszság nem számít stb.Aki nem olyan kivételesen szerencsés hogy alkata miatt jól áll neki a kopaszság annak ez biztos hogy hátrány.Egyébként több csajjal is beszéltem már erről a dologról és mind azt mondta hogy nem igaz hogy a külső nem fontos,ők is legelőször arra kíváncsiak,sőt soknak ez az elsődleges szempont-ami szerintem is érthető.
  • stolvy
    #517

    Eladó: rogaine foam (hab formula) 5% -os minoxidil: originál, amerikai kiszerelés (gyártó: Pfizer).

    1 flakon (1 havi adag) 5500.- Ft
    2 flakon (2 havi adag) 11000.- Ft
    3 flakon (3 havi adag) 16000.- Ft

    Átvétel: Bp.-en személyes átvétel, vidékre csomagküldés. Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]

  • zoleee20
    #516
    Szia Joosbalázs!

    Ha már megrendelted ezt a lézeres fésűt, beszámolnál a tapasztalatokról? Nekem is már tényleg ez lesz az utolsó kísérletem, mert már annyira nem izgat a kopaszodás. Ráadásul a csajok szemében nagyon gáz, ha látszik rajtad, hogy ez nagyon zavar, mert önbizalomhiánynak a jele, ha viszont úgy vagy vele, hogy nem foglalkoztat egyáltalán, akkor ez mindenképpen pozitívum. Én azóta már rájöttem, hogy sokkal fontosabb a magabiztos fellépés, mint a lobonc haj.
  • zoleee20
    #515
    -is
  • zoleee20
    #514
    Sziasztok!

    Sokféle szert is kipróbáltam, de úgy igazából egyik sem használt. Gyakorlatilag kezdek már megbékélni az új külsőmmel, szinte kopaszra szoktam levágni, persze még nem teljesen nyírom le a hajam, egy picike azért marad. De elhatároztam, hogy még egy utolsó esélyt adok magamnak, megrendelem a Velform Power Grow Comb lézeres fésűt a Top Shop-tól. Egyik haverom ott volt értékesítő, és mondta, hogy ezzel a szerrel nagyon jók a tapasztalatok. (mielőtt még azt mondanátok, hogy jaja, ő nyilván nem fikázza a cége termékeit, neki semmi előnye nem származott volna abból, ha vásárolok, ráadásul már máshol dolgozik, plusz meg is utálta a céget)
    Ő mondta, hogy ezt megéri megrendelni, mert többezren megtették már, és nem nagyon érkeztek panaszok. Az ilyen termékeknél sokszor lehet látni használat előtti és utáni képet a fejről. Na most a legtöbbször a használat előtti képen a fickó feje zselézve van, ezért tűnik ritkábbnak, ez a dolog trükkje. De a haver ott belsős volt, tisztában volt a dolgokkal, és mondta, hogy ennél a terméknél nincsenek ilyen trükkök. Szóval én még utolsó próbaként megrendelem, és ha ezt sem használ, akkor maradok a jelenlegi kopaszságnál, ami mondjuk sokak szerint jól áll, de ha lenne hajam, természetesen örülnék:)
    Majd beszámolok!
  • Willenbrock
    #513
    A FUE Clinic hajáthelyezéses módszerét kipróbálta már valaki?A myvip oldalán hirdetik magukat.1,5 euró 1 szál átültetése.Nekem a kalkulátor szerint kb. 8-10000 szálat kéne átültetni ahoz hogy elég sűrű legyen."Kissé" soknak tűnik.
  • Narxis
    #512
    hahaha kopaszok vagytok
  • Sanyix
    #511
    hormonálisnál csak hullik, csöndben. Nem sebesedik, nem lesz színes, csak hullik. A te eseted sem átlagos :)
  • Ronny
    #510
    ismerek olyat aki 13 évesen kezdett kopaszodni, a Te eseted teljesen átlagos...
  • sguser
    #509
    ja és 22évesen kicsit korainak tartom ezt. apám 50évesen kezdett kopaszodni
  • sguser
    #508
    nekem a fejem tetején + a forgómnál hullik kb 1éve és elég látványosan (oldalt+hátul semmi hullás) korpás szokott lenni meg 1-2 sárgásvöröses sebes bizbasz is ritkán elő szokott jönni. ez lehet valami betegség ? vagy hormonális hullás? vagy mindkettö
  • Sanyix
    #507
    Na ma olyan dolog történt, ami nekem rövid távon gáz, de hosszú távon nagyon jó.
    Elmentem egy gyógyszertáras ingyenes hajvizsgálatra, ahol ilyen nagyon nagy nagyítású kamerával megnézték a fejbőröm... undororító volt... szép magyaros színvilág, a hajhagymánál vöröses, véres, mellette zöldes rohadás, és közötte meg szép fehér gomba. Tehát nem örököltem korai hajhullást, se nincs sebhorreám, hanem egy amúgy mindenki fején jelenlévő gomba a legyengült immunrendszerem miatt túlszaporodott, és kikészítette a hajamat.
    Ezt a gombásodást eddig is sejtettem, de mostmár biztos ez az ok. Kaptam rá fertőtlenítő, gombaölőt, meg vitaminos kapszulákat, viszont ahogy elkezd megtisztulni, ki fogja dobálni a "besült" hajszálakat(azt is aminek sikerült kinőnie vékony szálon), ergo 1-2 hónapig rendesen hullani fog a hajam, majd utána kellene visszanőnie mindnek, már vastag szálakban és úgy hogy nincs ami beszorul a kikészült bőr alá.

    Már bánom hogy nem mentem ilyen kamerás vizsgálatra előbb (mondjuk most volt ingyenes), bár ennek teljesen vissza kell fordulnia, de legalább már túl lennék rajta...
  • Sanyix
    #506
    inkább finasteride-t dílerkedjetek, az sztem kapós lenne :D
  • Ronny
    #505
    vagy valami hasonló generic cucc
  • Ronny
    #504
    kirkland nincs?
  • thomasito
    #503
    !!!!ÁRVÁLTOZÁS!!!!

    A FORINT KEZDI ÖSSZESZEDNI MAGÁT, ÍGY ROGAINE 5% MINOXIDIL TARTALMÚ HAB CSAK:

    1 flakon 1 havi adag esetén: 5500Ft,
    2 db: 11000Ft,
    3db: 16000Ft

    Érdeklődni: [email protected]

    Átvétel: Budapesten akár azonnal, vidékre ingyenes postázás!!!

    Folyamatos raktárkészlet!!
  • Sanyix
    #502
    hát persze hogy normál, mert nem több szokott lenni és attól hullik, hanem azt örökli az ember, hogy érzékenyebbek a hajhagymái rá.
  • lampard88
    #501
    Én pedig felkerestem egy urológust és megcsináltattam a hormon-vizsgálatokat...elvileg nincs az eredményekben hiba, minden a normál értékek közt van...A rejtély továbbra sincs megoldva:D
  • Sanyix
    #500
    Durva dolog történt :)

    A fejviszketésemmel meg a hajritkulásommal, elmentem sima állami bőrgyógyászhoz. Bementem, mondom először is az a baj, hogy itt a homlokom két oldalán ritkult a hajam... mondja androgén hormonos hajhullás.
    Erre mondom, de viszket és piros is szokott lenni a fejbőröm. Erre mondja: sebhorrea. (így 2 méter távolságból) Mondom de nincsenek nagy sebek meg nem hámlik nagy darabokban a bőröm. Semmi válasz. Mondom Viszont a bal oldalon növöget vissza, és tavaly volt mandulaműtétem. Erre ő akkor azért nől, mert lehet most szűnt meg a góchatás. Erre felírt nekem egy sebhorrea elleni vesehormonos kenőcsöt, amiből 1-2 csepp kell a fejre... (el lehet gondolkodni hogy 1-2 cseppet hogy kensz szét még viszonlag sűrű hajas fejbőrön...)
    Na mindegy, nem használtam, mivel tuti nem sebhorrea. Ahogy így keresgéltem, inkább valami gombás fertőzésnek tűnik, főleg mivel a napoztatástól több napra is eltűnik a viszketés (és mint tudjuk a napfény fertőtlenítő hatású). Szóval ennyit a magyar egészségügyről.
  • T02
    #499
    © pápuaipuhapó
    2008. aug. 04. 14:23 | privát | válasz erre | #357
    Nekem Alopecia Areata-m volt (Foltos hajhullás, ill foltos szakáll hullás is...), de 2 hónap alatt elmúlt.
    Amiket szedtem: Alpecin hajszesz, Dr Merz Special drazsé, Metypred tabletta -utóbbit (Metypred) csak orvos írhatja fel.
    Ezektől teljesen elmúltak a foltok az arcomon, a fejemen pedig már nő a haj.


    pápuaipuhapó ezen levelére szeretnék reagálni, ill. attól, aki alopecia areata -ban szenved, és kipróbálta már ezt a gyógyszert (Metryped) szeretnék érdeklődni. Olyan bőrgyógyász érdekelne, aki ezt felírja/felírná. Vagy esetleg más úton, de be tudnám szerezni ezt a gyógyszert. A többit, amit pápuaipuhapó írt, már beszereztem, csak ez a gyógyszer hiányzik. Természetesen gondoltam arra, hogy az én háziorvosommal írassam fel, csak ő (mert ki szeretnék gyógyulni a 13 éve tartó alopecia areatamból) hülyének néz, és azt mondja, inkább törődjek bele. Ha tudtok valaki orvost, aki nektek ezt már felírta, ill. nem vaskalapos, mint az enyém, írjátok meg! Győr környékéről lenne a legjobb, de szinte teljesen mindegy, elutazom az országban bárhová. Várom válaszotokat.
  • FlyHigh
    #498
    Menő.
  • stolvy
    #497
    Eladó:

    - Rogaine Foam (hab formula) 5%-os minoxidil: originál amerikai kiszerelés(gyártó: Pfizer). 5500.- Ft / flakon (1 havi adag).

    - Priorin 60 db-os 10.500 Ft. (gyártó: Bayer)

    Átvétel: Budapesten (akár 24 órán belül) személyes átvétel, vidékre csomagküldés. FOLYAMATOSAN VAN, NEM KELL VÁRNI!!
    Érd.: [email protected]
  • thomasito
    #496
    ROGAINE 5% MINOXIDIL TARTALMÚ HAB ELADÓ!

    1 flakon 1 havi adag, ár: 6000Ft,
    2 db: 11000Ft,
    3db: 17000Ft

    Érdeklődni: [email protected]

    Átvétel: Budapesten akár azonnal, vidékre ingyenes postázás!!!

    Folyamatos raktárkészlet!!
  • stolvy
    #495


    Eladó:

    - Rogaine Foam (hab formula) 5%-os minoxidil: originál amerikai kiszerelés(gyártó: Pfizer). 5500.- Ft / flakon (1 havi adag).

    - Rogaine extra strength (folyadék) 5%-os minoxidil: originál, amerikai kiszerelés (gyártó: Pfizer). 5500.- Ft / flakon (1 havi adag)

    - Kirkland Minoxidil: csak 3 havi kiszerelésben (3 flakon) 7.500.-Ft

    - Priorin 60 db-os 10.500 Ft. (gyártó: Bayer)

    Átvétel: Budapesten (akár 24 órán belül) személyes átvétel, vidékre csomagküldés. Csak amíg a készlet tart!

    Érd.: [email protected]
  • thomasito
    #494
    ROGAINE 5% MINOXIDIL TARTALMÚ HAB ELADÓ!

    1 flakon 1 havi adag, ár: 6000Ft,
    2 db: 11000Ft,
    3db: 17000Ft

    Érdeklődni: [email protected]

    Átvétel: Budapesten akár azonnal, vidékre ingyenes postázás!!!