1375
nem csak nekem?
  • azgard
    #734
    A finasterid sandozról tudol valami hatásosat? használja valaki? a proscar tudom hogy jó de kétes a megléte (elvették a támogatást), a prosteridet is ismerem de az szar, hiába dht blokkoló.ide:[email protected]
  • Djazair
    #733
    Sziasztok
    Én kb. 1,5 hónapja használok minoxidilt és nőnek a hajszálaim. Az lenne a kérdésem, aki használja annak befolyásolta a szőrnövekedését, mert nekem nagyon lelassította. Persze nem panaszként mondom, mert kimondottan örülők neki :)))) A másik a szexuális étvágyam is csökkent de ez sem baj, mert most ment egészséges szintre :)))
  • kope888
    #732
    Nemrég vettem kirklandot és olyan a hajam tőle mintha tiszta zsíros lenne, ez másnál is így van vagy csak nálam?
  • thomasito
    #731
    -Kirkland minoxidil 3 flakon (3 havi adag) 6.500Ft

    -Rogaine hab 5%-os minoxidil tartalmú(eredeti Pfizer gyártmány):

    1 flakon (1 havi adag) 5.000 Ft
    2 flakon (2 havi adag) 10.000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 15.000 Ft

    -Rogaine for Women 2% minoxidil(eredeti Pfizer gyártmány) tartalmú

    3 flakon (3 havi adag) 15.000 Ft


    Valamint, 6%, 12,5%-os minoxidil tartalmú hajnövesztő (Xandrox)


    Érdeklődés: [email protected], 06-20/981-3656
    Átvétel: Bp.-en személyesen Postaköltség nélkül, vidékre csomagküldés


    Kérdés esetén, nyugodtan irj vagz hivj!!
  • tibu75
    #730
    Mi a konkrétabb válasz mint hogy régóta használom és nem hullott ki a hajam illetve visszasűrűsödött sőt még most is nő újabb hajszál folyamatosan...
    Olyat nem várhatsz , hogy ezt és ezt használd mert ennyi nap után újra sűrű loboncod lesz.
    -Annyi látható ,hogy a szóba jöhető szerek közül van egy szűk réteg ami használ a többségnél.
    -Hogy mennyire , mindenkinél más.
    -Ha megszakítod a kezelést vissza fog állni a mostani helyzet.
    -Csodaszer nincs , ami hip-hop hajat varázsol a fejedre.Ha 6 év alatt ritkult meg biztos hogy 6 év legalább kell a visszanövésre!
    -A hajhullás a kezeléskor először meggyorsul ( shedding) a halódó hajszálak kipaterolódnak,aztán megáll a hajhullás.

    De értsd meg ahány ember annyi féle metódus , erősebb gyengébb DHT hatás, ellenreakciók, jó rossz tapasztalat...Mindenkinél más.
    Nálam használnak a szerek , másnál lehet hogy nem!
    Nem lehet biztosra menni , csak az a biztos ha már vagy egy éve használod és látod az eredményt.
  • Bogyó84
    #729
    HI!

    Nos volt szerencsém végigolvasni jó sok hozzászólást ... :D

    Én 25 éves vagyok, és a homlokom két oldala igen felcsúszott már, és a fejtetőn kezd ritkulni a hajam... Pedig régen a 0-ás gép is belefulladt... Szerintem nem agresszív a hajhullásom, mert kb 6-7 év alatt jutottam el eddig a helyzetig)

    Zselézem a hajamat majdnem minden nap, és szerintem ez is közre játszik...

    A hozzászólások is elég változatosak, és mindenki tud fújni mindenkire, viszont egy Ð@[Ä[|Ä[ konkrét válasz nem jött senkitől...
    Se tibu aki csak hajtogatja azt hogy 94 óta nyomja a szert, és jó neki... Én konkrét választ szeretnék hallani, és konkrét időintervallumot, és szerintem minden "zöldfülű" akik közé tartozom én is, erre a válaszra vár.

    Én amíg nem hallottam konkrét választ addig nem is szeretnék belekezdeni, mert 15K-t sem akarok áldozni a dologért, úgy hogy nem tudom mennyi idő múlva veszek észre egyáltalán valamit!

    Én hajlandó lennék ebbe beletenni több pénzt is egy jó (kombócsomagra) de szépen kérem azokat akik használják ezeket a cuccokat, hogy a marakodás mellett :P Kicsit igazítsanak útba!

    Érdekel egy jó kombináció, egy kis magyarázattal is :D

    Előre is köszönöm!

    Akár emailben is [email protected]

    Bye
  • stolvy
    #728


    Eladó: Kirkland 5% -os minoxidil: originál amerikai kiszerelés.

    3 flakon (3 havi adag) 7000 Ft

    Átvétel: Augusztus 31-ig csak csomagküldés, Budapestre is! Viszont a csomagküldés díja a rendelés mennyiségétől függetlenül az egész ország területére MINDÖSSZE 1000 FT! Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]
  • stolvy
    #727


    ROGAINE HAB ELADÓ! MAGYARORSZÁGON A LEGOLCSÓBBAN!

    Rogaine foam (hab formula) 5% -os minoxidil: originál amerikai kiszerelés (gyártó: Pfizer).

    1 flakon (1 havi adag) 5500 Ft,
    2 flakon (2 havi adag) 9999 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 14999 Ft

    Átvétel: Augusztus 31-ig csak csomagküldés, Budapestre is! Viszont a csomagküldés díja a rendelés mennyiségétől függetlenül az egész ország területére MINDÖSSZE 1000 FT! Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]
  • thomasito
    #726
    -Kirkland minoxidil 3 flakon (3 havi adag) 6500Ft

    -Rogaine hab 5%-os minoxidil tartalmú(eredeti Pfizer gyártmány):

    1 flakon (1 havi adag) 5.000 Ft
    2 flakon (2 havi adag) 11000Ft helyett 10.000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 16000Ft helyett 15.000 Ft

    -Rogaine for Women 2% minoxidil(eredeti Pfizer gyártmány) tartalmú

    3 flakon (3 havi adag) 15000 Ft

    -Finasterid, DHT blokkoló

    1 levél (havi adag) 3000Ft

    Valamint, 6%, 12,5%-os minoxidil tartalmú hajnövesztő (Xandrox)


    Érdeklődés: [email protected], 06-20/981-3656
    Átvétel: Bp.-en személyesen, vidékre csomagküldés
  • joosbalazs
    #725
    Pontosan...
  • Sanyix
    #724
    állítólag az oldalról és hátulról átültetett hajak, ellenállnak a dht-nak, éppen ezért marad meg ott mindig, így onnan átültetve nem kell dht blokkolni. Na meg majd ha hajhagymát fognak klónozni, gondolom akkor is oldalsó vagy hátsó hajhagymát fognak lemásolgatni.
  • joosbalazs
    #723
    Én nem így tudom!!!
    DHT blokkolót addig kell szedni, amíg meg akarod őrizni a eredeti hajad a a fejtetőn... És a hajszálak érzékenysége számít a DHT-val szemben... Nem pedig a fejbőr, ahol a hajszál eredetileg van...
  • snapadam
    #722
    Dehogynem fórumtéma, sok embert érdekelne, köztük például engem is, aki most akart volna belevágni, de nagyon elbizonytalanodott?

    Melyik szert szedted, a Proscart vagy a dutát? Mellékhatások?
  • Ronny
    #721
    én is bánom, hogy belekezdtem, nem forumtéma, hogy miért, de nem volt érdemes.
  • suntech
    #720
    sziasztok!

    szívesen adok NAGYON részletes tájékoztatást azoknak akik a hajátültetést fontolgatják, hajátültetés előtt állnak
    30 alatt vagyok és ezidáig 2 hajátültetésem volt
    a tapasztalataimat képekkel illusztrálva szívesen megosztom

    e-mail: [email protected]

    azért szeretnék segíteni, mert anno nagyon féltem a műtéttől és senki sem volt hajlandó elmesélni a saját történetét... én csak ebben láttam a megoldást és nem hiába
  • Willenbrock
    #719
    Ezért nem is gondoltam soha arra hogy szedjek ilyen szarokat,ennyit az egész nem ér.
  • Ronny
    #718
    a golyóid is összemennek a szedés ideje alatt, majdnem mindenkinél visszaáll az eredeti állapot, de van aki HCG kezelésre szorul.
  • Willenbrock
    #717
    Elég durva.
  • tibu75
    #716
    Idézet egy másik fórumról a tabletták mellékhatásainval kapcsolatban:
    "Mire kell figyelemmel lenni a Finasterid SANDOZ filmtabletta szedésekor?
    Egyidejűleg szedett más gyógyszerekről a kezelőorvost tájékoztatni kell.
    A készítmény magzati korban a férfi nemi szervek normális fejlődését megzavarhatja, ha a hatóanyag bármilyen módon a terhes nő szervezetébe kerül. A fiú magzat károsodásának elkerülése céljából terhes nők, illetve olyan nők, akiknél a teherbeesés lehetősége fennáll, a törött filmtablettát ne érintsék, és kerülniük kell a finaszteriddel kezelt férfi ondójával való érintkezést is - ezért a kezelés alatt és a kezelés befejezését követő két hónapon belül különleges óvatossági intézkedésekre van szükség."
    Amúgy a forrás :
    http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/FINASTERID_SANDOZ_5_mg_filmtabletta/14515

    No comment



  • Willenbrock
    #715
    Ebből a Rogainból 1 flakon nálam nem tartott ki egy hónapig,inkább csak 2 hétig pedig kb fél kupaknyit használtam egy alkalommal.Akkor kevesebb mint fél kupak kéne egy bekenéshez?Másnak is hamarabb fogyott el 1 flakon 1 hónapnál?
  • thomasito
    #714
    -Kirkland minoxidil 3 flakon (3 havi adag) 6500Ft

    -Rogaine hab 5%-os minoxidil tartalmú(eredeti Pfizer gyártmány):

    1 flakon (1 havi adag) 5.500 Ft
    2 flakon (2 havi adag) 11000Ft helyett 10.000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 16000Ft helyett 15.000 Ft

    -Rogaine for Women 2% minoxidil(eredeti Pfizer gyártmány) tartalmú

    3 flakon (3 havi adag) 15000 Ft

    -Finasterid, DHT blokkoló

    1 levél (havi adag) 3000Ft

    Valamint, 6%, 12,5%-os minoxidil tartalmú hajnövesztő (Xandrox)


    Érdeklődés: [email protected], 06-20/981-3656
    Átvétel: Bp.-en személyesen, vidékre csomagküldés
  • bandii84
    #713
    Nem is próbálod semmivel sem kezelni, hanem megvárod, hogy kihuljon mind aztán a beültetés?
    Pedig ha a neten rákeresnél (főleg angol nyelvű oldalakon) rájönnél , hogy
    2 szer van ami valószínüsíthetőleg használ (rogaine az egyetlen amit az FDA jóváhagyott, illetve finasterid tartalmú készítmények), a kettő combojával mintazt videók, és képek is bizonyítják jó esélyek lehetnek.

    Meg sokan azt mondják , hogy hajbeültetés után is szedni kell DHT blokkolót.
  • joosbalazs
    #712
    Látom nem érted komám!!! (Megint)
    A kutyának nem használt még a cucc, amit annyira reklámozol!!! Egy kopaszodó embernek nem szöszi kis pihékre van szüksége... Amúgy ha visszanézel, akkor láthatod, hogy akadt jó pár ember, akivel értelmesen el tudtam társalogni... Csak ahhoz kell némi intelligencia is... Van akivel lehet, van akivel nem...
    Mellesleg nem "ilyen volt, és ilyen lett" képeket kértem, csak szimpla fényképeket... Nem tehetek róla, hogy senki nem volt aki téged lefotózzon... Nem dobsz fel labdákat, és ezzel akkora segget csinálsz a szádból, hogy innentől kár egy szavadat is elhinni!!
    Ezt bárki le tudja ide írni (főleg aki forgalmaz Rogaine-t), hogy neki márpedig használt...
    A Lecter duma megint nem jött be... Én teljesen elégedett vagyok magammal, és nem függök kenceficéktől, meg gyógyszerektől, amik semmit sem hatnak cserébe...
    Ahhoz pedig, hogy én tudom mit érez más, az magánügy... A többiek nevében ne beszélj, mert ahhoz kicsit beszűkült látókörű vagy, hogy akár 2 ember nevében is nyilatkozhass... Elhiszem, hogy te a pénzükre pályázol, és sok balekon jól is fogsz járni... Sajnos ilyen a világ...
    Az általad ironikusan emlegetett ismeretségi körömnek pedig része néhány hasonló fórum... Ahol gyakorlatilag mindenki belátta már (többnyire magától), hogy legtöbb esetben ez csak kidobott pénz...
    És próbálj meg különbséget tenni az okoskodás, és a tények megmutatása között... Legalább próbáld meg!!!
    Többet nem is írok neked, mert úgysem érted meg miről magyarázok, másodszor pedig nem vagy elég alkalmas/felkészült vitapartner... És még két képed sincs, amivel alá tudnád támasztani a dolgot... Sajnállak!
    Nyomd csak az üres szöveget, aztán valaki beszopja, valaki nem... Én megtettem mindent, aki ezután megveszi tőled a Rogaine-t, az meg is érdemli!

    bandii84: Kérlek áruld már el nekem, honnan veszed, hogy én teljesen kopasz vagyok?? Hamarosan 24 leszek... És mégis mindenhol van hajam... Nem értem mire alapozod ezt a dolgot... És ha ebben az ütemben ritkul a dolog, akkor 28-30 körül leszek, mire esetleg a klasszikus patkó kialakul... És akkor jöhet egy hajbeültetés... Pont erről beszélek, hogy számottevően nem befolyásolja semmilyen szer... És végül eljön aminek el kell...
  • bandii84
    #711
    A másik dolog, hogy az emberi tudás , és technológia fejlődik és fejlődik
    tehát nem érdemes as múltba kapszkodni, és a réginézeteket hangozatani, amit sajnos Mo-n a legtöbb orvos is hangoztat.

    Miszerint , hogy törődjön bele, éppen az viszi (vitte) előre az emberiséget mindig is , hogy nem törődött bele hanem kipróbált , majd megalkotott újabb , és újabb technológiákat amivel az életünk könnyebbé vált, válik.
  • bandii84
    #710
    Szerintem neked az a bajod, hogy neked nem használ semmi.

    Két csoportra osztánáam a hormonális hajhullásban szenvedőket is , van akinek agresszivabban hullik annak tényleg nem használ semmi , és már 24 év körül teljesen megkopaszodik. Ez vagy te szerintem.

    És van egy másik csoport akinek sokkal enyhébb lefolyású a kopaszodása 24 éves korban kezdődik el , és ezt lehet kezelni (rogainal, illetve propeciaval)Ide tartozok én (25vok) és szerintem tibu75 is.

    Szóval aki szerencsésebb és nem nagyon agressziv a kopaszodása annak igenis használ a rogain, propecia.


  • tibu75
    #709
    Hiába akarsz irgalmas szamaritánus szerepkörben tetszelegni , valójában csak egy egy valakin szeretnél segíteni az pedig a saját egód.
    Úgy tűnik hozzám szólsz , valójában a nézőtér felé fordulva beszélsz, felveszed ezt a pózt és azt szeretnéd ha valakit ez meghatna.
    Az ilyen mint te addig okoskodik , míg valaki ( sajnos most pont én ) nem bírja tovább és reagál rá,erre felcsillan a szemed és nekiesel.
    Miért nem választasz egyéneket a nagyszámú ismeretségi körödből és miért nem őket próbálod "kiokosítani".
    Nem szükséges tudnod mit éreznek az emberek, elég ha ők tudják .
    Egyébként nekem nincs ilyen "ilyen volt - ilyen lett " képem ,mert mint írtam az előzőkben én időben elkezdtem a kezelést így nem hagytam , hohgy kihulljon a hajam.Bocsi,de amúgy se dobnék fel neked újabb labdákat,hiszen neked mindenre van ellenpéldád és ellenreakciód.
    Hála az égnek nem sok mindenkit érdekel a mi eszmecserénk ,így a szereplésed sem tesz mély benyomást senkire.
    Szerencsére fiúnak születtél és így van mivel játszanod még ezen válságos időkben is,így elterelődhet a figyelmed és szép lassan elfelejthetjük egymást...
  • joosbalazs
    #708
    Nem semmi a hangnem amit megengedsz magadnak kedves Balogh Tibi!!! A sarokba szorított egér esetét vélem felfedezni rajtad... (direkt nem patkányt írtam, értékeld) Ami vesztében próbál támadni... Szerintem te a hajad betege vagy egy kicsit... Azért írtam ezt a fénykép dolgot, mert hátha tudnád igazolni is amit állítasz... Mert leírni bárki le tudja, hogy használt neki a cucc... Kíváncsi vagyok mikor kezded el, hogy szívesen hozol kedvezményesen Rogaine-t bárkinek!!! :)
    Az eredeti cél az volt, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat... Közlök veled egy megrázó hírt!! Nem csak a pozitív tapasztalat számít tapasztalatnak... Tehát legalább annyi keresnivalóm van itt a véleményemmel együtt, mint neked... Talán több is, mert én nem egy szert jöttem ide isteníteni veled ellentétben... Főleg olyat, ami rengeteg embernek nem használt már...
    A kisebbségi komplexus jeleit vélem felfedezni rajtad... Lehet te is ilyen tarkóból homlokba fésülős egyed vagy?? :)
    Ha szerinted a tények felsorolása mételyezi a fórumot, akkor nyiss egy Rogaine-t istenítő topicot, és legyél ott boldog...
    És ha nem tetszik, hogy megszólítalak, akkor használd nyugodtan a "profil törlése" opciót, vagy amit akarsz... Esetleg sírd el a bánatod másnak, akit érdekel...
    És itt nem az utolsó szóról megy a téma... Te betegezel, meg próbálsz sértegetni másokat, mivel az internet lehetőséget ad minden eltaposott-elnyomott lúzernek, hogy kinyithassa a száját... És végre legyen valaki...
    Mellesleg ha nem tűnt volna fel én többnyire mások rossz érzését próbálom itt orvosolni!!! Akik el vannak keseredve a hajuk miatt... Szerintem rohadtul nem a haja teszi az embert... Egy kis segítséget és támogatást próbálok sok embernek adni, hogy legtöbbjük fel tudjon készülni az elkerülhetetlenre... Nem tudom neked ez miért szúrja a szemed!!! Rontom az üzleted?? Lehet!!! Csak én tudom mit éreznek ezek az emberek, mert megtapasztaltam annó!!
    És hiába próbálkozol nekem a "joos", meg "beteg" szövegekkel... Ezzel csak magadat minősíted!! Hiába játszod itt a Dr. Lectert én átlátok rajtad... Minden kommented után egyre jobban...

    És kérlek!!! Ne miattam!! A többiek miatt!!! Rakj fel 2 képet!!! Ne csinálj segget a szádból...
  • tibu75
    #707
    Te beteg vagy joos, csak nem veszed észre.
    Kár , hogy ilyen figurák mételyezik az ilyen fórumokat , mert nem ezért nyitották meg ezt a fórumot annak idején.
    Az eredeti cél az lett volna , hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat , miként és hogyan lehet kezelni a hajhullást illetve mik a legújabb hatékony szerek stb.
    Az ilyen "enyém az utolsó szó,ki vagyok-mi vagyok" fazonok csak unatkoznak magukban és kötözködnek...Lényegében sose a felvetésre reagáltál hanem össze-vissza csapongva demagógizálod a fórumot.
    Mindenesetre azoknak akik nem ilyen feladósak azoknak sok sikert ,a lényeg , hogy úgyis mindenki maga dönti el , hogy miben hisz és mire áldoz pénzt.
    Kérlek Joos ne szólits meg többet és tűnj el az életemből,nem veled szeretnék megosztani bármit is , te ne táplálkozz az én élményeimből,gondolataimból.Veled hasztalan lenne bármit is megbeszélnem .
  • joosbalazs
    #706
    A stílushoz ismét gratulálok...
    Kezdjük ott!! Te honnan veszed, hogy nekem kihullott az összes hajam??? Nem hiszem, hogy ilyet bárhol is így írtam volna...
    Másodszor, amikor azt mondom hogy én még nem találkoztam olyan emberrel, akkor az nem azt jelenti, hogy szűk az ismeretségi köröm... Hidd el, jó pár fronton megfordultam ebben az ügyben... És tudod aki nem bizniszként tekintett más kopaszodására, illetve értett a dolgához, az mind azt mondta, hogy ha valóban hormonális úton hullik a hajad, akkor igazából nem lehet semmit tenni... Esetleg lassítani, de nem jelentősen...
    Te most frankón adod a lovat olyan emberek alá (is), akiknek viszont tuti nem fog segíteni semmi... Legalábbis a legtöbbnek nem!!
    És pont a "soha adjuk fel" gondolkodás miatt hullik a legjobban az emberek haja... Mert költenek rá, idegesek miatta... Álladóan a változást, meg az eredményt keresik... És ha nem jön még idegesebbek... Állandóan a hajukat turkálják, tépkedik, hogy hullik e még... Mennyi jön ki egy húzásra... Te most olyan embereknek is ajánlgatsz akár havi 15ezres befektetést, akiknek még a szinten tartás sem sikerül majd...
    Én nem a te eredményedben kételkedem, csak azt nem értem miért akarsz mindenkit rábeszélni az agyatlan és többnyire felesleges költekezésre... Mellesleg a Rogaine-ról a tapasztalatok hosszú távon eddig mindig negatívak voltak... Vajon miért? Pár pihe-puha szöszi (majd biztos megerősödő) hajszálon kívül még senki sem számolt be itt eredményről... Tehát nem szkeptikus vagyok, hanem a tényekből indulok ki!!
    Volt olyan kedves ismerősöm, aki nagyon durván kopaszodott hormonális okokból... Talált egy szert... Egy évig használta... Azt mondta ez tényleg használ... Aztán előkerült egy 10 hónapos fénykép... Akkora csalódottságot az életben nem láttam ember arcán...
    És kérlek rakj már fel két képet ide... Persze kisatírozott arccal... Egyet a régi állapotról, meg egy frisset... Mit szólsz? Remélem Te leszel rajta...
  • Ronny
    #705
    azt hiszem nem kell neked mesélnem a statisztikákról, és hogy ezek mennyire relevánsak. A növényi olajokkal kapcsolatban majdnem 30 évig volt érvényben egy - a lobbi nyomására - meghamisított tanulmány, amit csak most bíráltak felül, több ezer egyértelműen köthető haláleset után. A külföldi foromukon sokan számolnak be permanens, potenciát érintő gondokról, közben a hivatalos adatok szerint ennek nem is szabadna előfordulnia. Hatalmas üzlet, több száz millió potenciális ügyfél, akiket éveken keresztül etethetnek a bogyóikkal. Csak gondolj bele...
  • Narxis
    #704
    :DDDDDDDDD
  • Willenbrock
    #703
    Én még arról is olvastam hogy sokan arra panaszkodtak hogy a spermájuk állaga furcsa lett meg hasonlók.Hát én inkább nem kísérletezek ilyen dolgokkal,kipróbálom a Rogaint inkább mert annál nincsenek ilyen tapasztalatok.
  • Sanyix
    #702
    A felhasználók véleménye az, hogy olyan 1% körüli számnál okoz merevedési zavart, és azoknál is valami 70% körül csak akkor amikor kezdik szedni, aztán elmúlik. Sok helyen lehet róla olvasni.
  • Willenbrock
    #701
    ?Ez irónia?Mert azért az nem mindegy hogy impotens lesz-e az ember egy ilyen blokkolótól vagy van nem(én így vagyok vele)De akinek ez nem számít az nyugodtan eszegesse a Finasteridet,előtte azért érdemes a felhasználók véleményeit elolvasni.
  • Orionk
    #700
    baba sampont kellene lehet használni, mert abban nincs annyi káros anyag, mint a többi samponban. a kisbabák miatt ugyebár
  • stolvy
    #699

    ROGAINE HAB ELADÓ! MAGYARORSZÁGON A LEGOLCSÓBBAN!

    Rogaine foam (hab formula) 5% -os minoxidil: originál amerikai kiszerelés (gyártó: Pfizer).

    1 flakon (1 havi adag) 5500 Ft,
    2 flakon (2 havi adag) 9999 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 14999 Ft

    Átvétel: Bp.-en személyesen, vidékre csomagküldés. Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]
  • stolvy
    #698

    Eladó: Kirkland 5% -os minoxidil: originál amerikai kiszerelés.

    3 flakon (3 havi adag) 7000 Ft

    Átvétel: Bp.-en személyesen, vidékre csomagküldés. Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]
  • Willenbrock
    #697
    Finasteridről rossz az általános vélemény mert a mellékhatásai veszélyesek:pl. impotenciát is okozhat.A Rogaine-t tartják sokan jónak ami jó a hormonális kopaszodásra megfelel.5% minoxidil tartalmú a Kirkland is ilyen,olcsóbb is de a Rogaine-t a többség hatékonyabbnak tartja.Az is a szer előnye hogy mellékhatása gyakorlatilag egyáltalán nincs.(én még csak 1 hónapja használom személyes véleményt még nem tudok mondani.)
  • bandii84
    #696
    hello mindenkinek, nagyjából végigolvastam a fórumot, és arra jutottam , hogy az örökletes kopaszodásnak is különbőző fajtái vannak.
    Én mostanában kezdtem el (25 vagyok) enyhén kopaszodni csak akkor látszik ha vizes a hajam de akkor sem vészes , viszont mosás után ha megszárad senki sem mondaná meg hogy kopaszodom, apám csont kopasz , nagyapáimnak viszont halálukig meg volt a haja.
    De mivel apám az gondolom , hogy örökletes nálam is , én szeretném megőrizni a jelenlegi állapotot, mivel kezeljem, rogain -nel, vagy pedig finasteriddel (de mondom , hogy nagyon kis mértékű a ritkulás a fejtetőmön forgó tájt), és ha finaszterid akkor azt hogyan tudom beszerzni?
  • thomasito
    #695
    -Kirkland minoxidil 3 flakon (3 havi adag) 7000Ft

    -Rogaine hab 5%-os minoxidil tartalmú(eredeti Pfizer gyártmány):

    1 flakon (1 havi adag) 5.500 Ft
    2 flakon (2 havi adag) 11000Ft helyett 10.000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 16000Ft helyett 15.000 Ft

    -Rogaine for Women 2% minoxidil(eredeti Pfizer gyártmány) tartalmú

    3 flakon (3 havi adag) 15000 Ft

    -Finasterid, DHT blokkoló

    1 levél (havi adag) 3000Ft

    Valamint, 6%, 12,5%-os minoxidil tartalmú hajnövesztő (Xandrox)


    Érdeklődés: [email protected], 06-20/981-3656
    Átvétel: Bp.-en személyesen, vidékre csomagküldés