1375
nem csak nekem?
  • kovad007
    #1335
    Szia joosbalazs.Szívesen megnézném a fejtetődet hogy hogy sikerült a pigmentáció ha meg vagy elégedve vele akkor biztosan jó.Egyébként ez hány évig tartós?Újra kell majd csinálni valamikor?Az egész fejtetőre kellett?A patkó nekem is az egyik rémálmom.Egyébként láttam olyan képeket pigmentálásról hogy 1-2 hajbeültetés amit ugy hordott ahogy te 0.3 mm-esen és erre + a hajpigmentáció.Jól nézett ki!
  • joosbalazs
    #1334
    Ismét felnéztem. Most nem vártam 3 évet, csak úgy kettőt!
    És nagyon boldogan veszem tudomásul, hogy megváltoztak az arányok! Szerencsére a többség már a hajbeültetésről diskurál, nem pedig hatástalan "csodaszerekről" értekezik! Ez hatalmas fejlődés! Főleg a pár évvel ezelőtti állapotokhoz képest!!

    Aki most kezd el kopaszodni: Tegye félre azt a havi mondjuk 10-20 ezer forintot, amit kétségbeesettségében rálocsolna a fejére csodaszerek formájában! És mire elérkezik az idő, össze fog jönni egy beültetésre való összeg! Az árak mennek lefelé, és egyre többeknek van tapasztalata amint látom.

    Ami viszont számomra bizonyos, hogy nekem nem való a hajbe-hajátültetés. Eleve nem nagyon lehet röviden hordani utána a hajat, mert úgy nem 100%-os a sztori, nem hozza ki az eredményt. Nekem pedig annyira bejön ez a 0-3mm-es viselet, hogy egyszerűen nem lenne értelme belevágnom egy ilyenbe! Én egy egészen más beavatkozást választottam magamnak, ez pedig a hajpigmentáció! Ha valakit érdekel, olvasson utána! Én erre "adom a fejem" a közeljövőben! :)
    Belátom, speciális eset vagyok! De nekem nem kell frizura, nem kell lobonc, nem kell fésű. Annyi kell, hogy ne csillogjon/világítson a fejem, és ne látszódjon a patkó. Arra pedig ez tökéletes megoldás!

    Nektek pedig gratula a látványos beültetésekért! Szép eredmények!!
  • kovad007
    #1333
    Holnap eavatkozásom lesz , a héten majd beszámolok mindenről!
  • Nevland
    #1332
    Húzzál a retkes spam-eddel a picsába!
  • videobaby
    #1330
    ez tetszett :D
  • Nevland
    #1329
    Szerintem meg kihullott és feladták :)
  • videobaby
    #1328
    biztos mindenkinek kinőtt a haja, vagy vettek parókát :D
  • kovad007
    #1327
    Miért ennyire halott ez a fórum?
  • videobaby
    #1326
    kénes krémsampon maradjon, receptköteles azt hiszem. heti 2x moss vele hajat. más sampont és balzsamot addig ne használj. bőrgyógyon, vagy háziorvossal írass fel gombásodás ellen gyógyszert, az sejtes szinten a spórákat öli el. nem akarok javaslatot írni, hogy melyik lenne a legjobb.
  • kovad007
    #1325
    Szia!
    Ez a zsíros korpás viszketős dolog nekem is előjön minden tavasszal és ősszel.Ilyenkor ugrok 1-et a NW skálán.Elvileg a DHT hatása.Sajnos!
  • Zsolt7
    #1324
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni nekem mielőtt valami butaságot csinálnék?
    Hullik a hajam kb 3-4 éve, és valami korpaszerű dolog van a fejemen, én azt hiszem, hogy az miatt lehet iszonyatosan viszket és ha vakarom akkor olyan mintha korpás lennék csak sokkal durvább, és zsíros is a hajam mégpedig nagyon.
    Voltam már urológusnál ott is vol probléma mégpedig prosztatagyulladás, és hajklinikán is, a hajklinikán 1 kénes hajmosás előtte kenőcsöt illetve egy Clobex 500-as sampont írtak fel ami használt is, addig amíg használtam.
    Most minoxidil kirkland -ot akarom kipróbálni, van valakinek véleménye, hogy milyen hatású ez a szer?
    Vagy esetleg valaki akinek szintén ilyen tünetei voltak?
    Ha igen kérem írjon, mert nekem a végén a klinikán azt mondták, genetikailag hullik a hajam, amit el is hinnék, ha nem járna ilyen "mellékhatásokkal"!
    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Zsolt
  • maksam
    #1323
    Köszi a hasznos válaszokat!Az alkudozással én is megpróbálkozom majd, legalább az árfolyam ésszerű fixálását fogom kérni. Üdv, maksam
  • Nevland
    #1322
    Legalább fél év kell, hogy látszódjék a hatás. Az első 2-3 hétben pedig még intenzívebb a hajhullás a shedding hatás miatt, amitől nem kell megijedni. Aztán hónapról-hónapra jobb lesz, csak kitartás.
  • lifesgood
    #1321
    Most járok 10 hónapnál,de továbbra is hullik a hajam. A minoxidilnél,mennyi idő után tapasztaltál változást?
  • Nevland
    #1320
    Én többféle minoxidilt kipróbáltam, de a spectral dnc volt a leghatásosabb. Rogaine-nel nincs tapasztalatom. Igaz hogy a dnc nem olcsó, de szerintem megéri az árát. Azon viszont csodálkozom, hogy neked a fina nem használt, mivel ezt szokták hatékonyabbnak mondani a minoxhoz képest.
  • BRAT
    #1319
    fos SG!
  • BRAT
    #1318
    Menő kopaszok:






  • lifesgood
    #1317
    Sziasztok
    Majd 1 évnyi hatástalan fina szedés után 2. lépésként megpróbálkoznék a Spectral DNC-vel vagy a Rogainnal.Melyiket javasoljátok? Az előbbi drágább,de elvileg 1 összetevővel több van benne. Melyiket könnyebb felvinni? És melyik a hatásosabb?
    köszönöm.
  • kovad007
    #1316
    Szia Maksam!Én mind 2 -nél voltam.Kinőtt a hajam mind2 alkalommal.Meg voltam elégedve.A HH-s hajak mintha egy picit erősebbnek tűnnének de lehet hogy tévedek.Ha oda mégy arra ügyelj hogy kb.800-1000 graftnál semmiképpen ne kérj többet egy napra.A kivétel ott "reggel" 9 -től 12.00-ig tart.Kaja , aztán a beültetés.Ilyen műszakszerűen dolgoznak, ebbe az időbe ott ekkora mennyiség fér bele.Több nem.1 nap alatt ne engedj többet .

    Nevland:Egyébként nekem is elbaszták az elsőt, kifizettem 1700 graftot(akkor még 1 graft/1 euro volt a tarifa-akkortájt alakult a klinika) és kaptam vagy 500-at.Visszamentem 1 év múlva és ingyen csináltak még 1 műtétet 850 grafttal.Ez már sokkal jobb volt és jobb szájízzel jöttem el.
    A hajmaxnál főként sűrítettek ezért is nem annyira egyértelmű az eredmény de azért látszik hogy több hajam van.Szerintem ők is jók.
  • kovad007
    #1315
    Mennyi az a jelentős Nevland már persze ha nem titok.Ha nem szeretnéd ne mondd meg csak azért érdekelne mert jelenleg én meg a Hajmax árát sokallom és várok valami "nagy" akcióra meg is van beszélve ez de csak nem szólnak és kezdem unni a banánt!Nézegetek erre - arra de a honlapos árak elég magasak!Ha tudsz valami friss infót azt megköszönném!
    Üdv!
  • Nevland
    #1314
    Én a HH-nál csináltattam. Alapvetően pozitív a tapasztalatom. Mondom ezt annak ellenére hogy elsőre elbaszták. Volt ott egy fapina doktornő (Viki) akit azóta kirúgtak. Na én szerencsétlenségemre hozzá kerültem. Aztán másodikra minden jól ment, elégedett vagyok az eredménnyel. A mostani csapat szerintem hozzáértő. Az ár meg csak irányár, én jelentősen tudtam alkudni.
  • maksam
    #1313
    Illetve a Fue-Clinic esetében is érdekelnének a tapasztalatok. Egyszer már kérdeztem, de akkor nem jött válasz (Árpa A. a promó arc, hajbe...hu)

    Köszi!
  • maksam
    #1312
    Sziasztok!

    Szeretnék tanácsot kérni két klinika kapcsán. (Hairhung.,Hajmax)
    A korábbi bejegyzések olvasása után ezekről nem igazán halottam rosszat, illetve őket ajánlották többen is.
    Viszont a kettő között azért jelentős árkülönbség van. A Hairh. azért drágább, de nekem jobban is tetszenek a honlapon található eredmények mint a másik esetében.
    Akinek van ezek kapcsán tapasztalata, legyen szíves írjon pár sort, hogy mi van a drágább ár mögött, vagy teljesen mindegy melyiket választom. Azt már olvastam korábban, hogy technikai szinten van különbség (gépi/kézi kivétel,stb..), de nem tudom ez mennyire számít?!
    (az előbbinél már voltam személyesen is, lassan a másikat is meglátogatom, de addig is hasznos lenne egy kis infó)

    Köszi,
    maksam
  • videobaby
    #1311
    ez valami allergiás reakció inkább. próbálj kalciumot és antiallrgént szedni. viszont, nem ártana megnézetni, mi okozza.
  • Zsolt7
    #1310
    nekem sincs már sok :/
  • videobaby
    #1309
    sikert :)
  • kovad007
    #1308
    tavasszal és ősszel ...bocs
  • kovad007
    #1307
    Nekem tavasszal és nyáron tűnik el egyes hajas területek a fejemről.Ilyenkor zsíros és korpás méghozzá nagyon és úgy viszket mint az állat.Nekem férfias tipusú a hajhullásom ez tuti !Én már nagyon a végét járom sajnos! :)
    Üdv!
  • Zsolt7
    #1306
    Megpróbálkozom vele, köszi Videobaby :)
  • videobaby
    #1305
    próbáld amit javasoltam :)
  • videobaby
    #1304
    azt a vizsgálatok már kiderítették volna és kapott volna rá lemosót.
  • Zsolt7
    #1303
    nem..nem pirosodik, és nem is lehet látni..pedig nincs sok hajam már :S
  • chhaya #1302
    Pikkelysömör nem lehet?
    A tünetek stimmelnek, ez nagyon viszketős betegség, és minél inkább vakarod, annál inkább hullik ez a korpaszerűség.
  • videobaby
    #1301
    szia :)
    a tüneteid alapján gombás fertőzésed van, elég gyakori. nem fog csak a külső szer használni.
    amit tehetnél, hogy veszel valamilyen babaolajat (akármelyik boltban ahol vásárolsz), elkevered canesten krémmel, ezt pakolásként rákened a fejbőrödre hajmosás előtt pár perccel. esetleg pimafucin, vagy más krém is megfelel, de ezeket nem adják recept nélkül. viszont, bőrgyógyon írnak fel tablettát is, ami belsőleg öli ki a spórákat. nem kellenek nagy és drága csodaszerek. nem azonnal szűnik meg a bajod, de heti 2 ilyen kezeléssel hamar javulni fog.
    amit írtál, azt nem ismerem, de ennél biztos, hogy kategóriákkal drágább, hatása meg nem biztos, hogy több és gyorsabb.
    ja igen. a hajad azért annyira zsíros, mert így próbál a fejbőröd védekezni a koszmó ellen. az is el fog múlni.
  • Zsolt7
    #1300
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni nekem mielőtt valami butaságot csinálnék?
    Hullik a hajam kb 3-4 éve, és valami korpaszerű dolog van a fejemen, én azt hiszem, hogy az miatt lehet iszonyatosan viszket és ha vakarom akkor olyan mintha korpás lennék csak sokkal durvább, és zsíros is a hajam mégpedig nagyon.
    Voltam már urológusnál ott is vol probléma mégpedig prosztatagyulladás, és hajklinikán is, a hajklinikán 1 kénes hajmosás előtte kenőcsöt illetve egy Clobex 500-as sampont írtak fel ami használt is, addig amíg használtam.
    Most minoxidil kirkland -ot akarom kipróbálni, van valakinek véleménye, hogy milyen hatású ez a szer?
    Vagy esetleg valaki akinek szintén ilyen tünetei voltak?
    Ha igen kérem írjon, mert nekem a végén a klinikán azt mondták, genetikailag hullik a hajam, amit el is hinnék, ha nem járna ilyen "mellékhatásokkal"!
    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Zsolt
  • allin
    #1299
    Sziasztok.

    Van valakinek eladó.
    FINASTERID-TEVA vagy PROSCAR esetleg PROPECIA?

    Akinek igen írjon itt vagy emailban: allinlowe(kukac)postafiok(pont)hu
  • kovad007
    #1298
    Megy egy ember a sivatagba és cipel a kezében egy jó nehéz téglát.Találkozik egy másik emberrel aki azt kérdezi :Miért cipeled te azt a téglát?Hát tudod ha megtámadna valami ragadozó akkor eldobom a téglát és máris gyorsabban tudok futni :)
  • toto1111
    #1297
    hahaha:D
  • kovad007
    #1296
    TÜKÖRBE basszus! :D
  • kovad007
    #1295
    Melyik az a kirívó eset amikor nem néz bele egy szőke nő a ükörbe?Amikor tolat ki egy parkolóból! :)