1368
nem csak nekem?
  • kovad007
    Miért ennyire halott ez a fórum?
  • videobaby
    kénes krémsampon maradjon, receptköteles azt hiszem. heti 2x moss vele hajat. más sampont és balzsamot addig ne használj. bőrgyógyon, vagy háziorvossal írass fel gombásodás ellen gyógyszert, az sejtes szinten a spórákat öli el. nem akarok javaslatot írni, hogy melyik lenne a legjobb.
  • kovad007
    Szia!
    Ez a zsíros korpás viszketős dolog nekem is előjön minden tavasszal és ősszel.Ilyenkor ugrok 1-et a NW skálán.Elvileg a DHT hatása.Sajnos!
  • Zsolt7
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni nekem mielőtt valami butaságot csinálnék?
    Hullik a hajam kb 3-4 éve, és valami korpaszerű dolog van a fejemen, én azt hiszem, hogy az miatt lehet iszonyatosan viszket és ha vakarom akkor olyan mintha korpás lennék csak sokkal durvább, és zsíros is a hajam mégpedig nagyon.
    Voltam már urológusnál ott is vol probléma mégpedig prosztatagyulladás, és hajklinikán is, a hajklinikán 1 kénes hajmosás előtte kenőcsöt illetve egy Clobex 500-as sampont írtak fel ami használt is, addig amíg használtam.
    Most minoxidil kirkland -ot akarom kipróbálni, van valakinek véleménye, hogy milyen hatású ez a szer?
    Vagy esetleg valaki akinek szintén ilyen tünetei voltak?
    Ha igen kérem írjon, mert nekem a végén a klinikán azt mondták, genetikailag hullik a hajam, amit el is hinnék, ha nem járna ilyen "mellékhatásokkal"!
    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Zsolt
  • maksam
    Köszi a hasznos válaszokat!Az alkudozással én is megpróbálkozom majd, legalább az árfolyam ésszerű fixálását fogom kérni. Üdv, maksam
  • Nevland
    Legalább fél év kell, hogy látszódjék a hatás. Az első 2-3 hétben pedig még intenzívebb a hajhullás a shedding hatás miatt, amitől nem kell megijedni. Aztán hónapról-hónapra jobb lesz, csak kitartás.
  • lifesgood
    Most járok 10 hónapnál,de továbbra is hullik a hajam. A minoxidilnél,mennyi idő után tapasztaltál változást?
  • Nevland
    Én többféle minoxidilt kipróbáltam, de a spectral dnc volt a leghatásosabb. Rogaine-nel nincs tapasztalatom. Igaz hogy a dnc nem olcsó, de szerintem megéri az árát. Azon viszont csodálkozom, hogy neked a fina nem használt, mivel ezt szokták hatékonyabbnak mondani a minoxhoz képest.
  • BRAT
    fos SG!
  • BRAT
    Menő kopaszok:

• lifesgood
    Sziasztok
    Majd 1 évnyi hatástalan fina szedés után 2. lépésként megpróbálkoznék a Spectral DNC-vel vagy a Rogainnal.Melyiket javasoljátok? Az előbbi drágább,de elvileg 1 összetevővel több van benne. Melyiket könnyebb felvinni? És melyik a hatásosabb?
    köszönöm.
  • kovad007
    Szia Maksam!Én mind 2 -nél voltam.Kinőtt a hajam mind2 alkalommal.Meg voltam elégedve.A HH-s hajak mintha egy picit erősebbnek tűnnének de lehet hogy tévedek.Ha oda mégy arra ügyelj hogy kb.800-1000 graftnál semmiképpen ne kérj többet egy napra.A kivétel ott "reggel" 9 -től 12.00-ig tart.Kaja , aztán a beültetés.Ilyen műszakszerűen dolgoznak, ebbe az időbe ott ekkora mennyiség fér bele.Több nem.1 nap alatt ne engedj többet .

Nevland:Egyébként nekem is elbaszták az elsőt, kifizettem 1700 graftot(akkor még 1 graft/1 euro volt a tarifa-akkortájt alakult a klinika) és kaptam vagy 500-at.Visszamentem 1 év múlva és ingyen csináltak még 1 műtétet 850 grafttal.Ez már sokkal jobb volt és jobb szájízzel jöttem el.
    A hajmaxnál főként sűrítettek ezért is nem annyira egyértelmű az eredmény de azért látszik hogy több hajam van.Szerintem ők is jók.
  • kovad007
    Mennyi az a jelentős Nevland már persze ha nem titok.Ha nem szeretnéd ne mondd meg csak azért érdekelne mert jelenleg én meg a Hajmax árát sokallom és várok valami "nagy" akcióra meg is van beszélve ez de csak nem szólnak és kezdem unni a banánt!Nézegetek erre - arra de a honlapos árak elég magasak!Ha tudsz valami friss infót azt megköszönném!
    Üdv!
  • Nevland
    Én a HH-nál csináltattam. Alapvetően pozitív a tapasztalatom. Mondom ezt annak ellenére hogy elsőre elbaszták. Volt ott egy fapina doktornő (Viki) akit azóta kirúgtak. Na én szerencsétlenségemre hozzá kerültem. Aztán másodikra minden jól ment, elégedett vagyok az eredménnyel. A mostani csapat szerintem hozzáértő. Az ár meg csak irányár, én jelentősen tudtam alkudni.
  • maksam
    Illetve a Fue-Clinic esetében is érdekelnének a tapasztalatok. Egyszer már kérdeztem, de akkor nem jött válasz (Árpa A. a promó arc, hajbe...hu)

Köszi!
  • maksam
    Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni két klinika kapcsán. (Hairhung.,Hajmax)
    A korábbi bejegyzések olvasása után ezekről nem igazán halottam rosszat, illetve őket ajánlották többen is.
    Viszont a kettő között azért jelentős árkülönbség van. A Hairh. azért drágább, de nekem jobban is tetszenek a honlapon található eredmények mint a másik esetében.
    Akinek van ezek kapcsán tapasztalata, legyen szíves írjon pár sort, hogy mi van a drágább ár mögött, vagy teljesen mindegy melyiket választom. Azt már olvastam korábban, hogy technikai szinten van különbség (gépi/kézi kivétel,stb..), de nem tudom ez mennyire számít?!
    (az előbbinél már voltam személyesen is, lassan a másikat is meglátogatom, de addig is hasznos lenne egy kis infó)

Köszi,
    maksam
  • videobaby
    ez valami allergiás reakció inkább. próbálj kalciumot és antiallrgént szedni. viszont, nem ártana megnézetni, mi okozza.
  • Zsolt7
    nekem sincs már sok :/
  • videobaby
    sikert :)
  • kovad007
    tavasszal és ősszel ...bocs
  • kovad007
    Nekem tavasszal és nyáron tűnik el egyes hajas területek a fejemről.Ilyenkor zsíros és korpás méghozzá nagyon és úgy viszket mint az állat.Nekem férfias tipusú a hajhullásom ez tuti !Én már nagyon a végét járom sajnos! :)
    Üdv!
  • Zsolt7
    Megpróbálkozom vele, köszi Videobaby :)
  • videobaby
    próbáld amit javasoltam :)
  • videobaby
    azt a vizsgálatok már kiderítették volna és kapott volna rá lemosót.
  • Zsolt7
    nem..nem pirosodik, és nem is lehet látni..pedig nincs sok hajam már :S
  • chhaya #1302
    Pikkelysömör nem lehet?
    A tünetek stimmelnek, ez nagyon viszketős betegség, és minél inkább vakarod, annál inkább hullik ez a korpaszerűség.
  • videobaby
    szia :)
    a tüneteid alapján gombás fertőzésed van, elég gyakori. nem fog csak a külső szer használni.
    amit tehetnél, hogy veszel valamilyen babaolajat (akármelyik boltban ahol vásárolsz), elkevered canesten krémmel, ezt pakolásként rákened a fejbőrödre hajmosás előtt pár perccel. esetleg pimafucin, vagy más krém is megfelel, de ezeket nem adják recept nélkül. viszont, bőrgyógyon írnak fel tablettát is, ami belsőleg öli ki a spórákat. nem kellenek nagy és drága csodaszerek. nem azonnal szűnik meg a bajod, de heti 2 ilyen kezeléssel hamar javulni fog.
    amit írtál, azt nem ismerem, de ennél biztos, hogy kategóriákkal drágább, hatása meg nem biztos, hogy több és gyorsabb.
    ja igen. a hajad azért annyira zsíros, mert így próbál a fejbőröd védekezni a koszmó ellen. az is el fog múlni.
  • Zsolt7
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni nekem mielőtt valami butaságot csinálnék?
    Hullik a hajam kb 3-4 éve, és valami korpaszerű dolog van a fejemen, én azt hiszem, hogy az miatt lehet iszonyatosan viszket és ha vakarom akkor olyan mintha korpás lennék csak sokkal durvább, és zsíros is a hajam mégpedig nagyon.
    Voltam már urológusnál ott is vol probléma mégpedig prosztatagyulladás, és hajklinikán is, a hajklinikán 1 kénes hajmosás előtte kenőcsöt illetve egy Clobex 500-as sampont írtak fel ami használt is, addig amíg használtam.
    Most minoxidil kirkland -ot akarom kipróbálni, van valakinek véleménye, hogy milyen hatású ez a szer?
    Vagy esetleg valaki akinek szintén ilyen tünetei voltak?
    Ha igen kérem írjon, mert nekem a végén a klinikán azt mondták, genetikailag hullik a hajam, amit el is hinnék, ha nem járna ilyen "mellékhatásokkal"!
    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Zsolt
  • allin
    Sziasztok.

Van valakinek eladó.
    FINASTERID-TEVA vagy PROSCAR esetleg PROPECIA?

Akinek igen írjon itt vagy emailban: allinlowe(kukac)postafiok(pont)hu
  • kovad007
    Megy egy ember a sivatagba és cipel a kezében egy jó nehéz téglát.Találkozik egy másik emberrel aki azt kérdezi :Miért cipeled te azt a téglát?Hát tudod ha megtámadna valami ragadozó akkor eldobom a téglát és máris gyorsabban tudok futni :)
  • toto1111
    hahaha:D
  • kovad007
    TÜKÖRBE basszus! :D
  • kovad007
    Melyik az a kirívó eset amikor nem néz bele egy szőke nő a ükörbe?Amikor tolat ki egy parkolóból! :)
  • edios
    Szia!

Mire összegyűlik annyi pénzem pont kihull majd hátul az összes hajam, úgyhogy nincs kizárva második beavatkozás :)

Nem próbáltam máshogy (még), kicsit elszoktam már attól, hogy lehet a hajjal valamit kezdeni a lenyíráson kívül.

Donorterületet egyáltalán nem viselte meg, ott már kb. 1 hét után nem látsz/nem érzel semmilyen változást. Viszont ilyen méretű műtétet összesen csak kb. 3-4 körüli (emberfüggő) alkalommal lehet csinálni a hátsó hajból, utána már láthatóan elkezdene ritkulni a donorterület.

Többi kérdésre nem tudom a választ, sry.
  • toto1111
    valaki volt a hajmaxnál? vélemény esetleg a klinikárol? vagy esetleg személyes tapasztalat?
  • toto1111
    oke Kovad,majd várom a képeket... Edios jo lett az eredmény_) ez kb 2200graft? elég nagy lett változás!
  • toto1111
    oke Kovad,majd várom a képeket... Edios jo lett az eredmény_) ez kb 2200graft áttultetett hajszál? elég nagy lett változás!
  • kovad007
    Üdv Edios!
    Köszi a képeket.A takarás nagyon jónak tűnik bár én nem hordanám ilyen hosszan a hajamat.Jellegzetesen Sikos munkája ahogy megláttam a képeket azonnal ő jutott eszembe :)Szép eredményed lett tervezel még beavatkozást?Próbáltad már rövidebben viselni az új hajad?Oldalt - hátul - elöl felül?Úgy összességében?A donorterületedet nagyon megviselte?Mennyi volt a graft/hajszál aránya?Mekkora volt a kivételi körkés átmérője?
    Bocsi ha sokat kérdeztem de ezek is érdekelnek :)
  • edios
    Üdv megint!

Csatoltam saját képeket. Felső kettőt 10 perce csináltam, alsó három véletlenszerűen 2013-ból. Sajnos nem voltak jobb képeim. Felsőknél legalább látszik a hajvonal.

Az alsóknál direkt röviden hordtam a hajam (maradékát..), így nem is hasonlítható össze igazából a kettő állapot. Legyen emiatt ez a kép példa arra, hogy mi a megtévesztés bizonyos klinikák referenciái között: a hajhosszúság legalább olyan sokat számít, mint a sűrűség. Én meg vagyok elégedve az eredménnyel, de azért nem ekkora a különbség a valóságban :)

• kovad007
    Szia toto!
    Megakptam a képeket és elolvastam az írásodat is!Én is fogok válaszolni és képeket küldeni de úgy néz ki csak a köv.szombat vagy inkább vasárnap tudom megtenni.Addig is minden jót és Boldog Új Évet kívánok neked!Üdv!