1375
nem csak nekem?
  • tibu75
    #654
    Én már kb 1994 óta , tehát amióta a Regaine kapható azóta használom,és amióta kijött az 5%-os Rogaine azóta váltottam rá , mindig kutatom az új fejlesztéseket,így most már a samponom : Revita , este pedig Spectral DNC-L váltja a reggeli Rogaine-t.Így amit alább írtam , hosszú évek tapasztalata.
  • sztoncsi
    #653
    Persze nem gondolom, hogy 1-2 hónap alatt nagy bozót nőne a búrámon...
    Ezért is várom pl. azt hogy te mit mondasz kb. 1 év használat után!
  • tibu75
    #652
    Halihó!
    Ne izgulj , ez természetes hatás , ( úgynevezett : shedding)azt mutatja , hogy jól reagálsz a kezelésre.
    A haldokló telogén fázisban levő hajszálak kihullása meggyorsul , hogy helyükbe új aktív ,(anagén) hajszálak nőjenek.Türelem ,folytasd a napi két kezelést :)
    Ja,Factor Tom-nak üzenem , hogy én jó ideje használom a Regaine majd a Rogaine-t,nem csak megállt a hajhullásom ,pedig faterom tök kopasz volt,hanem hónapról hónapra keletkeznek új hajszálak a fejemen , persze aki azt hiszi 1-2 hónap alatt dús haja lesz az csalódni fog, illetve abbahagyni sem szabad,mert oda az addigi eredmény is.
  • sztoncsi
    #651
  • Narxxis
    #650
    Túl sokat dörzsölted és kihullott. :D
  • Willenbrock
    #649
    6 napja használom a Rogaine-t de mintha kevsebb hajam lenne azóta-lehetséges ez vagy képzelődöm csak?Egyelőre folytatom a kúrát hátha ez csak átmeneti állapot.
  • stolvy
    #648

    ROGAINE HAB ELADÓ! MAGYARORSZÁGON A LEGOLCSÓBBAN!

    Rogaine foam (hab formula) 5% -os minoxidil: originál amerikai kiszerelés (gyártó: Pfizer).

    1 flakon (1 havi adag) 5500 Ft,
    2 flakon (2 havi adag) 11000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 15000 Ft

    Átvétel: Bp.-en személyes átvétel, vidékre csomagküldés. Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]
  • stolvy
    #647

    Eladó: Kirkland 5% -os minoxidil: originál amerikai kiszerelés.

    3 flakon (3 havi adag) 7000 Ft

    Átvétel: Bp.-en személyes átvétel, vidékre csomagküldés. Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]
  • stolvy
    #646

    Eladó: Kirkland 5% -os minoxidil: originál amerikai kiszerelés.

    3 flakon (3 havi adag) 7500 Ft

    Átvétel: Bp.-en személyes átvétel, vidékre csomagküldés. Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]
  • sztoncsi
    #645
  • sztoncsi
    #644
  • Willenbrock
    #643
    Én Június elsejével elkezdtem a Rogaine-t használni(5%).Augusztus vége felé valami eredménynek kéne látszódni elvileg.Majd leírom hogy használt-e.
  • Ronny
    #642
    arra ne várj, hogy ezek a szerek látványos javulást hoznak(talán a hátsó részen). Ha nem tartozol ahhoz a szerencsétlen kissebbséghez, akiknél egyik szer sem használ, akkor jobb esetben megtarthatod pár évig amid még maradt.
  • sztoncsi
    #641
    Ha lesz biztos megoldás, azt meg fogom próbálni...
    De még mindig nem jelentkezett a fórumon olyan akinek kinőtt a haja valamelyik szertől!
  • Ronny
    #640
    élsz a lehetőséggel vagy kopasz leszel. Ezek az opcióid.
  • sztoncsi
    #639
    Sajnos még 1 olyan emberről sem hallottam, akinél tökéletesen működne bármelyik cég csodaszere... ezért vagyok szkeptikus az ügyben (sajnos!)

    Azzal meg könnyű megmagyarázni, hogy én egy másik típusú ember vagyok, még ha így is van!

    Olyan ez mint a meteorológia:
    Holnap sok napsütésben lehet részünk, de néhol előforulhatnak záporok zivatarok...
    a várható hőmérséklet 16-29c° között várható!
    (RTL Klubon ma délben a meteorológus holnapról így nyilatkozott)
  • sztoncsi
    #638
    Igen, amit ha nem jön be akkor kidobtál...
    Kidobni 1Ft is sok!
  • Ronny
    #637
    egy minoxidil kúra pár hónap alatt látható eredményt hoz, a finasteride fél és egy év között. Még mindig egy 10-20 ezer forint közötti összegről beszélünk.
  • thomasito
    #636
    Azért nem hirdetik úgy a terméküket, hogy pénz visszafizetési garanciát adnak rá, mert mindenki más és más. Lehet Neked az adott cég által forgalmazott termék nem hoz hatást, viszont másnak igen. Ezért van az, hogy ha az egyik nem jön be ki kell próbálni egy másikat. Állítólag a minoxidil tartalmú termékek mindenkire jó hatással vannak, de ez sincs bebizonyítva.
    Így ezek függvényében, mivel tisztában van vele a gyártó is, nem ad pénz visszafizetési garanciát. Neki ez nem lenne üzlet.
  • sztoncsi
    #635
    Mondjuk lehet azzal kellett volna kezdenem, hogy van e itt valaki, akinek genetikusan kihullott, utána valamilyen szertől visszanőtt a haja?
  • sztoncsi
    #634
    Pár ezer forint??? Számolj már ki egy kúrát, mire rendesen látható eredménye van az mennyibe kerül?

    Ráadásul itt nem is ez a lényeg, hanem az hogy egyetlen forgalmazó, vagy gyártó sem hirdeti úgy a termékét, hogy pénz visszafizetési garanciát adna...!

    Vajon miért?

    Példa egy cégre akik biztosak a termékükben! Ezt a linket a Google dobta ki a pénz visszafizetési garancia szóra! Nem ismerem a terméket, de ha szükségem lenne rá...
  • Ronny
    #633
    szóval teljesen komolyan gondolod, hogy egy pár ezer forintos tétel miatt ügyvédi letéttel fognak szórakozni? Tudod, hogy mennyi haszna van ezen egy kereskedőnek vagy az itt hirdető embereknek? Gondolkozz már reálisan...
  • sztoncsi
    #632
    Többen ajánlgatnak itt külömböző szereket...
  • sztoncsi
    #631
    Nem, én komolyan gondoltam...!
  • Ronny
    #630
    ez valami rossz vicc?
  • sztoncsi
    #629
    Ha van valaki aki tud egy biztos módszert (nem műtéti), annak van egy üzleti ajánlatom:

    Megveszi a szert a szükséges mennyiségben, én haszonálom az előírt módon, mivel érdekem, ha a közösen, előre egyeztetett időpontra kinő a hajam, akkor a befektetett összeg dupláját fizetem neki vissza, amit a megállapodáskor, ügyvédi letétbe helyezünk!

    Várom a befektetők jelentkezését!
  • thomasito
    #628
    VILÁGBAJNOKI ÁRAKKAL ELADÓ:

    -Kirkland 3 flakon (3 havi adag) 7000Ft

    -Rogaine hab 5%-os minoxidil tartalmú(eredeti Pfizer gyártmány):

    1 flakon (1 havi adag) 5500 Ft
    2 flakon (2 havi adag) 10000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 15000 Ft

    -Rogaine for Women 2% minoxidil(eredeti Pfizer gyártmány) tartalmú

    3 flakon (3 havi adag) 15000 Ft

    -Finasterid, DHT blokkoló

    1 levél (havi adag) 3000Ft

    Valamint, 6%, 12,5%-os minoxidil tartalmú hajnövesztő (Xandrox)


    Érdeklődés: [email protected]
    Átvétel: Bp.-en személyesen, vidékre csomagküldés
  • BreakR
    #627
    Most jött ki egy uj tanulmány, melyszerint az E vitamin nagyobb dózisú szedése visszaforditja a MPB-t. Érdemes kipróbálni.
    Saját spekulációm szerint, DHT inhibitorokkal szedve(mint pl a tökmag a cink tartalma miatt) és Rogaine-el egyutt hasznalva elméletben jo eredményeket lehet(ne) elérni.

    http://www.nutraingredients.com/Research/Vitamin-E-may-reverse-male-pattern-baldness-Study

    1 doboz belole kb 1200 forint, google-ba "e vitamin kapszula".

    Üdv,
    BreakR
  • tibu75
    #626
    A Rogaine habból elvileg napi kétszer egy fél kupaknak megfelelő nagyságú habgolyóval kell bedörzsölni , lásd www.vital-hair.hu ott videó is van a használatról.De a mennyiség egyéntől és hajtól függően eltérhet...
    A gyakori kérdések menüpontban sok okosságot olvastam a hajhullásról és a jelenlegi legjobb szerekről a férfias jellegű hajhullás ellen!
  • Narxxis
    #625
    Spektrumon most megy egy film hajhullásról, nézzétek.
  • Sanyix
    #624
    Az a haj vége egyszerűen. Annyi. Hajhagyma nem eshet ki, mert mélyen a bőrszövetben van.
  • Willenbrock
    #623
    Rogainból habból mennyit kell egyszerre használni?Mert az angol utasításban azt nem találtam.
  • lippet
    #622
    Csak azért mert dörzsöléskor jön ki csak, máshol nem(gondolok itt párna, sapka)!
  • Narxxis
    #621
    Nem tom, gondolom olyan mint a növényeknél a gyökérzet. :D Természetes dolog, szerintem nem kell aggódni, de majd megmondják a témában jártasabbak.
  • lippet
    #620
    És az mit jelent pontosan?
  • stolvy
    #619

    Eladó: Kirkland 5% -os minoxidil: originál amerikai kiszerelés.

    3 flakon (3 havi adag) 7500 Ft

    Átvétel: Bp.-en személyes átvétel, vidékre csomagküldés. Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]
  • stolvy
    #618

    ROGAINE HAB ELADÓ! MAGYARORSZÁGON A LEGOLCSÓBBAN!

    Rogaine foam (hab formula) 5% -os minoxidil: originál amerikai kiszerelés (gyártó: Pfizer).

    1 flakon (1 havi adag) 5500 Ft,
    2 flakon (2 havi adag) 11000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 15000 Ft

    Átvétel: Bp.-en személyes átvétel, vidékre csomagküldés. Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]

  • Narxxis
    #617
    Az szerintem a hajhagyma.
  • lippet
    #616
    Hali!

    Észre vettem, hogy ha dörzsölöm a fejem tetejét, meg a hajfarkamat, akkor kiesik sok hajszál, és ilyen kis mütyürök vannak a végén! Mi lehet ez? Mitől lehet? Van valami segítség rá?
  • thomasito
    #615
    Eladó:

    -Kirkland 3 flakon (3 havi adag) 7000Ft

    -Rogaine hab 5%-os minoxidil tartalmú:

    1 flakon (1 havi adag) 5500 Ft
    2 flakon (2 havi adag) 11000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 16000 Ft

    -Rogaine for Women 2% minoxidil tartalmú

    3 flakon (3 havi adag) 15000 Ft

    -Finasterid, DHT blokkoló

    1 levél (havi adag) 3000Ft

    Valamint, 6%, 12,5%-os minoxidil tartalmú hajnövesztő (Xandrox)


    Érdeklődés: [email protected]
    Átvétel: Bp.-en személyesen, vidékre csomagküldés